Opinie o Ceramika Końskie Sp. z o.o. w Końskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ceramika Końskie Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ceramika Końskie Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja ceramicznych kafli i płytek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ceramika Końskie Sp. z o.o. w Końskie

Grzegorz 21

Pracowałem na magazynie w tej firmie jako operator wózka widłowego cały czas musisz robić więcej więcej i jeszcze przychodzić dwie soboty do pracy po prostu jesteś traktowany jak śmieć omijać szerokim łukiem

Aa
@Grzegorz 21

Mnie na rozmowie kwalifikacyjnej nie wspomnieli że umowa będzie przez agencję i do tego przedłużana co miesiąc i zaledwie za 3650 brutto. Liczyłem na poważne potraktowanie.

Oliwka

Hej, chciałabym się zatrudnić tutaj przez firmę. Jest to możliwe? Bo pisaliście o zatrudnieniu przez agencję. I czy nadal zarabia się 3650 brutto, czy od nowego roku jest możliwość na jakieś wyższe wynagrodzenie niż najniższa krajowa? :-) Dajcie znać.

Zuzka Nowy wpis

No a to ile w ogóle zarabiacie na ten moment możesz zdradzić ? Wydajesz się osoba która pracuje w firmie a ja bym chciała konkretów, nie wiem jakieś widełki możesz podać ?

Nick Nowy wpis
@Zuzka

za każdym razem gdy są ogłoszenia o pracę są podawane widełki.

A są jakieś nabory teraz? Ja chciałem się zorientować choć nie ma ogłoszeń, poszedłbym na operatora, tak jak we wrześniu szukali, ale czekam dopiero jak coś się pojawi. No i nie chce się kierować starym ogłoszeniem. Były podwyżki jakieś po nowym roku w ogóle?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w Ceramika Końskie Sp. z o.o.?

Grzegorz 21

Bronek
@Grzegorz 21

Wiedziałeś wcześniej o tych sobotach? Np. na rekrutacji o tym wspomnieli? Są dodatkowo płatne? Z tym tempem pracy są jakieś normy do wykonania?

Aa

T al

Kochani, teraz jest dobry czas poprosic o podwyzke, sa juz na to pieniadze.

Aneta
@T al

Napisz coś więcej. Kiedy była ostatnia podwyżka? To ile teraz można zarobić na produkcji? Chcę pracę zmienić i się zastanawiam czy się opłaca.

Specjalista Ds. Sprzedaży

Brak kontaku po rozmowie pozostawia duży niesmak....szkoda tracić na nich czas. Każdy zasługuje na szacunek nawet gdy propozycji pracy nie otrzymuje. Profesjonalne firmy zawsze dziękują kandytadatom za wzięcie udziału w rekrutacji, ale to nie tu.

Pytania standardowe

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Czy Ceramika Końskie Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Rob.y.

Tak na ten rok zaplanowana jest olbrzymia produkcja, wszystko jest zaplanowane co do dnia. Jeśli chodzi o naszego sąsiada Cerrad i pracowników na liniach produkcyjnych to tam będzie coraz bardziej brakowało ludzi. No cóż oni nie wytrzymają presji płacowej pracownika.

@Rob.y.

A ile ona wynosi na start lub z nadgodzinami ? (pensja)

Mil
@Ivar

Jeśli jesteście teraz z produkcji to zacznijcie rozglądać się za inną pracą.

Seba
@Mil

Rozumiem, że tej pracy mają szukać razem z brygadzistami i kierownikami? A panie i panowie w biurze będą mieli co robić?

@Rob.y.

Dlaczego na produkcji będzie brakowało pracowników? Czy tak dużo ich odchodzi, czy jak ?

Zyga

Nie. Każdy przychodzi i wychodzi kiedy chce.

@Zyga

No jak niby kiedy się chce? Chyba jakiś harmonogram musi być czegokolwiek

Zyga
@Wiktoria

Po prostu. Głupie pytanie - (usunięte przez administratora) odpowiedź. Dzwoni się do kadr/HR po takie info

Wiktoria

Ale chyba nie było ono kluczowe, co nie? Chociaż wygląda to wulgarnie, więc może tego nie pisz lepiej. ;p No może pytanie dziwnie sformułowane, no i jak te godziny wyglądają w końcu?

Agnieszka

Ale wiesz że nie ma (usunięte przez administratora) pytań? Kto pyta nie błądzi...

200€

A co z dodatkiem antyinflacyjnym dla kazdego pracownika??? We Wloszech kazdy pracownik dostaje extra taki dodatek, przeciez CK to wloska fima!!!! To chociaz w tym miesiacu wyplacic pracownikom biurowym.

@200€

Jeśli firma dostanie taką pomoc państwa jak włoskie firmy od rządu włoskiego to z pewnością się podzieli. Z tego co słyszałam na razie dostała okrągłe zero

Wiktoria

czyli firma skąpa to nie jest skoro piszesz, że z pewnością? i ile tego dodatku, tak jak w nicku że 200 euro max? wiadomo czy na górze były podejmowane w ostatnim czasie rozmowy na ten temat czy nad czymś innym teraz firma pracuje? są konkretne cele na ten rok?

Ivar

Witam czy potrzebują ludzi na produkcje w Ceramika końskie ? Albo w innej ceramice na terenie Końskie ?

Bożena
@Ivar

Nie mam pojęcia. Może warto wysłać cv? W ogóle masz jakieś doświadczenie? Powiesz mi czemu zainteresowałeś się tą firmą, masz o niej jakieś informacje?

@Bożena

Tak mam pracowałem juz

Katarzyna
@Ivar

Ale pracowałeś u nich i chcesz wrócić? Jeżeli tak to sam odszedłeś z pracy czy firma Cię zwolniła? Daj znać czy udało Ci się zatrudnić, to w sumie sporo mówi o firmie :)

KiG

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem jest zwolnić 80% pracowników a póżniej ich 8 marca zatrudnić. Państwo wtedy dopłaci a ludzie sobie poczekają w domach.

@KiG

No... Ciekawy pomysł? A możesz ten plan jeszcze bardziej wyjaśnić? wyobrażasz sobie czekać tyle miesięcy bez pracy?

Wiktoria

Tutaj w dzień kobiet coś szczególnego się odbywa? Bo faktycznie ciekawe skąd tego typu nawiązanie

@Wiktoria

No właśnie nie. I nie wiem dlaczego ktoś napisał 8 marca

Wiktoria

no to może przypadek... a dużo kobiet tu tak właściwie pracuje? Jakie mają warunki?

@KiG

KiG jeśli zwolnisz pracowników to nikt nie będzie czekał w domu tylko będzie szukał innej pracy i większość nie wróci tu bo ludzie maja kredyty i trzeba mieć pieniądze na bieżąco. Ja mam pytanie czemu w takim dużym zakładzie na nocy i w weekendy jest jeden automatyk na zmianie?

A czemu nie?

Dlatego że trzeba czekać na elektronika, bo się nie wyrabia i jeszcze chodzi na drugi zakład. Teraz jak idzie zakład na pół gwizdka to jest Ok ale jak idą wszystkie piece to często trzeba czekać bo ma inne awarie.

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej na Grafik w Ceramika Końskie Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią związaną ze spotkaniem z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

camilla

nie polecam !

@camilla

Byłaś na rozmowie i dlatego nie polecasz? Powiesz coś więcej bo przydałoby mi się info zanim zdecyduje się na rekrutacje. Jakieś złote rady?

@Andrzej

Po pierwsze nikt o imieniu Andrzej nie składał do firmy CV, więc napisał to podkręcający atmosferę pracownik gowork. Po drugie były już spotkania z kandydatami i są już nowymi pracownikami. Nie poleca ktoś, kto został wyrzucony z pracy i tyle.

Paulina

Zakładacie że każdy kto pyta o prace to już wysyła CV do firmy? ;-) No jak już po rekrutacji to okej, może w przyszłości będzie coś? Niekoniecznie praca, nawet staż?

Nick ale Andrzej nie złożył CV tylko napisał że ma zamiar złożyć i pyta się co i jak.

xxxx

i dostał ktoś tą prace? i czy może się podzielić jakimiś informacjami ?

@Paulina

Tak jakby złożenie cv wiązało się z przymusem pracy.

