2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 182 211 5 1

Opinie o INWEMER System sp. z o.o.

Anna Młot

Koordynator wojewodztwo dolnośląskie a mianowicie miasto Głogów.Dziewczyna niekompetentną na zajmowanym stanowisku,dziś właśnie zwolniła mnie z pracy za to ze poprosiłam o dzień wolny od pracy,pracuje tzn w firmie pracowałam od lipca to byl dzień wolny z przypadku losowego w którym moja obecność niestety poprostu musiałam być w domu ze względu usunięcia usterki panowie paulina mi ścianę i rury ażeby zniwelować to co się spsuło,a była to mój moja 4 prośba o wolne w przeciągu tych miesięcy w których pracowałam do dziś dnia.W każdym przypadku koordynator nie zorganizowała zastępstwa na moje miejsce,ze wszystkim musiałam uwijąć się sama.Zawsze po dogadanie z dyrekcja lub osobami które zajmują się administracja -nadzorują moja prace w danym obiekcie wolne dostawałam a pani koordynator umywalka od tego ręce,w tym przypadku również tak było ale musiałam poinformować i firmę Inwemer o mojej nieobecności no i stało się.Opinią z Salonu w którym pracuje jak i w banku w którym również świadczyłam usługi sprzatajace jak najbardziej pozytywna,pomimo dobrej opinii i zadowolenia z mojej pracy pani Kasia koordynatomiast zwolnią mnie nie podając tak naprawdę przyczyny-stwierdziła ze że mną były same problemy. Takie problemy ze na każdy telefon od niej z prośbą o zastepstwo na innich obiektach jak i terenach zewnętrznych,leciałam bo uważałam ze tak powinno być trzeba sobie pomagac-myślałam. Godziny pracy w rozliczeniach do wypłaty niezgodne z godzinami faktycznym o czym informowałamniej panią Kasię w odpowiedzi odsyłają mnie do Pana Kierownika do którego dopiero dziś dostałam numer telefonu.Jest jeszcze dużo sytuacji w których mogłabym opisać w negatywach,niestety ta pani od samego początku raczej nie darzyla mnie sympatią i pomimo iż dobre imię firmy powinno być najważniejsze w tym przypadku niestety tak nie jest.Jest mi przykro ze tak mnie potraktowano,a pani Kasi proponuje ażeby zastanawila się czy praca w tej firmie jest praca dla niej i czy każdego człowieka traktuje tak z góry,w moim przypadku juz na starcie bylam przekreślona a wszystko tzn całą reszta przyszła w krótkim czasie,czyli dopiera swego!

kote
@Anna Młot

Bo oni tylko wołow do pracy potrzebują.Nie do kierownika tylko do dyrktora zadzwonić.

BYLI PRACOWNICY Nowy wpis
@Anna Młot

To jest prawda co pani napisała.Ale byli pracownicy zgłaszali kierownikowi uwagi a on nic nie zrobił w tym kierunku .Jedna i druga traktują pracowników jak woły . I nie mają ludzi do pracy i nikt do takiej Firmy nie przyjdzie.Bo opinia o tej co robi zamówienia poszła w miasto.Obcina środki albo wogóle nie robi zamówienia na obietky.

Ania

Najgorsza firma w jakiej pracowałam koordynator Agnieszka S. Nie szanuję ludzi którzy dobrze pracowali po prostu ''wszystkie do wymiany" tak uslyszalysmy przy podpisaniu umów a zarazem zwolnieniem. LUDZIE TAM JEST TOTALNY (usunięte przez administratora) MIEDZY LUDZMI I NIKT NIE DA RADY TEGO OGARNAC. NIE DAJCIE SIE TAM WCIAGNAC PO PRACY DALEJ ZMARTWIENIE

Tak12Nie
Byle pracownice
@Ania

Najgorsze jest to że sa osoby za biurkiem,ktore tak się wożą jakby postrdtaly zdrowe zmysły.Dzisiaj siedzi za biurkiem a jutro może nawet nie pracować jako Pani sprzątająca bo nie potrafi sprzątać.Tak jest w Zielonej Gorze .Bylam pracownikiem tej Firmy i nic się nie zmienilo.

