Opinie o Citronex Trans Energy Sp. z o.o. w Zgorzelec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Citronex Trans Energy Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Citronex Trans Energy Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Citronex Trans Energy Sp. z o.o. w Zgorzelec

Wczoraj pojawiła się oferta dla kierownika działu rachunkowości. Z opisu wynika, że będzie się zarządzało zespołem składającym się z ponad 20stu osób. Interesuje mnie określenie aktualnej kultury (usunięte przez administratora) oraz podejścia do przełożonych. Jaka ogólna atmosfera występuje w firmie?

Karina Nowy wpis

Hej! czy wakat jest ważny?

Aleksandra Nowy wpis

Szukają magazyniera bez uprawnień na wózki widłowe do nowej hali. Zwróciłam uwagę, że wymagają prawa jazdy kat. B. Można wiedzieć, po co? Jakby ktoś z Was znał zarobki dla takiej osoby bez doświadczenia (ale skaner szybko opanuje ;)), to będę wdzięczna za podanie ich.

Sylwia

Przez moment pracowałam jako pracownik fizyczny w szklarni pomidorów. Z miłą chęcią bym tam wróciła.

Szklarnia Nowy wpis
@Sylwia

To zapraszamy

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Citronex Trans Energy Sp. z o.o. na stanowisko Kontroler Jakości? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Weronika

:( aktualnie omijać? a na ten moment co się tam może takiego dziać, że odradzasz?

Nie polecam tam pracy, pani kierownik psuje atmosferę i sieje zamęt między pracownikami.

Złota

Pracowałam na stacji, nie odeszłabym gdyby nie zmieniła się moja sytuacja rodzinna. Praca ok, wypłaty dobre, wiadomo czasem ciężko-a gdzie nie jest. Jeśli ktoś się zastanawia-niech spróbuje i się przekona-bo gadać można dużo a jak jest na prawdę tylko przekonać się na własnej skórze można.

Firma Citronex Trans Energy Sp. z o.o. dodała ofertę pracy na stanowisko Mechanik. Warto składać swoje CV?

Eter

gdy szukasz pracy brak opinii to dobry znak. Tylko ludzie wku wieni i znudzeni je wypisują. Warto przekonać sie samemu

Zostaw merytoryczną opinię o Citronex Trans Energy Sp. z o.o. - Zgorzelec

• Jak się pracuje w Citronex Trans Energy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Citronex Trans Energy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Citronex Trans Energy Sp. z o.o.

Citronex Trans Energy Sp. z o.o.