2 Dodaj opinię
2 161 112 5 1

Opinie o INWEMER System sp. z o.o.

Zdziwiona Nowy wpis

Witajcie .Ja tez pracowałam w tej firmie niestety tylko na zastępstwie. Przyglądałam się wszystkiemu jak to w nowej pracy .I co zobaczyłam to mnie zszokowało. jedna z pań ,która pewnie te wpisy płodzi to osoba bardzo niedobra, chodziła po banku i wyszukiwała błędów innych dziewczyn z drugiej zmiany. A dlaczego ? bo podobno chciała wstawić swoją koleżankę a na to nie chciał się zgodzić koordynator, ale może to plotki Kolejna sprawa to bieganie po zakupy Dyrekcji banku przez co zyskała sobie chyba dozgonną wdzięczność i stała się nieusuwalna. Też rozmawiałam z dziewczynami i wystarczy sprawdzić ile osób się zmieniło tylko dlatego że nie mogły wytrzymać współpracy z tą osobą. Nic tylko karteczki i wytykanie błędów innym.Akurat mnie pieniądze wpłynęły na czas wszystkie i żadna z dziewczyn nic nie mówiła o brakach Może akurat nie trafiłam na taką

Zniesmaczona

Wpadłam sprawdzić czy firma mi odpisała. Chciałam się dowiedzieć czy podejmiecie kroki w sprawie pana Andrzeja W. bo ludzie nie bez powodu mówią, to co mówią, a tu proszę. Mój komentarz został usunięty... Cóż, skoro postanowiliście zamieść sprawę pod dywan, to może Państwowa Inspekcja Pracy się przyjrzy wszystkiemu. Mam nadzieję, że wtedy "plecy" tego pana zmaleją do zera, a i wezmą się za nielegalne umowy. Może pomogę tym pracownikom, którzy zostali i boją się odezwać upominając się o swoje.

Tak4Nie1

@Zniesmaczona

Szanowna Pani, wszelkie uwagi prosimy kierować bezpośrednio na adres e-mail: opinie@inwemer.pl. Zgłaszane tam tematy są kierowane do weryfikacji i wyjaśnienia. Zapewniamy, że każda opinia jest dla nas ważnym sygnałem do reakcji. Prosimy o wiadomość. Zgłaszane anonimowo na forum publicznym opinie, zawierające dane osobowe, są moderowane, ale to nie oznacza, że Pani wpis zostaje bez reakcji.

@INWEMER System sp. z o.o.

Skoro reakcja będzie, to myślę, że sensu ponownego pisania tego samego, nie ma. Ludzie wiecznie nie mogą się doliczyć pensji, jakby stawka godzinowa skakała. Często braki w pensji po nawet 100 zł i więcej. Rozumiem, że czasem może dojść do błędu, ale nie miesiąc w miesiąc!

@Zniesmaczona

Szanowna Pani, wszelkie zgłaszane nam niejasności są wyjaśniane od razu, na bieżąco. W ostatnim czasie nie odnotowywaliśmy żadnych zgłoszeń o pomyłkach czy nieprawidłowościach w wynagrodzeniach. Pracownicy nie zgłaszają tego rodzaju sytuacji, również w regionie wspomnianym przez Panią. Prosimy o kontakt pod adresem: opinie@inwemer.pl i podanie szczegółów.

@INWEMER System sp. z o.o.

To bardzo ciekawe co Państwo piszą. Bo rozmawiałam z większością pracownic (obecnych i byłych) i KAŻDA miała braki w pensji. Niestety, niektóre to zgłosiły bezpośrednio do Pana Andrzeja i co robił? Nie wypłacał od razu, tylko w kolejnej pensji jako "premia". Ludzie tyrają na śmieciowych umowach, a on łaskę robi, że odda im ich zarobione pieniądze. Kilka dni temu koleżanka mi wysłała zdjęcia jak opróżnia worek z odkurzacza, bo koordynator kazał jej oszczędzać worki! Tak duża firma i nie stać Was na środki czystości? Jeszcze te podstawowe? Może wyślijcie kogoś, kto wypyta pracowników o sytuację? Bo widzę, że wolicie psuć renomę całej firmie przez nieodpowiedniego człowieka, na nieodpowiednim dla niego stanowisku. To mój ostatni tutaj wpis, jeśli sytuacja nie ulegnie poprawie, ten człowiek nadal będzie robić co chce, sprawę zgłaszam do Państwowej Inspekcji Pracy, bo firma jak widać umywa ręce.