Tak7Nie
Agata
@Ania

Ania o jakim mieście piszesz ?

nania
@Byle pracownice

Ta w biurze co siedzi to nie jest odpowiednią osobą żeby współpracować z pracownikami.Ale kierownik ją faworyzuje.Ciekawe czemu?Pracowałam tam ale się zwolniłam ,bo nie mogłam zaakceptować takiego wyzysku.

K.O.O Nowy wpis
@Byle pracownice

Prawda .Tam powinna być kontrol w sprawie naliczania za umowę zlecenie.

Myszka

Witam Ludzie nie pracujcie. W tej firmie. Inwemer. W. Białystok. Jest taki koordynator. Który sie rzuca do pracownikow. Słownictwo ma takie ze szok

@Myszka

Jeżeli taka sytuacja miała miejsce, to bardzo przepraszamy. Przeprowadzimy rozmowy z naszymi koordynatorami.

mm Nowy wpis
@Myszka

To nie wiecie gdzie takiego typa zgłosić.

Jolanta

W Opolu pracowałam na 2 bankach po południu od 01 07 2020 do 07 08 2020 do dnia dzisiejszego nie dostałam umowy chociaż upominałam się kilkakrotnie u koordynatorki. Zrezygnowałam z pracy chociaż pracownicy wszystkich placówek mnie bardzo chwalili. ,Od 17.06.2020 pracowałam też na rano w 2 placówkach, a umowę otrzymałam prawie miesiąc póżniej. Następnie telefonicznie powiadomiła mnie koordynatorka że 11 08 2020 będę pracować tylko na popołudnie (w dniu 10 08 2020 gdzie na umowie jest zapis o rozwiązaniu umowy z zachowaniem okresu 3 dni ) O wypłatę za sierpień też się upominałam gdyż koordynatorka naliczyła mi tylko pracę z rana popołudnia już nie . Po tygodniu na konto wpłynęły pozostałe pieniądze lecz umowa już nie dotarła do dzisiaj. Firma (usunięte przez administratora) ludzi nie liczy się z pracownikami. Szkoda że właśnie ta firma wygrywa przetargi w placówkach bankowych w Opolu . Praca fajna pracownicy bankowi mili a praca bez umowy od firmy nie do przyjęcia.

@Jolanta

Szanowna Pani, bardzo Panią prosimy o kontakt pod adresem: opinie@inwemer.pl. Zależy nam na tym, żeby tę sprawę wyjaśnić. Czekamy na kontakt z Pani strony.

Jolanta
@INWEMER System sp. z o.o.

Firma ma wszystkie moje dane i jeśli chcecie wyjaśniać moją sprawę to proszę .Pani koordynatorka z Opola pani H .dokładnie wie o kogo chodzi , a Wy jako firma i tak nie macie zamiaru nic wyjaśniać bo kryjecie siebie nawzajem. Zyczę wam by ludzie się na was poznali i żeby nikt mądry nie chciał u was pracować .Może wtedy nauczycie się szanować ludzi.

p.o Nowy wpis
@Jolanta

Święta prawda.Najlepiej zgłosić do PIP żeby dokładną kontrol we wszystkich oddziałach zrobili .Bo za umowę zlecenie naliczają za mało i na dodatek co nie którym w kopercie pieniądze dają.Ciekawe na kogo mają lewe umowy.Ale przy dobrej kontroli to powinno wyjść na jaw.I na zbity pysk wszystkich nieuczciwych pracowników powinni zwolnić .Bo pole do popisu mają koordynatorzy nieuczciwi.Pracownik zapiepsza na obiektach aż pot leje się po t..... a one oszukują.I potem opinnia idzie o Firmie.

Opole

Kordynatorka na województwo opolskie to porażka . Okrada ludzi ,kłamie co do umów. każdemu pracownikowi którego poznałem w tej firmie zostają ucięte pieniądze z wynagrodzenia nawet nie wiadomo z jakich przyczyn .Zwalnia ludzi z dnia na dzień bez skrupólow . Wszyscy od Górnie w firmie ja kryją . Nikt nic nie może zrobić . Dzwoniąc do Warszawy przełanczali z działu do działu i każdy odsyła z osoby do innej osoby nikt nic nie wie . A najgorsze jest zastraszanie ,albo pracujesz albo cię wywala na zbity pysk.Sprawa została wkoncu zgłoszona ,bo nie tylko ja ale duża ilość pracowników ma tej kobiety dość,a firma milczy . Śmieszna rzeczą jest to że kordynatorka wyruwnujac pieniądze które niby księgowa nie naliczyła bo się pomyliła przelewa ze swojego konta . Jedyna osobą która miło wspominam to dziewczyna która chyba jest brygadzistka . Zawsze pomocna ,pomagała we wszystkim. Bo można było na nią liczyć gdy brakowało środków ,gdy trzeba było jakiś obiekt zrobić zawsze była i z pracownikami sprzątała . Takie osoby powinny być na miejscu koordynatorki młode zwinne a nie stare i nie interesujące się pracownikami.Moze ktoś wkoncu się Opolem zajmie i opolskim rejonem ,bo z tego co słyszałem i widziałem kordynatorka tylko szuka zysków aby żerować na ludziach ,nie pojawia się na obiektach dookoła mówią tak pracownicy .

