Opinie o Vent Trade Sp. z o.o. w Koźmin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Vent Trade Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Vent Trade Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vent Trade Sp. z o.o. w Koźmin

Kinia Nowy wpis

Podoba mi się firma i dlatego znalazłam sobie ogłoszenie do nich an posadę asystent ds. obsługi klienta/ Back-Office i właśnie trwa rekrutacja. Fajna jest podana pensja, 5500 - 6000 zł brutto i to jest na poziomie asystenckim. To jak ktoś awansuje na specjalistę, to jaka jest wtedy pensja? I czy dochodzą premie jakieś np. stażowe, frekwencyjne?

Marianna Nowy wpis

Koszlun nie wywiązał się z wielu obietnic i nie oddaje pieniędzy. Proponuję bardzo uważać zanim się podejmie współpracę...

Strona firmy jest po angielsku, szwedzku i norwesku. Któryś z tych języków trzeba znać komunikatywnie by tu robić, a może wszystkie? I co w zamian, poza UoP dla osób z biura, jak pisali poprzednicy? Nie wspominano do tej pory, ile wynosi pensja zasadnicza, ile może wynieść premia oraz jak są rozliczane nadgodziny?

zawiedziony

strata czasu rozmowa ws pracy w Gdańsku z 2 osobami Pan i Pani.... Na rozmowie mydlą ci o czy jaka to wspaniała firma, miedzynarodowe projekty a co do czego przychodzi umowa na 3 mce na Zlecenie a potem może sie sprawdzisz to umowa o prace haha. Cytuje Panią "praca na pełen etat 8 h dziennie ale generalnie podchodzimy zadaniowo do pracy", więc jak nie skonczysz czegoś siedz nawet 12h. co tu dużo komentować firma ma ledwo 2 gwiazdki, wiekszosc komentujacych jest kasowana. nie polecam. strata czasu. lepiej znalesc umowe o prace na dzien dobry.

pan M.
@zawiedziony

W tej firmie nie ma szans na umowę o pracę , do tego podatki na działalnsci w Szwecji .. są plusy i minusy , ale wyplaty były prawie na czas ile godzin tyle kasy , minusy brak umowy o prace polskiej , płatnych przelotów . No wiadomo ci co po znajomości mają więcej a gdzine ..

P
@pan M.

Bardzo mnie niepokoi liczba negatywnych komentarzy. O jakie stanowisko się ubiegałes? Forma zatrudnienia jest ogólnie przyjęta tendencja w firmie czy może dotyczy pracowników fizycznych?

Weronika
@P

Mnie też to interesuje, bo jest nabór na stanowiska - rzekłabym, że niefizyczne, i w każdym z ogłoszeń jest mowa o umowie o pracę, w jednym przypadku tylko Project Managera, można zamienić na B2B. Ktoś z pracowników administracyjnych odpowie?

P.
@Weronika

w Administracji są umowy o pracę.

Grzegorz
@P.

O to świetnie. A są jakieś dodatkowe benefity? Bo przy takich umowach zwykle jest też socjal dla pracowników.

Remi
@Grzegorz

Nie zawsze.

Helena
@Remi

Nie zawsze w sensie, że ogólnie nie zawsze tak jest? Czy tutaj nie każdy takie benefity ma?

marcin
@zawiedziony

Oczywiście masz racje umowa i pracę fla wybranych (usunięte przez administratora) włazów nie szauja ludzi .. jak znajdą tańszego to Ciebie zwolnią tragedia ...

Helena
@pan M.

A jaka ta stawka jest? I co znaczy prawie na czas? Duże opóźnienia? Daj znać bo mąż się wybiera

Monika Nowy wpis
@P.