Tak1Nie1
Ania Nowy wpis
@Zniesmaczona

To tak jak w naszej sytuacji koordynator ma wszystko w dużym D i to faktycznie dużym ....

Basis

Niestety pracowałam w tej firmie koordynatorka pani Agnieszka .S. nie jest osobam zetelnom brak dogadania się z pracownikami zwlekanie z załatwianiem spraw totalnie olewajam człowieka nie polecam pracy z tam osobom i w tej firmie

@Basis

Szanowna Pani, niestety nie pracuje u nas koordynator o takich danych. Przypominamy, że wszelkie indywidualne sprawy prosimy kierować na adres: opinie@inwemer.pl Nasz Dział Kadr służy pomocą w rozwiązywaniu indywidualnych problemów pracowniczych.

Ania Nowy wpis
@INWEMER System sp. z o.o.

Pracuje host koordynatorem w miejscu w którym pracowalyśmy czyli BNP PARIBAS NA OWIECIMSKIEJ W Rudzie śląskiej. Zróbcie z nią porządek nie da się z nią dogadać.

Były pracownik Nowy wpis

Witam jestety pracowala kordynayor pani agnieszka w Rzeszów na firmie bo sama miałam ja. Za kordynatorke i owszem. Zgadzam sie z ta opinia o kordynatorce

Ania

Najgorsza firma w jakiej pracowałam koordynator Agnieszka S. Nie szanuję ludzi którzy dobrze pracowali po prostu ''wszystkie do wymiany" tak uslyszalysmy przy podpisaniu umów a zarazem zwolnieniem. LUDZIE TAM JEST TOTALNY (usunięte przez administratora) MIEDZY LUDZMI I NIKT NIE DA RADY TEGO OGARNAC. NIE DAJCIE SIE TAM WCIAGNAC PO PRACY DALEJ ZMARTWIENIE

Asia

Witam.mam pytanie czy po zakończeniu umowu nie. Ma dostania świadectwa pracy bo ja nie dostalam.

@Asia

Uprzejmie prosimy o kontakt i podanie szczegółów zapytania, pod adresem: opinie@inwemer.pl

krystynacapala77@gmail.com
Nazwa działu: Finanse

Pracowałam solidnie cały miesiąc grudzień w soboty po 4 godz. niedziele 4 godz.a w dzień normalnie po 2 godz zostałam (usunięte przez administratora) nie policzono mi tyle godz. co przepracowalam (usunięte przez administratora) mnie na 9 godz. nie jestem jedną osobą co (usunięte przez administratora) nie wiem na jakiej podstawie obliczaja nie ma zadnego grafiku który by był podstawą obiczenia mi godz. upominam się obiecują że wypłaca wiem że tak nie jest kto przychodzi do pracy to po pierwszej wypłacie odchodzi lepiej szukać pracy w innej firmie niż tej nie polecam

@krystynacapala77@gmail.com

Szanowna Pani, dziękujemy za zgłoszenie, temat został już przekazany do weryfikacji i wyjaśnienia.

Bartodziej45

Do dnia dzisiejszego Pani zatrudniona w waszej firmie pracująca na terenie Malborka BGŻ nie otrzymała żadnej umowy .od 02.01.2020 do chwili obecnaj pracuje na czarno.Próbowała się upomnieć w oddziale to tam powiedzieli że Kadry do dnia dzisiejszego umów nie przekazały.

e@spoko

Witam. Przeczytałam różne opinie na temat Firmy Inwemer System Sp. z o.o. Postanowiłam dołożyć swoją opinię. Firma Inwemer dała ofertą pracy którą podjęłam. Jestem rozczarowana ponieważ dostałam tylko umowę zlecenie, do tego przez agencję pracy tymczasowej. Nie wiadomo kiedy spodziewać się umowy o pracę, lub przyjęcia do firmy Inwemer. Trudno dowiedzieć się konkretnych szczegółów w sprawie umowy o pracę. Jak wiadomo każda firma ma swoje przepisy.