s.k
@Opole

Bardzo dobrze ze taki wpis się ukazał. To nie tylko w Opolu tak się dziej z tym naliczaniem dla pracownika pieniędy .Ja słyszałam takie tłumaczenia ze zapomniałam .Ale obiekt posprzątać to nie zapomina się wciskać pracownikowi.Firma twierdz ze takie sytuacje nie mają miejsca.Bzdury pisze Firma. Najlepsze wyjście to zgłosić do PIP i to jak najszybciej oraz do Urzędu Skarbowego.A taką koordynatorkę to wywaliłam bym na zbity pysk.Ktoś kto nie potrafi współpracować z pracownikami to nie powinien pracować na takim stanowisku jak koordynatorka .Ale Firma trzyma takie wynalazki bo mają chyba grupy a oni mają zysk z nich.

@Opole

Szanowni Państwo, po raz kolejny ponawiamy prośbę o zaprzestanie publikowanie treści niezgodnych z prawdą. Informujemy też, że każdy zgłaszany do nas bezpośrednio temat na adres: opinie@inwemer.pl jest wyjaśniany.

@s.k

Szanowni Państwo, treść niniejszego wpisu jest niezgodna z prawdą. Natomiast każdy pracownik, który ma temat lub sprawę do wyjaśnienia, proszony jest o kontakt z nami pod adresem e-mail: opinie@inwemer.pl. Wszystkie zgłaszane do nas sprawy pracownicze są wyjaśniane.

Tak1Nie3
@Opole

Jeżeli obcięła Ci wypłatę i miałeś takie nieprzyjemności ,to czemu nie podpisałeś się z imienia i nazwiska, żeby Firma wyjaśniła tę sprawę? A może zostałeś zwolniony z powodu żle wykonywanej pracy ? i Twoje " ego" nie przyjęło to do wiadomości ? Takie osoby, a szczególnie młode spotykam bardzo często co to wszystko wiedzą i robią najlepiej a do tego kombinują jak zerwać się z pracy.. Ja już pracuję kilka lat w tej Firmie nie miałam problemu w pracy, jestem punktualna ,pracuję tyle godzin jak mam w umowie i za te godziny. mam zapłacone.

Tak2Nie5
Krycha
@pracownik

No właśnie przyjmują pracowników z grupami bo mają z Pefromu dofinansowania i to nie małe .A są takie osoby które nie potrafią sprzątać.Bo pracownika dobrego nie wynagradzają twierdzą ze nie ma pieniędzy.A po drugie jeżeli jest osoba zatrudniona na umowę zlecenie naliczają np.45minut a nie godzinę za sprzątanie /kpina/.Liczą na jednym obiekcie m2 i po wyżej 100m2 naliczają1 godzinę.To jak można dobrze posprzątać przez 1 godzinę tyle metrów .A na etacie to godziny tylko liczą .Przecież to nie akord.I wcale sie nie dziwię ze ludzie tak traktują takie firmy.Bo jak sie wymaga od pracownika dobrze wykonania pracy to trzeba tez pracownika dobrze wynagradzać.

M.B
@INWEMER System sp. z o.o.

Proszę sprawdzić dobrze regiony waszej Firmy dot.rozliczeń pracowników a dopiero się wypowiadać.Bo tak się dzieje jak pszą pracownicy.

Tak2Nie1
olik
@INWEMER System sp. z o.o.

To są prawdy pisane przez pracownikow i proszę nie kłamać ze tak się nie dzieje.Tylko coś zrobić w tym kierunku żeby było lepiej .

piko
@M.B

Święta prawda

halina

jestem pracownikiem od 9 lat,najpierw na umowę-zlecenie a teraz na umowę o pracę.Czytając o Firmie-nagrodach,zyskach zastanawiam sie dlaczego my-pracownicy nie czujemy,że pracujemy w takiej super Firmi.Jest nas 8000,nasza praca chyba też przyczynia się do wizerunku firmy,a nie mamy z tego powodu żadnych profitów;premii,bonów świątecznych...Z umowami o pracę jest różnie-zależy od koordynatora,różnie bywa z zapłatą za zastępstwa i z zaopatrzeniem w środki czystości.Tak naprawdę jedyną zaletą Firmy jest w terminie wypłacana pensja.

Tak3Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 64 dni.

Wiecie może czy w INWEMER System sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Tak1Nie1
Ciekawy
Kandydat

Hej. Chciałem zapytać czy ktoś pracował w firmie INWEMER na terenie Dębicy w woj. podkarpackim? Szukają pracownika do dwóch banków blisko siebie. Chciałbym też wiedzieć o jakie banki chodzi. Pozdrawiam

@Ciekawy

Szanowny Panie, prosimy o bezpośredni kontakt z nami pod adresem: rekrutacja@inwemer.pl - uzyska Pan informacje na temat oferty pracy, która Pana zainteresowała.

Maja

To ja dodam cos od siebie. Firma umywa rece od wszelkich problemow. Bzdura tez jest ze reaguje na skaegi oeaciwnikow. Jeszcze miesiac temu pracowalam na takuej smieciowej umowie za 21 dni roboczych otrzynalma 808 zl wynagrodzenia. Miesiac szorowania zasranych kibli. Czemu...bo tak postanowil koordynator . Godziny mu sie nie zgadzaly. A oraca wykonana.

Tak12Nie2

@Maja

Szanowna Pani, nie otrzymaliśmy zgłoszenia od Pani odnośnie sytuacji, którą Pani opisuje. Reagujemy na zgłaszane do nas problemy. Prosimy o wiadomość na adres e-mail: opinie@inwemer.pl, wiadomość trafi do odpowiednich osób, które zajmą się weryfikacją i wyjaśnieniem sprawy.

TakNie8
BEATA
@Maja

Witam serdecznie Niech pani zadzwoni do pip-u i przedstawi daną sytuację tam się już nimi zajmą w odpowiedni sposób Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia

Tak17Nie2

Pracodawca

Szanowni Państwo, nasi pracownicy otrzymują umowę najpóźniej w dniu rozpoczęcia pracy. Nie ma możliwości podjęcia pracy w firmie bez zawarcia umowy i sfinalizowania niezbędnych formalności.

Tak1Nie7

Tak1Nie5
B.M
@INWEMER System sp. z o.o.

Proszę nie pisać nieprawdy ze w dniu rozpoczęcia pracy pracownik dostaje umowę.Ja i inni pracownicy nie dostaliśmy umów tak jak przewidują przepisy w Kodeksie Pracy.I nie wprowadzać ludzi w błąd.Bo to nie przystoi.

Tak10Nie

@B.M

Bardzo prosimy zatem o wiadomość na adres: opinie@inwemer.pl i podanie szczegółów w celu niezwłocznej weryfikacji. Taka sytuacja jest niedopuszczalna. Czekamy na zgłoszenie, żeby móc wyjaśnić sprawę.

@B.M

Bogusia
@INWEMER System sp. z o.o.

Prawda jest że na umowy czeka się tygodniami ba a nawet miesiącami, na pomoc koordynatora nie ma co liczyć

Ala
@INWEMER System sp. z o.o.

To jes nie prawda że pracownicy dostają umowę odrazu

Dominika

Katastrofa, właśnie kończę przygodę z tą firmą .nie prawda jest , że umowę się dostaje w dniu zatrudnienia, ja na swoją czekałam ponad miesiąc ...w dniu zatrudnienia podpisujesz jedynie polecenie pracy , którego i tak na oczy później nie widziałam . Pierwszy miesiąc był ok , kasa się zgadzała .. natomiast kolejny miesiąc przelali pół należnej pensji , nie można się doprosić o swoje pieniądze .. utrudniony kontakt , albo nie odbierają albo koordynatorka twierdzi że chce mieć czas dla siebie bo pracuje od rana do wieczora co w ogóle nie powinno mnie interesować ... Po kilku dniach dzwonienia i upominania się o pieniądze wkoncu dowiedziałam się , że ich nie dostanę bo zapomnieli mnie poinformować , że skrócili godziny pracy i wyrównają mi to w przyszłym miesiącu ale też nie wiadomo czy za tyle godzin ile przepracowałam czy za połowę, która zmniejszyli ... Dobrze , że sama dzwoniłam i przypominałam się , bo z ich strony ciężko nawet wysłać głupiego SMSa . A co z takimi ludźmi którzy się nie dopatrzą , albo nie upomną ..wyzysk

