Cyprianów Firma Prywatna Sławomir Wroński

Cyprianów

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 37 ocen.

Opinie o Cyprianów Firma Prywatna Sławomir Wroński

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cyprianów Firma Prywatna Sławomir Wroński

Agata

@obserwator, @aga, wszystko co napisałam jest prawdą. Na forum jestem zatrudniona przez serwis gowork.pl jako moderator i dlatego też dopytuję o możliwe rekrutacje. @Agaa nie każdy zainteresowany dzwoni do bezpośrednio firmy, wiele najpierw wchodzi tutaj, dlatego też dobrze pod tym względem jeśli taka informacja by się pojawiła.

Agata

@rrrobert, jestem na tym forum moderatorem, więc raczej poszukuje tutaj informacji dla osób, które tak jak napisałam poszukują w Cyprianów pracy. Możesz napisać kiedy szykuje się ta rekrutacja i na jakie stanowiska dokładnie?

obserwator
@Agata 04.09.2017 16:47
@rrrobert, jestem na tym forum moderatorem, więc raczej poszukuje tutaj informacji dla osób, które tak jak napisałam poszukują...

agata, daj spokój, niech sobie ludzie nie zawracają głowy cyprianowem, szkoda ich czasu.

Agaaa
@Agata 04.09.2017 16:47
@rrrobert, jestem na tym forum moderatorem, więc raczej poszukuje tutaj informacji dla osób, które tak jak napisałam poszukują...

@Aga -całkiem niezła ściema. Takie rzeczy to sie dzwoni bezpośrednio do firmy i składa się oferte na ogłoszenie a nie pyta sie w necie :)

rrrobert

@Agata Chcesz komuś znaleźć pracę ? Czy chcesz się sama zatrudnić ? Z tego co wiem bedą przyjęcia.

Agata

@dawid, skoro byłeś na rozmowie rekrutacyjnej, mógłbyś odnieść się do mojego wcześniejszego pytania dotyczącego godzin i nadgodzin? Dla poszukujących pracy to istotne informacje, które mogą wpłynąć na ich decyzję o podjęciu zatrudnienia.

dawid

Byłem na rozmowie dwa dni temu. Oferta całkiem przyzwoita. Niestety wpisałem zaawansowana znajomość angielskiego - której nie mam i zatkało mnie. Szukam dalej w okolicy.

Agata

@lfc w jakich godzinach w takim razie funkcjonuje zakład? Grafik pracy jest sztywny od - do? Jest coraz więcej osób na polskim rynku pracy, które poszukują zatrudnienia z możliwością korzystania z nadgodzin - czy tu one wchodzą w grę?

lfc

Opinie zawarte na tej stronie są też o innych działach tego zakładu co często nie odzwierciedla realnego obrazu pracy. Jestem byłym pracownikiem firmy Vector. Jak każdy zakład ma swoje wady ale praca nie jest ciężka, prosty montaż krzeseł i inne nieskomplikowane czynności. Jedna zmiana i jeżeli ktoś pracuje uczciwie to może też dobrze zarobić. Kierownik produkcji jest normalnym człowiekiem i można się z nim bez problemu dogadać. Pozdrawiam leni i cwaniaków, którzy potrafią pokazać co potrafią w internecie pisząc niegramatyczne i bzdurne opinie. Polecam wsiąść się do pracy.

realista

@Wiecejj uśmiechu chyba sam kierownik ci kazał to napisać. Wszystko jest fajnie dopóki nie będziesz mógł przyjść w weekend albo zostać po godzinach. Rozśmieszyło mnie jego oferta w internecie. "Praca dla absolwentów politechniki" a dalej 13zl na godzine przy montażu krzeseł. To teraz musisz być inżynierem aby pracować na produkcji czy linii montażowej?

Lato
@realista 25.05.2017 15:23
@Wiecejj uśmiechu chyba sam kierownik ci kazał to napisać. Wszystko jest fajnie dopóki nie będziesz mógł przyjść w weekend alb...

