Ceramika Paradyż sp. z o.o.

Opoczno

Opinie o Ceramika Paradyż sp. z o.o.

Ogólnie słabo. Kasa marna ludzie zaszczuci. O każdą (usunięte przez administratora) musisz pisać maila żeby było widać że prosiłeś. Działy przerzucają się między sobą obowiązkami. Do tego te zakichane dyskietki i godzinowe naliczania czasu pracy. Sprzedaż leży.

ja

Najgorsze jest to że ludzi do pracy nie ma, ludzie się zwalniają a trzymacie na stanowiskach kierowniczych ludzi bez ogłady i kultury osobistej. Jednego dnia klepią cię po plecach a następnego wyzywa od najgorszych.

ceramiczny prymus

Sprzedaż płytek na rynku krajowym pobije w tym roku rekord i wszystko wskazuje, że zostanie zrealizowany plan sprzedaży w 100%.

Marek

Szanujcie pracowników z dłuższym stażem. Szczególnie na Opocznie

m.

Pewnie jutro dział sprzedaży ogłosi sukces sprzedażowy na zagranicznych rynkach. Oby tylko nadążono z produkcją.

cer05

W tym miesiącu sprzedaż płytek jest zatrważająca. Wystarczy powiedzieć, że są one lepsze niż u innych producentów. I same się sprzedają.

Jacek

Hej obecnie jest rekrutacja na kierownika zmiany oraz zastępca głównego technologa interesuje mnie szczególnie pierwsze stanowisko. Ktoś może ma jakieś informacje dlaczego kogoś szukaja czy ktoś zrezygnował ? Może ktoś coś wiecej może powiedziec na temat obowiązków ? wynagrodzenia ? Dzięki

Bravo!!!!

Na produkcji??? 2100 brutto plus 400zł dodatku jako premia.

cp - produkcja
@Bravo!!!! 09.09.2017 14:05
Na produkcji??? 2100 brutto plus 400zł dodatku jako premia.

Siejesz tu jakiś ferment. Generalnie nie bronię firmy jako pracownik, ma swoje plusy i minusy praca na produkcji w CP... Co do kasy to 12.5 brutto na godzinę, co przy 160 godz. w mcu daje 2000zl do tego dwie premie: regulaminowa: 350zl i uznaniowa na oko zazwyczaj ok. 200zl, do tego dodatek za system 4bryg ok 160 zl i dodatek za nocki, przy osmiu a tyle zazwyczaj wypada w mcu ok 300 zl. Wiec nie piszmy bzdur ze 2500 brutto tam sie zarabia na produkcji bo zazwyczaj wychodzi ok 3000 - 3100 co daje ok 2000-2100 do reki. Do tego 3 razy w roku 480 zl nagrody i inne swiadczenia socjalne... Moze i szału wielkiego nie ma , ale popytaj ile zarabiaja w Megatechu, Chipicie itp. pzdr

Qwrty
@cp - produkcja 11.09.2017 13:24

Pracuje w (usunięte przez administratora). 2700 do ręki. Pracuję tu 6 lat na produkcji ( wypraski).

Ucho prezesa

Tak,tak. Bije do nieprzytomności. ????????????????. Najpierw bezlitośnie pobiła sama siebie ( ta zagraniczna), a teraz tłucze konkurencje ???????????????????? Aż strach pomyśleć co będzie jak płytki zabraknie.

$$$$$$

Wreście zagraniczna sprzedaż płytek CP bije rekordy i pozostawia wtyle konkurencję.

Marcin

Prosiłbym o w miarę precyzyjne informację dotyczące warunków pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego: -podstawa netto na start możliwa do uzyskania -wysokość premii /prowizji -realność planów sprzedażowych (subiektywnie) -jakie auto służbowe? jak wygląda użytkowanie do celów prywatnych? -czy samochód ma GPS i czy jest on skrupulatnie rozliczany czy też jest bo jest i wyniki sprzedaży najważniejsze? -jakich innych benefitów można się spodziewać?

Marcin
@Król 08.09.2017 08:47
Odpowiedzi 1) 3400 netto 2) 5k na kwartał (jak zrobisz plany) 3) dość trudno je zrealizować (pewnie dostaniesz lipny region)...

