Opinie o Centrum Leasingu Pracowniczego Carden Sp. z o.o. w Legnica

Centrum Leasingu Pracowniczego Carden Sp. z o.o.
counter
4 2 5 5 1
Lukas Nowy wpis

Fajna atmosfera, fajni ludzie, dobrze się pracuje. Może czasami są sytuacje , które wymagają naprawienia ale uważam, że to dobre miejsce do pracy. Kasa jest ok! Wszystkim, którzy chcą rozpocząć prace mogę powiedzieć tylko jedno- POLECAM! PS. Od narzekania na forach punkty w CV nie urosną! ;)

Tak4Nie

Łucja Nowy wpis
@Lukas

Wiem, że pisałeś tę opinię w 2018, no ale mam nadzieję, iż od tego czasu w Carden nic się zmieniło. Napisałeś, że wynagrodzenie jest tam bardzo w porządku. A czy na zarobki składa się tam jedynie podstawa czy od czasu do czasu macie jakieś premie uznaniowe?

TakNie
Karo Nowy wpis

Nie mogę się zgodzić z tymi bzdetami, które są wypisywane. Pracuję już kilka miesięcy i co było uzgadniane podczas rekrutacji zgadza się i pokrywa z rzeczywistością. Od początku tłumaczą jasne zasady współpracy. Są to osoby kompetentne, rzetelne i zawsze służące pomocą. Oczywiście- są plusy i minusy, ale w ogólnym rozliczeniu mocne 5+! Komentarz ,,Wolny” napisała chyba osoba, która ma wielki problem ze sobą i pewnie została zwolniona. Szkoda, że wypisuje takie bzdury w Internecie...

Tak5Nie

Mateusz Nowy wpis

Pracuję tu od stycznia, na pensje nie narzekam po 3 miesiącach otrzymałem podwyżkę. Atmosfera super, dużo ciekawych projektów. Polecam!

Tak4Nie

Wolny

Nowa firma Pani Iwony K. Prezes . Europejckie Centrum Leasingu Pracowniczego Carden Sp. z o.o. już obciążyło i zarobiło na wszystkich pracownikach których zwolniła.

Tak6Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Leasingu Pracowniczego Carden Sp. z o.o. - Legnica

Centrum Leasingu Pracowniczego Carden Sp. z o.o.