INWEMER System sp. z o.o.

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INWEMER System sp. z o.o.

Lubelskie
Pracownik

Firma (usunięte przez administratora) obiecują robią co innego zabrali ludziom kasę za dezynfekcje 17zl pokoje sprzątać raz na tydz co w bankach ludzie dyrekcja każe codziennie i tak banki mają w umowie, ale sprzątaczka ma za free dla firmy koordynatorka się nachapie na pracownikach (usunięte przez administratora) i(usunięte przez administratora)

olo
Pracownik
@Lubelskie

Święta prawda wstydu nie mają żeby tak ludzi wykorzystywać.Karzą nosić maseczki ale nie dostarczają maseczek. Chyba ich powaliło żeby Panie sprzątające kupowały maseczki za swoje pieniądze.Za leki nie przelewają pieniędzy tylko każą czekac trzy miesiące.Środki obcinają .W tej Firmie to musi być kontrola i to jak najszybciej.

Ewelina Nowy wpis
@Lubelskie

A co jeszcze obiecywali, a to nie zostało dotrzymane? Możesz ostatnią część wpisu napisać jeszcze raz? Nie wiadać nic. Chyba cenzura.

krzychu88 Nowy wpis
Były pracownik

Pracowałem w firmie Inwemer przez kilka miesięcy (okres zimowy) i było ok. Praca w sam raz na dorobienie paru stówek miesięcznie (odśnieżanie, sprzątanie przy banku - zazwyczaj pracowałem godzinę dziennie, czasem mniej czasem więcej). Przy takim wymiarze pracy trudno oczekiwać kokosów. Kierownik regionalny (lubelskie) bardzo równy gość. Dostałem buty na zimę i kurtkę. Na początku doszło do nieporozumienia odnośnie wypłaty, ale wszystko się szybko wyjaśniło. Jeśli ktoś szuka czegoś dorywczego to myślę, że warto spróbować.

Nowy wpis

Pracodawca

@krzychu88

Szanowny Panie, bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią.

P. Kowalski
Pracownik

Pan z Regionu Zachodniopomorskie nie wypłaca pełnego wynagrodzenia. Pomimo wielu prób rozmowy nie widzi problemu. Również zgłoszone wyżej ( Centrala - Piotrków Trybunalski - dłuższego czasu jestem zbywany! Czas zmienić pracę ! Ps.Firma dobrze stoi nowe autko pan koordynator właśnie posiada....

Nowy wpis

Pracodawca

@P. Kowalski

Szanowny Panie, bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z nami pod adresem opinie@inwemer.pl w celu niezwłocznego wyjaśnienia sprawy; zajmiemy się tematem.

Tt
Pracownik

Pani koordynator z oddziału z Rzeszowa, nie wypłaca pieniędzy za zastępstwa, mimo licznych próśb dotyczących zamawiania towaru typu worki na (usunięte przez administratora) czy ręczniki towar zostaje dowieziony dopiero po długim czasie i to nie zawsze zgadza się z zamówieniem

Pracodawca

@Tt

Bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z nami pod adresem: opinie@inwemer.pl; skontaktujemy się w celu wyjaśnienia sprawy.

W.Schmidt
Pracownik

Pani koordynatorka Urszula z Rzeszowa - najlepsza dziewczyna na świecie, miła, cierpliwa, sympatyczna, a zarazem konkretna. Gdyby wszystkie koordynatorki były takie jak Pani Ula to żadna z Pań pracujących nie byłaby zawiedziona. Niech Pani Ula pracuje jak najdłużej!

1
Franciszek
@W.Schmidt

A masz porównanie z innymi? Jak oceniasz pozostałe koordynatorki? :) Liczę że niedługo odpowiesz!

Administrator

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie przedsiębiorstwo INWEMER System sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko Sprzątaczka. Może ktoś planuje aplikować?

żenada
Pracownik
 Pytanie

"Pracuję" w tej firmie (w cudzysłowie, bo umowy oczywiście jeszcze nie ujrzałem) od stycznia i ostatnio kontakt z pseudo-koordynatorem się urwał (najpierw zbywanie, potem po prostu ignorowanie telefonów, smsów). Nie wiem ile zarobię i kiedy dostanę te pieniądze (w tym momencie chyba raczej czy w ogóle dostanę). Aż taki problem wypłacić te kilka marnych stówek za pracę po godzinę dziennie? Typowe polskie januszostwo, aż ręce opadają.

1

Pracodawca

@żenada

Szanowny Panie, prosimy o bezpośredni kontakt z nami pod adresem: opinie@inwemer.pl i podanie szczegółów. Skontaktujemy się z Panem w celu wyjaśnienia sprawy.

krzysztof
Pracownik
@INWEMER System sp. z o.o.