Hej, pracujesz obecnie w firmie? czy pracownicy biurowi są odrazu zatrudniani na umowę o pracę? Na jaki okres pierwsza umowa? Duża rotacja pracowników biurowych? Warunki pracy ok czy mobbing i lepiej dać sobie spokój? Jak wyglądają rekrutację?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Vent Trade Sp. z o.o. na stanowisko Handlowiec? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Maria

Co masz na myśli? Dla takiej osoby jak ja, kompletnie niewtajemniczonej, to nowość, co tutaj czytam. I czy naprawdę są jakieś obietnice, których nie spełnia? A co obiecuje?

Hej, zastanawiam się nad aplikowaniem do działu zakupów. Obecnie również zatrudnienie na umowę zlecenie? Jak się pracuje w biurze? Duża rotacja pracowników działu zakupów? Jaka jest widoczna kondycja finansowa firmy? Firma na dużo zamówień? Proszę o obiektywne opinie od obecnych pracowników biurowych i produkcyjnych. Pozdrawiam

Wiktoria

Cześć, firma niedawno szukała handlowca. Często rekrutują na to stanowisko? Czy raczej pracownicy to stały skład i nie ma zbytnio rotacji w firmie? Ja chyba już się trochę spóźniłam z aplikowaniem, ale dobrze byłoby usłyszeć coś o warunkach. Czytam, że umowa o prace nie jest pewnikiem. To jak jest z handlowcami?

Jakie są mocne strony pracodawcy Vent Trade Sp. z o.o.?

nie ma mocnych stron. Vent Trade i Oriens to jedno (usunięte przez administratora) Nie płacą niczego w terminie, ściemniają na każdym kroku. Przeloty? Trzeba autem jezdzić a karty paliwowe nie są uzupełnione na czas przejazdy, pracownik musi sam opłacic paliwo, pozniej w rozliczeniu. w biurze panie nawet drukarek nie umieją zakupic on-line, musiał to zrobić pracownik na zleceniowce:)

Zuzanna
@pracownik

No że to dość niepochlebny opis to raczej mało powiedziane... Tak bez złośliwości to czy w biurze pracuje aktualnie w miarę młoda kadra czy jak to wygląda? Bo ja teraz nie wiem czy z tą drukarką to tak na poważnie czy z przekąsem tylko

Ochikara

Opłacane przeloty, wyżywienie na koszt pracodawcy. Gorąco polecam

Yyy????
@Ochikara

Kolejne kłamstwo się dziwić że ludzi nie ma firma do pracy... Kłamstwo i kłamstwo jakoś na montażu nigdy nikt mi za bilet nie zwrócił i nie dał jedzenia

nie kłam
@Ochikara

Nie ma wyżywienia ani przelotow , po co te kłamstwa ?

hej
@Ochikara

Siemka a ciekawe gdzie bo ja pracuję w tej firmie i nikt mi nie zwraca ?

kandydat

specjalista czy tam asystent wymagania nie wiadomo jakie a płaca 3tys na rekę. tyle to ja miałem 5 lat temu żenada

tak

Czy można liczyć w Vent Trade Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

zawiedziony

nie, na rozmowie twierdzili ze sa w trakcie rozeznania rynku hahaha

Sama prawda !!!

Pracowałem dla tej firmy 1,5 roku i gdy się zmieniło na gorsze odszedłem. Po rocznym wyliczeniu wyszło mi na działalności na czysto 7500zł. Szału nie ma. Kontener z łazienką i prysznicami na dworze w przeciągu. Pluskwy w pokojach była dezynfekcja ale nie pomogło, są dalej. Myszy i szczury, kiedyś zabiliśmy dwa w kuchni, biegały po garach. Odchody w szafkach w kuchni. Dom to jakaś stara rudera, warunki fatalne. Za nadgodziny i pracę w nocy nikt nie dopłaca. Praca ciężka kręgosłupy siadają, cały czas na nogach, co chwilę jakieś kontuzje. O podwyżce można zapomnieć. Kierownik nie odbiera , boi się konfrontacji. Bardzo ciężki kontakt z nimi. Organizacja firmy fatalna, brak stałej pracy, zlecenia raz są raz nie.Część z chłopaków pije alkohol do nie przytomności, były bijatyki wyzwiska i szarpaniny, drą się w nocy i balują do 2-3 w nocy. Powiem tak gra nie warta świeczki:/

Hej

Ile na godzinę miałeś??

