Opinie o Mettec Sp. z o.o. w Tczew

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Mettec Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Mettec Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mettec Sp. z o.o. w Tczew

Oluś Nowy wpis

Szukam pracy na produkcji, dlatego zainteresowałem się tą firmą. W internecie trafiłem jedynie na starą ofertę pracy, w której nie wspominano o konieczności posiadania doświadczenia w pracy na produkcji. Ktoś mi powie jak wygląda wprowadzenie w obowiązki osób bez doświadczenia? Bo widzę, że w marcu ktoś napisał, że szkolenie wstępne nie należy do najlepszych.

Damian Nowy wpis

Zakład Mettec pozostawia wiele do życzenia. Brak systemu zarządzania sprawia, że procesy są chaotyczne i nieefektywne. Brak wyznaczonych osób odpowiedzialnych za poszczególne etapy produkcji prowadzi do braku przejrzystości i skuteczności. Dodatkowo, brak właściwych szkoleń wstępnych dla pracowników oraz brak klarownych instrukcji sprawiają, że pracownicy są pozostawieni samym sobie, co skutkuje częstymi błędami i obniżeniem jakości produktów. Ogólnie rzecz biorąc, zakład Mettec prezentuje typowe cechy januszostwa, co powoduje frustrację zarówno wśród pracowników, jak i klientów

Administrator Nowy wpis

Jakie pytania dostaliście podczas rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Technik utrzymania ruchu w firmie Mettec Sp. z o.o.?

Tczewian Nowy wpis

Zazwyczaj o zarobki i co robiłeś na poprzednim stanowisku, przy obiecują że przyjdziesz na okres próbny 3 dni i masz zobaczyć jak wygląda praca a potem brak telefonu

Derek

Rozmowa o prace bardzo zla Proponuja smieszne warunki a widac ze sa duze braki w kadrze Zzewnatrz firma wyglada ok ale nie ma sie spodziewac czego dobrego po tym co oferuja

Zostaw merytoryczną opinię o Mettec Sp. z o.o. - Tczew

• Jak się pracuje w Mettec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mettec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Mettec Sp. z o.o.
  • Rokicka 14