Opinie o TSL Nordic Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie TSL Nordic Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w TSL Nordic Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TSL Nordic Sp. z o.o. w Koszalin

baner wywiady
Małgorzata

Cześć, mój mąż chciałby aplikować do nich na Młodszego Spedytora. Ktoś mi napisze jak szybko można u nich awansować, ile płacą i w jakiej wysokości są te bonusy, o których wspominają na stronie?

Emil
@Pracodawca

Jak często są takie zjazdy integracyjne? Są połączone z imprezą firmową żeby ludzie się lepiej poznali? Firma finansuej w całości takie wydarzenia dla pracowników?

Renia Nowy wpis

Podobno gwarantują solidne wynagrodzenie i duże bonusy na stanowisku spedytora międzynarodowego :) To prawda? Jesteście zadowoleni z zarobków, płacą konkurencyjnie? Mąż jest zainteresowany, doświadczenie duże ma. Na dodatek czytam, że sporo z was chwali sobie pracę, chyba żal nie zaaplikować? Jak szybko dostaliście pracę? Jest możliwość zaczęcia od zaraz?

Pracodawca Nowy wpis
Pracodawca
@Renia

Dla odpowiednich kandydatów zawsze znajdzie się miejsce. Zapraszamy do kontaktu

Iwona Nowy wpis
@Pracodawca

A jaki to jest odpowiedni kandydat? :) Firma ma może jakieś kryteria, w które powinna wpasować się osoba startująca do pracy? :) No i pytanie czy ten odpowiedni kandydat może liczyć na zasłużone wynagrodzenie? Chciałabym poznać widełki płacowe jakie są w firmie :)

M

Cześć, na ich stronie jest info, że szukają spedytorów lub logistyków, ja bardziej byłbym za aplikowaniem na spedytora. Nie mają stricte wrzuconą ofertę pracy, dlatego mam pytanie czy to jest spedytor międzynarodowy? Jeżeli tak, to wymagają znajomości języków obcych? Fajnie by było gdybyś ktoś podał jakich języków wymagają i na jakim poziomie :)

Pracodawca Nowy wpis
Pracodawca
@M

Nasze ogłoszenie jest stale dostępne pod adresem: https://rocketjobs.pl/oferta/tsl-nordic-sp-z-o-o-spedytor-miedzynarodowy-360-koszalin Wymagamy komunikatywnej (wystarczającej do porozumienia się telefonicznie) znajomości jednego (europejskiego) języka obcego

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Pracodawca
Pracodawca

Opinia nieprawdziwa i krzywdząca. To jej treść będzie tematem, którym zajmie się prokuratura. Firma Smart Tiger wykonywała dla Nas zlecenia transportowe na których podstawie wystawiła faktury, a te zostały rozliczone. Ich dodatkowe roszczenia spotkały się z propozycją dopłaty w celu polubownego rozwiązania sytuacji. Spedytorzy wypełniali swoje obowiązki tak dobrze jak umożliwiała to sytuacja rynkowa i warunki naszej współpracy. Zniesławienie, którego dopuszczono się w powyższym komentarzu zostanie zgłoszone do odpowiednich organów.

ŁŚ
Pracownik

Wierze Panu ''ST'', naprawde bo chyba bede miał to samo. Zaznaczam póki co neutralną

Małgorzata

Cześć, mój mąż chciałby aplikować do nich na Młodszego Spedytora. Ktoś mi napisze jak szybko można u nich awansować, ile płacą i w jakiej wysokości są te bonusy, o których wspominają na stronie?

Pracodawca
Pracodawca
@Małgorzata

Na dzień dzisiejszy stanowisko Młodszego Spedytora jest dostępne jedynie stacjonarnie w Koszalinie. W trybie Home Office poszukujemy jedynie doświadczonych osób na wyższe stanowiska. Proszę o kontakt bezpośredni jeżeli ma Pani dalsze pytania

Wacek
@Pracodawca

To przykładowo, jak ktoś zatrudni się na młodszego spedytora i z czasem nabierze doświadczenia to jest szansa, że dostanie home office? Ja właśnie tak obserwuje to ogłoszenie ale no przyznam, że mega bym chciał właśnie zdalnie pracować. Jakieś szkolenia, jak są to też tylko stacjonarnie na stanowisku młodszego spedytora?

