Ceramika Paradyż sp. z o.o.

Opinie o Ceramika Paradyż sp. z o.o.

Toyota

co niby zbudowali. Eksport idzie dwa razy lepiej. Sieci idą trzy razy lepiej. Inwestycje idą 3 razy lepiej. To wszystko dzieki obecnemu prezesowi i Paradyż Team. Kamień ma swoje pierwsze sukcesy. DACH się rozwija. Tamci to lepiej sobie tylko do kieszeni pchali kasę. To do tych wszystkich którym się wpis nie podobał to zapytam ile mieliście nagród w tamtych czasach? Kto słyszał o ceramice w USA? Kiedy mówiono o ceramice przez wielkich projektantów? Biznesy były robione ale prywatne. Nikt nie wspomina nawet starych czasów tej kliki już nie ma w organizacji. Dokładnie wiemy co tam się dzieje. Trzema z nich to powinien się prokurator zainteresować bo majątek zaczęli zbijać na informacjach z firmy.

i
@Toyota

To może odkurzę Tobie pamiąć. Tych celebrytów, którzy teraz projektują i firmują kolekcje CP zatrudniali i dogadywali się Ci niedobrzy menadżerowie i Prezesie. Zapomniałeś jak właściciele sami nie wiedzieli co chcieli i popełniali mnóstwo błędów bo sami uważali, że wiedzą najlepiej. Zmiany, które teraz działają zostały zapoczątkowane wcześniej nawet Akademia Paradyż była wczsśniejszym projektem nie obecnych

Toyota
@i

no ja to pamietam dobrze cala czworke od akademii i co tam bylo. Dwaj prezesi dyrektor marketingu i dyrektor kraju. Tak kochali Ceramike a ci dwaj prezesi kreca import i zabieraja klientow. Sprzedaja tanie turki i wlochy zabierajac rynek polskiej produkcji. Ta dyrektor marketingu to byla skarbonka i tylko kase firmy na nietrafione projekty wydawala i dyrektor kraju co oskarzal inwestycje ze niszcza tradycje i chcial wielkie reformy przeprowadzac a potem sie okazalo ze to resortowe dziecko i dzieki ukladzikom kase robi. Za nich akademia to byla impreza dla klientow i nie bylo nas na salonach tylko wielkie mi "szkolenia." Teraz ceramika jest rozpoznawalna i to nie ta sama akdemia. Teraz ceramika jest znana i znowu wygrala plebiscyt dla najlepszego pracodawcy. To co ty chcesz czlowieku przyrownywac? O plackach zarowkach i innych ze Zbychowa nawet nie pisze bo to dopiero byly nietrafione epizody.

Sean

Sporo się dzieje, to ostatnio konkurs paradyż designers, to produkcja spieków, gdzieś są publikowane takie informacje w jednym miejscu? Szkoda że np. o tym konkursie dopiero po fakcie się dowiedziałem

Marian
@Sean

Cała Polska o tym mówi to jak mogłeś nie wiedzieć. Cudowne spieki powstały dzięki wspaniałej wizji i koncepcji dyrektora ds. kamienia. Ogrom zapytań od kamieniarzy. Wszyscy chcą spieki z Ceramiki.

Frida

W Opocznie jest fabryka a w reszcie lokalizacji podanych na stronie co się znajduje?

Buhahahahahha

Buhaha a ty tego MBA to chyba w chipsach znalazłeś. Czytanie ze zrozumieniem też takie trudne? Buhaha no to masz wykład podstaw: brak realizacji założeń to brak planu - proste? Brak planu to rentowność poniżej zakładanej - proste? Wzrost wartościowy z podwyżki cen bo masz wzrost kosztów to nie sukces - proste? Tradycja zrobiła plan? NIE. Wszyscy mają polewkę z ciebie i twoich tłumaczeń. Nawet ksywę już masz w swoim teamie buhahaha

x
@Buhahahahahha

Aaa to ty Czaszka :-) :-). A co ty nie mogłeś zrobić MBA? Szkoda ci ? Zostaw kierowniczkę, będziesz miał czas na naukę to może i ty kiedyś zrobisz. chociaż wątpię. Rozumkiem nigdy nie grzeszyłeś. Ale kierowniczki nie zostawisz, bo kto ci będzie donosił. No tak. :-) :-) :-)

Budda
@x

No co tam Czaszka? Jak cię wyrzucali to wykrzykiwałeś że sieci padną a tu kolejne rekordy największe w historii firmy. Siedź tam pod swoim kamyczkiem i nigdy już nie wychodź a od nas się odczep.

Blabla

Poczytaj forum to będziesz wiedział czemu tak jest Ktoś pół roku temu pisał że po nowym roku handel się wyłoży i produkcja nie będzie miała co produkować. Pozwalniali starą gwardie pracujących prezesów i dyrektorów i pozatrudniano sobie celebrytów co zamiast zajać sie sprzedażą to robia sobie zdjęcia z celebrytami na drogich przyjęciach. Kiedyś handel miał menadżerów i sprzedawali to produkcja szła pełną parą no a teraz szukaj lepiej roboty bo pod takimi rządami dobrze już nie będzie. My w administracji tez się liczymy ze zwolnieniami

Pracownik Biurowy

Bardzo dobrze prowadzona rekrutacja. Za każdym razem otrzymywałem informację zwrotną.

Pytania dotyczyły przede wszystkim mojego doświadczenia i problemów do rozwiązania

Na jakiej zasadzie są wysyłane płytki jak się kupuje przez internet? są dobrze zabezpieczone? ewentualnie nie problemu z reklamacjami?

budowlaniec
@Michał

ja też planuje zamawiać online u nich i w sumie bardzo dużo rzeczy o które pytasz mają na stronie, to chyba najlepiej tam poczytać

budowlaniec
@Michał

to w ogóle też zależy od tego jak duże zamówienie itp. itd. albo też można się z nimi bezpośrednio kontaktować, znajomy zamawiał i był zadowolony, więc mam nadzieję, że w moim przypadku też tak będzie ;)

Tyle w temacie

Jak ktoś był zainteresowany podjęciem pracy tutaj to uroczyście informuję, że nie ma ani jednego ogłoszenia do Opoczna

Kiks
@Tyle w temacie

Zdaje się że tu wogóle słaba rotacja

reptyl

na wielkanoc coś będzie?

W Ceramika Paradyż sp. z o.o. trwa proces rekrutacji na stanowisko Kontroler Finansowy. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

kontroler

ja wysłałem cv dopiero, a ktoś już miał rozmowę?

kontroler

a co do zdalnego, to ile dni w tyg można pracować z domu?

@kontroler

To można tu pracować zdalnie? Skąd info?

Ewelina
@kontroler

I jak? Odezwali się po wysłaniu CV? Byłeś może na rekrutacji? Ile ci zaproponowali na h jak można wiedzieć? Netto oczywiście :) Ciekawa jestem ile na początku można zarobić?

Dziubinho

Fajni ludzie tu pracują

Ewelina

Za te zwolnienia to podziękuj byłem managerom na czele z byłymi prezesami i dyrektorami bo to oni przyczynili się do tego że obecny zarząd musi podejmować trudne dla wszystkich decyzje.

Firma Ceramika Paradyż sp. z o.o. chce zatrudnić kogoś na stanowisko Grafik. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Pear

Nie widzę takiego ogłoszenia. Jest na elektryka, kontrolera, serwisanta

grafik z doświadczeniem
@Pear

no ja też nie bardzo wiem gdzie taka oferta??

grafik z doświadczeniem
@Pear

o ile to aktualne, to dajcie znać, bo byłbym zainteresowany

Bogdan
@Pear

Z treści ogłoszenia, zamieszczonego na stronie firmy wynika, że potrzeba kierunkowego wykształcenia i wiedzy z zakresu automatyki i elektroniki, by zatrudnili. A czy wiesz może, ile jest etapów rekrutacji i czy sprawdzają jakoś kwalifikacje? W ogłoszeniu o tym nie ma, ale fajnie, że podali zarobki i na jaki czas zawierana jest pierwsza umowa.

