INWEMER System sp. z o.o.

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INWEMER System sp. z o.o.

Zawiedziona Nowy wpis
Pracownik

Oczywiście umowa zlecenie, czyli ile przepracuję, tyle zarobię. Problem w tym, że od grudnia, koordynatorka pod pretekstem ograniczeń covidowych wysłała mnie na wolne. Miały być zmiany personelu co tydzień, niestety, drugi miesiąc to ja, siedzę na wolnym a koordynatorka bezczelnie nie wie nic. Pewnie brak jej kompetencji do wykonywanej przezeń pracy... Nie odbiera telefonu a po ustalonym terminie oddzwonienia, milczy. Pozdrawiam Panią koordynatorkę! Miłej pracy!

Gosc Nowy wpis
Pracownik

Hejka pracuje w Krakowie ma ktoś namiar na księgowość

Wnsgrodzrnie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.
Pracownik
 Pytanie

Witamy .czy wynagrodzenie za miesiąc grudzień już zostało wysłane?

e@spoko

Witam. Przeczytałam różne opinie na temat Firmy Inwemer System Sp. z o.o. Postanowiłam dołożyć swoją opinię. Firma Inwemer dała ofertą pracy którą podjęłam. Jestem rozczarowana ponieważ dostałam tylko umowę zlecenie, do tego przez agencję pracy tymczasowej. Nie wiadomo kiedy spodziewać się umowy o pracę, lub przyjęcia do firmy Inwemer. Trudno dowiedzieć się konkretnych szczegółów w sprawie umowy o pracę. Jak wiadomo każda firma ma swoje przepisy.

Asia
@e@spoko

Nie licz na umowę o pracę przyjmują tylko z orzeczeniem o niepełnosprawności

Mala12
@e@spoko

Witam jak pani orzeczenia nie ma to pani umowy o pracę nie dostanie. Coś wiem na temat tej firmy

niezadowolona
@Asia

Ja mam grupę tyle że lekki stopien i nie dostanę umowy o pracę tyko zlecenie. tylko umiarkowany i znaczny

niezadowolona
@Asia

Witam ja posiadam grupę tylko że lekki stopień i umowa zlecenie. umowa chyba tylko dla tych ze znacznym stopniem

Andrzej
@niezadowolona

Chciałbym dowiedzieć się, czy w dalszym ciągu, aby móc otrzymać umowę o pracę w firmie Inwemer System wymagane jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności? Ktoś z Was w ostatnim czasie brał udział w procesie rekrutacyjnym i mógłby potwierdzić, jak to wygląda? Z góry dziękuję za poświęcony czas.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pracownica
@Andrzej

Nadal umowy zlecenie, tylko z orzeczeniem można liczyć na umowę o pracę. Nie wiem czy firma wie, ale wykonywana praca (przez większość ludzi), nie nosi znamion umowy zlecenia. Gdyby ludzie poszli do sądu pracy, wywalczyliby spokojnie umowy o pracę. Z tym, że pewnie byłaby to ostatnia umowa, bez przedłużenia.

Pracodawca

@Pracownica

Znaczna część naszych pracowników jest zatrudniona w oparciu o umowy o pracę, jednak część prac ma charakter dorywczy i tam mamy do czynienia z pracą zleconą. Często nasi zleceniobiorcy po pewnym czasie wiążą się z nami na dłużej, a ich umowa cywilna zostaje zamieniona na umowę o pracę.

Pracownica
@INWEMER System sp. z o.o.

Oczywiście, że przy charakterze dorywczym pracownik nie powinien mieć nawet umowy o pracę, ale nikt mi nie powie, że praca od poniedziałku do soboty, w tych samych godzinach, przez pełen miesiąc (na tym samym obiekcie), nosi znamiona umowy zlecenie.

Pracodawca

@Pracownica

Szanowna Pani, prosimy o kontakt i wiadomość na adres: opinie@inwemer.pl

Pracownik
@INWEMER System sp. z o.o.

Nie ma takiej możliwośći osoby bez orzeczenia nie maja szans na umowe o prace. Proszę nie pisać takich bzdur żaden dyrektor nie wyrazi na to zgody

Bartodziej45
@INWEMER System sp. z o.o.