Pracodawca
Pracodawca
@Wacek

Tak. Po zdobyciu odpowiedniego doświadczenia wszyscy nasi pracownicy mają możliwość pracy zdalnej. Szkolenia dla naszych pracowników odbywają się przeważnie w formie konferencji online, ale nie tylko. Zjazdy integracyjne są wykorzystywane jako okazja do przeprowadzenia szkoleń na żywo w towarzystwie wszystkich naszych pracowników

Emil
@Pracodawca

Jak często są takie zjazdy integracyjne? Są połączone z imprezą firmową żeby ludzie się lepiej poznali? Firma finansuej w całości takie wydarzenia dla pracowników?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy kandydat na stanowisko Spedytor Międzynarodowy 360 w firmie TSL Nordic Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Młodszy Specjalista Obsługi Klienta
Skawina
Volvo Trucks Polska
(93 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Spedytor międzynarodowy
Kajetany
LSP Group Sp. z o.o.
(78 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Praca dla taksówkarzy
Warszawa
ELE TAXI POLSKA - CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA Sp. z o.o.
(17 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kierowca C+E OBSADA PODWÓJNA
Katowice
Professional Thermo Logistics Sp. z o.o.
(48 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Administrator

Czy kwota 5500 PLN to dobra stawka w firmie TSL Nordic Sp. z o.o.?

Pracodawca
Pracodawca
@Administrator

Dzień dobry. Zakładam, że pytanie dotyczy wynagrodzenia miesięcznego naszych pracowników. Jeżeli tak, to stawka jest przeciętna i większość z Nas zarabia więcej. Kwestie wynagrodzenia domawiane są indywidualnie. W razie dokładniejszych zapytań zapraszam do aplikowania i kontaktu

Kuba
Były pracownik

Polecam firmę, bardzo miła atmosfera podczas pracy w TSL-nordic. W razie jakichkolwiek wątpliwości nie ma problemu w uzyskaniu pomocy od szefa firmy lub każdego z pracowników. Podsumowując firma godna polecenia!!

Lolek
Kandydat
 Pytanie

Jak wygląda współpraca że strony przewoźnika Ile km robimy

Bartek
Były pracownik

Pracowałem w firmie TSL Nordic 2 lata i pewnie gdyby nie sprawy osobiste pozostałbym tam na dłużej (jak nie do końca). Kapitalny zespół na czele z szefem Michałem. Duża pomoc na każdym kroku, kapitalne narzędzia pracy, pełne zaufanie. Atmosfera naprawdę świetna która sprzyja realizacji jak najlepszych wyników. Polecam prace w TSL Nordic zarówno osobom z doświadczeniem jak i kompletnych nowicjuszy! A dla całej ekipy TSL N- róbcie dalej swoje jesteście najlepsi :)

Pytanie
 Pytanie

Jakie godziny pracy obowiązują w TSL Nordic Sp. z o.o.?

Pracodawca
Pracodawca
@Pytanie

Nasza firma pracuje w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do czwartku, a w piątki od 8:00 do 13:30. W godzinach późniejszych i w weekendy kontakt może być utrudniony, ale nie niemożliwy. Transport pracuje 24/7

Jerzy
@Pracodawca

A czy osoby bez doświadczenia też mogą liczyć na zatrudnienie? Są dla nich przewidziane jakieś szkolenia?

Hi
Kandydat
 Pytanie
@Jerzy

Z czego się chcesz szkolić?

Maciek
Były pracownik

Naprawdę dobra firma, współpraca z bardzo fajnym i otwartym zespołem. Bardzo dobrze wspominam firmę, a zwłaszcza ludzi, których tam poznałem. Polecam ;)

Emilia
@Maciek

praca zapewniona była tylko na dany projekt, dlatego już nie pracujesz?

Bartosz
Były pracownik

Polecam firmę TSL Nordic jako uczciwego i rzetelnego pracodawcę. Dobre warunki zatrudnienia, pensja na czas. Miła atmosfera w pracy!

Pracodawca

@Bartosz

Współpraca z Tobą byłą przyjemnością i żałuje, że nie potrwa dłużej. Życzę powodzenia na nowej drodze, wielu sukcesów i zapraszam do odwiedzin przy każdej okazji!

Pytanie
 Pytanie

Czy w TSL Nordic Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry. Niestety nie bardzo rozumiemy co dokładnie kryje się pod terminem wewnętrznych rekrutacji. Nasza firma prowadzi otwarty nabór dla doświadczonych pracowników na terenie całego kraju. Proszę zapoznać się z naszym ogłoszeniem na stronie gowork.pl lub pracuj.pl. Zapraszamy do kontaktu!

