Opinie o Dmb Tomasz Dembczyński w Wilga

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dmb Tomasz Dembczyński. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Dmb Tomasz Dembczyński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dmb Tomasz Dembczyński w Wilga

Były Pracownik

Nie ma co liczyć na dłuższą współpracę w tej firmie bo i tak się zawsze przyczepia o byle co a jak nie ma o co to coś się znajdzie szkoda czasu.

@Były Pracownik

Czy możesz mi powiedzieć dlaczego kurnik bo się staram do pracy coś tam się dzieje nie tak

Kate Nowy wpis

Proszę o opinie o tej firmie. Czy coś się zmieniło od wcześniejszych komentarzy?

Jolanta Nowy wpis
@Były Pracownik

Ale o co się czepiają? Takie rzeczy to potem są podstawą do zwolnienia? Czy dlaczego to piszesz?

Były pracownik Nowy wpis
@Jolanta

Żeby ostrzec innych. Przed tym kurnikiem i wyrazić swoją opinię o tej firmie a a bonów świątecznych nie ma i nie ma też logicznego myślenia w tej firmie i przyszłości też tam nie ma więc odradzam i nie polecam!

Kandydat Nowy wpis

Były Pracownik

No może parę złoty więcej ale nie wiele więcej.

Były Pracownik

A zarobki najniższą krajowa i marudzą że i tak dużo płacą.

Rozmowę kwalifikacyjną w Dmb Tomasz Dembczyński masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Magdalena

Za co? :D

jasio
@Magdalena

Za wszystko :)

Aleksandra
@jasio

No i ta ciekawość mi żyć nie da, dlaczego ta treść jest ukryta? to jakaś nieprawda była lub ktoś wulgarnie coś napisał? O co chodziło

Edyta

Cześć, widzę na stronie z ogłoszeniami o pracę, że Dmb Tomasz Dembczyński poszukuje Pracowników magazynowych. Chciałabym dowiedzieć się więcej na temat warunków pracy w tej firmie. Pracodawca podaje czas pracy w godzinach 6-17 do ustalenia - ilu godzinne są to zmiany? Mowa też o licznych szkoleniach - czy są one certyfikowane? Będę wdzięczna, jeśli wypowie się ktoś z obecnych lub byłych pracowników.

Mm
@Edyta

Byłem na rozmowie jakiś czas temu. Ipan prezes mi powiedział. Praca 10 godzin. 6-16 i jeden dzień w tygodniu 7-17 taki dyżur. do ustalenia między pracownikami. Pełne etat 160 godzin na konto reszta w kopercie.

Dawid
@Mm

Hej, dziękuję za podzielenie się opinią. A dołączyłeś ostatecznie do grona pracowników Dmb? Możesz jeszcze powiedzieć jak dokładnie wyglądają zarobki? Jaka stawka/całościowe wynagrodzenie i czy można liczyć na jakieś dodatki?

Patrycja

@max dlaczego tak uważasz ? Skoro tak piszesz to napisz skąd takie wnioski.

Max

Beznadzieja i oszustwo. Wyjątkowo mało rzetelna firma.

K.Ż. - Pan Kierownik

DMB to spełnienie moich marzeń. Świata po za tą firmą nie widzę. Chciałbym być tutaj kierownikiem do 67 roku życia. Kocham tą firmę i moich kolegów i koleżanki z pracy . Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

DMB ? przecież to kurnik po całości jak leci ,[usunięte przez moderatora] ten co dodał opinię wyżej to chyba sam właściciel lub...pan KIEROWNIK

Zostaw merytoryczną opinię o Dmb Tomasz Dembczyński - Wilga

• Jak się pracuje w Dmb Tomasz Dembczyński?

Zobacz opinie na temat firmy Dmb Tomasz Dembczyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Dmb Tomasz Dembczyński
  • Warszawska 58