Opinie o Elżbieta Nakiewicz Telecentrum w Pieńsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Elżbieta Nakiewicz Telecentrum. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Elżbieta Nakiewicz Telecentrum na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elżbieta Nakiewicz Telecentrum w Pieńsk

Patryk M Nowy wpis

Internet jest bardzo dobry tylko czasami się zawiesza wystawiłem proszę nie zwracać uwagi na ludzi podszywających się pod moje imię i nazwisko. TO JEST JEDYNA OPINIA JAKA WYSTAWILEM POZDRAWIAM.

Filip walo Nowy wpis

dzien dobra za spoznienie chialbym powiedziec ze internet to (usunięte przez administratora) i sie nie da zagrac w fortnite na moim playstation4 kocham ta gre i nie moge bez niej rzyc a wasz internet mi upszyksza zycie kilkanascie razy w ciagu dnia wywala internet na kilka minut lub jest bardzo duzy ping za kazdym razem jak dzwonie to pani jakas mi mowi ze wszystko jest okej albo daje mi do telefonu swojego chlopaka ktory kaze mi robic jakies speed testy nie polecam tego internetu naprawde nie mili ludzie tu pracuja i bardzo mi jest przykro

Pieńszczanin Nowy wpis

Witam i nie polecam ciągłe problemy z internetem zawiesza się, jest wysoki Ping, częste utraty pakietów i za każdym razem jak się dzwoni to nie widać problemów i trzeba robić speed test który nic nie wnosi do problemu z internetem i co by tu nie mówić o częstych atakach ddos przez które nie można korzystać z Internetu nie pozdrawiam.

z Pieńska Nowy wpis

Odradzam na każdy możliwy sposób. Ciągłe problemy, jak z nie działającym kompletnie Internetem to spadkami prędkości i ciągle zawyżonym pingiem czy spadkiem pakietów. Kontakt również jest utrudniony, żona odbiera za każdym razem i przekazuje telefon mężowi który również nigdy nie jest w stanie pomoc bo jak się deklaruje on nie widzi żadnych problemów (mimo ze nie podałem nawet adresu). Gdyby nie fakt ze w miejscowości nie ma innego Internetu światłowodowego to już by mnie u nich dawno nie było.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Elżbieta Nakiewicz Telecentrum.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Arek

Korzystam od 2 lat i jestem mega zadowolony, internet świetnie sprawdza się w grach, netflixie itp. zdarzały się awarie ale były szybko usuwane, Netia pozostaje daleko w tyle jeśli chodzi o jakość połączenia. 10/10

Niestabilny

Internet beznadzieja głupie filmiki na (usunięte przez administratora) się zacinają pobieranie to jest koszmar a wysyłanie to już tym bardziej internet niestabilny słaby i często go nie ma a jak się dzwoni do pana bądź pani to nigdy nie widać problemu NIE POLECAM

nakiewiczpet

NIE POLECAM!! internet nie stabilny. zapłaciłem za 250mb/s a są ciągłe spadki do 50mb/s (usunięte przez administratora)

mug

serdecznie nie polecam, niby 50mb, a na speedtescie nawet do 2mb nie dochodzi. Nie pozdrawiam

Mieszkaniec Pieńska

(usunięte przez administratora) Zarówno Pan pożal się Boze "specjalista" jak i jego żona bez kultury. Nie tak powinno się dbać o klienta. Nie wspomnę już o Waszym internecie. Epoka kamienia łupanego

Klient

Nie wiem czy w przypadku tej pseudo firmy to sami właściciele są większym nieporozumieniem czy internet który świadczą. ZERO SZACUNKU DO KLIENTA. Kiedy nastapi awaria internetu nie można się doprosić o jakąkolwiek próbę podjęcia naprawy nawet i ponad tydzień. W dodatku oboje są opryskliwi i chamscy.

Adrianada

Internet to jakie nieporozumienie, nie pozdrawiam.

@Adrianada

próóbowałaś się kontaktować z firma? co oni na ten temat mają do powiedzenia? bo widzę że sporo tutaj opinii na ten temat

jufyuh

Internet jest beznadziejny ciągle się zawiesza nie polecam

usdk

Ciągle się zawiesza wywala nie polecam

eikgjes

Serdecznie nie polecam cały czas się zawiesza

sniper

Serdecznie nie polecam ciągle się zawiesza a gdy się dzwoni że internet nie działa bądz są jakieś problemy nigdy nie widza problemu.

Kabanos

Internet to totalne (usunięte przez administratora) nie ma dnia w którym się nie zawiesi, ciągle sie zacina strony się nie ładują. Serdecznie nie polecam!!!!!!

mb

Internet to największy szlam jaki kiedykolwiek używałem. Nie dość, że nie może przez jeden dzień działać bez przerywania to na dodatek jest drogi. Odradzam!

Kwiatek

Internet cały czas się zawiesza to jest jakiś skandal 0,07mbs to jest jakieś nieporozumienie normalny światłowód powinien osiągać około 300mbs serdecznie nie polecam nawet wyszukiwarka się nie odpala. NIE POLECAM

Nie polecam

Internet ten cały czas się zawiesza trzeba go restartować, czasami bywa tak że nawet po restarcie nie działa, nie ładują się witryny wszystko się zacina. NIE POLECAM

Mysza

Nie Polecam! Mamy niby 150 MB na sekundę a ten internet nawet netflixa nie odtwarza... I innych kanałów z filmami i ciągle jest problem ze internet na parę minut jest zrywany. Jak sprawdzamy na speed test to pokazuje nam 30 MB na sekundę. Jak się dzwoni to oni nigdy nie widzą prablemu.

Zostaw merytoryczną opinię o Elżbieta Nakiewicz Telecentrum - Pieńsk

Elżbieta Nakiewicz Telecentrum