Dziękuję za interwencję. Sytuacja została już pozytywnie rozpatrzona.

1

Pracodawca

@krzysztof

Szanowny Panie, cieszymy się, że temat został wyjaśniony. Wszystkie zgłaszane bezpośrednio do nas na adres: opinie@inwemer.pl sprawy pracownicze traktujemy priorytetowo.

Polka
Pracownik
@żenada

Dokładnie tak jest. Ja akurat nie mam problemu z kasą. Ale umowy żenada za każdym razem jak przyjdzie ktoś nowy sytuacja się powtarza. Umowa przychodzi za 3 tygodnie ale dłużej. I nie do adresata tylko do brygadzisty np. Od prawie już 5 lat nic się nie zmieniło w tej firmie. Zero premii zero dodatków. A o premii świątecznej możesz zapomnieć. No chyba że masz dzieci. No i zawsze firma biedna na nic nie ma kasy ciągle trudna sytuacja.

olo
Pracownik
@żenada

To zgłoś do Państwowej Inspekcji Pracy i to jak najszybciej .Nie ma co ich kryć,

Zawiedziona
Pracownik

Oczywiście umowa zlecenie, czyli ile przepracuję, tyle zarobię. Problem w tym, że od grudnia, koordynatorka pod pretekstem ograniczeń covidowych wysłała mnie na wolne. Miały być zmiany personelu co tydzień, niestety, drugi miesiąc to ja, siedzę na wolnym a koordynatorka bezczelnie nie wie nic. Pewnie brak jej kompetencji do wykonywanej przezeń pracy... Nie odbiera telefonu a po ustalonym terminie oddzwonienia, milczy. Pozdrawiam Panią koordynatorkę! Miłej pracy!

Gosc
Pracownik

Hejka pracuje w Krakowie ma ktoś namiar na księgowość

Wnsgrodzrnie
Pracownik
 Pytanie

Witamy .czy wynagrodzenie za miesiąc grudzień już zostało wysłane?

e@spoko

Witam. Przeczytałam różne opinie na temat Firmy Inwemer System Sp. z o.o. Postanowiłam dołożyć swoją opinię. Firma Inwemer dała ofertą pracy którą podjęłam. Jestem rozczarowana ponieważ dostałam tylko umowę zlecenie, do tego przez agencję pracy tymczasowej. Nie wiadomo kiedy spodziewać się umowy o pracę, lub przyjęcia do firmy Inwemer. Trudno dowiedzieć się konkretnych szczegółów w sprawie umowy o pracę. Jak wiadomo każda firma ma swoje przepisy.

Asia
@e@spoko

Nie licz na umowę o pracę przyjmują tylko z orzeczeniem o niepełnosprawności

Mala12
@e@spoko

Witam jak pani orzeczenia nie ma to pani umowy o pracę nie dostanie. Coś wiem na temat tej firmy

niezadowolona
@Asia

Ja mam grupę tyle że lekki stopien i nie dostanę umowy o pracę tyko zlecenie. tylko umiarkowany i znaczny

niezadowolona
@Asia

Witam ja posiadam grupę tylko że lekki stopień i umowa zlecenie. umowa chyba tylko dla tych ze znacznym stopniem

Andrzej
@niezadowolona

Chciałbym dowiedzieć się, czy w dalszym ciągu, aby móc otrzymać umowę o pracę w firmie Inwemer System wymagane jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności? Ktoś z Was w ostatnim czasie brał udział w procesie rekrutacyjnym i mógłby potwierdzić, jak to wygląda? Z góry dziękuję za poświęcony czas.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pracownica
@Andrzej

Nadal umowy zlecenie, tylko z orzeczeniem można liczyć na umowę o pracę. Nie wiem czy firma wie, ale wykonywana praca (przez większość ludzi), nie nosi znamion umowy zlecenia. Gdyby ludzie poszli do sądu pracy, wywalczyliby spokojnie umowy o pracę. Z tym, że pewnie byłaby to ostatnia umowa, bez przedłużenia.

Pracodawca

@Pracownica

Znaczna część naszych pracowników jest zatrudniona w oparciu o umowy o pracę, jednak część prac ma charakter dorywczy i tam mamy do czynienia z pracą zleconą. Często nasi zleceniobiorcy po pewnym czasie wiążą się z nami na dłużej, a ich umowa cywilna zostaje zamieniona na umowę o pracę.

Pracownica
@INWEMER System sp. z o.o.