Kapi

Firma daje możliwość rozwoju?

@Kapi

tak, są różne możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji, m.in. dofinansowanie do nauki, itp.

@Kapi

jak faktycznie chcesz i to zakomunikujesz, to droga otwarta

@odp

W sensie, że jak np, chcesz sobie zrobisz jakieś studia/studium/kurs etc. to dorzucają jakąś kasę na to?

@odp

Można gdzieś o tym poczytać, czy to już raczej kwestia do dopytania po zatrudnieniu?

Emmentaler

jakaś ochrona bhp przed szkodliwymi rzeczami jest tutaj?

Emmentaler

jakie czynniki szkodliwe na produkcji są? opary pyły?

Były

Firma jest dobra, mimo że każdy czasem narzeka.

Moniczka

jak tu jest z praca dla kobiet, do jakiego działu "najchętniej" są przyjmowane?

oppos
@Moniczka

zgłoś się do działu w którym chcesz pracować i zobacz sama innej opcji nie widze

Kuba
@oppos

Tak to najlepsze rozwiązanie dla osób szukających. Lub do kadr.

Kinder
@Moniczka

Ja polecam wlasnie wspomniane kadry

Justyna
@Moniczka

Idź do administracji do biura bo tam dostaniesz home office i masz czas ogarnac swoje sprawy no a wiadomo jak przed swietami jest i ile roboty. A tak do galerii na zakupy bez tych wszystkich kolejek i posprzatasz i ugotujesz. Nie siedzisz potem zmeczona a maz i dzieci sobie chwala. Teamsa trzeba tylko w telefonie sobie zainstalowac zeby byc aktywnym i no tyle. Prace sobie podgonisz jak bedziesz w biurze to wiadomo ze i praca zrobiona i pracownik zadowolony a oto przeciez chodzi. Ja sobie chwale.

AA.

ciezko sie dostac tam?

miaa
@Justyna

a orientujesz się czy mają jakieś otwarte rekrutacje??

@AA.

czy ciężko, to się okaże, ale ja cv wysłałam :)

@miaa

mają, na stronie zobacz są oferty

miaa
@ela

dzięki, obczaję. nie wiedziałam po prostu czy one są aktualne

@miaa

no taak, czemu by nie? zresztą na daty popatrz..

@Justyna

a takie pytanko, jak tu odpowiadają? dość sprawnie czy dłużej trzeba poczekać?

róża wiatru
@Justyna

na takie elastyczne godziny jak piszesz to jest zezwolenie odgórne, czy tak cichaczem robisz ??

@ela

w moim przypadku sprawnie, pewnie dużo zależy od stanowiska i ilości chętnych, ale dość to szło

@ela

a na co startujesz z ciekawości zapytam?

@odp

A ile etapów rekrutacji było?

@Kitun

no o ile pamiętam to rozmowa telefoniczna i potem rozmowa bezpośrednia, więc 2? jakoś tak :)

@odp

Okej, to standardowo dość, dzięki

Dorota
@Kitun

Możecie jeszcze napisać z kim jest ta rozmowa co się odbywa stacjonarnie? Z jakimś kierownikiem czy z kadrami? Do administracji sprawdzają angielski? Jest jakaś rozmowa?

saman
@Dorota

zazwyczaj rozmowa to ktoś z kadr i raczej przełożony, nie wiem jak tu preferują, ale tak bym stawiał, wszystko też zależy od tego na jakie stanowisko startujesz, bo to się może różnić

saman
@Dorota

co do angielskiego, to jeśli jest wymagany to trzeba się spodziewać weryfikacji :)

ang
@saman

jakiś certyfikat trzeba mieć?

