Jakmar Mariusz Jakubaszek

Opinie o Jakmar Mariusz Jakubaszek

leo

dziadostwo.sortujesz smierdzace smieci i ciebie tez uwazaja za smiecia ja tam pracowlem umowy o prace nie widzialem przez rok a jak odeszlem to nie wyplacili mi pieniedzy poprostu banda [usunięte przez moderatora].tak to właśnie pan M.tak lubi pomiatac ludzmi choc sam nie lepzy,moze z trudem udalo mu sie skonczyc zawodówke ale glowę nosi wysoko.a w zimie itak kaza wam siedziec w domu dajcie sobie spokuj z ta firma.Sory za bledy ale troche mi sie spieszylo.

jaro

nie polecam szczególnie [usunięte przez moderatora]. jak ktoś ma mocne nerwy i da sobą pomiatać to praca dla niego!!! obelgi, wulgaryzmy i pretensje o wszystko, no i oczywiście obciążenia za wszystko. pozdrawiam

Zostaw opinię o Jakmar Mariusz Jakubaszek - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jakmar Mariusz Jakubaszek