Bzdura! Znam takie osoby którym pokończyły się umowy i do dnia dzisiejszego pracują bez umów .Dopiero jak się coś dzieje to umowy są rozwożone i podpisywane z datą wsteczną.

Ba#bara
Klient
@Pracownica

Bardzo mądrze napisane. Moim zdaniem... Dorywcza praca to jest np dwa razy w tygodniu w tym samym obiekcje. Bo coś się komuś zleca wtedy do wykonania. A gdy jest się w tym obiekcje codziennie tyle samo godzin to już podchodzi pod normalna umowę o prace. No ale cóż gdybać . Każdy wie jak to jest ...nie ugrasz nie wygrasz. Pozdrawiam wpisujących.

Maja Nowy wpis
@Ba#bara

jeżeli ktoś się zgadza na takie warunki to tylko pogratulować... niestety ale nic się w tym temacie nie zmieni dopóki pracownicy będą na takie coś pozwalać...

Hmm
Pracownik
 Pytanie

Pracuje już kilka miesięcy, do tej pory nie dostałam umowy. Dostane w ogóle PITa?

Ani
Klient
@Hmm

Biuro w piotrkowie tak właśnie działa. Panie w kadrach mówią że wysłane a okazuje się że list nawet nie został wysłany. Ten kto odpowiada za wysyłkę niestety ma to gdzieś.

Pracodawca

@Hmm

Szanowna Pani, prosimy o kontakt z nami pod adresem: opinie@inwemer.pl i podanie danych osobowych w celu niezwłocznego wyjaśnienia sprawy.

kleklekle
Klient
@INWEMER System sp. z o.o.

masakra, i co zwolnicie pracownika bo będziecie wiedzieli kto o was źle pisze

Pracodawca

@kleklekle

Podanie danych osobowych jest po prostu niezbędne do wyjaśnienia sprawy, którą zgłosił anonimowo na forum publicznym pracownik. Dlatego zawsze prosimy o bezpośredni kontakt z nami - tylko tak możemy zweryfikować zgłoszenie i odnieść się do zgłaszanego problemu.

Administrator

Obecnie firma INWEMER System sp. z o.o. poszukuje na stanowiska Osoba Sprzątająca. Czy ktoś aplikuje?

Mariusz
Pracownik

a ja pracuję w tej firmie już 9 miesiąc i nie mam narzekam mam najfajniejszą koordynatorkę Panią Ewe i fajną brygadzistkę Panią Renate zamówiony towar zawszę dociera na czas wypłata też wypłacana na czas zgodnie z godzinami i o dziwo mam umowę zlecenie i nie mam grupy

ola
Pracownik
@Mariusz

Tak powinno być.Ale w Zielonej Gorze tak nie jest .Pracowników dobrych trzeba szanować i wynagradzać, za ich ciężką pracę .Bo sprzątanie to nie jest lekka praca tym bardziej że tak jak dają np. na obiekt duży jedna godzinę to trzeba się bardzo uwijać.Firma ok. Tylko koordynatorka i brygadzistka nie powinny zajmować tych stanowisk.

Pracodawca

@ola

Szanowna Pani, wszelkimi sprawami pracowniczymi prosimy dzielić się z nami pod adresem: opinie@inwemer.pl, weryfikujemy je i wyjaśniamy każdorazowo.

PIOTR
Pracownik
@ola

Nic się nie zmieniło.Ludzie się zwalniają.Nawet nic na święta pracownikom nie dali .A takie pieniądze duże z Pefronu za pracowników z grupami biorą.

Pracodawca

@PIOTR

Szanowny Panie, od lat tradycyjnie obdarowujemy dzieci pracowników z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Prosimy o bezpośredni kontakt z nami pod adresem: opinie@inwemer.pl - udzielamy wyjaśnień w odpowiedzi na konkretne pracownicze zgłoszenia.

ola
Pracownik
 Pytanie
@INWEMER System sp. z o.o.

Nie wszyscy pracownicy mają dzieci w takim wieku ,że należą się paczki. A pracownik się nie liczy?

Grzegorz z Tarnowa
Były pracownik
@PIOTR

Zgadzam się z tym.

Jaka taka
Pracownik

Pracowałam, moim koordynatorem był pan z Gdańska, super ogarnięty facet, dobrze wspominam czas, pozdrawiam pracowników Inwemer

Pracodawca

@Jaka taka

Szanowna Pani, serdecznie dziękujemy!

