Opinie o Ceramika Końskie Sp. z o.o. w Końskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ceramika Końskie Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ceramika Końskie Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja ceramicznych kafli i płytek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ceramika Końskie Sp. z o.o. w Końskie

Klient

Zacznę znowu kupować płytki ceramiczne tego producenta dopiero jak będzię inna osoba na miejscu kierowniczki dziąłu sprzedaży Izy!!!

@Klient

Weź się dziewczyno ogarnij i albo pracuj albo odejdź!

@Klient

Masz jakieś uwagi co do zachowania kierowniczki w dziale sprzedaży? Jako klient czujesz, że nie zostałeś odpowiednio obsłużony, czy może Twój komentarz dotyczy zupełnie innej sytuacji? Proszę, abyś uzasadnił swój wpis, ponieważ trudno stwierdzić, czemu wyraziłeś takie zdanie na ten temat. A może jest również coś, co zaliczyłbyś na plus?

Suomi

O tym jak mocna jest Grupa Końskie świadczy fakt,że jesteśmy jedynym producentem, który jest częścią Dado Ceramica. Dodatkowo w tym miesiącu na tagrach w Hiszpanii będziemy jedynym reprezentantem Polskiej Grupy Ceramicznej i to my zbierzemy wszystkie zamówienia!!!! Jeśli chodzi o asortyment to nasi klienci wiedzą o tym, że płytki konkurencji np: Cerradu, Cersanit, Nowa Gala itp. nadają się bardziej do pomieszczeń gospodarczych a nasze do eksluzywnych salonów .

Gosc

Dobry roku, grupa zarobi w tym roku ok. 70 milionow!!!!!na czysto. Premie, premie i jeszcze raz premie dla kazdego.

@Gosc

Mówisz o zarobkach firmy Ceramika Końskie za rok 2018? Czy Twój wpis o ewentualnych premiach dla każdego zatrudnionego pracownika jest zgodny z realnymi informacjami, czy może tylko sugerujesz, że tak powinien postąpić zarząd firmy? Napisz coś więcej o pracy w tej firmie, abyśmy mogli porozmawiać na ten temat.

Premie?!
@Przemysław

O jakich premiach piszecie? ha...

mała
@Gosc

Udało się tyle zarobić bo nasi klienci wogóle się nie targują.

@mała

Czy w związku z tak dużym przychodem opisanej przez Ciebie grupy również pracownicy zatrudnieni w firmie Ceramika Końskie otrzymali z tego tytułu dodatkowe wynagrodzenie? Czy może w całości środki zostały przeznaczone na dalsze ulepszenia i funkcjonowanie firmy? Ciekawi mnie, jak to wygląda.

Hey, czy to prawda,że Agnieszka i Sebastian kupili sobie willę we Włoszech? Wiadomo już w jakiej miejscowości?

Specjalista Ds. Sprzedaży

Brak kontaku po rozmowie pozostawia duży niesmak....szkoda tracić na nich czas. Każdy zasługuje na szacunek nawet gdy propozycji pracy nie otrzymuje. Profesjonalne firmy zawsze dziękują kandytadatom za wzięcie udziału w rekrutacji, ale to nie tu.

Pytania standardowe

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
włoska jakość

Np. na koniec roku Włosi zwracają wszystkie płytki jeśli znajdą na płytkach nawet najmniejsze dziurki, kropki, inne odcienie, zapruszenia, odpryśnięcia naroży,szczerby,zarysowania, różnice wymiarowe..... lub z innych powodów.

Neo
@włoska jakość

Po co trzymać stare serie u siebie jak można sobie wyczyścić magazyn.

Czy wszyscy, którzy pracują przy piecach ceramicznych mają świadomość,że taka praca nie jest już kwalifikowana jako praca w szczególnych warunkach!!!

iza....

Znowu się boją u nas podpisywać pod parametrami płytek, włoscy klienci i tak sami sobie robią takie badania naokrogło.

R.Z.

Następna produkcja w styczniu płytki drewnopodobnej CAVA pozwoli wyprzeć innych producetów z salonów sprzedaży. Wystarczy utrzymać produkcję płytek na poziomie 9 zł/m2 a drugiego gatunku po3 zł/m2 tak samo jak w cerrad. Dodatkowo codziennie dostawać świerze strategiczne informacje co w Cersanit i sukces sprzedaży to kwestia czasu.

gosia

Słyszeliście dzisiaj jest urzędowa kontrola w Ceramice Końskie.

a...la
@gosia

Eee to nic takiego to tylko kontrola ZUS, o skarbowej byśmy pewnie wcześniej wiedzieli.

magda
@gosia

Ludzie zatrudnieni w Zus są specyficzni, trzeba zrobić tym kobietkom kawę i tyle posiedzą, popatrzą i pójdą, jedno wielkie przeciąganie czasu.

stopnica

Zamiast kupować gotowe listwy czy mozaiki w salonie płytek lepiej kupić całę płytki 2 gatunku i je samemu pociąć u podwykonawcy. Wtedy zapłacisz taniej o 200-300%.

dodatki
@stopnica

Na targach bardzo dobrze sprzedają się róznego rodzaju dekoracje, hexagony. Pomimo,że są produkowane u okolicznych podwykonawców a ich ceny idą w góre to da się jeszcze zarobić i na dekoracjach i na dostawcach.

Zostaw merytoryczną opinię o Ceramika Końskie Sp. z o.o. - Końskie

• Jak się pracuje w Ceramika Końskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ceramika Końskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ceramika Końskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 13 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ceramika Końskie Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ceramika Końskie Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ceramika Końskie Sp. z o.o.
  • Ceramiczna 5
    26-200 Końskie

Ceramika Końskie Sp. z o.o.