INWEMER System sp. z o.o.

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INWEMER System sp. z o.o.

zmuszony

a czy wiesz, że podpisujesz jak nie masz innego wejścia, oczywiście można nie pracować, wówczas nie ma sprawy.

zmuszony

Ludzie. Inwemer obiecuje wszystko, a następnie nie dotrzymuje obietnic. Pieniądze płaci, ale poniżej średniej krajowej, 1500 i dość. Umowa na czas określony, bo innej, normalnej nie dają, 40 h tygodniowo, a pracujesz po 60 h. Za dodatkowe godziny nie płacą. Brak jasnych wytycznych, obiecują, obiecują, a na koniec oszukują. Stanowczo nie polecam, chyba, że ktoś musi bo nie ma nic innego ( na czym oczywiście Inwemer bazuje).

solo
@zmuszony

czy ktoś pracuje we Wrocławiu jak układa się praca i na jakim obiekcie

pracownik tej firmy

Inwemer System to dobra firma, wypłaca terminowo wynagrodzenia, sumiennie płaci ZUS, nie oszukuje

1955

pracuję w firmie ,jestem bardzo zadowolona a mam już 34 lata stażu w innych zakladach pracy POLECAM !!!!

plomyk282

0pracowałam w tej firmie a wsumie jeszcze pracuje do konca roku.drugiej takiej pracy nie znajde.bardzo szkoda ze juz koncze współprace ze wzgledów zdrowotnych

marg

Firma jest dobra tylko ludzie w niej pracu.

monika slask

prawdą jest to że co oddział , województwo ,obiekt , koordynator to jest różnica , jeden będzie dbał a drugi to nawet premii nie da , a zastępstwa były są i będą , jeśli ktoś ma chodzić np cały mc na zastępstwa o dostać potem premie w wysokości 50 zł brutto , bo takie są czasem to naprawdę jest żałosne , a co do wypłat to najniższa krajowa nie wiem czy to jest takie super ! ponadto jest to często praca na osiem godzin na trzech obiektach np.w różnych porach dnia i człowiek biega z obiektu na obiekt , poza tym często też są zatrudniani na zlecenie osoby i one nie mają zawsze na czas wypłat ! z urlopami jest też problem a nie którzy koordynatorowie to aż żal słów by pisać ...pozdrawiam wszystkich zadowolonych też kiedyś do nich należałam ...jak był inny koordynator

Zbigniew

Nieprawda jest to co Pani pisze.Ja tam pracowałem w Inwemerze w Szczecinie siedem lat. I jak ktos pracuje normalnie to nie ma problemów z wypłaceniem premii czy nadgodzin.Pensja zawsze na czas Zmieniłem pracę i poszedłem do innego zakładu o tym samym profilu bo musiałem pracować w innych godzinach .I co się okazało? Tu gdzie jestem to jakiś koszmar.Nie ma umów na czas .Nie wiadomo czy pracuje na czarno bo ciągle coś obiecują.Rzucają i wykorzystuja człowieka jakby był niewolnikiem.Szkoda ,że w inwemer juz nie ma dla mnie stanowiska.Chetnie bym tam wrócił.

p.x.

sląskie - 2013-04-18 15:28:59 Witam, nie powinny wielkie korporacje akceptować takiego stanu rzeczy! , praca w tej firmie byłaby ok , jeśli koordynatorzy byli by normalni , a nie patrzyli tylko na siebie i na swoje premie ...bo to pracownicy szeregowi na nich pracują !WITAM!uważajcie na tą firmę nie chcą ludzi puszczać na urlopy.Jak brakuje kogoś do pracy to cię cię tak zaorają,że nic z tego nie bedziesz mieć.Płacą co miesiąc-z tym jest dobrze.uwaga w tej firmie szefowie mają swoich pupilków lepiej uważajcie.