Pedro
Pracownik
 Pytanie
@Jaka taka

Z Gdańska a nie czasem kobieta ?jak z Gdańska ten Pan proszę o namiary :)

Pracownik
Pracownik
 Pytanie

Dzień dobry, czy ktoś się orientuję w jakie dni miesiąca wpływa wynagrodzenie za pracę?

beata
Kandydat
 Pytanie

witam miałam ochotę zacząć pracę w tej firmie ale po tych wpisach zaczynam się zastanawiać czy to dobry pomysł ? jak to jest we Wrocławiu?

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Pracodawca

Szanowna Pani, dziękujemy za zainteresowanie podjęciem pracy w naszej firmie. Bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z nami: rekrutacja@inwemer.pl i przesłanie danych kontaktowych.

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

BYLI PRACOWNICY
Były pracownik

To jest prawda co pani napisała.Ale byli pracownicy zgłaszali kierownikowi uwagi a on nic nie zrobił w tym kierunku .Jedna i druga traktują pracowników jak woły . I nie mają ludzi do pracy i nikt do takiej Firmy nie przyjdzie.Bo opinia o tej co robi zamówienia poszła w miasto.Obcina środki albo wogóle nie robi zamówienia na obietky.

pp
Były pracownik

I tak to Pani zostawiła bez wyjaśnienia ze strony koordynatorki,Błąd

Wow
Pracownik
 Pytanie

4 prośby w wolne w ciągu 3 miesięcy i dziwisz się, że Cię zwolniono?

t.o
Były pracownik
@Wow

Koordynatorom nie potrzebne są dni wolne bo oni i tak załatwiają swoje sprawy prywatne w godzinach pracy .Bo to normalne że nikt im nie udowodni tego.I to jest ok. Zatrudniają osoby niepełnosprawne za które biorą duże pieniądze.To takie osoby mają prawo brać wolne kiedy potrzebują.Jakby poszła do sądu ta kobieta ktorą zwolniła to na pewno by wygrała .Bo to nie powód żeby zwalniać pracownika.A gdzie jest kierownik że nie zareagował .Nie mają pracowników i tak postępują .PARODIA Za to powinna sie wziąć PIP.Dobrze że pani to opisała.

ULA M
Były pracownik

Ja taką koordynatorkę od razu bym zwolniła.

2
M.B
Pracownik
@BYLI PRACOWNICY

To dlaczego trzymają takie pracownice .Nie ma ludzi niezastąpionych .Od razu bym zwolniła. Bo pracownika szprzątajacego trzeba szanować.A jak widać z tych wpisów to nie jest tak jak powinno być.To nie dobrze świadczy o Firmie że nie reaguje.

1
Marzena
Były pracownik

Zwolniła bym taką koordynatorkę i to szybko.Potwierdzam tą opinnię pracownika

ulka
Były pracownik

To jest prawda co napisane jest o tej koordynatorce.

Marzena
Pracownik

Ta Pani to nie nadaje się na koordynatorkę

krycha
Pracownik
@pp

A koordynatorka jest nie lepsza(usunięte przez administratora).Tylko potrafi straszyć zmniejszeniem etatu.W ogóle nie nadaje się na to stanowisk.

pola
Pracownik

W końcu juz jej nie ma .Z czego wszyscy są zadowoleni oprócz brygadzistki ,ktora tez powinna być dawno zwolniona.

Fistaszek
Klient
 Pytanie
@t.o

Swoje sprawy w pracy ? Trzeba było się uczyć i iść na kordynatora

jacek
Pracownik
@Fistaszek

Od szkolony się odezwał. Są osoby sprzatające które mają średnie wykształcenie i nie wożą się tak jak koordynatorzy.

Pytanie
 Pytanie

Jak jest z pakietem medycznym w INWEMER System sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Myszka
Były pracownik

Witam Ludzie nie pracujcie. W tej firmie. Inwemer. W. Białystok. Jest taki koordynator. Który sie rzuca do pracownikow. Słownictwo ma takie ze szok

Pracodawca

@Myszka

Jeżeli taka sytuacja miała miejsce, to bardzo przepraszamy. Przeprowadzimy rozmowy z naszymi koordynatorami.

mm
Pracownik
@Myszka

To nie wiecie gdzie takiego typa zgłosić.

tr
Pracownik
@Myszka

To zgłosić go tam gdzie potrzeba i to jak najszybciej.

Mała
Były pracownik
@Myszka

Zgodze się z Tobą, pracowałam u tego koordynatora, wcześniej była Pani Ania super koordynator, kobieta która pomagała przy dofinansowaniu do leków, jak potrzebowałam wolnego znalazła zastępstwo a jak nie to sama jechała i sprzątała. Dziewczyna z taktem i klasą. To co zamawiałam ze środków czystości miałam, sama dzwoniła co miesiąc. Wszystkie dodatki za zastępstwa super naliczonego. Tak więc bardzo dużo zależy od koordynatora.

R.r
Pracownik
@Mała

I tak powinno być.Wtedy by się dobrze ludziom pracowało.Bo dzisiaj siedzi za biurkiem a jutro może nawet nie być zatrudniona jako Pani sprzątająca.A żadna praca nie hańbi.I takich ludzi trzeba szanować co dobrze sprzątąją bo to jest ciężka praca.I wielki szacunek dla tych pracowników sprzątających.

Ryba
Pracownik
 Problem

Z przykrością pomimo wcześniejszej pozytywnej opinii z ubiegłego miesiąca, muszę negatywnie odnieść się do obecnej sytuacji. W ubiegłym miesiącu wynagrodzenie za pracę /po telefonicznej rozmowie/ otrzymałam w ramach reklamacji bardzo szybko.Natomiast w tym miesiącu od 20-tego minęło 7 dni, a ja nie mogę otrzymać informacji, czy wogóle otrzymam pieniądze.Koordynator codziennie zapewnia, że otrzymam, ale nie wie ,kiedy księowość przeleje mi na konto. Pracowałam na zastępstwie chorej pracownicy. Ale to koniec, nigdy więcej. Straciłam zaufanie do osób odpowiedzialnych za prawidłowe traktowanie personelu sprzątającego.

Ryba
Pracownik
@Ryba

Z przyjemnością informuję o pozytywnym załatwieniu mojej sprawy wypłaty. Dzięki Pani Kierownik (usunięte przez administratora) z działu kadr, która w mig spowodowała ,że otrzymałam przelew pieniężny za pracę w zastępstwie, za co bardzo Jej dziękuję. Oby wszyscy tak po ludzku podchodzili do spraw pracowników najniższego szczebla /osoby sprzątające/. I tak wynagrodzenie po 10 dniach w dniu 01.12.br./od 20 - 30.11.br./ otrzymałam ku mojemu zadowoleniu. Ponadto chciałbym podziękować za pomoc i wsparcie innej Pani, która pod nieobecność P.Kierowniczki starała się przekazać informację. Dziękuję . Pozdrawiam. Walkowska Wanda

1
truok
Pracownik
@Ryba

Popieram

Marzena
Były pracownik
@Ryba

No i co pracodawca robi w tym kierunku.NIC .Bo dalej koordynatorki i brygadzistki pracują i po co to obiecywać że się coś w tym temacie zmieni .Rozmowa z takimi osobami nic nie da ,bo one uważają że są niezastąpione.Zwalniają ludzi z grupami ,gdzie pracodawca ma zysk z takich pracowników niepełnosprawnych albo potrafi koordynatorka straszyć zmniejszenie etatu. Może jest niedowartościowana i dlatego tak z pracownikami postępuje.I jak tu można polecić taką Firmę.Pracodawca powinien dawno przeyjrzeć się takim uwagą,bo coś tu jest nie tak.Region zachodnopomoski.