Bgvh
@Hej

29euro mam teraz

Bgvh
@Bgvh

W innej firmie chcesz mogę dać namiary

Koleho

Teraz jeszcze gorzej

Cccxccc
@Sama prawda !!!

Śmiech na sali ta firma !!

Hhhhh
@Sama prawda !!!

Pracowałem tam , ciężko słabe warunki , brak ubrań, brak przelotów , ogólnie nie polecam pracy na działalności od 2021 roku

Robi

Dzien dobry! Pracuje z firma Venttrade w Szwecji od 20.01.2021r Przepracowalem caly luty i ku mojemu zaskoczeniu zadnej wyplaty! Wszystko sciagneli na szkolenia ido6 na fsktury ftax! SKANDAL!! TA FIRMA OJRADA LUDZI Z ICH CIEZKO ZAROBIONYCH PIENIEDZY! JSK NAJDALEJ. OD NICH!!! ZERO KOMPETENCJI AROGANCJA! ZAFNEGO WYZYWIENIA! MSJA W (usunięte przez administratora) PRACOWNIKOW!!

Monter

Jest sens tam jechac?

Jpg
@Monter

Daj se spokój, własna działalność, niska stawka, mało godzin. Lepiej w Caritasie się opłaca.

Firma krzak
@Monter

Na 3 tyg na działaności a ile załatwiania daj se siana

Mily

Co z tymi godzinami?

Edyta
@Mily

Szkoda, że akurat ja nie mam pojęcia, o jakie godziny Ci chodzi. Na pewno pracujesz w Vent Trade, a więc wiesz, czy na ten moment potrzebują w firmie nowych pracowników? Szukałam wielokrotnie ich ogłoszeń w sieci, ale nic nie znalazłam i dlatego pytam o to Ciebie.

Xx
@Mily

Godzin brak

Maciej

Witam mam pytanie ,. Chciałbym pracować jako monter wentylacji niestety płacę 1400zl zusu czy można liczyć na jakieś podwyżki że strony firmy ?? Jak to wygląda ??proszę o odpowiedź

Xx
@Maciej

Hej , nie ma co się nastawiać na stałą pracę , po to jest działaność g. Jak jest zlecenie pracujesz jak nie ma to niestety siedzisz w domu wiadomo lepiej by było mieć umowę .. w razie choroby pojsc na L4 a w tym wypadku nic ci się nie należy .. a płacić trzeba .... Podwyżki nie dadzą wola wziąć kogoś nowego tutaj ludzi nie szanują. Jesteś tylko dla nich zarobkiem nic pozatym, ale tak to wygląda odradzam

@Malme a jakie są dokładnie uprawnienia na zwyżki?

Malme

Witam firma śmieszna zatrudnia ludzi bez uprawnień na zwyżki nadających się tylko do ostrzenia noży.

Gorku

Hej, mam propozycję pracy w Szwecji.Czy rzeczywiście jest tak różowo? Tzn dobra kasa? Proszę o szczegółowa i merytoryczna wypowiedź.

Proceder

Ile można DOPISAĆ SOBIE TYCH GODZIN w ciągu dnia?

@Proceder

Tak z 1h dziennie żeby się nie gapneli

@Proceder

O kurcze my na przykład w ogóle nie przychodzimy do pracy.. I mamy zapłacone raz nie byłem cały miesiąc i mi zapłacili za 250h normalnie rewalecja polecam, nie trzeba nic robić a kasa leci.. (usunięte przez administratora)

Rewelacja

Rewelacja. Pogratulować.

Zostaw merytoryczną opinię o Vent Trade Sp. z o.o. - Koźmin

• Jak się pracuje w Vent Trade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vent Trade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vent Trade Sp. z o.o.?

Vent Trade Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 13 ocen.
  • 30
    83-236 Koźmin