Star Dust sp. z o.o.

Końskie

Opinie o Star Dust sp. z o.o.

bylyy pracownik

nie polecam a nawet radze trzymac sie z daleka

judasz

końradzie jaka produkcja ceramiczna niedawno ruszyła ? My tylko piach suszymy . Rekrutacja jest caly czas bo za taką kase nikt nie chce pracować

DRIVER

Escoral - 2011-01-15 13:04:11 Tak się składa, że mam wątpliwą przyjemność pracować w tej firmie. Pracownik dla prezesa nie ma żadnej wartości - liczą się dla niego tylko maszyny. Zwłaszca dla Włocha, który jest współwłaścicielem. Przyjeżdża do firmy średnio co 2 tygodnie i obserwuje tylko na czym można by tu jeszcze zaoszczędzić, jak kogoś przyfiluje na chwili odpoczynku to może już pakować walizki. [usunięte przez administratora]i dokręcanie śruby niespotykane w innych firmach. Pracownicy na przerobie mas muszą mieć umiejetności i zdolności niczym Mc Gyver. W tej firmie to chyba jeszcze tylko pierza nie darłemJESZCZE WAS KOŻUSZEK DOTRZE BO NARAZIE JESTESCIE WYKORZYSTANI TYLKO W 55% !

Escoral

Tak się składa, że mam wątpliwą przyjemność pracować w tej firmie. Pracownik dla prezesa nie ma żadnej wartości - liczą się dla niego tylko maszyny. Zwłaszca dla Włocha, który jest współwłaścicielem. Przyjeżdża do firmy średnio co 2 tygodnie i obserwuje tylko na czym można by tu jeszcze zaoszczędzić, jak kogoś przyfiluje na chwili odpoczynku to może już pakować walizki. [usunięte przez administratora] i dokręcanie śruby niespotykane w innych firmach. Pracownicy na przerobie mas muszą mieć umiejetności i zdolności niczym Mc Gyver. W tej firmie to chyba jeszcze tylko pierza nie darłem

Zostaw opinię o Star Dust sp. z o.o. - Końskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Star Dust sp. z o.o.