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w TSL Nordic Sp. z o.o.?

Pracodawca
Pracodawca
@Pytanie

Jest uzależniona od wielu zmiennych i indywidualnie uzgadniana z naszymi pracownikami. Nie ma wiec jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Jeżeli interesuje Państwa zatrudnienie w naszej firmie proszę o złożenie aplikacji i CV - skontaktujemy się jeżeli będziemy zainteresowani kandydatura i w trakcie rozmów kwalifikacyjnych poruszymy również temat wynagrodzenia. Pozdrawiamy!

1
Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w TSL Nordic Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

TSL Nordic
Pracownik
@Pytanie

Na chwile obecna niestety nie zatrudniamy osób bez doświadczenia. Możemy natomiast rozważyć staż jeżeli kandydat będzie odpowiedni. Pozdrawiam!

Martini
Kandydat
 Pytanie
@TSL Nordic

Witam, ja jakich zasadach miałby odbywać się staż w Firmie Nordic? proszę o info

Pracodawca

@Martini

Dzień dobry, Proszę się z nami skontaktować bezpośrednio i przedstawić swoje możliwości - postaramy się wspólnie coś zorganizować info@tsl-nordic.com lub tel. 600900860 Pozdrawiamy!

RDK
Były pracownik

Luźna atmosfera i świetni współpracownicy na każdym szczeblu. Bardzo pomocne kierownictwo oraz wyrozumiały szef. W każdej sprawie można było się bez problemu dogadać. Wypłata zawsze na czas. To było rewelacyjne 1,5 roku, które zawsze będę miło wspominał. Polecam TSL Nordic jako bardzo dobrego pracodawcę i pozdrawiam cały zespół.

Barbara
@RDK

Hej, napisałeś, że w TSL Nordicu w każdej sprawie można było się bez problemu dogadać ale chciałabym się upewnić co do jednej kwestii.. Chodzi mi o grafik pracy. Czy możliwe są drobne zmiany w nim lub branie pojedynczych wolnych dni gdy zajdzie pilna potrzeba?

Pracodawca

@RDK

Dziękujemy za miłe słowa i pozdrawiamy. Powodzenia na nowej drodze!

firma transportowa
Inne

Firma TSL Nordic cedowała na mnie koszty za brak aktualizacji statusu na ich stronie internetowej. Status był aktualizowany poprzez spedytora prowadzącego co parę godzin z pracownikiem firmy TSL Nordic - a i tak dostałem rachunek na kilkaset złotych. Nigdy więcej nie skorzystam z usług pośrednictwa tej firmy.

2
TSL Nordic
Pracownik
@firma transportowa

Dziękujemy za opinie, nie jest ona jednak zgodna z prawdą. Gdyby opisana przez Państwa sytuacja miała miejsce wystarczyłoby się zwrócić do naszej administracji celem wyjaśnienia i anulowania bezpodstawnie wystawionych not za statusy. Przykro nam, że poczuli się Państwo pokrzywdzeni. Zapewniam jednak, że gdyby poinformowali nas Państwo o problemach po swojej stronie sprawa została by załatwiona polubownie.

1
firma transportowa
@TSL Nordic

Dziekuje za odpowiedz. Niestety nie jest ona zgodna z prawdą. Staraliśmy się polubownie rozwiązać spor zarówno ze spedytorem prowadzącym jak i Państwa administracja, w obu przypadkach oddalili Państwo nasze prośby powołując się na punkty w zleceniu informujące o konieczności wysyłania takich aktualizacji poprzez stronę internetową. Co więcej nie jestem jedynym poszkodowanym w ten sposób co może sugerować nagminnosc tego typu praktyk.

1
Michał Grzegorczyk - Prezes
Pracownik
@firma transportowa

Opis sytuacji nie pokrywa się ze sposobem w jaki podchodzimy do tematu statusów, jak i terminowego dostarczania dokumentów - proszę o ponowny kontakt w tej sprawie i powołanie się na mnie. Tak jak zostało to wyjaśnione powyżej, jeżeli mogą Państwo przedstawić pisemne potwierdzenie swojego stanowiska to noty zostaną anulowane. Nasze wymogi w kwestii wykorzystywania strony www do przesyłania statusów i skanów/zdjęć dokumentów mają na celu zachowanie płynności w obsłudze administracyjnej zleceń i świetnie się w tym sprawdzają. Informacja na temat tych wymogów jest przekazywana wielokrotnie: w warunkach zlecenia, przed, w trakcie i po wykonaniu usługi wysyłane są również przypomnienia drogą mailową - te właśnie przypomnienia maja na celu unikniecie nakładania kar, które jest ostatecznością. Zapraszam do kontaktu w celu ponownego rozpatrzenia tej sprawy

firma transportowa
@Michał Grzegorczyk - Prezes

Staraliśmy się dwukrotnie załatwić tę sprawę, również z pracownikami nieistniejącego już oddziału. W obu przypadkach zostaliśmy potraktowani w bardzo chamski sposób, dlatego wolimy odpuścić dalsze negocjacje z Państwa firma i jednoznacznie odradzać współpracy z państwa pośrednictwem w transporcie.

Michał Grzegorczyk - Prezes
Pracownik
 Pytanie
@firma transportowa

Bardzo wątpię w rzeczywistą podstawę do roszczeń z Państwa strony skoro zamiast skorzystać z mojej propozycji przyjrzenia się sprawie osobiście wolicie pomawiać moją firmę anonimowo i rozmawiać o sprawie bez żadnych szczegółów. Oddział o którym mowa został zamknięty na początku roku i nagle teraz pojawiają się jakieś niedomówienia i pretensje? Tak jak napisałem wcześniej, jeżeli podstawą tych komentarzy jest coś więcej niż próba oczerniania mojej firmy za swoje niedopatrzenia, zapraszam do kontaktu. W innym przypadku dalsza dyskusje uważam za bezcelową

Trans

Przyjmując zlecenie transportowe czytajcie warunki zlecenia, a zwłaszcza punkt 16. Wystawiają obciążenia około 60euro. Nie polecam tej firmy.

TSL Nordic
@Trans

Przyjmując jakiekolwiek zlecenie zawsze należy się zapoznać z jego warunkami. Obciążenie zostało wystawione za nie dostarczenie dokumentów w wymaganym terminie. Po drodze zignorowali też Państwo 3 wezwania do przesłania tych dokumentów. Pretensje proszę mieć do siebie.

firma transportowa
@TSL Nordic

Proszę zapoznać się z orzecznictwem Polskich sądów które jednoznacznie orzeczają żę obciążanie za brak dostaraczenia dokumentów które nie są istotą zlecenia jest niezgodne z prawem. Bazujecie na tym że nikt dla paruset złotych nie będzie oddwał sprawy do sądu.

TSL Nordic
Pracownik
@firma transportowa

Dziękujemy za opinie, nie jest ona jednak zgodna z prawdą. Polskie sądy rzeczywiście nie uznają dostarczenia dokumentów w terminie za kluczową część wykonywanej usługi, jednak rozumieją jak istotne do rozliczeń jest ich otrzymanie i z tego powodu uznają stosowanie kar umownych mających na celu zachowanie płynności w obrocie dokumentami o ile wysokość kary nie jest rażąco wysoka. Przykro nam, że poczuli się Państwo pokrzywdzeni. Zapewniam jednak, że nasza firma stosuje te kary tylko w stosunku do wykonawców, którzy ignorują wiadomości i przypomnienia, które wysyłane były do nich w tej sprawie i za nic mają również warunki zleceń, na których wykonanie się zgodzili. Gdyby na którymkolwiek etapie poinformowali nas Państwo, że jest problem z dostarczeniem dokumentów sprawa została by załatwiona polubownie.

Pytanie
 Pytanie

Jak szefostwo w Tsl Nordic Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

TSL Nordic
Pracownik
@Pytanie

Staramy się ;)

Pytanie
 Pytanie

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w TSL Nordic Sp. z o.o.?

TSL Nordic
Pracownik
 Rekomendacja
@Pytanie

Dzień dobry Tak, całość wynagrodzenia trafia na konto pracownika. Wynagrodzenie jest dzielone na podstawę i prowizję uzależnioną od wyników sprzedażowych.

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

TSL Nordic
Pracownik

Drogi anonimie Wpisy są usuwane przez administracje serwisu ponieważ łamią regulamin. Wpis, który w tej chwili dodałaś zapewne także zostanie usunięty ponieważ nie ma nic wspólnego z prawdą. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o TSL Nordic Sp. z o.o. - Koszalin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w TSL Nordic Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy TSL Nordic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

TSL Nordic Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 4 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
TSL Nordic Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii