Christos Papanaum

Zgorzelec

Opinie o Christos Papanaum

szczery

klops rozumiem, ze te smilefaceses to ironia, pracowalem tu tego schorowanego psychicznie od wiagry tyrana, to było niedowytrzymania , poniewiera, wyzywa, i ta cała banda klaunow, co sie boja mu cos powiedziec, glosic prawde, howaja sie i sprzyjaja w oczy, nikt go nie uznaje, znosza bo musza bo nie maja ambicji isc gdzie indziej do roboty to nie jest czlowiek to pomylony staruszek, teraz mam super robote i spoko szefa, bez porownania z tym ...p....!

klops

Super pracodawca , dobrze płaci , z checia idzie sie do pracy , bardzo uczciwy i kulturalny czlowiek :)

Zostaw opinię o Christos Papanaum - Zgorzelec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Christos Papanaum