Tak10Nie
Asia
@e@spoko

Nie licz na umowę o pracę przyjmują tylko z orzeczeniem o niepełnosprawności

Tak8Nie
Mala12
@e@spoko

Witam jak pani orzeczenia nie ma to pani umowy o pracę nie dostanie. Coś wiem na temat tej firmy

Tak6Nie
niezadowolona
@Asia

Ja mam grupę tyle że lekki stopien i nie dostanę umowy o pracę tyko zlecenie. tylko umiarkowany i znaczny

niezadowolona
@Asia

Witam ja posiadam grupę tylko że lekki stopień i umowa zlecenie. umowa chyba tylko dla tych ze znacznym stopniem

Andrzej
@niezadowolona

Chciałbym dowiedzieć się, czy w dalszym ciągu, aby móc otrzymać umowę o pracę w firmie Inwemer System wymagane jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności? Ktoś z Was w ostatnim czasie brał udział w procesie rekrutacyjnym i mógłby potwierdzić, jak to wygląda? Z góry dziękuję za poświęcony czas.

Pracownica
@Andrzej

Nadal umowy zlecenie, tylko z orzeczeniem można liczyć na umowę o pracę. Nie wiem czy firma wie, ale wykonywana praca (przez większość ludzi), nie nosi znamion umowy zlecenia. Gdyby ludzie poszli do sądu pracy, wywalczyliby spokojnie umowy o pracę. Z tym, że pewnie byłaby to ostatnia umowa, bez przedłużenia.

@Pracownica

Znaczna część naszych pracowników jest zatrudniona w oparciu o umowy o pracę, jednak część prac ma charakter dorywczy i tam mamy do czynienia z pracą zleconą. Często nasi zleceniobiorcy po pewnym czasie wiążą się z nami na dłużej, a ich umowa cywilna zostaje zamieniona na umowę o pracę.

Tak2Nie1
Pracownica
@INWEMER System sp. z o.o.

Oczywiście, że przy charakterze dorywczym pracownik nie powinien mieć nawet umowy o pracę, ale nikt mi nie powie, że praca od poniedziałku do soboty, w tych samych godzinach, przez pełen miesiąc (na tym samym obiekcie), nosi znamiona umowy zlecenie.

@Pracownica

Szanowna Pani, prosimy o kontakt i wiadomość na adres: opinie@inwemer.pl

@INWEMER System sp. z o.o.

Nie ma takiej możliwośći osoby bez orzeczenia nie maja szans na umowe o prace. Proszę nie pisać takich bzdur żaden dyrektor nie wyrazi na to zgody

Bartodziej45
@INWEMER System sp. z o.o.

Bzdura! Znam takie osoby którym pokończyły się umowy i do dnia dzisiejszego pracują bez umów .Dopiero jak się coś dzieje to umowy są rozwożone i podpisywane z datą wsteczną.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Wiecie czy INWEMER System sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

tadziuO2.pl

inwemer jest łok.

Darko

Witam pracowałem w waszej firmie 2 lata w raz z żoną placówka Olsztyn, mam 2 gr inw. 31-12-2019 zakończyła mi sie umowa o prace , jeszcze z 7 miesięcy temu prosił kierownika i koordynatora żeby poinformował nas wcześniej z dwa miesiące przed końcem umowy ze niezostanie nam przedłużona kierownik i koordynator zapewnili nas ze będzie przedłużona i w razie co poinformują nas wcześniej i tak zrobili dokładnie 31-12-2019 godzina 20:06 sms o treść ze umowa nie zostaje przedłożona ,dziękuje waszej firmie za take Życzenia Noworoczne

@Darko

Dziękujemy Państwu za dwuletnią pracę. Niestety, nie mogliśmy zawrzeć z Państwem nowych umów o pracę z przyczyn niezależnych od nas. Jest nam bardzo przykro, że ich zakończenie zbiegło się z końcem roku kalendarzowego. Jeżeli Państwo oczekują od nas dodatkowych wyjaśnień, zachęcamy do kontaktu z nami pod adresem: opinie@inwemer.pl.

J.

