Ceramika tubądzin

Tubądzin

Opinie o Ceramika tubądzin

GOSC12132142133

Ja od kilku miesiecy posze sie o jedna rzecz i doprosisz sie (usunięte przez administratora) nie moge i dalem sobie spokoj tak jak kierownik mnie olewa to ja tak samo ja go olewam i (usunięte przez administratora) A tak jest na magazynach w Cedrowicach. A ludzie z 5 osob ok a reszta to same (usunięte przez administratora) i lizusy. Wiec nie idzcie tam. W (usunięte przez administratora) ludzi poszukaja a dlaczego ?? Bo ludzie (usunięte przez administratora) sie zwalniaja bo nie chca tam robic. BO fajnie mowia i zadrutniasz sie jak ja. A dochodzi do czegos ze od ciebie w (usunięte przez administratora) wymagaja a ty o cos ich prosisz i (usunięte przez administratora) doprosic sie nie mozesz. I co z tego mi wiadomo Fabryka w Ozorkowie tez wielka (usunięte przez administratora) lipa. Wiec nie polecam isc na magzyny Cedrowice jak i Fabryka w Ozorkowie wielka (usunięte przez administratora) i tyle

anonim12

Witam, Czy orientuję się ktoś jakie są zarobki na stanowisku specjalisty ds. reklamacji?

Nick
@anonim 27.06.2017 23:11

bym powiedział ze netto

Nick
@anonim 27.06.2017 23:11

bym powiedział ze netto

Ciekawa

Witam. Powiedzcie coś na temat pracy PH ... Jakich warunków mogę się spodziewać?

edek

a zna ktoś zarobki na stanowisku specjalisty ds. analiz finansowych? prośba o informację

zainteresowany

Witam Wszystkich Proszę o informację na temat stanowiska Przedstawiciel Handlowy: -Jaka podstawa netto? -Jaka max premia (miesięczna, dwumiesięczna, kwartalna)? -Jakie plany sprzedażowe? -Ile wizyt dziennie? -Jaka atmosfera w firmie? -Jaka flota? Z góry pięknie dziękuję za pomoc Pozdrawiam

Ja

Zaufany
@Ja 28.02.2017 09:51
Koniecznie sprawdzać pracowników alkomatem. I koniecznie sprawdzać torby bo pracownika klei się wszystko do rąk....

Szambo!

...

CT III zakład, który miał ładne zapowiedzi i to wszystko co można powiedzieć...

Tree

No jak to nigdy, właśnie jest tak jak mówię, wydaje mi się, że warto byłoby o tym pomyśleć trochę wcześniej, a nie wyskakiwać z tym tak nagle, przecież jest inaczej

Zawiedziony
@Tree 18.10.2016 22:44

Baju, baju będziesz w raju. Należysz do "Ligii Kolesiów" i dlatego tak piszesz.

dk

jeśli chodzi o rejon łódzki jest raczej ok. po dojściu zarządu z rov..e niestety ciśnienia coraz większe. jak w każdej firmie część przydupasów a cześć normalnych.przydupasy dość szybko osiągają awanse - choć też nie jest regułą.

dk

up

Własciciel nie rozmawia z robotnikami i pracownikami niższego szczebla. Rozmawia z dyrektorami, a oni przedstawiają mu swoją rzeczywistość.

Up

Tak traktowani są pracownicy w fabryce w Ozorkowie gdzie produkują płytki.

Up

Jeżeli jesteś odporny na wulgaryzmy, wrzaski, poniżanie to jest miejsce w Ozorkowie. Tak komunikuje się dyrektor z pracownikami. Po kilku latach sam poprosisz o rozwiązanie umowy o pracę i będziesz bardzo szczęśliwy.

nono

Firma jak najbardziej godna polecenia tak dla pracownika jak i dla klijenta. Zdrowe podejście do pracownika, uczciwe zarobki produkt wysokiej klasy. Jeżeli chodzi o polskie firmy to ciężko taką znaleźć. Zarobki uzależnione od stanowiska, umiejętności i stażu pracy.

nieno
@nono 11.04.2016 01:34

Chyba cię pogięło.

Pracowałem i wiem
@Kiedyś tam byłem. 09.06.2016 06:29
Zarobki uzależnione od stażu pracy? Nigdy. Jak już zaczniesz dla nich pracować to mają cię gdzieś. Nie szanują pracowników. Tam...

Podpisuje się lepiej bym tego nie wyraził

operator

Witam! Ile zarabia w Tubądzinie operator linii produkcyjnej?

Pracowałem i wiem
@operator 02.01.2016 20:13
Witam! Ile zarabia w Tubądzinie operator linii produkcyjnej?

2100 pracujesz nocki i swieta

ciał

Podobno już niedługo zasili wasze szeregi rządzących superman z Cersanitu. Wyrazy współczucia. Mam tylko jedną radę nigdy i nigdzie nie ufać temu Panu.

Firma ok , płace chyba jak wszędzie od minimum socjalnego do ??? Pracownicy w większości zaangażowani i solidni . Pracuję w CTjuż kilka lat i mogę potwierdzić że to solidny pracodawca.

Zostaw opinię o Ceramika tubądzin - Tubądzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ceramika tubądzin