Opinie o Dobrynajem Inwestycje Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dobrynajem Inwestycje Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dobrynajem Inwestycje Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dobrynajem Inwestycje Sp. z o.o. w Kraków

Praca pełna wyzwań, gdzie czasem trzeba mieć dużą odporność na stres bo najemcy są baaardzo różni. Ale ekipa fajna i duże wsparcie zespołu i części zarządu, która zajmuje się szkoleniami itd. Ja byłam bardzo zadowolona i miło ich wspominam ale szukałam już czegoś spokojniejszego, bez kontaktu z klientem.

Iwona

Bardzo duża baza nieruchomości do wyboru, szczególnie w miesiącach letnich mają sporo ofert wynajmu. Każdy znajdzie coś dla siebie. Standard mieszkań również ok, zapewniają wszystko co niezbędne do codziennego użytku. Dobierają lokatorów pod względem wieku, dzięki czemu na mieszkaniu nie ma znaczących różnic i każdy czuje się komfortowo. Zawsze można też liczyć na pomoc tzw. "opiekuna mieszkania". Zajmują się wszystkim usterkami, nic tylko mieszkać. Polecam współpracę z firmą Dobrynajem.

Maja
@Iwona

@Iwona widzę, że jesteś zadowolona z ich usług i to cieszy. Osobiście szukałam tu informacji, ile godzin dziennie asystenci powinni spędzać w biurze. Chcę wysłać CV na ogłoszenie Dobregonajmu, ale frapuje mnie, na ile elastyczny jest czas pracy u nich. Liczę na podpowiedzi pracowników!

Dorota
@Maja

Tak naprawdę w biurze możesz nie spędzać nawet godziny. Prace biurowe możesz wykonywać zdalnie. Jednak część spotkań jest w terenie, zwłaszcza prezentacje mieszkań i wtedy już musisz pojawić się o konkretnej porze w konkretny miejscu:)

me

wniosek: jeśli chcesz zgłosić roszczenie, musisz wysłać wiadomość e-mail. Pytam klucze lokalnego kosza i trzeba było czekać 3 miesiące hhh otwierają Twój pokój bez Twojej obecności, aby pokazać go innym klientom (mówią, że informują Cię z wyprzedzeniem) to nieprawda, że ​​wysyłają SMS-a z ustaloną wcześniej datą i godziną i bez podawania numeru pokoju, na przykład : jutro przyjdziemy o 11:00, aby pokazać pokoje, nie określają, w którym pokoju mówią, ponadto nie można odebrać wiadomości SMS lub zadzwonić pod numer. przykład sms: Witam, jutro o 15:00 wrócę do > dla potencjalnych nowych najemców. Proszę utrzymywać czyste obszary wspólne. Pozdrowienia, ..... Widziałem to na własne oczy: osoba przychodzi i zaczyna zatrzaskiwać drzwi pokoi, a jeśli nikogo nie znajdzie, otwiera drzwi. po dwóch latach poprosiłem o pomalowanie mojego pokoju na 6-metrową pętlę, powiedzieli mi, że muszę zapłacić 800 złotych (chcą wziąć pieniądze, żeby nie zatrzymać klientów). Sam kupiłem obraz, a to kosztowało mnie tylko 40 złotych hhhhhhh. nie jest profesjonalne, aby zawsze wysyłać wiadomości e-mail bez pozostawienia numeru kontaktowego. jeśli ktoś posprząta po posprzątaniu łazienki, pobiera opłatę za sprzątanie w wysokości 50 złotych. zawsze stresują Cię maile takie jak: jest ktoś, kto zapomniał o drzwiach antree i tego typu rzeczach .............. nawet jeśli nie ma mnie w pokoju w piątek, sobotę i niedzielę. 800 złotych za pół pokoju nawet połowa okna jest dzielona z pokojem obok mnie lol było jak w więzieniu bez słońca. separacja pokoi jest bardzo zła, nawet twój sąsiad się śmieje, możesz go usłyszeć hhhhhhh po dwóch latach z dobrym wynajmem potwierdzam wszystkie poprzednie złe opinie negatywne i widziałem, że wiele osób wspomniało te same punkty, o których mówiłem. Nie polecam

Jakub
@me

Podajesz sporo niedogodności, które wiążą się wynajmem pokoju. Czy firma, która prowadzi usługę robi remonty lub konserwacje sprzętów gazowych w cenie wynajmu i dba o czystość klatek i otoczenia?

Toczki

Maszynka do zarabiania pieniedzy, niekorzystna umowa dla wynajmującego. Jesli wam zycie mile unikajcie tej firmy!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Dobrynajem Inwestycje Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
andzej

Dziadostwo

Zostaw merytoryczną opinię o Dobrynajem Inwestycje Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Dobrynajem Inwestycje Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dobrynajem Inwestycje Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dobrynajem Inwestycje Sp. z o.o.?

Dobrynajem Inwestycje Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 29 ocen.

Dobrynajem Inwestycje Sp. z o.o.