Opinie o Kułton Transport Sp. z o.o. w Czekanów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kułton Transport Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kułton Transport Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kułton Transport Sp. z o.o. w Czekanów

Jaka jest stawka początkowa w Kułton Transport Sp. z o.o.? 2 września na Lento.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Kierowca.

Zadzwoń i się dowiedz. Cokolwiek przeczytasz tak nie uwierzysz. Ja pojechałem na spotkanie i jak mówili tak było.

Rafi

(usunięte przez administratora) Robota nie poukladana nie ma jasnych warunków pracy. Czekasz jak Panna z agencji na tel od spedycji kiedy jedziesz do pracy . Raz siedzisz tydzien raz 2 dni w domu. (usunięte przez administratora) Brak systemu pracy. Fakt na plus to faktycznie pieniądze na czas. Ale brak systemu i nigdy nie wiesz ile zarobisz i kiedy masz wolne i na ile jedziesz w trase. (usunięte przez administratora) Kierowców w ten sposób sie nie zachęca do pracy a raczej zniechceca. (usunięte przez administratora) Z tą kasą też jest dziwnie bo kazdy ma inna stawkę. Nie koniecznie za umiejętności i dobra pracę. To naprawde zniechceca jak przychodzisz dostajesz (usunięte przez administratora)dniowki a jakis (usunięte przez administratora) ma (usunięte przez administratora)czy wiecej i robi połowę tego co ty (usunięte przez administratora) Przyjdziesz i bedsiesz robil za drobne przez 3 miechy a pozniej nie wiadomo ile ci dadzą bo daja kase komu jak chcą.

Lolo
@Rafi

A ty Rafi to jakiś młodzik jesteś. Tacy jak Ty psują opinię porządnym kierowcą. Przychodza zieloni, duże wymagania, i wszędzie im źle. Dlaczego zielony ma zarabiać tyle co doświadczony kierowca?. My doświadczeni musimy Was uczyć, a Wy jeszcze pretensje. Nauczysz się i wielki driver jesteś, i skaczesz z kwiatka na kwiatek. Nie znam firmy gdzie taka nowa flota jeździ, i wszystko jest na bieżąco naprawiane, albo serwis, albo na bazie. Oczywiście zawsze komuś coś bedzie nie tak. Nic nie jeździ niesprawne, jeśli jest coś zepsutego, to dlatego że jakiś kłamca kierowca zespuł i i nie powiedział i chciał ukryć. Dsypozycyjność? taka praca jedziesz , wracasz, 4 dni i jedziesz..Czasy się zmieniły, przepisy, wymagania, covid, brexit. wszyscy pretensje do wszytkich, zacznijcie od wymagania od siebie. ale nie musisz tu przychodzić jak masz takie nastawienie, idz poszukaj lepszej firmy, sparz się kilka razy, niech ci nie zapłacą. wszedzie dobrze gdzie nas nie ma.Teraz jeszcze podwyżki wskoczyły od kwietnia , jest stażowe jest ok.

Rafi
@Lolo

Ty to jednak jestes nikt he he za 5 tysiecy zeta dwa dni w domu na 35 dni i jaki gosc he he a idz ty w(usunięte przez administratora)

Pipek

Witam, firma jak firma trzeba (usunięte przez administratora)na kromkę chleba xd

Ryszard
@Pipek

Czyli sugerujesz że są tu niskie płace? Może podasz jakieś widełki płacowe obowiązujące w Kułton Transport? I czy oprócz podstawy są tu jakieś premie i dodatki? Daj znać koniecznie :)

Nie za bardzo rozumiem, jak to brak systemu pracy? :P Jak w takim razie wygląda cały grafik pracy w Kułton Transporcie? Ile jest dni pracujących w ciągu miesiąca a ile wolnych? 2? Czy coś źle zrozumiałam?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Kułton Transport Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca międzynarodowy C+E
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Jaro

Najłatwiej oceniać, teatr to masz na Wiejskiej, tu trzeba po prostu pracować :)

Grzechu

Firma jest w Czekanowie pod Kaliszem. Cały czas sie rozwija. Nowa flota glownie MAN. Jazda po calej europie. Strategicznym kierunkiem jest Irlandia. Praca jak to w transporcie. Raz lepiej raz gorzej. Plusem kasa na czas i nowa flota i spoko biuro. Minus to brak systemu nigyd nie wiadomo kiedy idsiesz do roboty ile masz wolnego i jak dlugo bedziesz w pracy. Zazwyczaj 12 dni na 4 w domu ale bywa różnie. To minus bo nie mozna planowac zycia prywatnego czy wizyt u lekarza. Jeszcze jeden niuans to kasa nie jest wcale jakas super. To raczej średnia kasa jak za miedzynarodowke. Wozisz wszystko Maja chlodnie, plandeki. Wymagaja adr. Gdyby byla Ciut lepsza kasa i system sztywny bylaby to firma marzeń.

@Grzechu

Czyli wynagrodzenie standard najniższa krajowa + 50 euro diety? I w większości podwójna obsada ?

@Tomek

Euro po przeliczniku szefa 4.00zl

Harnaś
@Driver

@Tomek, @driver Piszecie totalne pierdoły. Jak nie wiecie to nie piszcie!!!. Kwoty o jakich piszecie i przeliczaniu euro po swojemu to inna firma z Przygodzic, a nie z Czekanowa. Pomyliliście firmy .Jeździełm w Przygodzicach tez, teraz w Czekanowie, tylko nazwa podobna, ale nie ma co nawet porównywać. U Kułtona w Czekanowie kasa jest całkiem spoko i nie najniższa krajowa, dieta nie w euro tylko w złotówkach, proste przejżyste przeliczanie a i ostatnio podwyżka wskoczyła, więc jest naprawdę przyzwoicie, i co najważniejsze 10-tego zawsze jest na koncie, bez proszenia. Flota nowa, co prawda nie przypisana, ale co 2 lata zawsze nowe ciagniki.

Tomi
@Tomek

euro ha ha dostaniesz 2 paki dniowke w pln i najniższa krajową jak wszedzie. Jak bedziesz mieszkał w kabinie i zrobisz 26 dni roboczych to masz 26 X 200 plus 2100 ale jak zrobisz 18 czy 20 dni bo cie zatdzymaja w domu to zarobisz 5,5 tysia A bedziesz (usunięte przez administratora)z adr po angli i irlandi i po calej europie.

Daniel

Nie ma się co przywalać. Warunki Ok, pieniądze na 10 zawsze przygotowane, świadczenia Ok.Nie wiem ,czego oczekuje kierowca od pracodawcy, bo chyba czarownego dywanu. Nie znam drugiej firmy, gdzie kierowca dzwoni do szefa o drugiej w nocy a ten odbiera.

Alfred
@Daniel

Dzwonisz po to zeby przelal kase na mandat za tacho. Dlatego wszyscy musza miec konto w banku na (usunięte przez administratora). Ty masz jechac mimo wszystko i przeginac bo szef i tak za wszystko płaci. (usunięte przez administratora)

Szymon
@Alfred

Widzę, że chyba jesteś osoba, która niezbyt poleca to miejsce pracy? Tak przynajmniej na chwilę obecną rozumiem Twoją wypowiedź. Może będziesz tak uprzejmy i napiszesz, czy dla młodych i jeszcze niedoświadczonych kierowców praca w tej firmie będzie godna polecenia? Wyraź, proszę swoje zdanie bo bardzo mnie to ciekawi. Liczę na Twoją odpowiedź.

Staru
@Szymon

Młody nie da sobie rady. A na dzien dobry warunki finansowe zniechecą do pracy. no i każdy kto nie jest bezdomny a i ma dzieci to tez nie wytrzyma.

Stefan z wąsem

słyszałam ze kasę podnoszą czy ktoś coś wie? bo może wrócę bo ogólnie OK generalnie nowe auta dbają o nie ale kiedyś jak zjechałem to posprzątałem po sobie a po pauzie dostałem po innym co po sobie nie posprzątał i musiałem czekać aż wróci i posprząta bo aut nie przypisują

Jaro
@Stefan z wąsem

@Stefan Też słyszałem że kasę podnieśli. Chyba sie umówię na rozmowę, to napiszę co i jak. Ile tam pracowałeś? Napisz coś więcej.

Kierowca
@Stefan z wąsem

Podniesli w koncu sie robi za normalna kase. Płacą na czas

Heniek
@Stefan z wąsem

dzwoniłem miła rozmowa i faktycznie kasa całkiem chyba tam podjadę

Byku
@Stefan z wąsem

Podpsłem umowe wygląda że wszytko bardzo ok, zwłaszcza kasa, zobaczymy po pierwszej trasie....i jak dalej

Jarosław
@Stefan z wąsem

Miałeś naprawdę ciężką przygodę z autem. Na bank w aucie sam zostawiasz (usunięte przez administratora) i naborchane fajami. ps. nie wracaj takich jak Ty ta firma nie szuka. ps. Tobie nie dadzą podwyżki.

Jack

Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Młodzi gniewni myślą że kasa za nic będzie. Ludzie nie szanują tego co mają tylko narzekać, narzekać. Robotę zmieniają co 3 miesiące, bo po drugiej stronie płotu trawa jest bardziej zielona. Tu od zawsze kasa na czas, auta nowe, dobrze wyposażone, serwisowane, usterki naprawiane regularnie. W przypadku problemów zawsze możesz zadzwonić, nawet w nocy. W innej firmie w nocy nikt telefonu nie odbierał, musiałem sobie radzić sam, a potem pretensje.Dużo jeżdżą na Anglię i Irlandię, a tam wiadomo się trochę porobiło przez Brexit i Covid, testy itp. Tak to nie ma znaczenia bo nie płacą od km tylko na dobę.

Nocny

Pod db schenker śmigają , kurierka

@Nocny

Nie gadaj jak nie wiesz. Bzdury piszesz. widac ze nie masz pojecia o tej firmie. Ale opinie napisałeś bo sie dowiedziałeś głupot z parkingu. Wystarczy zadzwonić do firmy i zapytać o prace i inne szczegóły. Kolejny Pioter transportu napisal cokolwiek żeby zaistnieć przez chwilę. Ludzie nie czytajcie bzdur.

Pawel

doszly sluchy ze masowo zwalniają sie kierowcy. czy ktos wie jaka jest przyczyna ponieważ chcialbym zlozyc papiery ale czy moze ktos powiedzieć czemu odchodzą kierowcy???

Roboty nie brakuje, ciężarówki na dobrym poziomie i jest płacone. A szef jak to szef, czasami idzie się dogadać, czasami gorzej.

Stacho

Firma spoko, kasa na czas.

Driver

Jak komuś się nie podoba nie musi tam przychodzić. Jak ktoś szuka dziury w całym to wszędzie ją znajdzie. Obsmarować można każdego. Pracuje już dość długo i nie widzę większych problemów takich jak koledzy opisują. Oczywiście zawsze coś może nie pasować, ale nie ma firm idealnych. Kasa zawsze na czas, taka na jaką się umawialiśmy. W poprzednich firmach musiałem się zawsze upominać o kasę.

Alfred
@Driver

Jesli zarobisz dla szefa wielokrotność swojej wyplaty to on płaci Tobie z szyderczym usmiechem(usunięte przez administratora) Smieszne pieniądze.

Kasa jest słaba jak za te robotę, jazda, pauzy promowe i ADR i zarobisz średnio(usunięte przez administratora) Ponadto (usunięte przez administratora)planing a na czele (usunięte przez administratora) Pauza promowa z calais do dover ha ha kazdy wie ze to wykroczenie ale nie wie o tym planing ha ha taaa nie wie. Nowa flota ale czesto cos nawala w autach, do tego masa usterek naczep, wiecznie cos no i to tyle.Pauzy promowe 9h bo pilno do odbiorcy. Kierowca jako narzedzie nie traktowany jak trzeba. Firma wyglada solidnie ale toczy ją rak. Jest duzo do,poprawy. Sa minusy a szkoda. Bo potencjal jest ogromny. Lecz szef nie wie o polowie incydentow w firmie. Albo wie i nic z tym nie robi bo przyjdzie ukrainiec i pojedzie. Wiec po co dbac o to zeby bylo lepiej.

@Paweł

Dzięki za opinię , miałem się fatygować na rozmowę ale widzę że nie warto. Średnio 6.5 tyś to płacą za Niemcy w pojedynczej obsadzie. Już by zobaczyli jak wciskam pauze promową w Calais do Dover ;))) Myślałem że dają ogłoszenia non stop bo się rozwijają a tutaj przyczyna rotacji jest inna. Jeszcze raz dzięki że nie marnowałem czasu na rozmowę.

@Paweł

Te 9h pauzy laczonej to prawda w podwojnej obsadzie. Bo wykorzystują niewiedze kierowców a nawet jak kierowca wie ze nie można robic 9hpauzy łaczonej z promem to i tak do tego zmuszają, bo niby sa odstępstwa. Są w (usunięte przez administratora) Odstępstwa

Zostaw merytoryczną opinię o Kułton Transport Sp. z o.o. - Czekanów

• Jak się pracuje w Kułton Transport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kułton Transport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kułton Transport Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kułton Transport Sp. z o.o.
  • Polna 1A
    63-460 Czekanów

Kułton Transport Sp. z o.o.