Opinie o Nortech In Sp. z o.o. w Jaworzno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Nortech In Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nortech In Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nortech In Sp. z o.o. w Jaworzno

Osoba na rekrutacji

Opowiem o swojej rekrutacji - dotyczy oddziału Warszawa Białołęka - Płochocińska. Aplikacja na stanowisko - Wystawianie aukcji allegro - obróbka zdjęć sklep internetowy Już pierwsze wrażenie było złe. Wychodzą 2 osoby u których byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. O ile Pan przyszedł przywitał się, o tyle Pani totalna ignorancja - podawanie reki przez blat stołu. Dalej już było tylko gorzej. Pan kompletnie nieprzygotowany do rozmowy - drukuje sobie CV przy mojej osobie i dopiero wtedy je czyta. Podkreślanie wielokrotnie o moim braku doświadczenia na danym stanowisku mimo, że obsługuję aparat cyfrowy i programy graficzne. Umniejszanie mojego wykształcenia - wręcz szydzenie z niego - uśmieszki i pytanie "czego się nauczyłem na studiach". Po przejrzeniu mojego portfolio, które było zawarte w CV Pan zapytał: " TO PANA ZDJĘCIA CZY SKOPIOWAŁ PAN Z INTERNETU I WRZUCIŁ SOBIE NA STRONĘ"? Wszędzie widzi minusy mojej osoby nawet w lokalizacji z której miałbym dojeżdżać. Pytanie po co zapraszać na rozmowę? Strata tylko i wyłącznie mojego czasu.Kompletny brak kompetencji i szacunku do drugiego człowieka

hehe
@Osoba na rekrutacji

Chyba ci sie firmy pomyliły ;)

Witold

Czy ktoś jeszcze ma informacje dotyczące aplikacji w tej firmie ? Jak można się przygotować, jakieś rady?

No no no

Nie otrzymalem wypkaty, nie otrzymalem swiadectwa pracy, sprawe zglosilem do Panstwowej Inspekcji Pracy, Sz. P. Norbert Grabowski, niech zawinie interes bo jest glupim zlodziejem i ludzie w koncu zaczeli sie na nim poznawac.

Jarosz
@No no no

Witam. Właśnie zastanawiam sie nad praca w tej firmie i warunki jak na początek dośc dobre uzgodniłem. Czy własciciel podał jakiś powód nie wypłacenia wynagrodzenia gdy pytałeś? zrobiłes coś źle ? Może opisz sytuacje bo jeszcze nie pojechałem nigdzie.

Krystyna
@Jarosz

Jarosz, czy mimo negatywnej opinii użytkownika @No no no na temat Nortech In udałeś się do firmy i sam przekonałeś się, jak wygląda sytuacja w tej firmie? Pracujesz już może tam? Jeśli tak, to proszę napisz, jakie są Twoje obserwacje wobec tego pracodawcy. Czy warunki, jakie wcześniej ustaliłeś, weszły w życie?

Zostaw merytoryczną opinię o Nortech In Sp. z o.o. - Jaworzno

• Jak się pracuje w Nortech In Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nortech In Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nortech In Sp. z o.o.?

Nortech In Sp. z o.o.
  • Mostowa 10