Ceramika Tubądzin II Sp. z o.o.

Ozorków

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 9 ocen.

Opinie o Ceramika Tubądzin II Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ceramika Tubądzin II Sp. z o.o.

fgbjb

Ludzie. Uważajcie na "ludzi" którzy kiedyś pracowali w Paradyżu albo w Cersanicie.

Lajk

Praca bardzo ciężka. Dyrektor motywuje do pracy stosując mobbing wobec pracowników. Efekty są takie, że wielu bardzo wartościowych pracowników już odeszło. Kilku z nich nadużywali alkoholu z powodu stresu panującego w pracy. Zostali zmuszeni do rozwiązania umowy z pracodawcą. Powinni być szczęśliwi bo nie zostali zwolnieni dyscyplinarnie. Ale dzięki temu nie mogą zaskarżyć pracodawcy do Sądu Pracy za stosowany wobec nich mobbing.

oh!
@Lajk 11.04.2016, 20:08
Praca bardzo ciężka. Dyrektor motywuje do pracy stosując mobbing wobec pracowników. Efekty są takie, że wielu bardzo wartościow...

ciekawe kiedy właściciel zareaguje na te sytuacje. Czy wtedy kiedy dojdzie do jakiejś poważnej afery i zajmą się tym media?

anonim
użytkownik zarejestrowany

(usunięte przez administratora)

UKI

Witam, jestem tu dość przypadkowo. A tak się składa że byłem zatrudniony w tej spółce własnie jako specjalista ds. zaopatrzenia, więc mogę się na ten temat wypowiedzieć. Na umowie masz minimalną + premia uznaniowa, jak ja pracowałem całość mieściła się około 1700 zł na rękę. Kierownik zatrudniając mnie twierdził że nie ma możliwości by nie mieć wypłaconej tej premii, jednak w rzeczywistości można ją za byle [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stracić. Co do samej pracy, wieczna gonitwa, i praca w chaosie, brak perspektyw na rozwój, często zdarzają się awaryjne sytuacje ze musisz zostać dłużej bo jakiś element na linii produkcyjnej uległ awarii i np musisz jechać 100 km po nią autem. Także nie jest różowo. Jest problem z urlopami bo na tym stanowisku po prostu ich się nie bierze nigdy. Nie chce zniechęcać innych ale praca dla kogoś z tytułem mgr-inż za tak słabe wynagrodzenie i na tak słabych warunkach to jest jakiś żart. Zresztą jakbyście trochę poszperali w necie to zauważycie że na tym stanowisku nikt nie wytrzymuje więcej jak kilka miesięcy i potem się zwalnia, i to już trwa od kilku lat.

admin

Masz nowe wiadomości na temat prosperowania firmy Ceramika Tubądzin II Sp. z o.o. ? Podziel się z nami wiadomościami, czekamy na Twój komentarz!

Zostaw opinię o Ceramika Tubądzin II Sp. z o.o. - Ozorków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ceramika Tubądzin II Sp. z o.o.