Opinie o Ceramika Końskie Sp. z o.o. w Końskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ceramika Końskie Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ceramika Końskie Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja ceramicznych kafli i płytek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ceramika Końskie Sp. z o.o. w Końskie

Na jakie wsparcie w Ceramika Końskie Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

XXL

W Ceramice Końskie płacimy pracownikom więcej niż w Holz Nadel Polska!! A swoją drogą powinniśmy wejść w formaty XXL!

marti
@XXL

Płacimy również więcej niż w ANTIK-HOLZ!!!

log

Pilnie szukamy nowych przewoźników na Niemcy i Francję.

Ivar

Witam Jak wygląda praca w ceramice nowej gali ciężko ?

piegusek

Jak pracujesz w tej Grupie Ceramicznej to dam Ci radę lepiej się w tym miesiącu zaszczep!!!! i przynieś zaświadczenie do swojego kierownika lub działu kadr !!!! W biurach wszyscy są już zaszczepieni.

ipa
@piegusek

W przyszłym miesiącu ci co się nie zaszczepią to się sami zwolnią.

Lola
@piegusek

Co ty za bzdury wypisujesz?

Specjalista Ds. Sprzedaży

Brak kontaku po rozmowie pozostawia duży niesmak....szkoda tracić na nich czas. Każdy zasługuje na szacunek nawet gdy propozycji pracy nie otrzymuje. Profesjonalne firmy zawsze dziękują kandytadatom za wzięcie udziału w rekrutacji, ale to nie tu.

Pytania standardowe

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Robi

Najlepiej jak jesteś szalenie zapracowana i jesteś w logistyce i znasz język francuski to dostajesz miesięczne premie po min. 2000pln.

@Robi

Zazdro?

Łukasz

Witam Jaki jest email do Ceramiki Nowej Gali w końskich ?

@Łukasz

Proponuję zapytać w Nowej Gali

pr

Logistyk potrzebny i to na wczoraj a najlepiej jak zna jezyk francuski!!!

nowosci

Słyszeliście, ze każdy dyrektor musi w tym roku wprowadzić super nowości na rynek.

FV

W najbliższym czasie nie kupujcie asortymentu Stargresu tylko Ceramiki Końskiej i Ceramiki Color. Ci ze stargresu mają już wystarczajaco wypchane kieszenie.

RR
@FV

Jacek Krogulec dostal super ceny, wiec niech sprzedaje coraz wiecej i wiecej bo kto wie nastepnym razem moze nie dostac juz nizszych cen.

dok
@FV

ładnie zarobimy na sprzedaży płytek w nowym punkcie Bokaro w Zielonej Górze.

messini

Po co znowu szukaja specjalisty ds sprzedazy plytek ceramicznych , lepiej niech poszukaja nowego kierownika dzialu sprzedazy!!!!! To tam jest problem!

Laura

Może dlatego ,że firma się rozwija ,ale co Ty możesz wiedzieć o rozwoju :D

Żabka
@Laura

szczególnie rynki wschodnie się rozwijają, więc potrzeba więcej pracowników i dlotego płacimy najwięcej w Końskich !!!

Cc
@messini

Problem jest z nowymi pracownikami i problem nie leży po stronie kierownictwa

E.
@Laura

kochana przecież w dziale handlowym tylko siedzisz i pachniesz to praca idealna dla kobiet.

pracownica
@messini

messini co masz do kierownika działu sprzedaży ? krzyczy, klapsy daje ? jak to kobieta ma czasami muchy w nosie.

Ceramiczne Ksieżniczki

Dziewczynki jutro nie pracujemy tylko strajkujemy a w weekend do Warszawy na strajk generalny!

Pablo

Najlepiej zacząć produkować rozmiar 800x2400x18mm.

Czy pracownicy w Ceramika Końskie Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

martka

tak, za ten rok dyrektorzy wezmą bardzo ładne premie za ich cieżka sprzedaż !!!

ck

Kochana dzial handlowy bedzie na pracy zdalnej do konca roku, zadna z dzieczyn nie bedzie sie narazac.

Kris

Jako pierwsi zastosujemy technologie 5G do kontrolowania procesow produkcyjnych i ludzi.

cerro

Trzeba podebrac z Cerradu albo z Cersanitu kilku nowych handlowcow zawsze to zastrzyk nowych klientow.

Hania
@cerro

Ale my w przeciwienstwie do innych firm placimy delegacje.

Aao
@cerro

he,he tylko do konca roku Vincenzo sprzeda 3/4 tegorocznej produkcji reszta pojdzie na rynek wloski i to bedzie dobry rok sprzedazowy.

Epal

W drugiej połowie roku będzie jeszcze więcej wysyłki płytek, lepiej zapłacić więcej firmie Caolin niż magazynierom.

Miczi
@Epal

W Caolinie mamy swojego człowieka więc będziemy traktowani priorytetowo, zawsze.

Gruba AGA

Mamy coraz więcej umów z sieciami na sprzedaż płytek. Gdyby nie nasze produkty to ich dyrektorzy nie mieliby sprzedaży.

artas1989

Witam i mam pytanie :) Czy wiecie może czy potrzeba w firmie pracowników produkcji? Posiadam doswiadczenie jako operator maszyn ceramicznych:)

E.
@artas1989

Potrzeba na produkcję, mamy bardzo dużo zamówień !!!!

@artas1989
@E.

a na jaki adres mozna złożyć dokumenty aplikacyjne do tej firmy bo na stronie nie ma info

Spec.7
@@artas1989

Powinno się utrzymać cenę dla Jacka na poziomie 50 zł, brutto za płytkę 40x81x2 tak aby w tym roku sprzedał nasz asortyment za kwotę 5 milionów. Natomiast sieciówki sobie poradzą i sprzedadzą ten sam rozmiar za 160zl/ m2.

St
@Spec.7

Hurtownik Jacek dostał super ceny to się wykaże.

@Spec.7

Niezwykle merytoryczna wypowiedź.....

+10%

W sprzedaży naszych płytek mamy lepszą bajerę niż ci z Cerrad czy cersanitu no i żeby odnosić takie sukcesy jak my trzeba być zawsze o trzy kroki przed ceramika Paradyż.

Zostaw merytoryczną opinię o Ceramika Końskie Sp. z o.o. - Końskie

• Jak się pracuje w Ceramika Końskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ceramika Końskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ceramika Końskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 13 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ceramika Końskie Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ceramika Końskie Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ceramika Końskie Sp. z o.o.
  • Ceramiczna 5
    26-200 Końskie

Ceramika Końskie Sp. z o.o.