Opinie o Bell Polska Sp. z o.o. w Niepołomice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bell Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Bell Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bell Polska Sp. z o.o. w Niepołomice

Nemo

Kierownicy pakowni czują się bogami wysmiewaja się z ludzi traktują ich jak śmieci dobrzy są ci co dają im lapuwe a ostatnio okradli ludzi z pieniędzy pozabierali premie za to że nie chodzisz do pracy w soboty i niedziele to jest czysty mobbing i to jest karalne umowy są jasne 5 dniowy tydzień pracy to jest 40 godz a praca w lykend to jest wolna wola człowieka ta sprawa musi być wyjaśniona przes PIP koniec z pomiataniem ludzmi

Draco
@Nemo

Niestety ja mam odmienne zdanie. Dobrze jest tylko narzekać i wymagać a od siebie to już nic nie dawać, za co zakład ma dawać pracownikom premie uznananiowa , na których nie można polegać i taki pracownik nawet Ci w 1 lub 2 weekendy nie przyjdzie, tylko inni muszą rypać za nich w weekendy, żeby jak najwięcej towaru wyjechało aby zakład nie płacił kary za niewyjechany towar. Powinni bardziej doceniać tych pracowników na których można liczyć, a nie tych na których nie można liczyć.

Janusz G.
@Draco

Drogi Draco , z twojej odpowiedzi wynika że należysz do osób postawionych wyżej niż zwykły pracownik .Odnośnie tego co napisałeś to nie masz pojęcia o rzeczywistości firmy ,szanowani są ci co umieją się podlizywać bo osoby które faktycznie pracują dla dobra zakładu są nie doceniani .Premia uznaniowa należy się za miesiąc pracy z godnie z regulaminem zakładu tzn . Miesiąc pracy jest liczony od poniedziałku do piątku, jeżeli nie rozumiesz podstawowych pojęć pracy , to się nie wypowiadaj .

Draco
@Janusz G.

Od tego jest forum, żeby się wypowiadać. Nie każdy musi mieć takie samo zdanie co Ty. Jak dla Premia uznaniowa jest sposobem na dodatkowe wynagrodzenie pracownika. Nie jest ona obowiązkowa. Stanowi dobrowolne prawo przedsiębiorcy. Jak uważać inaczej to może masz racje i powinieneś się udać z tym do sądu pracy. Jedynie najśmieszniejsze są te komentarze, że aby być szanowanym to trzeba dawać łapówki albo się podlizywać ;)

Ankaa
@Draco

Draco polemizowała bym co do ostatnich wersów twojej wypowiedzi. Oki prezenty , zgadzam się z Nemo i Januszem G. Ktoś kto pracował lub pracuje w tej firmie dobrze wie o czym piszę , że bez względu na to czy ktoś pracuje uczciwie i sumiennie to i tak kierownictwo zdecyduję komu dać premię a komu nie "loteria". Najwyższy czas poruszyć ten temat i zrobić z tym porządek , a nie udawać że wszystko jest ok.

Czak
@Draco

Święta racja, powinni bardziej doceniać tych na których można polegać, podwyżki też powinny być według tego jak kto pracuje to byłaby motywacja dla innych żeby się bardziej starali

Jojko nie jest mały. A te rozwodki to fakt przychodzą do pracy godzinę wcześniej i sieją plotki a niech opowiedzą o swoim wspaniałym życiu.

Dominika

Pracowalam w Belu i nie polecam zimno jak przy rybach w contimaksie w Bochni. Brak szacunku do pracownika jest tutaj.(usunięte przez administratora) Oni tam żądzili jak u siebie, najgorsza moja praca w życiu. A Ci co już długo robili to wysmiewali się z wszystkich i tylko w szatni 30 minut wcześniej zajmowali się bajkami,(usunięte przez administratora)

Alek

Jak się komuś chce pracować to robi i nie narzeka, pensje zawsze w terminie nawet wcześniej niż w umowie, a jak ktoś myśli że przyjdzie i posiedzieć 8 godzin i będą mu za to płacić to nie ta firma

mk
@Alek

Dokładnie. Rozumiem że Pan tam pracuje.. orientuje się pan czy są przyjęcia do pracy ?

Aplikowałeś do Bell Polska Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel handlowy? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Bell Polska Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Annna

Wolna wigilia i sylweste

Magda

Nie polecam tej firmy. Najgorsza moja praca w życiu... Traktowali mnie tam strasznie, nikt nic nie pokazał, tylko Ukraińcy mieli mnie uczyć? W Polsce i Ukraińcy? Jakaś parodia

Pregent

Pani mała Mi z sola wywaliła mnie od razu jak przyszlem na inny dział. Co tu gadać ja mam żonę mój kolega robi na obudowach bo lubi takie seksi tematy u koleżanki w koncu stary kawaler. No niestety mężatki które (usunięte przez administratora) nie liczą mogą szukać innej pracy ????

Bita

Ja ogólnie byłam niezadowolona z pracy. Brygadzisci nami pomiatali jak śmieciami oprócz jednego dla niego Szacunku Szymon! Gościu na poziomie. To była najgorsza moja praca w życiu nigdy tam nie wrócę ☹️

Co tu dużo mówić jak od Technologa kipi brudem i czuć nieprzyjemny zapach.

Dorota
@Monika

Zgadzam się z Tobą Moniko ten technolog jest bardzo nieprzyjemny z wyglądu

@Dorota

Pomijając kwestie wyglądu danej osoby - jak oceniacie ogólnie atmosferę w tej firmie? Oferują w Bell Polska stabilne warunki? Dobrze jest dowiedzieć się od osób, które już pracują w danej firmie, dlaczego mam nadzieję na Wasze odpowiedzi.

oo
@Paulina

Znowu najmądrzejsza Paulina,każdego poucza,wszystko by chciała wiedzieć,jej wpisy i pouczenia można przeczytać na stronach internetowych wielu firm.Jesteś z wywiadu?A może książkę piszesz?Może ci jeszcze podać dane osobowe?A może mój wpis jest niezgodny z regulaminem,którego jesteś wyznawcą.Czytasz opinie,mało ci jeszcze.Chcesz więcej wiedzieć,to za to porozmawiaj z dyrekcją zakładu,będziesz miała wiadomości z pierwszej ręki.

@oo

Na forum często zaglądają osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w danej firmie, Dla takich osób informacje na temat warunków zatrudnienia są bardzo cenne, ponieważ zazwyczaj nie mają one możliwości dowiedzenia się tego "z pierwszej ręki". Dlatego liczę, że obecni pracownicy firmy podzielą się swoim doświadczeniem na forum. Może powiesz mi na jakie zarobki można liczyć w firmie Bell Polska Sp. z o.o.?

Czak
@Paulina

Jak jesteś Ukrainką i masz znajomości w biurze to nie robiąc kompletnie nic zarobisz tyle co Polacy którzy zapiepszają przy maszynach

Zniesmaczony
@Paulina

To nie tylko kwestia wyglądu, On śmierdzi a ci co zarządzają nic z tym nie robią. My na hali mamy przestrzegać podstawowych zasad higieng a ten może się nie myć, jaki on przykład innym daje???

Janusz
@Czak

Dlaczego pracownicy z Ukrainy mają lepsze warunki od osób z Polski? Może zatrudnieni są na podstawie innego rodzaju umowy, dlatego pracodawca może zapewnić im wyższe pensje. Mimo wszystko wolę nie snuć domysłów, tylko uzyskać konkretną informację.

Ssijrogala

Otóż że Śląska jest gówniana wszyscy wiemy. Ale kierownictwo do (usunięte przez administratora) a więc robota do (usunięte przez administratora) bez widoków na zmianę, nikt nie wie co ma robić... Nie potrafią ogarnąć części do maszyn a więc też pracy maszyn. Gorąco nie polecam...

Poldek

Szkoda, że nie ma opinii o pracy, atmosferze i zarobkach. Liczyłem, że dowiem się coś od pracowników.

baśka

15 lipca kupiłam kiełbasę śląską z szynki - PURE PIKOK wyprodukowana w Państwa zakładzie. Numer partii 2075. Z ogromnym zdziwieniem i obrzydzeniem ujrzałam w niesionym do ust kawałku zmiażdżoną, błyszczącą muchę. No proszę Państwa, czy w ten sposób ujawnił się lekceważący stosunek do klienta, czy też "super" warunki higieniczne? Niestety, będę odradzała kupowanie waszych produktów...

om

(usunięte przez administratora) zwyzywał mnie od dziadów na forum (Chociaż nie wie kim jestem)obrażając mnie,ponieważ to była prawda(usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora)napisz coś o firmie którą kochasz.

Kiełbasa krakowska z Szynki. Wytworzono ja ze 146g a po obróbce otrzymwnob100g produkt b.wysokiej jakości! W wyniku suszenia otrzymano 100g. Można by suszyć ja dalej ! ale producent nakazuje po otwarciu zjeść 300g w ciągu 24 godzin!! Nie ma w tym logiki. Albo jest to produkt suchy albo z nieświeżego mięsa i boi się że kiełbasa zielenieje. Produkt suchy może dalej schnąć aż do uzyskania np 50g że 146g.

Yoyoyoyoyoyoyoy

Pedziaki z biura z parteru! Macie do wyboru jednego ze swoich klientow a ja magicznie sprawie ze nic od was nie kupi. czekam do 22 lutego.Pozniej sam wybiore 10 waszych klientow i narobie syfu ! Milicja wam nie pomoze ! Sami lamiecie prawo

Salami

Pan zastępca brygadzisty tzw:„jajeczko “zdolny zastępca od pługa oderwany traktuje Ukraińców jak niewolników tylko dawaj dawaj, co za wiocha:))

ALERT
@Salami

nie jajeczko ale JOJKO Z CHRZONEM

@ALERT

Chciałabym przypomnieć Tobie i użytkownikowi Salami, że na forum obowiązuje nas przestrzeganie regulaminu. Niezgodne z nim jest obrażanie innych na forum, a także dodawanie wpisów dotyczących konkretnych pracowników firmy. Zachęcam Ciebie do zapoznania się z nim, aby uniknąć kolejnych tego typu sytuacji: https://www.gowork.pl/regulamin Ale skoro już postanowiliście zabrać głos w wątku dotyczącym firmy Bell Polska, to może powiecie nam coś konstruktywnego - czy firma zatrudnia osoby bez doświadczenia zawodowego, ale chętne do przyuczenia?

pijak

Jaszczurka jeżeli pijesz lub ćpasz to dasz rade (jeden miesiąc) hehe

Jaszczurka

Haha dobre! A Pan x to kto? Czy w tej firmie Bell aż tak źle? Jakieś dziwne problemy, a opinie straszne, aż taki kosmos? Czyli co większość nie poleca? Z tego co widzę

Majk

No tak robią tutaj sami ludzie po zawodówkach i kobiety bez wyższych ambicji,,,kiełbasa to ich cel w życiu. ????????Ale każdy robi to na co go stać... Bo kobieta pracująca w zimnie, bez pięknych paznokci i makijażu to nie kobieta....

Klzx
@Majk

Ty tempy (usunięte przez administratora) bo inaczej nie można cię nazwać, te kobiety ciężka (usunięte przez administratora) żaby ty sobie mógł iść do sklepu i kupić ta kiełbasę

Znawca
@Majk

Majk co ze bzdury wypisujesz, kobieta bez pięknych paznokci i makijażu to nie kobieta , osoba co pisze takie komentarze to (usunięte przez administratora) i prostak bo jak inaczej można nazwać osobę która tak może obrazić płeć piękną, ja bym Ciebie nie nazwał człowiekiem. W bellu jest zatrudnionych naprawdę sporo inteligentnych i atrakcyjnych kobiet a brak makijażu to tylko dla nich +

Dominika
@Znawca

No jasne jedną z tych inteligentnych kobiet jesteś Ty Znawca!:)) Co prawda w oczy kole? Ale nie przejmuj się każdy robi to na co go stać.. Haha niektórych podnieca zapach kiełbasy

Znawca
@Dominika

Następna (usunięte przez administratora) osoba na forum co pisze takie komentarze poniżej godności ludzkiej, jak można tak obrażać kobiety ? Większość społeczeństwa obraziłeś, wole robić fizycznie i mieć mózg w odróżnieniu od Ciebie, prawda w oczy kole ? Taki komentarz jak Twój powinien być usuwany natychmiast przez administratora, bo nic nie wnoszą na temat firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Bell Polska Sp. z o.o. - Niepołomice

• Jak się pracuje w Bell Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bell Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bell Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bell Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Mokra 11
    32-005 Niepołomice