Ja przez kilka lat pracowałam w Lublinie,na umowie o pracę/ posiadam stopień niepełnosprawności / i nie mogę złego słowa napisać.Było ,tak jak powinno być.Nie brakowało środków,pensja zawsze na czas,jasne zasady,bardzo bobry kontakt z koordynatorem,brygadzistką.Ale pracowałyśmy dobrze,nie było skarg i zastrzeżeń co do wykonywanej pracy i może w tym tkwi sekret dobrej wzajemnej współpracy.

@J.

Szanowna Pani, serdecznie dziękujemy za podzielenie się pozytywną opinią o pracy w naszej firmie. Pozdrawiamy

Wolf

Szukają ciągle Technika Obsługi Budynku Proponując śmieszne 3500brutto co daje ok 2500zł netto dla elektryka z uprawnieniami E +D to śmiech niech szukaja powodzenia, tacy mierzą wyżej co najmniej 5500brutto na początek mamy 2019 a ne lata 90-te

@Wolf

Poszukujemy specjalistów z uprawnieniami SEP GR 1 (elektryka) min. E (eksploatacja). Nie poszukujemy pracowników z uprawnieniami typu D (dozorowe). Warunki płacowe uzależnione są od zakresu prac i kompetencji. Proponujemy wynagrodzenie od 3800 zł brutto, ponadto technicy otrzymują inne wynagrodzenia, takie jak nagrody czy benefity.

TakNie

Moje zdanie jest takie i oszczenie nie zblizajcie sie do tej firmy . przyjmnia was ale beda wami rzucać po placowkach a jak przyjdzie co do załatwienia wam u kordynatora po poludniu to problem . informują cpracownika o szkoleniu bhp popołudniu a jak im sie powie że sie nie da rady to cie (usunięte przez administratora) zwolnieniem dyscyplinn arnym . A na temat środków to sie nie chce nawet wypowiadac. Bo. To sa żarty i kpiny

Tak4Nie

@Pracownik

Nasi pracownicy mają proponowane różne miejsca pracy, w miarę możliwości oferujemy jak najbardziej dogodne dla naszych pracowników. Natomiast zgodnie z Kodeksem Pracy nie możemy dopuścić pracownika do pracy bez przeprowadzonego szkolenia BHP. Ponawiamy naszą prośbę o przesyłanie wszelkich uwag bezpośrednio na adres e-mail: opinie@inwemer.pl, każdą sprawę wyjaśnimy.

Ja

Jak dlugo sie czeka na umowe która została podpisana a nie zostala wreczona osobie zatrudnionej i zgloszona do ZUSu brak stroju roboczego i środków czystości kursu bhp

@Ja

Bardzo prosimy o pilny kontakt pod adresem opinie@inwemer.pl oraz wskazanie obiektu i danych koordynatora celem niezwłocznej weryfikacji i wyjaśnienia sprawy.

TakNie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w INWEMER System sp. z o.o.?

@Pytanie

Ponieważ firma jest duża, a pracownicy mieszkają w różnych rejonach Polski, nie organizujemy spotkań dla całej firmy. Spotykamy się lokalnie.

Łódź

Ludzie jak najdalej od tej firmy!!(usunięte przez administratora) Pracowalam w tej (usunięte przez administratora)firmie brak szacunku ze strony koordynatora (usunięte przez administratora). Wypłaty nie dostalam do dzis za przepracowane dni. Inspekcja pracy musi sie za nich wziąsc.

@Łódź

Szanowna Pani, bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: opinie@inwemer.pl i podanie Pani danych osobowych; tylko to umożliwi niezwłoczne przekazanie tematu do Działu Personalnego i weryfikację, czy taka sytuacja miała rzeczywiście miejsce.

Krystian

Pracowalem inwemer,nie dbaja o pracownikow,od ubioru po sprzet do pracy,nawet szczotek nie kupią,(usunięte przez administratora)

Tak1Nie1

@Krystian

Wszystkie uwagi lub zauważone nieprawidłowości bardzo prosimy o zgłaszanie na adres e-mail: opinie@inwemer.pl lub adres korespondencyjny, jaki został podany w umowie.

