Inwemer System Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Inwemer System Sp. z o.o.

Ela

Mi wypłatę za okres próbny dali będąc na L-4Pozdrawiam Ela z Katowic Szczerze Polecam tym bardziej za firma jest wyplacalna mimo to że nie pracuje

ddd

Jak się zachoruje to nie wypłacają wynagrodzenia za pracę nie polecam tej firmy

ela
@ddd 07.07.2017 16:54
Jak się zachoruje to nie wypłacają wynagrodzenia za pracę nie polecam tej firmy

Też byłam na L-4 i mi wyplacili będąc na okresie próbnym co jak co ale wyplacalna jest firma mimo to że nie pracuje to Polecam Pozdrawiam z Katowic Ela

siens

Teraz to chyba nawet i tej oferty nie ma @ert, no ale ciągle pojawia się coś nowego, jako pracownik w centrum obsługi zgłoszeń dostaje się umowę na okres próbny ale potem można dostać umowę o pracę

ph

Prosze o informacje jak pracuje sie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego?Jaka atmosfera,targety,zarobki?

opinia

nie polecam tej firmy o jakich kolego zarobkach piszesz to sa głodowe pensje

Zostaw opinię o Inwemer System Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inwemer System Sp. z o.o.