Opinie o Technonicol Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Technonicol Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Technonicol Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Technonicol Sp. z o.o. w Warszawa

Natalka Nowy wpis
Inne

Gdzie można znaleźć te informacje o tym ze aktywa maja zostać sprzedane? My z chłopakiem nie znaleźliśmy niczego na ten temat a chciał tu aplikować kiedyś. praca tutaj faktycznie teraz jest niepewna?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Ile jest zmian w Technonicol Sp. z o.o.?

AL Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@Pytanie

Czytałam, że Spółka jest pod zarządem przymusowym a jej aktywa będą sprzedane. Czy zarządca gwarantuje zatrudnienie dla aktualnych pracowników i przyszłych pracowników u nowego pracodawcy, który kupi aktywa ? Zadaniem zarządcy były utrzymanie miejsc pracy. Czy wszystkie miejsca pracy faktycznie zostały przez zarządcę utrzymane, czy też część ludzi zwolnił ?

Pytanie
 Pytanie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Technonicol Sp. z o.o.?

Boerner Nowy wpis
Inne
@Pytanie

Nie ma podejścia bo kierownictwo nie komunikuje się z pracownikami. Firma jest pod zarzadem przymusowym i kieruje nią grupa osób wyznaczonych przez Ministerstwo Rozwoju, które zablokowało dotychczasowy schemat działania spółki. Pracownicy nie otrzymali informacji jaka bedzie przyszłośc ich i firmy. To sprawa rządowa, żeby przejąć wszystko co można zamienić na pieniadze a pracownicy spółki są ofiarami całej sytuacji.

Zamawiający
Inne

Dajcie sobie spokój z szukaniem i pracowaniem dla firmy rodem z rosji.

Zuzanna
Inne
@Zamawiający

Mają rosyjski kapitał czy o co chodzi?

Zamawiający
Inne
@Zuzanna

Tak. To jest rosyjska firma.

Zuzanna
Inne
@Zamawiający

I co, teraz już nigdy nie skorzystasz z ich usług z tego powodu?

Ewa
Inne
@Zamawiający

A co jest tam nie tak?

Zamawiający
Inne
@Zuzanna

Dopóki trwa wojna, nie skorzystam.

Zamawiający
Inne
@Ewa

Chociażby to, że finalnie beneficjentami/właścicielami są panowie Rosjanie, którzy jakoś nie kwapią się aby potępić agresję. Rozumiem, że tego nie robią bo za dużo mają do stracenie w Rosji na Białorusi, gdzie mają fabryki. Niestety doczekaliśmy czasów, że trudno jest "palić Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek". A właśnie to chcą robić właściciele tn.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Technonicol Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Łódź
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
(49 opinii)
Wyślij CV
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
(15 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Warszawa
Krzysztof Liberadzki Axel
(1 opinia)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
klin

@adka oczywiście kablowanie psuje atmosferę w pracy, ale z drugiej strony niekiedy trzeba powiedzieć prawdę jeżeli ktoś robi jakąś szkodę zakładowi czy pracownikom.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

Widzę, że panie lubia podlizywać się dyrekcji. Zula a czy czasem mąż nie robił kiedyś w windykacji, bo żeby tam pracować to trzeba mieć niezły charakter aby klientów tak oszukiwać, a w razie problemów zbywać i okłamywać że wszystko jest OK.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
zula

mój mąż pracuje tam i jest bardzo zadowolony..już na pierwszej umowie dostało 3 tys prawie netto...a po miesiącu dłuższą umowe i podwyżke..oceniam tą firme bardzo dobrze

anonim

Opinie oczywiście podzielone, i to naturalne. Bo jak wiadomo, wszystkim nie dogodzisz. A już taka jest natura Polaka- NARZEKAĆ. W firmie Technonicol pracuje już szmat czasu i nie narzekam, wręcz odwrotnie, jestem bardzo zadowolona. A Prezes jest takim człowiekiem, i pracodawcą , że mogła bym za niego w ogień skoczyć! Życzyła bym wszystkim takich Prezesów! Oby był z nami jak najdłużej!

anonim

"Może Prezes miły, ale pracować jako Przedstawiciel Handlowy się nie da w tej firmie. Pracowałem tam przez około pół roku. Odszedłem do konkurencyjnej firmy, bo już ze wstydu zapadałem się pod ziemię za jakość materiału, niesłowność, niedotrzymywanie warunków handlowych przez Zarząd." Zgadzam się z tą opinią i nikomu nie polecam zakupu materiałów tej firmy. Przedstawiciel handlowy ma jedno zadanie złapać klienta a w razie reklamacji obiecywać i kłamać jak znut. Nie wiem za co ta firma otrzymała Złotegy Certyfikat Rzetelności 2015 – wyróżnienia dla najlepszych i najbardziej wiarygodnych przedsiębiorstw w Polsce chyba za ładny i miły głos pani sekretarki bo napewno nie za rozwiązywanie problemów z klientem za złą jakość materiału i rozpatrywanie reklamacji.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
spox

Kadra zarządząjąca nie za bardzo wie co robi, brak im pomysłów,dyrekcja niezaradna uciekająca od problemów. Generalnie koloesiostwo i układy .

anonim

Może Prezes miły, ale pracować jako przedstawiciel handlowy się nie da w tej firmie. Pracowałem tam przez około pół roku. Odszedłem do konkurencyjnej firmy, bo już ze wstydu zapadałem się pod ziemię za jakość materiału, niesłowność, niedotrzymywanie warunków handlowych przez Zarząd. Wsparcie techniczne nie istniej w tej firmie. Zasada jest jedna: byle co i byle jak sprzedać aby tylko kasę odzyskać w terminie od klienta.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

Pracuję w tej firmie od niedawna ale już mogę powiedzieć że bardzo się cieszę że tam trafiłam.Świetny kontakt z kadrą zarządzającą,bardzo dobra atmosfera i w ogóle wielki pozytyw!!!A prezes-bomba!!!Z szacunkiem do pracownika ,wypłacalny zawsze na czas no i bardzo bardzo miły !!! Polecam !!!

anonim

Słowa kojarzące się z TechnoNICOL Polska Sp.z o.o.:solidny pracodawca, ciekawa praca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako : średni Atmosfera i ludzie tam pracujący są : bardzo przyjazna atmosfera Od jakiej stawki można negocjować pensję? - 1 800 pln netto Najbardziej podobało mi się w TechnoNICOL Polska Sp.z o.o.: świetny kontakt z kadrą zarządzającą Najbardziej nie podobało mi się w TechnoNICOL Polska Sp.z o.o.: niemoznośc współpracy na okres wielu lat ( likwidacja oddziału)

Zostaw merytoryczną opinię o Technonicol Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Technonicol Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Generała Leopolda Okulickiego 7/9
    05-500 Warszawa
  • NIP: 5222758958 REGON: 140054177 KRS: 0000229972
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Technonicol Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii