Opinie o Cyprianów Firma Prywatna Sławomir Wroński w Cyprianów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Cyprianów Firma Prywatna Sławomir Wroński. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cyprianów Firma Prywatna Sławomir Wroński o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cyprianów Firma Prywatna Sławomir Wroński w Cyprianów

realista

@Wiecejj uśmiechu chyba sam kierownik ci kazał to napisać. Wszystko jest fajnie dopóki nie będziesz mógł przyjść w weekend albo zostać po godzinach. Rozśmieszyło mnie jego oferta w internecie. "Praca dla absolwentów politechniki" a dalej 13zl na godzine przy montażu krzeseł. To teraz musisz być inżynierem aby pracować na produkcji czy linii montażowej?

Lato
@realista

Wszystko to bzdury z nienawiści. Tak jest napisane w ogłoszeniu: "Technik, student politechniki - monter, utrzymanie ruchu 13 zl" - Praca dla absolwenta techniku, studenta politechniki, chcacego zdobyc doswiadczenie. Gdzie ten twój absolwent politechniki? chyba tylko w twojej głowie.

Więcejj uśmiechu

To się nazywa internetowy heit. Ktoś się nie może pogodzić z tym, że nie słuchają go w realu więc się wyżywa w internecie. Na montażu krzeseł nie jest ciężko, inne działy nie wiem. Praca jest ok. I bardzo ktoś przesadza chyba niedługo spuchnie. Ale wszystkiego najlepszego :).

aj to

Ale jak sobie ktoś dopasuje grafik to przecież on jest w pełni respektowany. Pozostaje tylko kwestia jakich zarobków można się spodziewać bedąc początkującym pracownikiem, bo sam bym się załapał, zwłaszcza, że od dłuższego czasu poszukuję zatrudnienia.

to to
@aj to

Troszkę lepiej niż w Strykow tylko nie masz 3 zmian i weekendów ani dziwnych godzin pracy od 20 do 3 nad ranem. Mowie o zwykłym montażu krzeseł.

Aplikowałeś do Cyprianów Firma Prywatna Sławomir Wroński na stanowisko Pomocnika do wentylacji? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
dEMONEK

Pracowałem w tej firmie na hali Haworth obiecanki cacanki i gruszki na wierzbie brak szacunku dla pracownika .Najpierw praca do 14 wolne soboty a potem jak odmówisz raz drugi to koniec.Ceni się tam ludzi którzy donoszą i są wierni panu.Nie polecam nikomu pracy tam zanim się zdecydujesz to się dobrze zastanów. Michael Jackson to był wielki człowiek a ty jesteś złym człowiekiem.Pozdrawiam tych co jeszcze tam przetrwali choć będzie ich coraz mniej.

Ra

Zakład jest jaki jest. Jak żółw idzie do przodu ale idzie. To lepsze niż paść i niezaplacic 200 osobom.

Nikoś

Od razu widać że te ostatnie wpisy robi jedna osoba tak jak 90 procent.Pozdrawiam tak oddaną osobę ..Szkoda że tu pisze co innego a w praktyce robi co innego.Chyba wiecie o kogo chodzi.

M/M

Na umowie co innego i w praktyce co innego. To dom dziennego pobytu emerytów i rencistów żekmo na 1/8 etatu.

Nikoś

Nie polecam pracy w tej firmie brak szacunku dla pracownika omijać z daleka.Ukraińcy nawet uciekają jak odbiorą wypłatę.A hala Haworth brak słów .Pozdrawiam.

Prawdziwy

Powiem wprost nie polecam pracy w tej firmie .Jesteś czarowany i obietnice gruszek na wierzbie pracownik ma tylko tyrać żadnych praw.Zimą 8 stopni a latem 40 woda w kranie.Umowa na stawkę godzinową a w praktyce akord i stawki głodowe.

Milo

Zapomniałeś dodać że to sarkazm :-)

on

szef to prawdziwy aniol,kasa niesamowita,warunki pracy jak w Norwegii, pelen socjal, a nawet wiecej, dostepne kredyty hipoteczne sam miod, przekonaj sie sam.

mery

nikt normalny nie zostanie dluzej niz 2,3 tygodnie tyle trwa ochronka i wszystko w temacie, zima kible zamarzniete, latem +40 na hali i czajnik bezprzewodowy, raj na ziemi i pensja na raty

ex-work

pracowałem tam przez kilka lat, i jedyne czego się dorobiłem, to zwyrodnienie kręgosłupa od dźwigania akord, marne stawki i kiepska atmosfera, a do tego można stracić paluszki nikomu nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Cyprianów Firma Prywatna Sławomir Wroński - Cyprianów

Cyprianów Firma Prywatna Sławomir Wroński