D.P.o
Pracownik
@Ryba

No i co nic się nie zmieniło

Przemysław

Jestem pracownikiem tej firmy od 3 lat .Mój koordynator pan Andrzej R. jest dobrym pracodawcą który dba o swoich pracowników .Nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń co do naszej współpracy. Pieniądze są wypłacane zgodnie z harmonogramem, a środki czystości i wszelki inny sprzęt potrzebny do wykonywania pracy przychodzi zawsze według zamówienia. Pan Andrzej jest bardzo pomocny jeśli zaistnieją jakieś problemy. Od prawie roku pracuje na kilku obiektach naraz i zawsze jak pan Andrzej znajdzie nowego pracownika, by trochę mnie odciążyć, to popracuje taki kilka dni i stwierdza że za takie pieniądze nie opłaca mu się, że praca jest za ciężka i wiecznie są jakieś problemy. Więc czytając komentarze zastanawiam jak to jest, że jedni potrafią pracować, chwalą sobie firmę, a inni wiecznie mają problemy. W okręgu w którym pracuję jest kilku pracowników którzy są związani dłużej z firmą i problemów nie mają. Z wieloma osobami się zaprzyjaźniłem i pracowałem z nimi przy różnych dodatkowych zleceniach. Mogę żałować że komentarze są anonimowe. Kryje to tchórzy którzy potrafią tylko narzekać bez podawania faktycznych przykładów i dowodów. Sama firma zaleca zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości do centrali lub instytucji państwowych zajmujących się prawami pracownika. Tyle ode mnie. Pracownik z okręgu zachodniopomorskiego.

2
gosha
@Przemysław

To musicie mieć szczęście bo niestety nie wszyscy koordynatorzy szanują pracowników i zapewniają środki czystości zgodnie z zamówieniem. U nas każda prośba o braki kończy się awanturą.

Pracodawca

@gosha

Szanowna Pani, ponawiamy prośbę o bezpośredni kontakt z nami pod adresem e-mail: opinie@inwemer.pl i podanie szczegółów w celu weryfikacji i wyjaśnienia tematu.

Inspekcja pracy Już w drodze
@Przemysław

Raczej sam Pan pisał sobie Andrzeju ten komentarz ( albo sekretarka ) (usunięte przez administratora)

1
Ja
Były pracownik
 Pytanie
@INWEMER System sp. z o.o.

I co to da ?!!! ŚMIECH NA SALI !!!

Wiola wiola
Były pracownik
@Przemysław

Pan Andrzej to jeden wielki przekręt ktoś w końcu powinien się nim zainteresować i tym jak kłamie i manipuluje w papierach

mb
Były pracownik

Święta prawda.Ale ktoś pozwala na to z firmy .Bo jeżeli są uwagi od pracowników to wypadało by z kontrolować głębiej koordynatorów .A nie pozwalać na to.

Przemysław
Pracownik
@Inspekcja pracy Już w drodze

Ciekawe że negatywne komentarze są zawsze pisane przez osoby piszące anonimowo. Jeśli pracownik ma problemy prawdziwe problemy z firmą, to nie ukrywa się pod pseudonimem, tylko wyjaśnia sprawę będąc podpisanym swoimi danymi. A jeśli boi się ujawnić to niech zgłosi do prawdziwej inspekcji pracy, a nie się pod nią podszywa.

1
Przemysław
Pracownik
@Wiola wiola

Kolejna mocna w słowach będąc anonimowo. Masz dowody przedstaw je, i zgłoś do inspekcji pracy. Portal GoWork powinien usunąć opcje komentarzy anonimowych. Anonimowo można opowiadać bujdy i nie ponosić z tego powodu żadnych konsekwencji. Jeśli pracownik ma w jakimkolwiek regionie Polski problem z kierownikiem, może to zgłosić do centrali firmy z pełnym opisem sytuacji. Jeśli nie chce zgłosić tego do centrali, to pozostają jeszcze: Państwowa Inspekcja Pracy, Państwowa Inspekcja Sanitarna, Społeczna Inspekcja Pracy. A to co pani w tym momencie uprawia to zwykłe pomówienie.

Przemysław
Pracownik
@mb

Pracownicy bardzo często nie rozróżniają kierownika regionalnego firmy która ich zatrudnia, od kierownika, dyrektora placówki w której pracują. Jako pracownik personelu sprzątającego w firmie Inwemer System spotkałem się z obiektami gdzie kierownik "tego obiektu" (nie mylić z kierownikiem regionalnym) Kazał wykonywać czynności które nie leżały w gestii mojego zatrudnienia ani umowy. W takich sytuacjach wystarczyło dzwonić do kierownika regionalnego który odpowiadał za mnie jako pracownika, i zgłosić mu zaistniałą sytuację. I ten właśnie kierownik regionalny wyjaśniał sprawę z kierownikiem danego obiektu. Nigdy nie miałem problemów w regionie zachodniopomorskim pod zarządzaniem pana Andrzeja, i osobiście uważam że większość tych komentarzy to bzdury pisane przez lewusów którzy chcą zarobić i się nie narobić, byle na "małpkę" było.

