Opinie o Star - Dust Sp. z o.o. w Końskie

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Star - Dust Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Star - Dust Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka kruszyw mineralnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Star - Dust Sp. z o.o. w Końskie

Zainteresowana Nowy wpis

Ja także byłabym zainteresowana pracą, bo w Końskich czegoś szukam. po wpisach z kiedyś widzę, że jedna pani też chyba chciała się zatrudnić. kobiety na które stanowiska przyjmują? Zastanawiam się czy mogłabym spróbować jako operator, ale nie mam doświadczenia

zainteresowany Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Czy firma prowadzi na ten czas rekrutację?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Star - Dust Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Szkodagadac Nowy wpis

Masakra, na inne rzeczy nie szkoda, a na pracownikach ciecia kosztow jak tylko sie da (wynagrodzenie) jeszcze kartei nawieszanych pomimo ze kazdy stara sie robic, trzeba to chyba zglosic do pipu niech zrobia porzadek

Czy po rozmowie w Star - Dust Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Leszno
technolog

Co sadzicie o pomysle aby obnizyc w weekendy temperature na piecach z 1200 do 1000'C to wtedy bysmy zaoszczedzili duzo gazu? Zawsze to dodatkowy zysk.

@technolog

Ale ten zysk przełożyłby się na wynagrodzenie?

@technolog

Co za bzdury

Czyli to tak niestety nie działa jak założył? :(

Kiero

Jak wysokie podwyzki sa przewidziane w tym miesiacu dla pracownikow produkcji??

Izabela
@Kiero

To co wy, co miesiąc macie jakieś podwyżki?

@Izabela

Tak, to jest dobra firma i najlepiej w rocznice umowy o prace sie przypomniec to zawsze cos dadza.

@Kasia

Coś tzn., ile tak średnio? ;)

Witam. Jak na dzień dzisiejszy wygląda praca w zakładzie? Jakie są zarobki?

Grażyna

Rozwiniesz? Bo komentarze niezbyt przychylne. Na jakim stanowisku pracujesz?

Niepowiemkto

szymek to pije kawe tylko i patrzy na nockach gdzie tu sie przespac haha

Cotto
@Niepowiemkto

Dajcie spokój Szymkowi . To jest dobry gość, a że lubi kawę to co

Alicja

Hej, widzę, że dawno w wątku nikt się nie wypowiadał :( Mnie interesuje praca jako operator w Star - Duscie... W ogłoszeniu czytałam o premii uznaniowej. Za co i co jaki czas dokładnie można ją w takim razie dostać skoro jest uznaniowa i co jest brane przy tym pod uwagę? Jaka jest też jej wysokość? :)

Darek

@xx a jak między pracownikami atmosfera?

Tymon

Spoko praca?

xxx

Witam , przerób mas tragedia, kierownika ma zero szacunku do pracownika

bylyy pracownik

nie polecam a nawet radze trzymac sie z daleka

judasz

końradzie jaka produkcja ceramiczna niedawno ruszyła ? My tylko piach suszymy . Rekrutacja jest caly czas bo za taką kase nikt nie chce pracować

DRIVER

Escoral - 2011-01-15 13:04:11 Tak się składa, że mam wątpliwą przyjemność pracować w tej firmie. Pracownik dla prezesa nie ma żadnej wartości - liczą się dla niego tylko maszyny. Zwłaszca dla Włocha, który jest współwłaścicielem. Przyjeżdża do firmy średnio co 2 tygodnie i obserwuje tylko na czym można by tu jeszcze zaoszczędzić, jak kogoś przyfiluje na chwili odpoczynku to może już pakować walizki. [usunięte przez administratora]i dokręcanie śruby niespotykane w innych firmach. Pracownicy na przerobie mas muszą mieć umiejetności i zdolności niczym Mc Gyver. W tej firmie to chyba jeszcze tylko pierza nie darłemJESZCZE WAS KOŻUSZEK DOTRZE BO NARAZIE JESTESCIE WYKORZYSTANI TYLKO W 55% !

Escoral

Tak się składa, że mam wątpliwą przyjemność pracować w tej firmie. Pracownik dla prezesa nie ma żadnej wartości - liczą się dla niego tylko maszyny. Zwłaszca dla Włocha, który jest współwłaścicielem. Przyjeżdża do firmy średnio co 2 tygodnie i obserwuje tylko na czym można by tu jeszcze zaoszczędzić, jak kogoś przyfiluje na chwili odpoczynku to może już pakować walizki. [usunięte przez administratora] i dokręcanie śruby niespotykane w innych firmach. Pracownicy na przerobie mas muszą mieć umiejetności i zdolności niczym Mc Gyver. W tej firmie to chyba jeszcze tylko pierza nie darłem

Zostaw merytoryczną opinię o Star - Dust Sp. z o.o. - Końskie

• Jak się pracuje w Star - Dust Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Star - Dust Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Star - Dust Sp. z o.o.?

Star - Dust Sp. z o.o.