Opinie o JM Partners Sp. z o.o. w Starogard Gdański

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie JM Partners Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w JM Partners Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JM Partners Sp. z o.o. w Starogard Gdański

Miniek. Nowy wpis

Dobrze ze zajrzalem na te forum..szukaja firmy do prac brukarskiech na inwestycji w Borkowie, po przeczytaniu tych opini omijam ich szerokim łukiem..

Wykonawca

Również nie polecam tej firmy do współpracy. Po wykonaniu prac przeciągają odbiory - problem z protokołami.

@Wykonawca

U mnie również to samo. Problem z rozliczeniem na koniec i z odbiorami.

@Śmiech na sali

A dają taką możliwość tak właściwie?

Wykonawca Nowy wpis
@Wykonawca

Jeżeli robi się swoją robotę solidnie, to nie ma problemu z odbiorem robót, ja nie mam.

Wykonawca Nowy wpis
@Wykonawca

Szkoda tylko ze ta akurat opinie napisał ktoś z JM Partners Hahaha szok!!!!!!

Aneta Nowy wpis
@Wykonawca

Tak właściwie to skąd ta pewność?

JM Partners

W odpowiedzi na powyższe nieprawdziwe, znieważające dobre imię spółki opinie wstawiane przez osobę podającą się za „byłego pracownika” wskazuję, że opisane w tych opiniach sytuacje nie mają miejsca. Wszystkie podejmowane przez spółkę działania opierają się na zawieranych w tym zakresie umowach, kwestie związane z wypłatą wynagrodzenia także realizowane są zgodnie z zawartymi umowami. Za całkowicie nieprawdziwe i godzące w dobre imię spółki należy zatem uznać twierdzenia, jakoby spółka za prawidłowo wykonane prace nie wypłacała pieniędzy. Na dziś spółka nie jest nawet stroną pozwaną przez żaden podmiot , co najlepiej świadczy o tym, że spółka działa w sposób prawidłowy i sumiennie traktuje rzetelnych wykonawców i podwykonawców. Proszę o przedstawienie się z prawdziwego imienia i nazwiska w celu umożliwienia zweryfikowania osoby, od której pochodzi opinia jako rzeczywiście „byłego pracownika” bądź też być może konkurencyjną firmę czy spółkę. W przypadku dalszego umieszczania nieprawdziwych, a jednocześnie anonimowych opinii, spółka zmuszona będzie do wystąpienia do właściwych organów o podjęcie stosownych działań prawnych w celu zaniechania naruszeń ze strony osoby wstawiającej ww. opinie.

Wykonwca
@JM Partners

Zacznijcie płacić a nie straszyc bo jeśli ktoś jest tutaj niepoważny to tylko Wy. Firma krzak i tyle. Zreszta ilość takich samych negatywnych opini przez kilka lat mówi samo za siebie.

@Wykonwca

Wasza sprawa to dwa lata temu się przydarzyła, tak? Bo jak były jakieś problemy z protokołami to chyba do teraz akurat tutaj już wszystko pewnie zostało rozwiązane?

Zygmunt
@Aneta

Dalej prowadzą ten schemat tak samo jak i dwa lata temu. Dobrze Pani wie o tym Pani Aneto bo pracuje Pani dla nich wiec po co ta szopka….

Wykonawca
@Wykonwca

Jeżeli firmy krzak wykonuja niefachowo swoją usługę, to nie dziwię się, że są kwasy. Różnie bywa i błędy należy poprawiać, a nie krzyczeć, że jestem super fachowiec tylko mi nie chcą zapłacić. Widziałem ten dach wykonany przez was i powiem, że nie ma czym się chwalić. Kolejny wykonawca poprawia, nie za darmo. Ja współpracuję kilka ładnych lat i nie mam żadnych problemów, a błędy po prostu poprawiam.

Śmiech na sali

Tak jak ludzie niżej piszą o ująć szerokim łukiem. Biorą ludzi obiecują pieniadze a na koniec problem z odbiorami. Najlepsze ze po podpisaniu protokołu odbioru i otrzymaniu faktury. Gdy mija już termin płatności nagle sami sobie potrącają polowe pieniędzy i wysyłają jakieś pisma które nie są niczym podparte. Sprawa trafia do sądu. Prosze o zgłaszanie się osób także poszkodowanych. Szykujemy już w kilka osób pozew zbiorowy o celowe wyłudzenie prac budowlanych.

Hanna
@Śmiech na sali

A jaka była reakcja i argumentacja jak kontaktowałeś się z nimi w tej sprawie? Jak to motywują?

@Hanna

Narazie to jest brak kontaktu. Inwestor miał się skontaktować ale olewa sprawę. Kwotę zamiast netto przelali brutto. Po odbiorze który sami podpisali robią sobie sami kolejny i sami cos dopisują. Ogólnie jak doszło do tego ze trzeba zapłacic kontakt jest utrudniony

@Śmiech na sali

No i co z tą kwotą teraz, skoro złą przelali? I ogólnie to może kontaktowali się już?

Aplikowałeś do firmy JM Partners Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Aneta

Na forum padło info o jakiś problemach w protokołach. Czego konkretnie dotyczyły, że aż tak się to przeciągało? Dalej są z nimi tutaj problemy czy ogarnęli to jakoś?

Kinga

Czy można połączyć studia z praca w tej firmie?

Nie polecam współpracy!!!(usunięte przez administratora)

Agnieszka

A jesteś w stanie poinformować, co teraz dzieje się z JM Partners? Jest jakikolwiek kontakt z właścicielami? Chciałam zorientować się, czy jest tu jakaś praca, ale zwątpiłam.

Firma.

Nie polecam nawiązywać współpracy z firmą Jm Partners z Pruszcza Gdańskiego, a w szczególności do inwestycji na Osiedlu Stylowe w Borkowie! Obiecują firmą dobre zarobki, na co firmy się ,,łapią" a po wykonaniu usługi zajiżają wartość szukając dziury w całym tam gdzie jej nie ma, (usunięte przez administratora) nie polecam! radzę unikać bo na oferteo wystawiają ogłoszenia dalej na tą I westycję aby kolejnych naciągnąć i w ten oto sposób próbują dokończyć inwestycję dla dewelopera z którym są powiązani dla dewelopera Nord Hause też z Pruszcza Gdańskiego.(usunięte przez administratora) Jedna wielka klika.

@Firma.

Rok temu współpracowałem z tą firmą w Pruszczu gdańskim (usunięte przez administratora) i po wpisach widzę że dalej to praktykują z kolejnymi teraz na Borkowie.

Hej
@Firma.

Czy mają umowę na energię? Na razie widzę tylko prąd budowlany? Na geoportalu nie ma projektu energii?

@Firma.

Proszę o namiary, szykujemy pozew zbiorowy na tych oszustów i wyludzaczy

Podwykonawca

Jak widzę opinie te wygłaszają ludzie, którzy nie mogli uporać się z odmalowaniem wnętrza. Panowie po co te bezpodstawne oskarżenia. Trzeba było zrobić swoją robotę prawidłowo. Panie Piotrze i Panie Zdzichu, spotykaliśmy się na naradach budowlanych i jakoś wtedy nic złego nie mówiliście, tylko mydliliście oczy jacy jesteście wspaniali. Takich niedołęgów to ja dawno nie widziałem. Panowie powinniście się wstydzić, że tak pieprzycie robotę uważając się za wielkich budowlańców, a tak na prawdę to nic nie potraficie. Jakoś firmy po was wykonują pracę i o dziwo potrafią to zrobić. A co do pomówień, to na prawdę się zastanówcie, żebyście nie zabrnęli za daleko, bo to się dla was może źle skończyć. Ja wykonuję swoją pracę i jestem zadowolony ze współpracy. Nie ma z niczym najmniejszego problemu. Budynek jest solidnie wybudowany i na prawdę nie ma tam nic z tego co opisujecie, po co te kłamstwa.

Kamil
@Podwykonawca

Jaka firma weszła i wykończyła poprawki po tej firmie? że 31 października odeszli od Was bo też ponoć źle robili? i tak samo zostali przez was wycyckani jak pozostali podwykonawcy, a źle to może dla Was się skończyć jak się wszyscy zbiorą i złożą doniesienie do prokuratury za wyłudzanie prac i nie rozliczanie się za nie i rzekome dalsze niedociągnięcia i w ten sposób kosztem podwykonawców próbujecie zakończyć remonty. Wskażcie chociaż jedną firmę z którą się rozliczyliście się do końca?! Nie polecam współpracy w 100 procentach.

Podwykonawca
@Kamil

Szanowny panie Kamilu. Jeżeli jest pan pewien swoich racji, to proszę zgłosić do prokuratury, z chęcią spotkam się z panem osobiście. Jeżeli jeszcze raz napisze pan takie oskarżenia, to ja osobiście zgłoszę pomówienie do prokuratury i z pewnością nie będzie już pan anonimowy przed ekranem swojego komputera.

Bury

Nie polecam bo to jeden wielki ochłap ta firma jm Partners, sprawa powinna trafić do programu uwaga albo interwencja, jak znajdę emaila napewno to zgłoszę bo tak być nie może że tak (usunięte przez administratora)ludzi (usunięte przez administratora) jedne

A czym tu się chwalić? Praca u dziadów to żadna sztuka, odradzam współpracę bo dobrze na tym się nie wyjdzie, kroją po całości jak leci, odradzam zdecydowanie odradzam jak poprzednicy którzy mają rację. Moja ocena na temat ten firmy to zdecydowanie negatyw.

Stefan

Widzę, że chyba zaleźli Ci nieźle za skórę. Powiesz coś więcej, skąd taka negatywna opinia o JM Partners?

Pracownik 2

Wszystko się zgadza poza jednym gruby gra na dwa fronty. Podlizuje się pracownikom a do szefa leci i klapie tym ryjem.

Zostaw merytoryczną opinię o JM Partners Sp. z o.o. - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w JM Partners Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JM Partners Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JM Partners Sp. z o.o.?

JM Partners Sp. z o.o.
  • Przemysłowa 2