Wszystko to bzdury z nienawiści. Tak jest napisane w ogłoszeniu: "Technik, student politechniki - monter, utrzymanie ruchu 13 zl" - Praca dla absolwenta techniku, studenta politechniki, chcacego zdobyc doswiadczenie. Gdzie ten twój absolwent politechniki? chyba tylko w twojej głowie.

Więcejj uśmiechu

To się nazywa internetowy heit. Ktoś się nie może pogodzić z tym, że nie słuchają go w realu więc się wyżywa w internecie. Na montażu krzeseł nie jest ciężko, inne działy nie wiem. Praca jest ok. I bardzo ktoś przesadza chyba niedługo spuchnie. Ale wszystkiego najlepszego :).

:)

:)

aj to

Ale jak sobie ktoś dopasuje grafik to przecież on jest w pełni respektowany. Pozostaje tylko kwestia jakich zarobków można się spodziewać bedąc początkującym pracownikiem, bo sam bym się załapał, zwłaszcza, że od dłuższego czasu poszukuję zatrudnienia.

to to
@aj to 06.09.2016 15:59
Ale jak sobie ktoś dopasuje grafik to przecież on jest w pełni respektowany. Pozostaje tylko kwestia jakich zarobków można się...

Troszkę lepiej niż w Strykow tylko nie masz 3 zmian i weekendów ani dziwnych godzin pracy od 20 do 3 nad ranem. Mowie o zwykłym montażu krzeseł.

dEMONEK

Pracowałem w tej firmie na hali Haworth obiecanki cacanki i gruszki na wierzbie brak szacunku dla pracownika .Najpierw praca do 14 wolne soboty a potem jak odmówisz raz drugi to koniec.Ceni się tam ludzi którzy donoszą i są wierni panu.Nie polecam nikomu pracy tam zanim się zdecydujesz to się dobrze zastanów. Michael Jackson to był wielki człowiek a ty jesteś złym człowiekiem.Pozdrawiam tych co jeszcze tam przetrwali choć będzie ich coraz mniej.

anonim

(usunięte przez administratora)

Ra

Zakład jest jaki jest. Jak żółw idzie do przodu ale idzie. To lepsze niż paść i niezaplacic 200 osobom.

Nikoś

Od razu widać że te ostatnie wpisy robi jedna osoba tak jak 90 procent.Pozdrawiam tak oddaną osobę ..Szkoda że tu pisze co innego a w praktyce robi co innego.Chyba wiecie o kogo chodzi.

anonim

(usunięte przez administratora)

M/M

Na umowie co innego i w praktyce co innego. To dom dziennego pobytu emerytów i rencistów żekmo na 1/8 etatu.

Nikoś

Nie polecam pracy w tej firmie brak szacunku dla pracownika omijać z daleka.Ukraińcy nawet uciekają jak odbiorą wypłatę.A hala Haworth brak słów .Pozdrawiam.

Prawdziwy

Powiem wprost nie polecam pracy w tej firmie .Jesteś czarowany i obietnice gruszek na wierzbie pracownik ma tylko tyrać żadnych praw.Zimą 8 stopni a latem 40 woda w kranie.Umowa na stawkę godzinową a w praktyce akord i stawki głodowe.

Milo

Zapomniałeś dodać że to sarkazm :-)

on

szef to prawdziwy aniol,kasa niesamowita,warunki pracy jak w Norwegii, pelen socjal, a nawet wiecej, dostepne kredyty hipoteczne sam miod, przekonaj sie sam.

mery

nikt normalny nie zostanie dluzej niz 2,3 tygodnie tyle trwa ochronka i wszystko w temacie, zima kible zamarzniete, latem +40 na hali i czajnik bezprzewodowy, raj na ziemi i pensja na raty

ex-work

pracowałem tam przez kilka lat, i jedyne czego się dorobiłem, to zwyrodnienie kręgosłupa od dźwigania akord, marne stawki i kiepska atmosfera, a do tego można stracić paluszki nikomu nie polecam

Zostaw opinię o Cyprianów Firma Prywatna Sławomir Wroński - Cyprianów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cyprianów Firma Prywatna Sławomir Wroński