Tak9Nie1

@Dominika

Szanowna Pani, prosimy pilnie o bezpośredni kontakt z nami, pod adresem: opinie@inwemer.pl w celu niezwłocznej weryfikacji i wyjaśnienia sprawy.

TakNie8
Tak!
@Dominika

Święta prawda też czekam na umowę trzeci miesiąc i też są braki przy wynagrodzeniu teraz ucinają etaty komu się da rzekomo koronowirus tak naprawdę robią ludzi w ch....i tyle. Ludzie dostają za tą samą prace marne grosze i jeszcze plus braki za przepracowane godziny przy wynagrodzeniu. Dzwoniąc wyjaśnić sprawę słyszę że mamy trudny okres a praca wykonana czyli można w czasie pandemii pracować na czarno !!!

Tak8Nie

@Tak!

Szanowni Państwo, ponawiamy prośbę o bezpośredni kontakt z nami pod adresem: opinie@inwemer.pl; tylko mając wiedzę o szczegółach, jesteśmy w stanie wyjaśnić sygnalizowane powyżej tematy. Każda zgłoszona bezpośrednio do nas sprawa jest niezwłocznie kierowana do weryfikacji i jest wyjaśniana z Działem Personalnym i właściwym Dyrektorem Regionu.

!
@INWEMER System sp. z o.o.

Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd! Nic nie robicie w celu wyjaśnienia jakiejkolwiek sprawy nie mówiąc o ciągłych bramach w wynagrodzeniu pracowników bo to wy robicie! To wasza metoda nawet cięte są z wynagrodzen osób niepełnosprawny które że względu na swoją niepełnosprawnośc nie potrafią upomnieć się o swoje !!! Sprawa idzie do Urzędu Skarowego!

@!

Szanowni Państwo, stanowczo nie zgadzamy się z tą opinią! Każdą sprawę pracowniczą można zgłosić koordynatorowi, zwrócić się z zapytaniem o wyjaśnienie również do kierownika lub dyrektora danego regionu. Ponadto przekazujemy naszym pracownikom niezależny adres e-mail: opinie@inwemer.pl, na który zawsze odpowiadamy, w każdej sprawie pracowniczej. Działamy zgodnie z prawem i nie zgadzamy się na wpisy, które podważają wiarygodność firmy INWEMER. Prosimy nie przedstawiać fałszywego obrazu firmy i skorzystać z kanałów komunikacji, które udostępniamy. Wierzymy, że każdą sprawę, z którą zgłasza się nasz personel jesteśmy w stanie wyjaśnić!

Pracodawca

Szanowni Państwo, ponawiamy prośbę o zaprzestanie publikowania wpisów, których treść jest niezgodna z prawdą, podobnie jak poniższy wpis.

TakNie1
Lilo

Chcialam jeszcze dodac że firma jest duża ale nie wie kogo przymuje na stanowisko kordynatorow ludzi ktorzy Wogole sie na tym nie znają (usunięte przez administratora)

Basis

Niestety pracowałam w tej firmie koordynatorka pani Agnieszka .S. nie jest osobam zetelnom brak dogadania się z pracownikami zwlekanie z załatwianiem spraw totalnie olewajam człowieka nie polecam pracy z tam osobom i w tej firmie

Tak11Nie2

@Basis

Szanowna Pani, niestety nie pracuje u nas koordynator o takich danych. Przypominamy, że wszelkie indywidualne sprawy prosimy kierować na adres: opinie@inwemer.pl Nasz Dział Kadr służy pomocą w rozwiązywaniu indywidualnych problemów pracowniczych.

TakNie9
@INWEMER System sp. z o.o.

Pracuje host koordynatorem w miejscu w którym pracowalyśmy czyli BNP PARIBAS NA OWIECIMSKIEJ W Rudzie śląskiej. Zróbcie z nią porządek nie da się z nią dogadać.

Asia
@Basis

Rzetelną..jak już;) najpierw nauka j. Polskiego ,pózniej oskarżanie innych;)

d.g
@Asia

O jaka polonistka czy Ty kobieto widzisz co napisałaś.

Lilo
@Basis

Niestety też mialam okazje poznac ta pania ktora mnie zwolnila pracowałam tam 5 lat akurat nie w tej firmie ale w tym banku kobieta wogole nie poeinna byc kordynatorem nie załatwia potrzebnych rzeczy czekanie na srodki czystość trwala wiecznosc . Bez skrupułów mnie zwolnia z dnoa na dzień

Izulka1231

Ja nie jestem zadowolona, koordynatorka robiła awantury o środki czystości, rękawiczki lateksowe w takim stanie że szkida mówić, po założeniu pekaly, zlezane. (usunięte przez administratora)w tej firmie że szok. Chodzi o liczbę godzin adekwatne do wynagrodzenia. Odeszłam po 3 tygodniach. Czekam na pieniądze, jeśli 15 maja nie będzie, sprawa idzie do Sądu Pracy

Tak9Nie

@Izulka1231

Szanowna Pani, prosimy o bezpośredni kontakt z nami pod adresem: opinie@inwemer.pl i podanie szczegółów w celu wyjaśnienia sprawy.

TakNie9
Stefan

Norma w tej firmie

p.l
@Izulka1231

I tak powinni pracownicy robić .Jak by mieli częsciej kontrole i kary duże to może by sie czegoś nauczyli.Bo tylko wyzysk .Myślą ze zapłacą za jedną godzinę za sprzątanie obiektu i sprawa załatwiona .Jak można obiekt duzy po sprzątać w ciągu jednej godziny . Ale tak wyliczają kierownicy.Dziwią się ze nie maja ludzi do pracy?(usunięte przez administratora)

B.M
@Izulka1231

I bardzo dobrze zrobiłaś. tak każdy pracownik powinien zrobić.

Anna

Zniesmaczona i inne to pewnie konkurencja ha ha. Ja mam same bardzo dobre doświadczenia z oddziałem w Szczecinie.

monia
@Anna

Bo w Szczecinie jest ponoć normalny kierownik.

Tak2Nie2
Zniesmaczona

Wpadłam sprawdzić czy firma mi odpisała. Chciałam się dowiedzieć czy podejmiecie kroki w sprawie pana Andrzeja W. bo ludzie nie bez powodu mówią, to co mówią, a tu proszę. Mój komentarz został usunięty... Cóż, skoro postanowiliście zamieść sprawę pod dywan, to może Państwowa Inspekcja Pracy się przyjrzy wszystkiemu. Mam nadzieję, że wtedy "plecy" tego pana zmaleją do zera, a i wezmą się za nielegalne umowy. Może pomogę tym pracownikom, którzy zostali i boją się odezwać upominając się o swoje.

Tak13Nie1

@Zniesmaczona

Szanowna Pani, wszelkie uwagi prosimy kierować bezpośrednio na adres e-mail: opinie@inwemer.pl. Zgłaszane tam tematy są kierowane do weryfikacji i wyjaśnienia. Zapewniamy, że każda opinia jest dla nas ważnym sygnałem do reakcji. Prosimy o wiadomość. Zgłaszane anonimowo na forum publicznym opinie, zawierające dane osobowe, są moderowane, ale to nie oznacza, że Pani wpis zostaje bez reakcji.

Tak1Nie9
@INWEMER System sp. z o.o.

Skoro reakcja będzie, to myślę, że sensu ponownego pisania tego samego, nie ma. Ludzie wiecznie nie mogą się doliczyć pensji, jakby stawka godzinowa skakała. Często braki w pensji po nawet 100 zł i więcej. Rozumiem, że czasem może dojść do błędu, ale nie miesiąc w miesiąc!

Tak9Nie1

@Zniesmaczona

Szanowna Pani, wszelkie zgłaszane nam niejasności są wyjaśniane od razu, na bieżąco. W ostatnim czasie nie odnotowywaliśmy żadnych zgłoszeń o pomyłkach czy nieprawidłowościach w wynagrodzeniach. Pracownicy nie zgłaszają tego rodzaju sytuacji, również w regionie wspomnianym przez Panią. Prosimy o kontakt pod adresem: opinie@inwemer.pl i podanie szczegółów.