Oczywiście, że przy charakterze dorywczym pracownik nie powinien mieć nawet umowy o pracę, ale nikt mi nie powie, że praca od poniedziałku do soboty, w tych samych godzinach, przez pełen miesiąc (na tym samym obiekcie), nosi znamiona umowy zlecenie.

Pracodawca

@Pracownica

Szanowna Pani, prosimy o kontakt i wiadomość na adres: opinie@inwemer.pl

Pracownik
@INWEMER System sp. z o.o.

Nie ma takiej możliwośći osoby bez orzeczenia nie maja szans na umowe o prace. Proszę nie pisać takich bzdur żaden dyrektor nie wyrazi na to zgody

Bartodziej45
@INWEMER System sp. z o.o.

Bzdura! Znam takie osoby którym pokończyły się umowy i do dnia dzisiejszego pracują bez umów .Dopiero jak się coś dzieje to umowy są rozwożone i podpisywane z datą wsteczną.

Ba#bara
Klient
@Pracownica

Bardzo mądrze napisane. Moim zdaniem... Dorywcza praca to jest np dwa razy w tygodniu w tym samym obiekcje. Bo coś się komuś zleca wtedy do wykonania. A gdy jest się w tym obiekcje codziennie tyle samo godzin to już podchodzi pod normalna umowę o prace. No ale cóż gdybać . Każdy wie jak to jest ...nie ugrasz nie wygrasz. Pozdrawiam wpisujących.

Maja
@Ba#bara

jeżeli ktoś się zgadza na takie warunki to tylko pogratulować... niestety ale nic się w tym temacie nie zmieni dopóki pracownicy będą na takie coś pozwalać...

Hmm
Pracownik
 Pytanie

Pracuje już kilka miesięcy, do tej pory nie dostałam umowy. Dostane w ogóle PITa?

Ani
Klient
@Hmm

Biuro w piotrkowie tak właśnie działa. Panie w kadrach mówią że wysłane a okazuje się że list nawet nie został wysłany. Ten kto odpowiada za wysyłkę niestety ma to gdzieś.

Pracodawca

@Hmm

Szanowna Pani, prosimy o kontakt z nami pod adresem: opinie@inwemer.pl i podanie danych osobowych w celu niezwłocznego wyjaśnienia sprawy.

kleklekle
Klient
@INWEMER System sp. z o.o.

masakra, i co zwolnicie pracownika bo będziecie wiedzieli kto o was źle pisze

Pracodawca

@kleklekle

Podanie danych osobowych jest po prostu niezbędne do wyjaśnienia sprawy, którą zgłosił anonimowo na forum publicznym pracownik. Dlatego zawsze prosimy o bezpośredni kontakt z nami - tylko tak możemy zweryfikować zgłoszenie i odnieść się do zgłaszanego problemu.

Administrator

Obecnie firma INWEMER System sp. z o.o. poszukuje na stanowiska Osoba Sprzątająca. Czy ktoś aplikuje?

Mariusz
Pracownik

a ja pracuję w tej firmie już 9 miesiąc i nie mam narzekam mam najfajniejszą koordynatorkę Panią Ewe i fajną brygadzistkę Panią Renate zamówiony towar zawszę dociera na czas wypłata też wypłacana na czas zgodnie z godzinami i o dziwo mam umowę zlecenie i nie mam grupy

ola
Pracownik
@Mariusz

Tak powinno być.Ale w Zielonej Gorze tak nie jest .Pracowników dobrych trzeba szanować i wynagradzać, za ich ciężką pracę .Bo sprzątanie to nie jest lekka praca tym bardziej że tak jak dają np. na obiekt duży jedna godzinę to trzeba się bardzo uwijać.Firma ok. Tylko koordynatorka i brygadzistka nie powinny zajmować tych stanowisk.

Pracodawca

@ola

Szanowna Pani, wszelkimi sprawami pracowniczymi prosimy dzielić się z nami pod adresem: opinie@inwemer.pl, weryfikujemy je i wyjaśniamy każdorazowo.

PIOTR
Pracownik
@ola

Nic się nie zmieniło.Ludzie się zwalniają.Nawet nic na święta pracownikom nie dali .A takie pieniądze duże z Pefronu za pracowników z grupami biorą.

Pracodawca

@PIOTR

Szanowny Panie, od lat tradycyjnie obdarowujemy dzieci pracowników z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Prosimy o bezpośredni kontakt z nami pod adresem: opinie@inwemer.pl - udzielamy wyjaśnień w odpowiedzi na konkretne pracownicze zgłoszenia.

ola
Pracownik
 Pytanie
@INWEMER System sp. z o.o.