Przemysław
Pracownik
@gosha

"U nas każda prośba o braki kończy się awanturą." Tak jak pisałem w poprzednich odpowiedziach do komentarzy. W takich sytuacjach trzeba zgłosić sprawę do centrali lub do organów jak Państwowa Inspekcja Pracy, Państwowa Inspekcja Sanitarna, Społeczna Inspekcja Pracy. Jest masę możliwości, a najgorszą jest anonimowe szkalowanie w sieci. Wierzę że nie każdy człowiek jest dobry i nie każdy kierownik regionalny spełnia swoje zadania, ale z kierownikiem, panem Andrzejem na zachodniopomorskim, nie ma problemu którego nie dało by się rozwiązać. Wystarczy mu je zgłosić i omówić.

ulka
Były pracownik
@Przemysław

Firma nie zła.Ale koordynatorzy tak jak piszą pracownicy zaznaczam że nie wszyscy to do wymiany i brygadzistki. Bo z ludżmi trzeba umieć pracować.A nie tylko jak woły wykorzystywać.Jest to Zakład Pracy Chronionej to mówi samo za siebie.Bo oni czują się bezkarni.Dobrych pracowników się zwalnia albo sami odchodzą.A co do środków to wszystko obcinają niedługo to samą wodą będzie trzeba myć,Po prostu nie ma nad nimi kontroli . I robią co chcą bo kierownik przyjedzie raz w miesiącu i tak nie mówią jemu całej prawdy tylko to co im pasuje .A pracownicy na pewno mają dużo do powiedzenia .Jak można w ciągu jednej godziny posprzątać razem z dezynfekcją oddział Banku wcale nie mały.Po prostu nie da sie dobrze tego zrobić .I dlatego są skargi ale tego przecież koordynatorka nie powie kierownikowi .

jaga
Pracownik
@Przemysław

Jest Rodo drogi panie i nikt nie będzie ujawniał swoich danych.Po drugie te wpisy piszą pracownicy a nie z ulicy ludzie .Muszą orientować się co do koordynatorów.Logiczne chyba

Pracodawca

@jaga

Szanowni Państwo, ponawiamy prośbę o kontaktowanie się bezpośrednio z nami i kierowanie wszelkich uwag na adres: opinie@inwemer.pl.

Marzena
Pracownik
@mb

Świeta prawda

Jakub S
Były pracownik

Pracowałem w firmie Inwemer System na terenie Kołobrzegu w okresie od czerwca 2017 roku do października 2020. Praca dla studenta/ osoby uczącej się lub emeryta/ rencisty aby dorobić. Przez 3 lata moja współpraca z Panem Andrzejem Kierownikiem Mikroregionu przebiegała dobrze a pieniądze były wypłacane terminowo. Jedyne co pozostawia wiele do życzenia a na co ani ja czy P. Andrzej nie mieliśmy wpływu to nastawienie/ humory lub zwykłe pomiatanie pracownikiem przez firmy wynajmujące personel sprzątający. Jest to niestety nagminne dla tego typu wykonywanej pracy a osoby zarządzające obiektami potrafią dopuścić się bardzo podłych zagrań.

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

W pleszewie jakie opinie na temat pracy w tej firmie?

Pytanie
 Pytanie

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje INWEMER System sp. z o.o. dla potencjalnych kandydatów? Na GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Osoba Sprzątająca.

tr
Były pracownik
@Pytanie

Jak masz grupę o niepełnosprawności co najmniej umiarkowany stopień to na cały etat muszą dać najniższą krajową.A bez grupy to umowa zlecenie.

2
zachodniopomorskie
Pracownik

Ja jestem zadowolona z pracy w banku pani Jola to dobra szefowa, rozmawia ze mną, wysyła zamówione środki i mam wypłatę jaką obiecała w umowie nieraz przed dziesiątym.

ula
Były pracownik
@zachodniopomorskie

Tak powinno być.Ale nie jest .

Zostaw merytoryczną opinię o INWEMER System sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w INWEMER System sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy INWEMER System sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w INWEMER System sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 6 to opinie pozytywne, a 5 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy INWEMER System sp. z o.o.?

    Kandydaci do pracy w INWEMER System sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INWEMER System sp. z o.o.