zadowolona wrocław

Pracuję w Inwemerze ponad 10 lat i nigdy nie miałam problemów z otrzymaniem pensji lub premii. Koordynatorka zawsze wywiązuje się ze swoich obietnic. Od początku mam umowę o pracę, nie rozumiem tych negatywnych wpisów.

złociutka

Do anonim.Po 2 latach pracy mam umowę o prace a obecnie jestem na urlopie i nie mam z tym problemów a jeśli chodzi o zarobki to nie narzekam.Widocznie jestem szczęściarą pozdrawiam

rxth

nie zgadzam sie zta opinia ja tam pracuje i jestem zadowolona nasza koordynatorka pomaga nam jak jest duzo pracy i zawsze mozna sie do niej zwrucic jak jest jakis problem i zawsze pomoze

złociutka

Witam!Jak czytam to jestem w szoku.Ja jestem zadowolona z pracy wypłatę mam na czas zawsze 10-go na koncie, koordynator super, brygadzistka też i nie mam problemu z urlopem.Pracuję 2 lata jako sprzątaczka w banku w Elblągu jak na razie nie szukam innej firmy.

sląskie

niezadowolona

Ja także pracowałam w tej firmie prawie 2 lata. Najpierw dużo zarabiałam, chyba dla zachęty i sprzątałam różne obiekty. Potem moje zarobki coraz to spadały tłumaczono to tym że na każdy obiekt są różne finanse. Przez rok czasu pracowałam a właściwie harowałam w niezbyt fajnym miejscu gdzie znajdowała się ubikacja publiczna (czyli dla klientów) było tam wszystko. Mimo trudności przyzwyczaiłam się do ludzi tam pracujących, no i miałam jeszcze jedno miejsce do sprzątania. W drugim było czysto schludnie ze wszystkim na spokojnie się wyrabiałam. Z jednego miejsca biegałam w drugie. Niestety zabrano to lepsze po zmianie menadżerki zostawiono to drugie i już na innych warunkach. Po roku pracy zaproponowano mi w tym gorszym obiekcie zmniejszenie poborów o jakie 30 % to chyba była premia od szefostwa że nigdy przez ten czas który tej pracy poświęciłam nie byłam na zwolnieniu lekarskim i nie wzięłam ani 1 dnia wolnego. Aby jednak zrekompensować mi utratę pieniędzy zaproponowano mi w geście dobroci dodatkową pracę sprzątanie na świeżym powietrzu. Nie jestem super wykształcona, ale nawet tylko ze ze średnim nie będę latała z miotła po ulicy za 120 zł. Współczuję firmie takich menadżerów, oby tak dalej a firma będzie rosła w siłę i potęgę. Dobra opinia to podstawa. Pozdrawiam

Bula

U nas sprawa wygladala troche inaczej.Koordynatorka ta sama ,a co pare dni wymyslala cos ze ma byc inaczej bo tak jest zle.Z kierownictwem ,ani dyrekcja nie polecam rozmawiac ,raczej jesli juz to zglosic sprawe do PIP (moze byc listownie ,tylko nie anonimowo ).

@Bula

kierownik mikroregionu

zawiedziona

mam pytanko?..jeśli czyta to ktos z firmy,,moze wskaże osobę powyżej koordynatora,,,jeśli nie mozna sie z nim dogadać,,i ma sie uwagi do jego pracy,,czy zna ktos..może tel,,lub meila do osoby która ma nadzór nad koordynatorem????

zawiedziona

tak to prawda,,,co innego w umowie ustnej a co innego do wypłaty,,,jak potrzebuja człowieka,,,to obiecuja a potem zmieniaja koordynatorów,,co pół roku,,i każdy robi i każe cos innego,,,zaplatanie z pomieszaniem,,,

Zostaw merytoryczną opinię o INWEMER System sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w INWEMER System sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INWEMER System sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INWEMER System sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 6 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INWEMER System sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w INWEMER System sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INWEMER System sp. z o.o.