Nie wszyscy pracownicy mają dzieci w takim wieku ,że należą się paczki. A pracownik się nie liczy?

Grzegorz z Tarnowa
Były pracownik
@PIOTR

Zgadzam się z tym.

Jaka taka
Pracownik

Pracowałam, moim koordynatorem był pan z Gdańska, super ogarnięty facet, dobrze wspominam czas, pozdrawiam pracowników Inwemer

Pracodawca

@Jaka taka

Szanowna Pani, serdecznie dziękujemy!

Pedro
Pracownik
 Pytanie
@Jaka taka

Z Gdańska a nie czasem kobieta ?jak z Gdańska ten Pan proszę o namiary :)

Pracownik
Pracownik
 Pytanie

Dzień dobry, czy ktoś się orientuję w jakie dni miesiąca wpływa wynagrodzenie za pracę?

2
beata
Kandydat
 Pytanie

witam miałam ochotę zacząć pracę w tej firmie ale po tych wpisach zaczynam się zastanawiać czy to dobry pomysł ? jak to jest we Wrocławiu?

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Pracodawca

Szanowna Pani, dziękujemy za zainteresowanie podjęciem pracy w naszej firmie. Bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z nami: rekrutacja@inwemer.pl i przesłanie danych kontaktowych.

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

BYLI PRACOWNICY
Były pracownik

To jest prawda co pani napisała.Ale byli pracownicy zgłaszali kierownikowi uwagi a on nic nie zrobił w tym kierunku .Jedna i druga traktują pracowników jak woły . I nie mają ludzi do pracy i nikt do takiej Firmy nie przyjdzie.Bo opinia o tej co robi zamówienia poszła w miasto.Obcina środki albo wogóle nie robi zamówienia na obietky.

pp
Były pracownik

I tak to Pani zostawiła bez wyjaśnienia ze strony koordynatorki,Błąd

Wow
Pracownik
 Pytanie

4 prośby w wolne w ciągu 3 miesięcy i dziwisz się, że Cię zwolniono?

t.o
Były pracownik
@Wow

Koordynatorom nie potrzebne są dni wolne bo oni i tak załatwiają swoje sprawy prywatne w godzinach pracy .Bo to normalne że nikt im nie udowodni tego.I to jest ok. Zatrudniają osoby niepełnosprawne za które biorą duże pieniądze.To takie osoby mają prawo brać wolne kiedy potrzebują.Jakby poszła do sądu ta kobieta ktorą zwolniła to na pewno by wygrała .Bo to nie powód żeby zwalniać pracownika.A gdzie jest kierownik że nie zareagował .Nie mają pracowników i tak postępują .PARODIA Za to powinna sie wziąć PIP.Dobrze że pani to opisała.

ULA M
Były pracownik

Ja taką koordynatorkę od razu bym zwolniła.

2
M.B
Pracownik
@BYLI PRACOWNICY

To dlaczego trzymają takie pracownice .Nie ma ludzi niezastąpionych .Od razu bym zwolniła. Bo pracownika szprzątajacego trzeba szanować.A jak widać z tych wpisów to nie jest tak jak powinno być.To nie dobrze świadczy o Firmie że nie reaguje.

2
Marzena
Były pracownik

Zwolniła bym taką koordynatorkę i to szybko.Potwierdzam tą opinnię pracownika

ulka
Były pracownik

To jest prawda co napisane jest o tej koordynatorce.

Marzena
Pracownik

Ta Pani to nie nadaje się na koordynatorkę

krycha
Pracownik
@pp

A koordynatorka jest nie lepsza(usunięte przez administratora).Tylko potrafi straszyć zmniejszeniem etatu.W ogóle nie nadaje się na to stanowisk.

pola
Pracownik

W końcu juz jej nie ma .Z czego wszyscy są zadowoleni oprócz brygadzistki ,ktora tez powinna być dawno zwolniona.

Fistaszek
Klient
 Pytanie
@t.o

Swoje sprawy w pracy ? Trzeba było się uczyć i iść na kordynatora

jacek
Pracownik
@Fistaszek

Od szkolony się odezwał. Są osoby sprzatające które mają średnie wykształcenie i nie wożą się tak jak koordynatorzy.

Pytanie
 Pytanie

Jak jest z pakietem medycznym w INWEMER System sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Zostaw merytoryczną opinię o INWEMER System sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w INWEMER System sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy INWEMER System sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w INWEMER System sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 8 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy INWEMER System sp. z o.o.?

    Kandydaci do pracy w INWEMER System sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INWEMER System sp. z o.o.