Respol Export-Import Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Respol Export-Import Sp. z o.o.

Aneta

@Rurka czyli rozumiem, że polecasz innym pracę w Respol Export-Import? Mogłabyś powiedzieć dlaczego? Takie merytoryczne komentarze będą bardzo cenne dla osób szukających informacji na temat firmy jako pracodawcy.

Aneta

Pracujesz w Respol Export-Import? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą obecnie liczyć pracownicy?

Rurka
@Aneta 05.04.2017 09:50

Oby więcej takich hurtowni było.

Hobby

A co to są za imprezy, bo bym chciał spróbować w firmie?

Torus
@Hobby 14.10.2016 23:14
A co to są za imprezy, bo bym chciał spróbować w firmie?

Jerry
@Torus 18.02.2017 00:53
Słyszałem że w krakowie w respolu pracuje sie dobrze, klienci też sobie chwała więc wygląda że jest wporzadku....

Zrobiłem u nich pierwsze zakupy. Bardzo mi się spodobało, szybko, tanio i w miłej atmosferze. Wygląda naprawdę dobrze.

Uczestnik

Muszę tutaj dodać że robią fajne imprezy :)

Znowu jq

W tamtych miastach nie działam więc nie wiem, ale krakowski respol - dobra firma.

Znowu jq

luno

KRAKOWSKI RESPOL TO DLA MNIE NAJLEPSZA HURTOWNIA W KRAKOWIE. FAJNA I SZYBKA OBSŁUGA.

Mateo

Fajna firma, fajni ludzie i lubię tam kupować.

luca

Słyszałem ze w respol w krakowie się dobrze pracuje i warto tam pracować. Czy ktoś się może orientuje czy są tam teraz jakieś przyjęcia do pracy?

fotram

Chwale sobie zakupy u nich.

Ludyn

Wydaje mi się że pracownicy są w miarę zadowoleni z tej firmy. W czasie zakupów atmosfera jest bardzo fajna.

momi

W Krakowie nie ma salonu łazienek. Chyba chodzi o inny respol. W Krakowie to jest typowa firma dla instalatora, łazienek to tam raczej nie wyposażysz.

auć

Respol płaci marnie

dubbingiem

bevicerb
@dubbingiem 06.02.2015 23:30
Słyszałem ze w Krakowie to dobra firma, tylko ile oni płacą? Bo za frajer to ja robić nie mam zamiaru....

Fajni ludzie pracują w tej firmie

bibi

Dla mnie nr 1 w Krakowie - obsługa, podejście do klienta, towar na magazynie a i ceny też dobre.

ili

Nie wiem jak u nich z socjalem ale wyglądają na zgraną i fajną ekipę.

ciekawość

pytanie do pracowników: czy w respolu jest jakiś fundusz socjalny, np. dopłata do wakacji, paczki dla dzieci?

gg-xx

Ja u nich kupuje od niedawna ale wydaje się że wszystko jest w porządku.

cmcc

Czasem jest kolejka i to trochę denerwuje.

mistrz instalacji

Lubię u nich kupować i dobrze mi tam dojechać. Wcześniej jeździłem do hydrosolaru ale teraz powoli z nich rezygnuje na rzecz respolu.

insta\

A mnie denerwują kolejki które tu są.

alonso

Zdecydowanie najlepsza hurtownia w Krakowie. Ceny są dobre, towaru na magazynie jest sporo i chłopaki na sprzedaży dają radę.

pracownik:)

Sytuacja całkiem niezła:) Podejście pracodawcy również spoko:) Dyrektor profesjonalny i nie stwarza sztucznych problemów. Zawsze gotowy do pomocy i chętnie słucha swoich pracowników. ps. Panie (usunięte przez administratora) liczę na podwyżkę:)

Instalator
@pracownik:) 19.09.2013 12:09

Takie cukrowanie na forum, to aż nie wypada. Ale faktycznie lubię tam robić zakupy.

mocarny

Respol kraków to fajna hurtownia i lubię tam robić zakupy. Obsługa fajna tylko czasami się trudno dodzwonić.

gutieres

Jak tak obserwuje to chyba mieli swoje kłopoty. Ale od kiedy są na zawiłej to już zupełnie inna firma. Ma zadatki na jedną z lepszych w krakowie.

klient

Zgadzam się z poprzednikiem. Dobra firma, fajna obsługa, dobre ceny. godna polecenia.

Moby

Respol oddział kraków jest ok.

Zostaw opinię o Respol Export-Import Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Respol Export-Import Sp. z o.o.