Wella

Czy w firmie pracują też kobiety, czy jednak typowo męska ekipa? Zastanawiam się nad zatrudnieniem i nie chciałabym być jedyna na forncie, wiecie o co chodzi ;)

Pako
@Wella

W firmie tak, a na co byś chciała się zatrudnić?

Marcin T.

Przy autostradzie A1 między Piotrkowem Tryb. a Łodzią jest billboard, że szukają kierowców do transportu płytek, praca 2/2 tzn. 2 tygodnie pracujesz i 2 tygodnie siedzisz w domu, płacą 2400€ netto/ miesiąc plus kindergeld.

grys
@Marcin T.

ale że tutaj szukają? dzięki za info. jakiś kontakt w tej sprawie podali?

poldi
@Marcin T.

to chyba swieza oferta w takim razie?

@
@Marcin T.

Tyle samo to zarobisz u nas przy produkcji plytek tylko trzeba sobie ludzi poustawiac a nie jakies niemieckie plytki wozic.

czak
@@

mówisz o jakimś konkretnym stanowisku? duży staż pracy trzeba mieć, żeby liczyć na takie zarobki?

@Marcin T.

Ale w jakim celu to właściwie informacja?

Podobno firma ma zwolnić 200-stu pracowników. Czy ktoś coś wie na ten temat ?

Brednia rozpuszczana przez konkurencje.

Odp

Dlaczego administrator kasuje kolejny raz odpowiedź, że jest to nieprawda o zwolnieniach ? Czy to jest fair ?

Wiem

Czego innego sie spodziewac jak sprzedaz kolejny miesiac nie robi planow inwestycja w kamien to wielki niewypal ale (usunięte przez administratora)

Odp
@Wiem

To nieprawda i stek bzdur.

Czy to uczciwe ?
@Wiem

Czy to uczciwe, że administrator kasuje pozytywne komentarze i odpowiedź na kłamliwe wpisy ? Dlaczego kasowane są wpisy odnoszące się do hektu na tym forum ?

Józek

Nie wiadomo ile mówią nawet że 300 a minimalnie 30 niestety zaczęli zwalniać.

powiedz to w oczy zwolnionym pracownikom i ich rodzinom.

dragonik

230 od lutego

Natka
@dragonik

widziales wyniki sprzedazy za styczen? To i tak malo zwalniaja. Podziekuj handlowi za te zwolnienia.

ciekawy
@Natka

Jak narazie to tutaj nie zwalniają. Popatrz na setki osób z Cersanitu, Cerradu i Tubadzina - tam są zwolnienia. A co ma handel do tego ?

hmmm
@dragonik

Wydaje się, że podajesz dokładną liczbę, a skąd ta wiedza ? Bo jak od lutego, to 31 stycznia powinny być wypowiedzenia wręczone i zgłoszone do UP zwolnienia grupowe. Faktycznie tak było? Chyba już by po mieście była panika, jakby tyle osób zwolniono. Ale jakoś nic nie słychać.

Bogdan

No i ile tych zwolnień ostatecznie było? I czy wiadomo, jaki powód jest podany przy zwolnieniu?

Ernest
@Bogdan

Nie było żadnych zwolnien. Bronia się, żeby ludzi nie zwalniać.

Mario
@Ernest

Kierowniczka musiala zle wystekac i czacha juz ploty pisal. On juz dawno jest przegrany i na wszytkich halach sie z niego smieja. Kazdy się dziwil czemu firma tak dlugo trzymala narcyza i maciwode.

@Ernest

Czyli po prostu tyle szumu o nic? Typowe na tym forum ;)

tabaka

Czy pracownicy mają jakąś możliwość ugrania zniżki na produkty, czy nie bardzo?

zainteresowany
@tabaka

o właśnie! dacie znać czy coś takiego jest u Was??

Zostaw merytoryczną opinię o Ceramika Paradyż sp. z o.o. - Opoczno

• Jak się pracuje w Ceramika Paradyż sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ceramika Paradyż sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ceramika Paradyż sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 9 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ceramika Paradyż sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ceramika Paradyż sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ceramika Paradyż sp. z o.o.