Citronex Trans Logistic Sp. z o.o.

Zgorzelec

Opinie o Citronex Trans Logistic Sp. z o.o.

maniek

no i z ofert to chyba opłaca się u nich pracowac jako Kierowców z kat. C+E w transporcie międzynarodowym, bo zapewniaja sporo - na przykład wpłaty wynagrodzenia w ciągu 2 dni roboczych na konto osobiste po miesięcznym okresie rozliczenia czy dobrą umowe.

Na jakim stanowisku w firmie Citronex Trans Logistic Sp. z o.o. pracowałeś? Podziel się z innymi swoimi doświadczeniami na naszym forum.

Zostaw opinię o Citronex Trans Logistic Sp. z o.o. - Zgorzelec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Citronex Trans Logistic Sp. z o.o.