Cyprianów Firma Prywatna Sławomir Wroński

Cyprianów

Opinie o Cyprianów Firma Prywatna Sławomir Wroński

Agata

@obserwator, @aga, wszystko co napisałam jest prawdą. Na forum jestem zatrudniona przez serwis gowork.pl jako moderator i dlatego też dopytuję o możliwe rekrutacje. @Agaa nie każdy zainteresowany dzwoni do bezpośrednio firmy, wiele najpierw wchodzi tutaj, dlatego też dobrze pod tym względem jeśli taka informacja by się pojawiła.

Agata

@rrrobert, jestem na tym forum moderatorem, więc raczej poszukuje tutaj informacji dla osób, które tak jak napisałam poszukują w Cyprianów pracy. Możesz napisać kiedy szykuje się ta rekrutacja i na jakie stanowiska dokładnie?

obserwator
@Agata 04.09.2017 16:47

agata, daj spokój, niech sobie ludzie nie zawracają głowy cyprianowem, szkoda ich czasu.

Agaaa
@Agata 04.09.2017 16:47

@Aga -całkiem niezła ściema. Takie rzeczy to sie dzwoni bezpośrednio do firmy i składa się oferte na ogłoszenie a nie pyta sie w necie :)

rrrobert

@Agata Chcesz komuś znaleźć pracę ? Czy chcesz się sama zatrudnić ? Z tego co wiem bedą przyjęcia.

Agata

@dawid, skoro byłeś na rozmowie rekrutacyjnej, mógłbyś odnieść się do mojego wcześniejszego pytania dotyczącego godzin i nadgodzin? Dla poszukujących pracy to istotne informacje, które mogą wpłynąć na ich decyzję o podjęciu zatrudnienia.

dawid

Byłem na rozmowie dwa dni temu. Oferta całkiem przyzwoita. Niestety wpisałem zaawansowana znajomość angielskiego - której nie mam i zatkało mnie. Szukam dalej w okolicy.

Agata

@lfc w jakich godzinach w takim razie funkcjonuje zakład? Grafik pracy jest sztywny od - do? Jest coraz więcej osób na polskim rynku pracy, które poszukują zatrudnienia z możliwością korzystania z nadgodzin - czy tu one wchodzą w grę?

lfc

Opinie zawarte na tej stronie są też o innych działach tego zakładu co często nie odzwierciedla realnego obrazu pracy. Jestem byłym pracownikiem firmy Vector. Jak każdy zakład ma swoje wady ale praca nie jest ciężka, prosty montaż krzeseł i inne nieskomplikowane czynności. Jedna zmiana i jeżeli ktoś pracuje uczciwie to może też dobrze zarobić. Kierownik produkcji jest normalnym człowiekiem i można się z nim bez problemu dogadać. Pozdrawiam leni i cwaniaków, którzy potrafią pokazać co potrafią w internecie pisząc niegramatyczne i bzdurne opinie. Polecam wsiąść się do pracy.

realista

@Wiecejj uśmiechu chyba sam kierownik ci kazał to napisać. Wszystko jest fajnie dopóki nie będziesz mógł przyjść w weekend albo zostać po godzinach. Rozśmieszyło mnie jego oferta w internecie. "Praca dla absolwentów politechniki" a dalej 13zl na godzine przy montażu krzeseł. To teraz musisz być inżynierem aby pracować na produkcji czy linii montażowej?

Lato
@realista 25.05.2017 15:23

Wszystko to bzdury z nienawiści. Tak jest napisane w ogłoszeniu: "Technik, student politechniki - monter, utrzymanie ruchu 13 zl" - Praca dla absolwenta techniku, studenta politechniki, chcacego zdobyc doswiadczenie. Gdzie ten twój absolwent politechniki? chyba tylko w twojej głowie.

Więcejj uśmiechu

To się nazywa internetowy heit. Ktoś się nie może pogodzić z tym, że nie słuchają go w realu więc się wyżywa w internecie. Na montażu krzeseł nie jest ciężko, inne działy nie wiem. Praca jest ok. I bardzo ktoś przesadza chyba niedługo spuchnie. Ale wszystkiego najlepszego :).

aj to

Ale jak sobie ktoś dopasuje grafik to przecież on jest w pełni respektowany. Pozostaje tylko kwestia jakich zarobków można się spodziewać bedąc początkującym pracownikiem, bo sam bym się załapał, zwłaszcza, że od dłuższego czasu poszukuję zatrudnienia.

to to
@aj to 06.09.2016 15:59

Troszkę lepiej niż w Strykow tylko nie masz 3 zmian i weekendów ani dziwnych godzin pracy od 20 do 3 nad ranem. Mowie o zwykłym montażu krzeseł.

dEMONEK

Pracowałem w tej firmie na hali Haworth obiecanki cacanki i gruszki na wierzbie brak szacunku dla pracownika .Najpierw praca do 14 wolne soboty a potem jak odmówisz raz drugi to koniec.Ceni się tam ludzi którzy donoszą i są wierni panu.Nie polecam nikomu pracy tam zanim się zdecydujesz to się dobrze zastanów. Michael Jackson to był wielki człowiek a ty jesteś złym człowiekiem.Pozdrawiam tych co jeszcze tam przetrwali choć będzie ich coraz mniej.

Ra

Zakład jest jaki jest. Jak żółw idzie do przodu ale idzie. To lepsze niż paść i niezaplacic 200 osobom.

Nikoś

Od razu widać że te ostatnie wpisy robi jedna osoba tak jak 90 procent.Pozdrawiam tak oddaną osobę ..Szkoda że tu pisze co innego a w praktyce robi co innego.Chyba wiecie o kogo chodzi.

M/M

Na umowie co innego i w praktyce co innego. To dom dziennego pobytu emerytów i rencistów żekmo na 1/8 etatu.

Nikoś

Nie polecam pracy w tej firmie brak szacunku dla pracownika omijać z daleka.Ukraińcy nawet uciekają jak odbiorą wypłatę.A hala Haworth brak słów .Pozdrawiam.

Prawdziwy

Powiem wprost nie polecam pracy w tej firmie .Jesteś czarowany i obietnice gruszek na wierzbie pracownik ma tylko tyrać żadnych praw.Zimą 8 stopni a latem 40 woda w kranie.Umowa na stawkę godzinową a w praktyce akord i stawki głodowe.

Milo

Zapomniałeś dodać że to sarkazm :-)

on

szef to prawdziwy aniol,kasa niesamowita,warunki pracy jak w Norwegii, pelen socjal, a nawet wiecej, dostepne kredyty hipoteczne sam miod, przekonaj sie sam.

mery

nikt normalny nie zostanie dluzej niz 2,3 tygodnie tyle trwa ochronka i wszystko w temacie, zima kible zamarzniete, latem +40 na hali i czajnik bezprzewodowy, raj na ziemi i pensja na raty

ex-work

pracowałem tam przez kilka lat, i jedyne czego się dorobiłem, to zwyrodnienie kręgosłupa od dźwigania akord, marne stawki i kiepska atmosfera, a do tego można stracić paluszki nikomu nie polecam

Zostaw opinię o Cyprianów Firma Prywatna Sławomir Wroński - Cyprianów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cyprianów Firma Prywatna Sławomir Wroński