Opinie o Mariusz Jakubaszek Jakmar w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Mariusz Jakubaszek Jakmar. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mariusz Jakubaszek Jakmar o rekrutacji.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Jakubaszek Jakmar w Warszawa

Zolik Nowy wpis

Nie polecam firmy jakmar kwaterę dają na ul potrzebnej48 mieszkasz z Ukraińcami (usunięte przez administratora) w środku kapie ci woda w 3 miejscach niema jak co ugotować (usunięte przez administratora)wypłaty opuznione mieszkasz w kontenerze w katastrofalnych warunkach

Michal Nowy wpis

Mimo duzych korekt chyba nie zdecyduje się na prace.

S Nowy wpis
@Michal

Dlaczego?

B@T3K Nowy wpis

GOWORK zgodnie z tym co pisałem ale znowu usunęliście moją opinię ponownie ją tutaj wklejam, moja opinia nie jest hejtem ani także jakimkolwiek pomówieniem!!! Jestem świadomy tego co napisałem i gotowy zeznać przed sądem pracy jeżeli zajdzie taka konieczność, a usuwanie moich opinii jak i innych ludzi przez WAS jest nierzetelne jak i niefachowe.Pytam się w takim razie po co jest ta zakładka: "opinie o pracodawcach".Zasłanianie się przez WAS regulaminem jest śmieszne i nie poważne jak i używanie nazwisk ludzi którzy są oszustami i którzy przejawiają wobec pracowników agresję,hejt,mobbing.Nie wspominam o tym całym RODO bo to też jest praktyka przez WAS tutaj uprawiana.Po to jest ta strona aby ludzie wyrazili opinie o pracodawcy,pracownikach itp. i itd..Zdaje sobie sprawę że niektórzy z użytkowników którzy tutaj się wypowiadają piszą nieprawdę lecz nie JA!!! Do firmy JAKMAR Mariusz Jakubaszek trafiłem poprzez ogłoszenie które zamieszczali na stronie Powiatowego Urzędu Pracy Miasta Stołecznego Warszawy jak i na stronie Jooble.Zadzwoniłem iż jestem zainteresowany pracą w charakterze operatora koparko-ładowarki.Rozmawiałem z osobą która rekrutowała na to stanowisko, nie jakim kierownikiem Wiesławem Godlewskim.Ustaliliśmy stawkę 18PLN na godzinę,praca była z zakwaterowaniem płatnym 400PLN jak się okazało później nie 400 a 450PLN.Pierwsze kłamstwo kierownika Wiesława G.,moja praca miała polegać na pracach na nowym terenie firmy który znajduję się w Sokołowie koło Warszawy,a także kierownik wspomniał o jakichś pracach dla znajomych szefa Mariusza Jakubaszka co mnie bardzo zdziwiło.Mam wykonywać pracę dla znajomych szefa śmieszne to było dla mnie.Kierownik Wiesław zapewniał mnie przy rozmowie iż będzie umowa, w ostateczności przepracowałem 3 dni. W przeciągu 2 dni umowy na oczy nie zobaczyłem,postanowiłem w takim razie pożegnać się z ta firmą nic nikomu nie mówiąc.Brak umowy okazał się po prostu kolejnym kłamstwem kierownika Godlewskiego.Praca bez umowy mnie nie interesuję ponieważ w świetle Polskiego prawa jest to nielegalne jak i wiadomo wiąże się to z oszustwem skarbu Pastwa Poskiego.Nie płacenie podatku przez pracodawcę na pracownika jest przestępstwem każdy świadomy o tym wie.Drodzy koledzy operatorzy szczerze nie polecam WAM tej firmy z powyższych względów które opisałem powyżej.Jestem w trakcie składania donosu/skargi na tę firmę do Państwowej Inspekcji Pracy. GOWORK informuję WAS iż mam kopię tego posta i jeżeli ją usuniecie to ponownie ja tu wkleję, jestem także świadomy tego co napisałem i gotów powiedzieć to pod przysięgą przed Sądem.

B@T3K

cenzura na słowo (usunięte przez administratora) kpina GOWORK dajcie sobie spokój z tym forum lub bądźcie rzetelni

@B@T3K

znowu cenzura użyłem słowa o s z u s t

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Mariusz Jakubaszek Jakmar? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista ochrony środowiska
Boerner Insulation Sp. z o.o.
Benio

Przestaliście zaglądać na forum czy to dlatego, że dobrze się pracuje?

B@T3K

Halo halo koledzy operatorzy jak się WAM pracuję w firmie JAKMAR Mariusz Jakubaszek mam na myśli warunki pracy jak i atmosferę panującą w firmie, jak się WAM pracuje, ile na rękę tzn. jaka stawka jest oferowana, premie, dodatki, socjal, czy operator oprócz operowania koparką/koparko-ładowarką ma jakieś inne obowiązki? czekam na Wasze opinie, serdecznie dziękuje za wszelkie informacje/opinie na temat firmy JAKMAR Mariusz Jakubaszek .

Jugo

Jakmar i Michjan to jedno i to samo chcąc tam pracować musisz mieć dwie karty i kieszeń magnesów kierowca dla nich jest nikim brak szacunku.

Justyna
@Jugo

Niezbyt rozumiem (i myślę, że inne osoby czytające ten wątek też), co masz na myśli pisząc w ten sposób o pracy w Mariusz Jakubaszek Jakmar. Możesz nieco rozwinąć swoją wypowiedź? Wnioskuję z niej, że pracowałeś w tym miejscu. Piszesz o "braku szacunku" - a jak wyglądały kwestie organizacyjne w firmie?

leo

dziadostwo.sortujesz smierdzace smieci i ciebie tez uwazaja za smiecia ja tam pracowlem umowy o prace nie widzialem przez rok a jak odeszlem to nie wyplacili mi pieniedzy poprostu banda [usunięte przez moderatora].tak to właśnie pan M.tak lubi pomiatac ludzmi choc sam nie lepzy,moze z trudem udalo mu sie skonczyc zawodówke ale glowę nosi wysoko.a w zimie itak kaza wam siedziec w domu dajcie sobie spokuj z ta firma.Sory za bledy ale troche mi sie spieszylo.

jaro

nie polecam szczególnie [usunięte przez moderatora]. jak ktoś ma mocne nerwy i da sobą pomiatać to praca dla niego!!! obelgi, wulgaryzmy i pretensje o wszystko, no i oczywiście obciążenia za wszystko. pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Jakubaszek Jakmar - Warszawa

• Jak się pracuje w Mariusz Jakubaszek Jakmar?

Zobacz opinie na temat firmy Mariusz Jakubaszek Jakmar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mariusz Jakubaszek Jakmar?

Mariusz Jakubaszek Jakmar
  • Leszka Czarnego 15