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź!

Michał
@Król 08.09.2017 08:47

Auto oklejone?

M.

Super sprzedaż w tym miesiącu możecie być pewni, że bedą grube premie. Brawo dobra robota!

Dominika

@pracownik, @Obserwator - skąd podstawy do wydawania takich opinii o pracodawcy? Co dokładnie dzieje się w firmie? Wasze komentarze są sobie przeciwstawne, dlatego chciałabym zapytać o więcej konkretów, które pozwolą zweryfikować zaistniałą sytuację.

szybka sprzedaż=szybki zysk

Dlaczego na nowe płytki jest tylko 7 lat gwarancji?? Odpowiedzi niech udzieli dyrektor Maciek.

Kaniel

I jak tam po rozmowach na mercha?

Dominika

@bilans - czyli dementujesz plotki o brakach w wynagrodzeniu? Jak oceniasz warunki zatrudnienia w Ceramika Paradyż sp. z o.o.? Wiecie coś o nowych zatrudnieniach? Nie widzę aktywnych ogłoszeń...

bilans

W CP słyszelismy te plotki że u nas obcinają premie i nie ma podwyżek tylko, że pracujemy już nad podwyżkami i premiami żeby zamknąć usta włascicielom,dyrektorom, kierownikom itp.,, konkurencyjnych firm. Ciekawe natomiast jakie podwyżki otrzymają pracownicy u konkurencji??

Bonawentura

Od przyszlego miesiaca podstawa ma byc 4000 do reki + lepsza prowizja. W CP wiadomo, ze trzeba rocznie podnosic wynagrodzenie o 10% zeby byc lepszym niz konkurencja. No chyba, ze ktos nie chce.

ka_em

Motto na przyszły miesiąc w CP: dobra praca wyróżnia, szczególnie praca w sprzedaży 3000 do ręki + 12%prowizja. Tylko chętnych brak.

WOLF

Wyglada mi to tak , ze do konca roku dyr Maciek uratuje sprzedaz odbierajac klientow okolicznej i nie tylko konkurencji.

Wwa

Czy to prawda, ze trzeba zwiekszyc sprzedaz plytek na roznych rynkach kosztem konkurencji? Plan naprawczy dyr. dyr.Macka....?

Zainteresowany

Cześć i czołem wszystkim! Mam pytanie do osób, ktore juz pracuja badz pracowaly w firmie. Zlozylem aplikacje na stanowisko Merchandisera. Dzwoniła do mnie Pani z CP, 3 krótkie pytania dotyczące decyzji o przejściu do kolejnego etapu. Pytanie - Jak atmosfera wygląda w firmie? Jaką realną możliwość daje firma przy awansie? Kwestie finansowe uzgadnialem wiec nie jest tak zle, ale boli mnie fakt braku premii przy obsludze tylu województw. Cos, ktoś może więcej powiedzieć?

@wzrost utargów 25.07.2017 10:50
Każdy z branży słyszał ostatnio tę historie jak się wszyscy handlowcy postawili i poszli porozmawiać z "górą". Wy...

O czym ty piszesz . Oni walczyli o pracę i o litość. Sprzedaż spadła o 40 % rok do roku

Obserwator
@pracownik 12.08.2017 23:05

Brednie wypisujesz . Klamiesz na temat ludzi. Tylko po co ?

Lolek

A kto jest teraz kierowniczką eksportu? Na eksporcie zachód był facet, chyba że mówimy o zamówieniach?

Dobra wiadomosc

B
@Dobra wiadomosc 28.05.2017 06:55
Czy to prawda, ze maja wymienic kierowniczke eksportu? Pewnie awansuja ktoras z juz pracujacych dziewczyn....

Wymienić należy też kierowniczkę z kraju. Koniecznie.

Nudy po świętach.

Tymoteusz

Byłem na rozmowie o staż w ceramice. 3 etapy po każdym mówili ze są na tak i że dostanę ten staż. Ostatecznie wybrali inna osobę. Ciekawi mnie jak oni przeprowadzają rozmowę na cały etat? 1o etapów? ŚMIECH....

