Opinie o Ceramika Końskie Sp. z o.o. w Końskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ceramika Końskie Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ceramika Końskie Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja ceramicznych kafli i płytek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ceramika Końskie Sp. z o.o. w Końskie

E.R.

Ksiegowosci nie rusza bo one znaja za duzo tajemnic na temat firmy i dlatego wlasciciele sie ich boja!

@E.R.

To idź do księgowości

graficznie

Najważniejsze to mieć zatrudnionych więcej grafików i deasinerów i stworzyć lepsze płytki niż Cerrad.

@graficznie

Nie, to nie jest najważniejsze

Produkcja
@L

Najważniejsze jest cena płytki i wzory- szczególnie cementu, jakość mniej.

@Produkcja

Nieprawda

premia 500+

Każdy pracownik biurowy pracujący w naszej grupie dostaje comiesięczną premję no chyba, że kierowniczka/kierownik powie, że nie lub innemu pracownikowi da więcej.

spryciula
@premia 500+

Te osoby, które dostaną premję niech polubią nas FB, żeby nie było, że dostały za piękne oczy.

Rts
@spryciula

No chyba nie wszyscy dostają premię a mają na umowach

niepisana zasada

Myślę, że od przyszłego miesiąca trzeba będzie bardziej przykłądać się do produkcji płytek z asortymentu Ceramiki Konskiej i Ceramiki Color niż stargresu. Więc lepiej zastanówcie się dwa razy przed kupnem płytek stargres.

Lilka
@niepisana zasada

Fajnie siedzisz w domu płytki w tym miesiącu się sprzedają rewelacyjnie a ładna sumka wpadnie za ten miesiąc. Jak nie jesteś (usunięte przez administratora)to zarobisz 40000 / miesiąc. Swoją drogą to dziwne,że niektórzy pracownicy na FB się tak udzielają,pewnie mają w zakresie obowiązków lub im płacą za każdego lajka bo nie sa tak naiwni, żeby za darmo to robić.

Specjalista Ds. Sprzedaży

Brak kontaku po rozmowie pozostawia duży niesmak....szkoda tracić na nich czas. Każdy zasługuje na szacunek nawet gdy propozycji pracy nie otrzymuje. Profesjonalne firmy zawsze dziękują kandytadatom za wzięcie udziału w rekrutacji, ale to nie tu.

Pytania standardowe

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Azure

Jak tylko cała grupa przejdzie na białą masę to rzucamy wyzwanie firmie Marazzi!

mikro
@Azure

Wreście, już dawno powinniśmy to zrobić.

Nr.1.

Wszyscy polscy producencji producencji płytek ceramicznych wzorują się na naszych płytkach ceramicznych to my im narzucamy nowe trendy!!

wyłączność

Rewelacyjnie sprzedają się nasze płytki na rynku rumuńskim, w tym roku to najbardziej dynamiczny rynek dla naszych eksluzywnych produktów.

Hurtownik

Już niemogę się doczekać jak ktoś się skusi na płytkę Land beige 31x62 w cenie 18zł/m2.

Sprytna

Najlepsza jest na koniec taka zdziwiona mina takiego" ceramicznego trutnia"

super oferta

Płytki w formacje 25x75 np: Roca Brown w tej chwili jak się sprzeda po 18zł/m2 to jest bardzo dobrze.

LULA
@super oferta

Komentarz bardzo cenny biorąc pod uwagę, że nie jest to płytka z oferty Ceramiki Końskie

bbl

Mamy przewagę nad Nową Galą bo oni nawet nie mają przedstawiciela na rynku włoskim, szok!

Jaka jest kultura pracy w Ceramika Końskie Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Mała

Ogólnie to udawaj, że mało zarabiasz kasy i chódz w jednej kurtce albo spodniach. Im więcej bierzesz prowizji to tym bardziej nie daj po sobie poznać.

R15

W lutym jako jedyni wystawiamy się na Cevisama 2020. Na targach będą super nowości i elita handlowców!!! Wiecej informacji będzie na FB.

zaspa
@R15

to jeszcze wstawcie,ze nie płacicie za transport skalenia przewoźnikom

delia
@zaspa

To proszę to zgłosić do sądu, a nie wypisywać BZDURY

Stąporków
@zaspa

Zadzwoń do Ewy R. to ci pomoże w trywialnej materii.

Robi

Natychmiast potrzebni są operatorzy i maszyn i urządzeń ceramicznych bo jest tyle m2 płytek do wyprodukowania.Płace dla nowych i chętnych nawet od 4000 netto!

zaspa
@Robi

kto tyle płaci?za transport skalenia nie płacą,a na pensje mają

iza

W świętokrzyskim już jest. Wcale się nie zdziwię, jeśli w przyszłym tygodniu pierwszy przypadek koronowirusa będzie w naszym salonie.

Lusia
@iza

taaaa, zwłaszcza że salon zamknięty...

Aaaaaa

Dziewczynki od poniedziałku praca zdalna. Nieprzychodzcie bo za duże ryzyko.

Elektryk

Ej Ewka co sądzisz o pomyśle, żeby częściej brakowało prądu na produkcji?

Wioletta

Nie kupujcie płytek w Salonie Ceramiki Paradyż tylko w naszym salonie. Mamy nowy szyld na rondzie!!!

Justyna

Polecam tę firmę. Płytki są bardzo ładne, różnorodne, duży wybór. Pracownicy pomocni. Dostawa na czas. Nie ma problemów z obsługą posprzedażową.

Klinet
@Justyna

a ciekawe jak będą rozpatrywane reklamacje, czy też tak szybko?

Rafał

Jak nie ma Agnieszki i Sebastiana to firma się sama kręci. Ich stanowiska wyglądają na sztuczne.

Zostaw merytoryczną opinię o Ceramika Końskie Sp. z o.o. - Końskie

• Jak się pracuje w Ceramika Końskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ceramika Końskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ceramika Końskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 13 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ceramika Końskie Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ceramika Końskie Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ceramika Końskie Sp. z o.o.
  • Ceramiczna 5
    26-200 Końskie

Ceramika Końskie Sp. z o.o.