Opinie o Poltoma Sp. z o.o. w Skarszew

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Poltoma Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Poltoma Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poltoma Sp. z o.o. w Skarszew

Powiem, że szef jest bardzo dobry. Cały problem stanowią pracownicy, którzy tam pracowali od dłuższego czasu. Kiedy widzą, że nowy pracownik pracuje szybko i odpowiedzialnie, zaczynają mówić szefowi różne nieprzyjemne rzeczy, aby zostali zwolnieni, ponieważ potrzebują więcej godzin. Nie obrażaj się na szefa, nie jest zły, po prostu nie wie, co się naprawdę dzieje i kto naprawdę dobrze działa. Warto usunąć tych, którzy tam pracowali od dłuższego czasu. I szef musi sam przekonać się, kto pracuje. Pracowałem tam i znalazłem się w podobnej sytuacji.

Olia

Nie wiem, gdzie pracowałeś, była na sortowni. Każdego dnia byłem we łzach, pracowałem lepiej - dostałem więcej. Teraz pracuję w innej pobliskiej firmie, cenią sobie moją pracę. Pracownicy są przyjaźni, ale naprawdę coś jest nie tak

Mlody

Pracowałem tam w tym roku kilka miesięcy i wszystko było w porządku

LOLO

Polecam ! Wszystko tak jak powinno być

Ooo

Nie wiem kto tu pisze te bzdury.. Wypłaty nigdy nie na czas, trzeba chodzić do bossa i się prosić żeby łaskawie zapłacił za robotę, o każdy grosz trzeba się prosić. W stuskunku do ludzi faktalnie. Większość pracowników to Ukraińcy bo kto przychodzi nowy szybko bierze nogi za pas.

Nikt wazny
@Ooo

Rozwalają mnie opinie tych wszystkich pracowników miesiąca , co zmieniają prace co miesiąc i w każdej pracy są poszkodowani i szef to zawsze wuj. Nigdy nie słyszałem, żeby ktoś tam nie dostał wypłaty. Zdarzało mi się dostawać wypłatę kilka dni później, bo nie szło dorwać szefa, ale z drugiej strony z zaliczkami nigdy nie było problemu i jak mi zależało, to nawet wcześniej wypłatę dostałem.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Poltoma Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods

Nie słyszałem, żeby ktoś narzekał. Wręcz przeciwnie, wydaje mi się, że sporo osob tam zarabia za dużo.

Hihihi
@Nowy

Najniższa Krajowa to za dużo ? O jakichkolwiek dodatkach do pensji można pomarzyć.

Grześ

@nowy a jak płaca ?

Nigdy nie miałem problemu z wypłata. I nie słyszałem, żeby ktoś mial. Tak jak wszędzie trzeba się zgłosić po wypłatę, bo ciężko żeby szef latał za każdym, ale nieraz ciężko go dorwać

Anita

Bardzo polecam tą firmę, uczciwi ludzie. Dobra atmosfera, wypłata na czas.

Paulina

Polecam tą firmę

Princeska

Moja koleżanka tam pracuje i powiem tak ona nie nazeka ma weeknendy wolne i nie ma problemu jak chce dodatkowo dzień czy dwa wypłate ma na czas na szefa nie nazeka Ogulnie dobrze sie tam pracuje

Karol

Uczciwa firma. Polecam tą firmę.

Kate

Praca OK. Szefostwo OK. Wypłata OK na czas, jeśli potrzebna zaliczka, to nie ma problemu. Atmosfera OK. Ja pracuję i nie zamierzam zmieniać pracy.

Pracownica

Atmosfera w pracy bardzo miła, szefostwo naprawdę w porządku. Polecam

baf

Najlepsza praca jaką miałam, przemiłe szefostwo, świetna atmosfera. Wypłata zawsze na czas !!! Polecam

Olek

Dobrze się tu pracuje i nie ma chętnych do pisania. Stąd taka cisza na forum.

pracownicaaa

Praca w firmie, brygadziści i szefostwo są naprawdę OK. Jeśli ktoś chce pracować , to się odnajdzie.

Angelaa

Praca sama w sobie nie jest zła jednak szef fatalnie zachowuje się wobec pracownikow. Atmosfera między pracownikami jest super jednak ciężko wytrzymać ciągle krzyki ze strony szefostwa

Zostaw merytoryczną opinię o Poltoma Sp. z o.o. - Skarszew

• Jak się pracuje w Poltoma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Poltoma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Poltoma Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 21 ocen.
  • 92A
    62-817 Skarszew