Nic.k

Co się stało z p. Ł. Kardasem? Ktoś wie?

agd
@Nic.k 16.03.2017 08:46
Co się stało z p. Ł. Kardasem? Ktoś wie?

Zarobił swoje i na zasiłek. Pracował tylko w CPie. Jak wieczorowe damy po Toruniu. Zero wiedzy.

klakier

jak praca na chl?

Lolek

@Bolek mam stołek i będę w niego pierdział

czerwony

A Tobie gol skacze też bys tak chciał haha

nowy

Pochwal się tym co sam potrafisz a nie tylko obrzucanie blotem

Lolek

Dinozaurów jest sporo w CP. Ludzie siedzą, bo mają blisko do roboty. Zarobki w miarę im pasują, bo na tych stołkach trochę zarabiają jak na prowincje. Prawda jest taka, że jak tracą stołki to nikt za bardzo ich nie chce, bo myślenie mają przedpotopowe. Chyba, że stara kadra pozbędzie się tej młodej, to firmy biorą chętnie.

@bolek 28.01.2017 10:07
Lolek- ale wiesz to, czy tak myślisz że wiesz?

Wiem to z doświadczenia.

Bolek
@Lolek 29.01.2017 09:52
Wiem to z doświadczenia.

Nie możesz znaleźć roboty, bo myślenie masz przedpotopowe i stad te teksty tutaj ? To było pytanie retoryczne- nie odpowiadaj :-)

...

TM1. Jedynie zarobki satysfakcjonujące. Praca jak każda inna, raz lepiej raz gorzej. Ogólnie do ogarnięcia. Niestety atmosfera....beznadziejna. Poza kilkoma fajnymi i życzliwymi osobami reszta to egoisci itp. Kobietki z długoletnim starzem są najgorsze...Szkoda gadać. Co do kierownika to chyba nie lubi nowych pracowników, a czuje respekt przed "starymi".

Złośnica

A kto słyszał coś o kierowniku R. Jaworskim? z TM1

do TM

Dziwne rzeczy piszesz. I zupełnie nie zgodne z prawdą. Kierownictwo Tubądzina i Cersanitu to ludzie którzy kiedyś byli w Paradyżu. Więc sobie sama odpowiedź czy to Ci lepsi odeszli. Narzekasz na firmę, która jest największym pracodawcą w województwie i najlepiej placacym. Najwyższe wynagrodzenia i zawsze na czas. Dzięki tej firmie żyje na bardzo dobrym poziomie pół województwa. Wystarczy podjechać na parking pod zakład i zobaczyć jakimi samochodami przyjeżdżają ludzie do pracy na produkcji i wówczas wszystko jasne. Lepszej rekomemdacji do opisu wynagrodzen nie potrzeba. A opisywanie tutaj czyjegoś życia prywatnego- to nie pudelek. Jeśli jesteś była partnerką takiego pana- to załatw swoje prywatne nienawiści na polu prywatnym. Z tego zrobiło się jakieś plotkarskie forum dla ludzi wylewajacych swoje prywatne żółci, a nie opis pracodawcy. A prawda jest taka, że ci narzekający jak się domyślam zaskoczony pracują w tej firmie, bo widać to po typowo ogólnej wiedzy o firmie. Firma jest świetna. Dba o ludzi i bardzo dobrze płaci. Każdy kto pracuje w Paradyżu jest cenionym pracownikiem bez problemu znajdującym pracę w innych miejscach. Bo Paradyż jest znany z doskonałych specjalistów i z wysokiej kultury pracy. I tyle w tym temacie.

hhh
@do TM 15.01.2017 19:14
Więc co cię trzyma ? Warszawa niedaleko, Łódź też. 1,5 godzinki codziennie w jedną, 1,5 godzinki powrót. 5 dni w tygodniu do...

Świetny tekst propagandowy. Tylko dlaczego nie ma chętnych do pracy w tym badziewiu ? Widzę twoje IP już tyle razy . Zacznij kobito rekrutować ......

