Opinie o Kwiatkowski Wiesław Alfa-Cer w Opoczno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Kwiatkowski Wiesław Alfa-Cer. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kwiatkowski Wiesław Alfa-Cer o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kwiatkowski Wiesław Alfa-Cer w Opoczno

Ale pieniądze są u was na czas tak?

@Marek

Gdyby nie płacił na czas to by musiał sam robić, a od pracy ma wykwalifikowanych pracowników na odpowiednich staniwiskach znających swoją profesje, tylko czasem trzeba ich docenić i szanować!

Jak by było tak fajnie kolorowo to pracownicy by nie odchodzili a tak nie jest bo co trochę ktoś odchodzi z tego zakładu wypłaty to krajowa na minusie nie ma nawed średniej krajowej zawsze kryzys a to co mówia szefowie firmy to mogli by dotrzymać słów co miesiąc musieli by pracownicy upominc o swoje kto się upomnienia dostanie reszta nie wiecznie kryzys brak sprzedaży nie ma z czego wypłaty dać ZUSy rosną to niech zamknie zakład i będzie po problemie a wypłaty to liczone nie wiadomo z jakiego kosmosu jak co i według jakich przepisów liczone że to dalej prosperuje młodzi tam pracować nie będą za takie grosze na sąsiednich zakładach całkiem inne zarobki i atmosfera w pracy :) Omijać

Alladyn Nowy wpis

ZUS opłaca pracodawca z wypłaty brutto pracownika, oraz od tej stawki odprowadza VAT, ciągnąć z tego profity i korzyści dla swojej działalności, więc twierdzenie iż on opłaca ZUS jest mylnym pojęciem!

One

Mam pytanko czy pracodawcy wiedzą co się dzieje na tym zakładzie czy dalej nie mają zielonego pojęcia i dostają zakłamane informacje na temat pracowników?!

Adaś
@One

Myślę że wiedzą, kto i jak i ile pracuje lecz od lat nic z tym nie robią, bo trzeba będzie im jeszcze zapłacić, mają tam kilku naganiaczy którzy za nich gnębią ludzi i zakłamują realia. Praca tam to jak praca w jakimś oddziale zamkniętym, krzyki, zastraszenia, wyzysk nic dobrego tylko zdrowie można stracić.

Dodo Nowy wpis
@Adaś

Wypraszam sobie ! Osobiście grzecznie drę morde bo piec mnie zagłusza !!!

@Dodo

Drżeć mordę ciekawe... W pracy powinno się komunikować i nie obrażać oraz nie poniżać ludzi tam pracujących i wykonujący swoje prace nieraz za innych!

opocznianka

Widzę, ze opinie podzielone... koleżanka tam pracuje i nie narzeka. Szefostwo podobno nerwowe i goni jak wszędzie ale chociaż nie musi pracować w 4brygadowce jak ja w cp za te same pieniądze.

@opocznianka

Porównanie CP do tej manufaktury to troszkę przesada, tam przy ajmniej socjal, premie i dodatki są a tu wszystko do kiermany właściciela wpada!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Kwiatkowski Wiesław Alfa-Cer się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Zadowolony

Pracuję już w tej firmie kilka dobrych lat i jestem bardzo zadowolony.Inni pracownicy chyba też bo na przestrzeni kilku lat firma zatrudniła sporo pracowników.Nie zgodzę się ze złymi opiniami.Negatywne komentarze jak zawsze wystawione przez pracowników którzy „mają coś za uszami”

Gg
@Zadowolony

Wielkie gratulacje dla Pana Piotra Oraz Pani Olgi Kwiatkowskich za pozytywną opinię o własnej firmie

@Gg

I podbijanie sobie łapek w komentarzach!

lala

Praca jak kazda inna, jak ktos chce pracowac to nie bedzie szukał wymowki. Druga strona, jak komus nie pasuje to nikt nikogo nie trzyma. Szkoda tylko ze niektorzy duzo gadają a nie robia nic. Pozdrawiam Wszystkich tam pracujacych ;)

@lala

To tam płacą za nierobienie niczego super praca!

Trole są wszędzie. Jedna osoba się uprze i robi dużo smrodu. To powinno być karane i z tego co wiem już prace nad tym tematem sa prowadzone. Ja nie zgadzam się z anonimowym oczernianiem kogokolwiek. Jeśli ktoś jest taki odważny niech posłuży się swoim prawdziwym nazwiskiem i pochwali stażem pracy. W swojej firmie non stop spotykam się z nieodpowiedzialnością pracowników lu zwyczajnym lenistwem z podejściem że się komuś coś należy jak psu zupa. Idzie sie do pracy aby uczciwie zapracować na uzgodnioną na rozmowach stawkę. Jeśli natomiast ktoś chce pracować za więcej, niż może zaoferować pracodawca, proponuję szukać dalej. Pozdrawiam

@anonymous

Trollem to ty jesteś bałwanie!

Co sądzicie o wynagrodzeniu w Kwiatkowski Wiesław Alfa-Cer? Czy w ostatnim czasie uległo ono zmianie?

Alladyn

Zarobki super...niskie jedne z najniższych na rynku, brak socjalu, a nie jest ale u właściciela w kieszeni, obiecują złote góry na rozmowie potem okazuje się że lipa, brak premii, no chyba że dla podpierdalaczy! To teraz Alfa-Cer sp. z o.o.!

Pracodawca traktuje ludzi jak śmieci.

Globtroper

Dzień dobry, wieści o złym traktowaniu i opłacaniu pracowników rozeszły się już po całej Polsce. Tylko czekać aż do zakładu uda się węsząc sensacje nie jedna duża stacja telewizyjna. Niestety takie sytuacje kończą się zamknięciem biznesu, bo która szanowana firma i z reszta dobrzy pracownicy odważa się na współpracę. Pamietam wypowiedz jednego z najbogatszych Polaków i z reszta najlepszego menedżera Pana Niemczyka, ktory stwierdził, ze nie ma złych pracowników, tylko źli menedzerzy.

Nie polecam

Jak kolega taki zadowolony to pewnie na wyższym stoliku jakimś musi być bo ci co na produkcji to nie wiem czy tacy zadowoleni są jak ty zatrudnia ostatnio czasy może z 3 osoby na rok a odeszło już może z 6 w ostatnim czasie tak że jeden plus na kilka negatywów nie pomoże :P

Dokładnie nie polecam omijać z daleka

Dev-il

Chyba nie ma gorszego zakładu w Kopaninach jeżeli chodzi o zarobki i traktowanie pracownika przez właściciela i jego rozpuszczonego synalka. Omijać z daleka!

Zostaw merytoryczną opinię o Kwiatkowski Wiesław Alfa-Cer - Opoczno

• Jak się pracuje w Kwiatkowski Wiesław Alfa-Cer?

Zobacz opinie na temat firmy Kwiatkowski Wiesław Alfa-Cer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kwiatkowski Wiesław Alfa-Cer
  • Grabowa 14