@xxxx

Jest napisane wyżej

ciekawy

czy osoba zatrudniona moze podzielic sie jakimis informacjami jak sie pracuje jaka atmosfera jakie wynagrodzenie ?

@Andrzej

Po co ci rady. Wszystkiego dowiedz się w firmie.

Wiktoria

No właśnie w firmie. To będzie słowami firmy a tu jednak ten inny punkt widzenia by się przydał. Ktoś coś subiektywnie doda od siebie może?

ciekawy
@Andrzej

czy był pan na rozmowie ? i czy dostał prace może się pan podzielić informacjami ?

xxxx

a skąd to niby wiesz kto dostał ta prace ?

asd

jak ogolnie sytuacja w firmie wyglada po podwyzce gazu ? czy jakies zwolnienia sie szykuja ?

@asd

Zwolnienia grupowe zakładu NG w Końskich już nie ma jest definitywny koniec Pozdrawiam

asd
@Ivar

ale mi chodzi o ceramike konskie a nie NG

Pracownik1
@asd

Jeśli chodzi o postoje z powodu droższego gazu to część piecy zostala zatrzymana, zakłady star gres i konwent działają normalnie, w ceramice końskie działa jeden piec reszta jest wygaszona i są remonty. Z tego co wiem to narazie nie ma zwolnień,część ludzi robi remonty a część na urlopach.

elekto
@Pracownik1

Bedzie sukces wzorniczy na targach CerSaie dodatkowo trzeba zamowic gaz u Wlochow bedzie lepszy i tanszy dodatkowo rozbudowac zbiorniki gazu maksymalnie jak sie da. Jako jedyny polski producent jestesmy na targach we Wloszech od poczatku!!!

Milo
@Pracownik1

Stargresu nie moga zatrzymac bo by we wrzesniu we Wloszech zabraklo plytek.

Agnieszka
@Milo

Czyli kryzys wam niegroźny w takim razie? Po remoncie inne produkcje wracają?

Wik.

Nowe linie produkcyjne uruchomione. Zadna inna firma produkujaca plytki w Polsce nie uruchamia nic nowego... Konkurencja slabnie, pewnie nie maja zyskow.

Izabela
@Wik.

Albo konkurencja ma na tyle nowe że nie musi wymieniać :D a poza tym czy tylko linie sa nowe, a pensje stare? Czy pracownicy mogą liczyć na nowe wypłaty, w sensie wyższe?

Pracownik1
@Izabela

Wik chyba źle piszesz że u nas tylko modernizują, bo ludzie z firmy zewnętrznej Atomy nie mają czasu u nas robić bo w innych firmach pracują. Izabela co do pensji to tak są stare, a liczyć nie ma co na wyższe chyba że najniższą krajowa pójdzie w górę to i tu będą musieli dać wyższa podstawę.

Jak wygląda sprawa z premią uznawaną na produkcji dla początkujących pracowników ?

embargo01

Czy to prawda, ze w dziale sprzedazy pracuje dziewczyna z rosyjskim nazwiskiem? Czy to znaczy, ze sprzedawane sa plytki do Rosji?

Zocha
@embargo01

To znaczy, że ta dziewczyna pracuje od 20 lat (nie jest Rosjanką)

Jaki jest okres rozliczeniowy w Ceramika Końskie Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

A nie prościej zadać to pytanie w dziale kard?

Paulina

A czemu nie tutaj? Ja też bym chciała poczytać, a nie wszystko gdzieś tam po kątach tylko :P

@Paulina

A jakie stanowisko Cię interesuje?

Kris

Jeśli chodzi o produkcję to przyszłość w zakładach ma ciekły gaz ziemny LNG. Tak jak we Włoszech.

b2b

W przyszłym roku tylko designerzy otrzymają podwyżkę bo są najbardziej efektywnymi pracownikami i dlatego jeszcze bardziej trzeba ich docenić: umowa o pracę polska ale zarobki włoskie.

Dam wam radę, jak jesteś z działu produkcyjno-technicznego to idż po podwyżkę 300pln bo biuro już dostało!!

@Ania

To każdy ma osobno iść sobie po podwyżkę? Specyficzna polityka nie ukrywam, nie dadzą wszystkim?

@Paulina

A to wszyscy tak samo wydajnie pracują???

Izza

Najpierw dostali kierownicy i menagerowie bo najwiecej pracuja.

zysk netto
@Paulina

Kochana najpierw idziesz po pożyczkę sama a jak nie uzyskasz wiążącej odpowiedzi to idziesz razem po 6 osób i wtedy ją napewno otrzymasz. Zresztą bardzo dobrze wypadły targi we Włoszech i jest masa zamówień, więc ktoś musi to wszystko wyprodukować.

Kupujący

Zamówiłam plytki pierwszej klasy w kolorze beżowym, jedna płytka kosztowała ponad 100zł. Połowa zamówienia przyszła z pomarańczowymi planami a Pan konsultant po drugiej stronie słuchawki mówi mi, że to jest normalna specyfikacja i normalny wygląd płytek, tłumaczy mi że to produkt pełnowartościowy nie słuchając tego co do niego mowię, w sklepie były wywieszone płytki pełnowartościowe tego rodzaju, a w specyfikacji produktu nie było nic wspomniane o pomarańczowych plamach. Ponadto nie mogę ich zwrócić do sklepu, bo to przecież produkt pełnowartościowy. Pierwszy raz spotykam się z taką obsługa klienta, olewaniem i kłamstwem oraz konsumentem który w bezczelny sposób twierdzi że plamki to uroda. Sprawy tak nie zostawię.Przestrzegam wszystkich przed tą firmą, która ma wiele negatywnych opinii szkoda, że dopiero teraz je przeczytałam.

mała mi
@Kupujący

A mogłam sprzedać te płytki do Włoch, za 2x wyższą cenę i nie byłoby jakiś dąsów! Włosi by jeszcze w ramach podziękowań dobre winko przysłali

Danuta

Witajcie :) Czy osoba bez doświadczenia może aplikować o jakieś stanowisko do Ceramiki Końskie? Jakie są szansę na przyjęcie i czym może się taka osoba zajmować w firmie? A jeśli jest wymagane doświadczenie, to jakie?

michallo

dzięki wybitnym zdolnościom wysyłam w tym tygodniu bardzo dużo płytek do Francji no i jest poszukiwana osoba do biuro z językiem francuskim!!!

planistka
@michallo

Rewelacyjnie sprzedają się na rynkach francuskojęzycznych nasze płytki typu gres szkliwiony drewnopodobny najlepiej w rozmiarach 30x 60cm itp. Trzeba przyśpieszyć produkcję!!!

log
@planistka

Np. pierwszego dnia rano otrzymujesz zamówienie od klienta a już drugiego dnia rano wyjężdzają duże ilości płytek do klienta !!! Tak się robi obrót i zarabia. Im szybciej towar się wyprodukuje i szybciej wyjedzie z fabryk tym się ma więcej kapitału na inwestycje.

Dorota
@log

A ja od klienta dzień wcześniej zapominam- pierdo czy goopia ? Tyle w temacie rury :)

piatto
@planistka

We Włoszech sprzedaje się ten rozmiar 10 x lepiej. Swoją drogą to jak się jakiemuś klientowi nie podoba to niech idzie do Nowej Gali my mamy tyle zamówień i pracy, że hoho!

kasia1

Hej, co sądzicie o moim pomyśle aby dobrze zarabiać nie tylko na płytkach ale również na paletach i folii?

@kasia1

Że cię pogięło i nie masz pojęcia o czym piszesz. Idź zapytaj w zakupach ile kosztowały pół roku temu, a potem rób z siebie debila.

kasia1

Na nowych klientach warto zarabiać na wszelkich dodatkach, a jak wprowdzisz opłatę paletową, papierową czy inną to każdy ją zaakceptuje. A swoją drogą dziewczynki w logistyce są super szybkie i się nie pocą!!

Zostaw merytoryczną opinię o Ceramika Końskie Sp. z o.o. - Końskie

• Jak się pracuje w Ceramika Końskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ceramika Końskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ceramika Końskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 13 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ceramika Końskie Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ceramika Końskie Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ceramika Końskie Sp. z o.o.