WIELKANOC

Wyzwiska to jedyny sposob w jaki umiesz wyrazac swoje emocje ? Jest Wielkanoc. Wesołych Świąt.

stażystka

Nie polecam. Słaba kadra kierownicza. Towarzystwo wzajemnej adoracji. Właściciele powinni zwolnić kobitki z 20 letnim stazem . Straciły kontrolę nad rzeczywistością. To elita z knajp z darmową zupą.

tm
@stażystka 11.01.2017 00:58

Ale tam nie ma chętnych do pracy. Zobacz jak wyglądała kadra kierownicza 20 lat temu. Teraz wyglądają jakby mieli wodogłowie. Spaśli się. Są syci. I te uśmiechy na każdym zdjęciu. Oni boją się utraty pracy więc jak właściciel pierdnie powiedzą że to Channel No5. " Szefie prosimy o więcej". Wszyscy Oni myślą o sobie, że są fachowcami tylko dlaczego Cersanit czy Tubądzin ich zjadł ? Mieli kapitał ludzki z Opoczna a konkurencja nie. Przegrali. Nawet samiec alfa rozwodzi się i rozmnaża się bo ma luzik. Nie polecam tej manufaktury.

Jestem pracownikiem, który przeszedł przez kilka różnych stanowisk w CP. Osobiście polecam pracodawcę, przy odrobinie chęci, umiejętności oraz sprytu daje możliwość rozwoju oraz zdobywania nowego doświadczenia. Zarobki jak na TM w porządku.

Lolek

Nie wiem jak wygląda sprawa Twojego wykształcenia, ale raczej rzadko zdarza się kariera od pomagiera do menadżera. Co do rekrutacji wewnętrznej na lepsze stanowiska to fakt. Stanowiska są rozdane zanim rekrutacja ruszy.

aldi

Z perspektywy osoby pracującej na stanowisku robotniczym, po kilku latach doskonale widać że w tej firmie nie ma żadnych perspektyw awansu, jak traficie na produkcję to bez znajomości zgnijecie tam... rekrutacja wewnętrzna jedna wielka fikcja i tak pracę dostanie jakiś znajomek itp. szkoda czasu...

Lolek

Jak masz niezłą pracę to lepiej w te klimaty nie uderzaj. Wielu już stamtąd uciekło.

Kandydat

Jest na pracuj.pl ogłoszenie na Export Managera. Proszę o wszelkie Wasze opinie na temat tego stanowiska, przełożonych, wynagrodzenia, atmosfery pracy, klientów. Będę wdzięczna. Pozdrawiam

Greta pod prysznicem

Klasyczna strona propagandowa. Ludzie zobaczcie o której godzinie są pisane wpisy !!!!!!!! Chwalące CPa. Wszystko w godzinach pracy kadr. Wszystko super więc pytam Oleksikową vel Kmita skąd ta rotacja pracowników ??????

Lolek

Czasem nie ma możliwości się z kimś dogadać. Trudno się gada jak ktoś chce Ci wbić nóż w plecy.

wwcp

Dział Techniczny(MECHANIIK,AUTOMATYK) CP WIELKA WOLA SUPER ATMOSFERA zgrana sztywna ekipa z dużym bagazem doswiadczenia,robisz co do Ciebie nalezy i nikt sie nie czepia...wiadomo ze nigdzie Cie nie posadza ...JEST OK polecam

hhh
@wwcp 10.10.2016 18:47

Co to jest zgrana ekipa? Też kradniesz falowniki Omron ? Są na allegro z Paradyża.

Lolek

Przyzwoite to ile netto, bo dla każdego to inna kwota jest ok? Masz tu kilka stron wcześniej podane kto ma ile.

Lolek

Ja pytam z ciekawości co tam teraz nowego się dzieje?

Obserwator

Jasiu vel Lolek - Bolek. Liczysz na efekt małej prowokacji w stylu "miszcza" podstępu i nadwornego klamcy ? :-)

Lolek

Co tam ciekawego się dzieje? Są jakieś poważne roszady?

Widocznie jest strasznie sympatycznie

Napoleon

oferują umowę o pracę, a ciągle poszukują pracowników na te same stanowiska. O czymś to chyba świadczy i raczej nie najlepiej o pracodawcy. Ja już odszedłem więc to piekło mam za sobą. Pracowałem jako pracownik umysłowy

Zostaw opinię o Ceramika Paradyż sp. z o.o. - Opoczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ceramika Paradyż sp. z o.o.