M.G

Pracowałam jako pracownik sprzątający w Bydgoszczy i bardzo sobie ceniłam wspólną współpracę. Koordynator, którego miałam, to zawsze gotowy do dogadania się; jak coś potrzebowałam to nie było problemu. Wypłata zawsze na czas- nie pamiętam by kiedykolwiek były jakieś spóźnienia. Bardzo miło wspominam tą pracę.

daniel.drob@wp.pl

Dzień dobry, jestem dziennikarzem i przygotowuje artykuł o problemach pracowników w firmach sprzątających. Może ktoś chciałby opowiedzieć o swojej pracy? Zapewniam anonimowość. Tel. 502 662 892

Tak11Nie
anonymous
@daniel.drob@wp.pl

Witam Pracuje w firmie Inwemer System Proszę się dokładnie przyglądnąć aco najważniejsze brak szacunku dla pracowników wypłatom,za godziny nadliczbowe , aneksom do umowy o prace zaległych urlopach, stawkach godzinowych nieścisłościach w dostawie środków czystości ta firma działa w całej Polsce ale ale na Podkarpaciu to jakaś masakra

Tak7Nie1
kierowca F
@daniel.drob@wp.pl

Panie redaktorze, czy Pan zajmuje się, tylko tą firmą, czy firmami które posiadają też status zakładu pracy chronionej. Boja ostatni pracowałem w zakładzie MARCONI w Świdnicy imam dużą wiedze o tym zakładzie pracy.Proszę napisać nick pod tym. Pozdrawiam

Honorata

Firma dobra tylko kordynatorzy niszcza pracownikow

Tak11Nie
anonymous
@Honorata

firma inwemer to firma która pracownków niższego szczebla ma za nic.Niczego nie można się doprosić nawet premii i wyższej pensji.To wstyd

Tak5Nie

GREGORY
@Honorata

Tak to święta prawda, to co koordynatorzy wyprawiają to woła o pomstę do nieba. Każdemu nowemu Pracownikowi życzę w miarę uczciwego koordynatora, bo inaczej to szkoda czasu .

Tak7Nie
okey.pl

Zgadzam się z opinią koleżanki. Do tego na małych obiektach obiecują większy etat, a dają tak marny etat że trudno opisać. Na małe obiekty niech przyjmują sobie rencistów i emerytów.

Tak18Nie

Paulina

@Pani sprzątająca, czy Inwemer System Sp. z o.o. podał przyczynę Twojego zwolnienia? Może sytuacja wewnętrzna firmy zmusiła do podjęcia takich kroków? Na jakich warunkach opierała się Twoja współpraca z tym pracodawcą? Te informacje zainteresują osoby rozważające zatrudnienie w Inwemer System Sp. z o.o.

Tak17Nie

Pani sprzątająca

Wrocław ja pracowałam w tej firmie nie jest zła (usunięte przez administratora)

sywia

pracowałam w Inwemer system ok 5 lat wypłata na czas umowa o prace w około 1,5 tyg zależy ile zajmą badania, o środki chemiczne też nie trzeba się martwić ! ja niestety miałam pecha musiałam się pożegnać z pracą ponieważ Bank zrezygnowali z naszych usługi

Maciej Maleńczuk

Najlepsza Agencja pracy tymczasowej w jakiej pracowałem!!!Ile żyje tak dobrej pracy nie dostałem pracując w Agencji pracy tymczasowej!!!Pracując tam poznałem wspaniałych ludzi ,niezapomniane chwile.Ciężka praca,lecz dobrze platna.Terminowe wypłaty standardjak to w polsce jest wypłata najniższa krajowa!!!Pracując w tej agencji Pracy można coś Jeszcze zarobić!!!Konkurencja nie ma szans!!!

Tak20Nie1
Paulina

@pracownik brygadzista dlaczego odradzasz?

Tak30Nie

LUPUS1232

JESZCZE NIE PRACYJE ALE TA FIRMA INVEMER JEST OK.......... jESZCZE NIE

Tak1Nie2
Anc

Cześć kochani, ktoś mi powie jak tutaj w robocie sprawy się mają? Będe bardzo wdzięczny za wszelkie wskazówki czy aplikowac i najlepiej kiedy, pozdrawiam

Tak20Nie

Zostaw opinię o INWEMER System sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie