Opinie o Citronex Trans Energy Sp. z o.o. w Zgorzelec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Citronex Trans Energy Sp. z o.o., i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Citronex Trans Energy Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Citronex Trans Energy Sp. z o.o. w Zgorzelec

Administrator Nowy wpis

Aplikowaliście do pracy w firmie Citronex Trans Energy Sp. z o.o.? Jak oceniacie proponowane warunki? Zarobki oferowane na stanowisku Kierowca są korzystne?

Sylwia Nowy wpis

Przez moment pracowałam jako pracownik fizyczny w szklarni pomidorów. Z miłą chęcią bym tam wróciła.

Szklarnia Nowy wpis
@Sylwia

To zapraszamy

Edward Nowy wpis
@Szklarnia

A kierownictwo jak jest nastawione do pracowników? I jakie pieniądze mają do zaproponowania, gdy się zaczyna?

Weronika

:( aktualnie omijać? a na ten moment co się tam może takiego dziać, że odradzasz?

Nie polecam tam pracy, pani kierownik psuje atmosferę i sieje zamęt między pracownikami.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Citronex Trans Energy Sp. z o.o. na stanowisko KIEROWCA C+E TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Koordynator projektu
Recruit Europe Ltd.
(73 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Złota

Pracowałam na stacji, nie odeszłabym gdyby nie zmieniła się moja sytuacja rodzinna. Praca ok, wypłaty dobre, wiadomo czasem ciężko-a gdzie nie jest. Jeśli ktoś się zastanawia-niech spróbuje i się przekona-bo gadać można dużo a jak jest na prawdę tylko przekonać się na własnej skórze można.

Czy w Citronex Trans Energy Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Firma Citronex Trans Energy Sp. z o.o. dodała ofertę pracy na stanowisko Mechanik. Warto składać swoje CV?

Eter
Kandydat
@Administrator

gdy szukasz pracy brak opinii to dobry znak. Tylko ludzie wku wieni i znudzeni je wypisują. Warto przekonać sie samemu

Może ktoś chce się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy w firmie Citronex Trans Energy Sp. z o.o. w miejscowości Zgorzelec? Nadal nie ma opinii od Was odnośnie pracy u nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Citronex Trans Energy Sp. z o.o. - Zgorzelec

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Citronex Trans Energy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Citronex Trans Energy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Citronex Trans Energy Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Citronex Trans Energy Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii