Carrefour Legnica CH Piekary

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Carrefour Legnica CH Piekary

Klient Nowy wpis
Klient

Rekordziści Świata. Geniusz kierownictwa bezkresny, czyli Carrefour Legnica. A teraz hit - woreczki jednorazowe tzw. zrywki, albo inaczej zdzierki płatne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W żadnej sieci tego typu metod nie stosują. Te opakowania są bezpłatne. W Carrefour to są zwykle zrywki bez kodu - opłata za nie zależy od widzi mi się. Nigdzie nie ma informacji że za zrywki pobierają opłaty. Do tego gratis - SMRÓD NIEPRZECIĘTNY w okolicach stoisk mięso, wędliny, sery, ryby - WABIĄCY FETOR Z KANALIZACJI - czyli wizytówka sklepu. NIE POLECAM i9 radzę omijać szerokim łukiem

Zawiedziony Nowy wpis
Klient

Czy ktoś sprawdza terminy na słodyczach i produktach dietetycznych????strach cokolwiek kupować. To ostatnie moje zakupy w tym sklepie-Nigdy więcej

Pracownik zewnętrzny Nowy wpis

Mimo że jestem z firmy zewnetrznej to w tym markecie jest (usunięte przez administratora) wazeliniarstwo i donoszenie jeden na drugiego niekoniecznie prawdziwych informacji. Nikt nie chce pracowac w takiej atmosferze dlatego ciągle ktoś odchodzi i przychodzi. Szczególnie pamiętam jedną osobę pracownika Carrefour pracowała ciezko, robiła wszystko i wiecznie ciągle po niej jeździli mimo że tak naprawdę to ona wszystko robila. Wiem że pod koniec roku odeszła i się nie dziwię a raczej bardzo się dziwię że tyle wytrzymała. Ponoć pracowała w tym sklepie od początku. Najgorsze to że nikt nie poszedł do dyrekcji i nie wstawił się za nią i nie powiedział jaka jest prawda. Odradzam wszystkim pracę w tym miejscu szczególnie na wędlinach i na piekarni bo tam jest dramat, praca ciężką a na dodatek MZ źle traktują ludzi. Nigdy w życiu nie zatrudnię się na etat w Carrefour,

Klientka
Klient

To stoisko na pasażu z wedlinami,ostatnio tam nieświerze kupiłam ,te panie to sie ciagle tam zmieniają i w dodatku pakują w worki!w dzisiejszych czasach!

Alicja Nowy wpis
@Klientka

Krytykujesz fakt, że na stoisku Carrefour w Legnicy wędliny są sprzedawane w workach - domyślam się, że chodzi po prostu o woreczki foliowe. A w jaki sposób Twoim zdaniem powinna być ona zapakowana? Co byś zmieniła?

Ona
Klient

Dział piekarni masakra . (usunięte przez administratora).Szefostwo przymyka na to oko ale jak można tak traktować ludzi.

Zbigniew
@Ona

To znaczy jak? Atmosfera w każdym miejscu pracy odgrywa kluczową rolę, dlatego też jestem ciekawy, jak wygląda akurat w tej firmie? Coś mi się wydaje, że możesz mieć w tym temacie wiele do napisania, dlatego może skusisz się na wejście w dyskusję na temat firmy Carrefour Legnica CH Piekary?

Ona
@Zbigniew

Pisania wiele ale traktowanie pracowników na dziale świeżym to ogólna masakra. Ludzie nie chcą pracować bo cały menegment to jedna wielka porażka. Pracownik nawet z podfirmy przyjdzie do pracy ale po jednym dniu już nie wraca. Obgadywanie przez szefostwo pracownika to porażka. Nie potrafią w oczy powiedzieć co im dolega a idziesz do domu to smarują ci zadek. Ludzie się boją żeby się przeciwstawić i już więcej nie wracają. Fajni ludzie odchodzą z pracy i już nie wracają .

Piotr

@Pracuś, jesteś pracownikiem z tak długim stażem pracy jak piszesz? Czy praca jest na tyle absorbująca, że nie masz czasu na życie osobiste? Jeśli chodzi o wynagrodzenie to, czy jest szansa na negocjację pensji i tym samym podwyżkę? Czy pracodawca przewiduje bonusy w postaci premii, szkoleń podnoszących kwalifikacje lub pakietu socjalnego? Czy jako pracownik masz zniżkę na asortyment w sklepie? Szczegóły Twojego zatrudnienia pomogą osobom poszukującym pracy.

@Piotr

10 lat w jednym markecie ? To niemożliwe żeby ktoś tam tyle wytrzymał za podstawową pensję- najniższą średnią krajową.

@Gość

2000 PLN za wykładanie napojów na 2 zmiany ? Wydaje się nawet nieźle. Napiszcie ile w tym prawdy .Bo ci co na mieście opowiadają o markecie , to nie wiadomo czy nie przekłamują rzeczywistości. Jak jest naprawde na wykladaniu towaru? Chciałbym aplikować na wody i napoje.

@Gość

I słyszałem ,że ten jakiś Marek na napojach jest najlepszy- ponoć wyklada za 2 , dlatego ma większą kase . Czy to prawda , że dyrekcja wynagradza zaangażowanych?

@Gość

Niecałe 2 tysiace po 10 latach pracy nazywasz niezla kasa? Myslisz, ze jak tam pójdziesz kokosy dostaniesz ? Najnizsza krajowa i cześć pieśni. Takie są realia...

@Gość

Przez carrefour dostajesz najnizsza krajowa ???????????? Nawet nie marz o 2 tysiacach ????

@Gość

To już sam nie wiem. Markety to raczej wyzyskują - to prawda.Trzeba być nie lada twardzielem , żeby siedzieć tam tyle lat.

Tajemniczy

Tak 2000 zł za dwie zmiany czyli 16 godzin

10 lat to nic 15 lat też się zdarza

JP
Klient

Stoisko wędliniarskie na pasażu ciągle serwuje drogie wędliny w woreczkach foliowych.Nowe nabytki (ekspedientki) bardzo niesympatyczne,Gdy poprosiłam o zapakowanie w papier ekspedientka położyla z łaski papier na ladzie bym sama sobie zapakowała towar.(usunięte przez administratora) tego sprzedawcy przy takiej obsludze.Wczesniej było całkiem inaczej.

Andrzej

Hanako nie napisałeś nic mądrego . Wszyscy wiemy jaka jest władza w sklepie i co się tam dzieje . Ale żeby tak ! Pomyśl zanim coś napiszesz , pewnie nie chciał byś aby ktoś tu podawał twoje imię i nazwisko .

Legliczanka

Dzisiaj kupiłam siedzenia dla dzieci do rowerów niechcieli mi odać pieniedzy za towar a tagrze za zakupioną wedline która jak się okazoło była zieleniała towar chciałam odać po pół godziny po zakupieniu bardzo chamska pani przy biurze kilijenta wulgarnue się do mnie odzywała groziła na dodatek powiedział a że ma coniwirusa i. Nie zarazi i moje dzieci nie polecam tego sklepu a wędline zaniose do sanepidu zamkną wkońcu ten sklep a przede wszystkim nie wiadomo czy w tym sklepie z obslugi wszyscy chorzy na coniwirusa jesli tak do mnie pracownik powiedział zresztą nagrałam to wszystko na telefon i zgłosze to wszystko na policjie i sanepidu

Kamil

Mamy dzisiaj ciężkie czasy ze względu na coronawirusa .ale w sklepie Carrefour w Legnicy na Piłsudskiego bardzo podoba mi się podejście do klienta. Zadbano o płyny dezynfekcyjne i wprawdzie nie ma rękawic tylko w zastępstwie mają woreczki to widać zaangażowanie dyrekcji i pracowników. Dziwię się tylko opornym klientom którzy maja problem z dezynfekcją rąk i niepotrzebnie dyskutują z panem z ochrony. Robiąc dzisiaj zakupy podobało mi się również podejście pani z Punktu obsługi klienta krótko i rzeczowo radzi sobie z opornymi klientami ,nawet pilnuje odległości między klientami. Przemawia do ludzi rzeczowo ale zawsze na zasadzie humoru , rewelacja stojąc w klejce zaczepiła mnie kobieta i powiedziała mi że dobrze ,że są jeszcze ludzie którym nie są obojętni obcy ludzie. Brawooooooo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość

Dlaczego w tym sklepie tak śmierdzi kanalizacją?

ONA
@Gość

Dzisiaj smród jest nie do wytrzymania !!!

ja

Opinia dotyczy "mało zachęcającego" do zakupów zapachu w markecie, śmierdzi odchodami nie pierwszy raz. Nie rozumiem dlaczego nic w tej kwestii nadal się nie robi, w końcu są tu sprzedawane produkty spożywcze! Ostatnio smród był nie do wytrzymania, zrezygnowałam z zakupów i wyszłam, więcej na pewno nie przyjdę do tego marketu !!!

Tymon

Bardzo rzadko zaglądacie na forum i zastanawiam się z jakiego powodu?

Piotr

@Gość, jesteś zainteresowany pracą w firmie? Wiesz coś na temat rekrutacji? Może wypowie się pracownik sklepu o warunkach zatrudnienia i kwalifikacjach jakich pracodawca oczekuje od pracownika? Czy prócz wynagrodzenia można liczyć na dodatki takie jak pakiet socjalny, premie lub szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe? Czekam na opinię obecnych pracowników.

Tajemniczy
@Piotr

Tak możesz sobie pozwolić myśleć że coś dostaniesz ale tylko Myśleć

Monia

Ile w tym bedzie bonów na świeta? Słyszałam ,że zarząd wynagrodzi tych co nie chodzili na L-4. Dadzą premię ładną i bony.

Sprzataczka

Straszne miejsce i tyle. Mają ludzi za nic. Wszyscy ważni i traktują sprzatajacych jak śmieci. A tzw. Liderzy to niedouczeni ludzie i aby poczuć się ważnym gnębią tych co sprzątają.Zgroza. A dyrektor... lepiej nie mówić ciężka praca mało ludzi nigdy więcej

Krys

Praca w handlu nie jest lekka ale wystarczy, że lubi się to co robimy! Ja polecam!

pracuś

Praca w handlu nie należy do lekkich ale jeśli ktoś się podejmuje to niech nie narzeka!

Anonim
@pracuś

Weź bądź zabawny. Popracuj, odbierz wypłatę za te pracę, później się wypowiedz. Widać, że masz brak pojęcia na ten temat :-)

Monia
@pracuś

Mówi się o dużych podwyżkach w Carrfie . Czy to prawda? Pracuje w Auchanie , tam jest porażka.

Lolek

Pan dyrektor nie zdaje sobie sprawy że to co często robi to mobbing... Ale trafi kosa na kamień.

Anonim
@Lolek

(usunięte przez administratora)to za mało powiedziane... Ktoś sie kiedyś wyłamie i bedzie afera jak ich mało.

ALEX

Chcę wiedzieć czy Carrefour w Legnicy dobrze wynagradza? Czy jest tam tak dobry socjal jak mówią ?

Lolek
@ALEX

Jaki socjal? dwa razy w roku bon na kilka złotych...

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Legnica CH Piekary - Legnica

Carrefour Legnica CH Piekary