Tak2Nie8
@INWEMER System sp. z o.o.

To bardzo ciekawe co Państwo piszą. Bo rozmawiałam z większością pracownic (obecnych i byłych) i KAŻDA miała braki w pensji. Niestety, niektóre to zgłosiły bezpośrednio do Pana Andrzeja i co robił? Nie wypłacał od razu, tylko w kolejnej pensji jako "premia". Ludzie tyrają na śmieciowych umowach, a on łaskę robi, że odda im ich zarobione pieniądze. Kilka dni temu koleżanka mi wysłała zdjęcia jak opróżnia worek z odkurzacza, bo koordynator kazał jej oszczędzać worki! Tak duża firma i nie stać Was na środki czystości? Jeszcze te podstawowe? Może wyślijcie kogoś, kto wypyta pracowników o sytuację? Bo widzę, że wolicie psuć renomę całej firmie przez nieodpowiedniego człowieka, na nieodpowiednim dla niego stanowisku. To mój ostatni tutaj wpis, jeśli sytuacja nie ulegnie poprawie, ten człowiek nadal będzie robić co chce, sprawę zgłaszam do Państwowej Inspekcji Pracy, bo firma jak widać umywa ręce.

Tak9Nie3
@Zniesmaczona

To tak jak w naszej sytuacji koordynator ma wszystko w dużym D i to faktycznie dużym ....

Tak8Nie
Madzia
@Zniesmaczona

Czy mozna jakis numer do pani cgciala bym z paniom porozmawiac o tej firmie bo sama w bo sama w niej pracuje

ALEKSANDRA
@Zniesmaczona

Witam kompletnie nie zgadzam sie z pani opinią na temat pana Andrzeja pracuje w firmie 11 lat nigdy nie miałam problemów ani z wynagrodzeniami ,umowami ani zamawianymi rzeczami do banku zawsze było wszystko na czas i dokładnie to co było zamówione, pan Andrzej zawsze był i jest-słownym i uczciwym kierownikiem zawsze dotrzymuje słowa i mogę na Niego liczyć wiec chyba piszemy i mówimy o dwóch inny osobach- każdemu życze aby pracował pod takim kierownictwem a praca bedzie spokojna .

Tak2Nie5
A.g
@ALEKSANDRA

Podzielam pani opinie. Tylko leniuchy piszą negatywne opinie

A.g
@Ania

Przede wszystkim Droga Pani, aby dodać taką negatywną opinię trzeba podpisać się imieniem i nazwiskiem lub podać numer kontaktowy ,aby pracodawca mógł wyjaśnić sprawę . A może okazało by się ,że to pani nie wywiązała się z umowy o pracę i była złym pracownikiem;)

Tak1Nie4
Szczęśliwy

Wszyscy tak mają

PIS
@ALEKSANDRA

Ciekawe z jakiego regionu jest pani .Bo nasz kierownik liczy metry na jednym obiekcie a na drugim część etatu daje .Nawet nie orientuje się jak wyglądają obiekty tylko metry liczy i korzyści dla Firmy.A pracowników to w ogóle nie zna .Tylko każe szukać ludzi z grupą.To jest chore .

Przemysław

Jestem pracownikiem tej firmy od 3 lat .Mój koordynator pan Andrzej R. jest dobrym pracodawcą który dba o swoich pracowników .Nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń co do naszej współpracy. Pieniądze są wypłacane zgodnie z harmonogramem, a środki czystości i wszelki inny sprzęt potrzebny do wykonywania pracy przychodzi zawsze według zamówienia. Pan Andrzej jest bardzo pomocny jeśli zaistnieją jakieś problemy. Od prawie roku pracuje na kilku obiektach naraz i zawsze jak pan Andrzej znajdzie nowego pracownika, by trochę mnie odciążyć, to popracuje taki kilka dni i stwierdza że za takie pieniądze nie opłaca mu się, że praca jest za ciężka i wiecznie są jakieś problemy. Więc czytając komentarze zastanawiam jak to jest, że jedni potrafią pracować, chwalą sobie firmę, a inni wiecznie mają problemy. W okręgu w którym pracuję jest kilku pracowników którzy są związani dłużej z firmą i problemów nie mają. Z wieloma osobami się zaprzyjaźniłem i pracowałem z nimi przy różnych dodatkowych zleceniach. Mogę żałować że komentarze są anonimowe. Kryje to tchórzy którzy potrafią tylko narzekać bez podawania faktycznych przykładów i dowodów. Sama firma zaleca zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości do centrali lub instytucji państwowych zajmujących się prawami pracownika. Tyle ode mnie. Pracownik z okręgu zachodniopomorskiego.

Tak6Nie7
gosha
@Przemysław

To musicie mieć szczęście bo niestety nie wszyscy koordynatorzy szanują pracowników i zapewniają środki czystości zgodnie z zamówieniem. U nas każda prośba o braki kończy się awanturą.

Tak3Nie1

@gosha

Szanowna Pani, ponawiamy prośbę o bezpośredni kontakt z nami pod adresem e-mail: opinie@inwemer.pl i podanie szczegółów w celu weryfikacji i wyjaśnienia tematu.

TakNie2
Inspekcja pracy Już w drodze
@Przemysław

Raczej sam Pan pisał sobie Andrzeju ten komentarz ( albo sekretarka ) (usunięte przez administratora)

Jowitta

Dobrze mi sie pracowało w tej firmie. Poznałam tu fajnych ludzi. Naprawdę porządna firma, a pracownicy uczciwi. Pan Andrzej niestrudzenie piastuje obowiązki kierownika, choć wiadomo, że w dzisiejszych czasach to bardzo trudna rola. Polecam Inwemer jako pracodawcę. Niewielu jest pracodawców, którzy sprzyjają osobom niepełnosprawnym. Moja opinia o jest bardzo pozytywna.

Tak5Nie10

@Jowitta

Szanowna Pani, bardzo dziękujemy za podzielenie się pozytywną opinią o pracy w naszej firmie.

Asia
@Jowitta

Oczywiścue ,wystarczy chcieć pracować. Tylko leserzy wpisują negatywy. Nie przykładają się do pracy i pózniej fochy. Znamienne.

Tak1Nie9
Izulka1231
@Asia

Bzdury kobieto wypisujesz, to była moja dodatkowa praca, diczyscilam kąty w tym banku. Pani Dyrektor banku PKO była bardzo zadowolona, ale nikt nie będzie oszukiwać na ilości godzin pracy, jak chcesz pracować charytatywnie, twój wybór sale ha nie będę

Tak7Nie

@Izulka1231

Wszelkie sprawy, zgłaszane do nas pod adresem: opinie@inwemer.pl są wyjaśniane, dlatego ponawiamy prośbę o bezpośredni kontakt z nami i podanie szczegółów.

????????????????
@Jowitta

Hahahaha....dobre sobie jakieś żarty chyba sam Pan Andrzej pisał ten komentarz!!!

Hahaha

Ale dużo zostało usuniętych negatywnych komentarzy O tej firmie!

Tak3Nie3

@Hahaha

Informujemy, że zgodnie z regulaminem archiwizowane są wpisy niemerytoryczne, obraźliwe i te, które nie mają pokrycia w rzeczywistości. Natomiast na zgłoszenia z konkretnymi problemami reagujemy niezwłocznie.

Tak2Nie6
janusza01313@gmail.com

Witam szukam pracy przy sprzątaniu jestem z Krakowa

@janusza01313@gmail.com

Bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z nami pod adresem: rekrutacja@inwemer.pl

Weronika Pietrzyk Lubliniec

Podjęłam się pracy w tej firmie razem z mamą. Zapowiadało się dobrze, 3 godziny dziennie więc pasowało nam idealnie. Szkoda że koordynator p. (usunięte przez administratora)wolał obrabiać nam tyłki z pracownicami innych oddziałów, dokumenty przekazał osobie trzeciej zamiast dostarczyć osobiście lub przez pocztę. Rozumiem że nasze dane są ogólnodostępne? I chciałbyśmy wiedzieć z mamą gdzie są pieniądze za przepracowane godziny? Dodam jeszcze że Pani kierownik Banku PKO powiedziała nam osobiście że chcą zrezygnować z usług tej firmy bo się nie da z ludźmi dogadać

Tak5Nie1

@Weronika Pietrzyk Lubliniec

Szanowna Pani, Pani zgłoszenie, przesłane na adres: opinie@inwemer.pl, jest w trakcie weryfikacji.

Zostaw merytoryczną opinię o INWEMER System sp. z o.o. - Warszawa