INWEMER System sp. z o.o.

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INWEMER System sp. z o.o.

J.

Ja przez kilka lat pracowałam w Lublinie,na umowie o pracę/ posiadam stopień niepełnosprawności / i nie mogę złego słowa napisać.Było ,tak jak powinno być.Nie brakowało środków,pensja zawsze na czas,jasne zasady,bardzo bobry kontakt z koordynatorem,brygadzistką.Ale pracowałyśmy dobrze,nie było skarg i zastrzeżeń co do wykonywanej pracy i może w tym tkwi sekret dobrej wzajemnej współpracy.

@J.

Szanowna Pani, serdecznie dziękujemy za podzielenie się pozytywną opinią o pracy w naszej firmie. Pozdrawiamy

Wolf

Szukają ciągle Technika Obsługi Budynku Proponując śmieszne 3500brutto co daje ok 2500zł netto dla elektryka z uprawnieniami E +D to śmiech niech szukaja powodzenia, tacy mierzą wyżej co najmniej 5500brutto na początek mamy 2019 a ne lata 90-te

@Wolf

Poszukujemy specjalistów z uprawnieniami SEP GR 1 (elektryka) min. E (eksploatacja). Nie poszukujemy pracowników z uprawnieniami typu D (dozorowe). Warunki płacowe uzależnione są od zakresu prac i kompetencji. Proponujemy wynagrodzenie od 3800 zł brutto, ponadto technicy otrzymują inne wynagrodzenia, takie jak nagrody czy benefity.

Moje zdanie jest takie i oszczenie nie zblizajcie sie do tej firmy . przyjmnia was ale beda wami rzucać po placowkach a jak przyjdzie co do załatwienia wam u kordynatora po poludniu to problem . informują cpracownika o szkoleniu bhp popołudniu a jak im sie powie że sie nie da rady to cie (usunięte przez administratora) zwolnieniem dyscyplinn arnym . A na temat środków to sie nie chce nawet wypowiadac. Bo. To sa żarty i kpiny

@Pracownik

Nasi pracownicy mają proponowane różne miejsca pracy, w miarę możliwości oferujemy jak najbardziej dogodne dla naszych pracowników. Natomiast zgodnie z Kodeksem Pracy nie możemy dopuścić pracownika do pracy bez przeprowadzonego szkolenia BHP. Ponawiamy naszą prośbę o przesyłanie wszelkich uwag bezpośrednio na adres e-mail: opinie@inwemer.pl, każdą sprawę wyjaśnimy.

Ja

Jak dlugo sie czeka na umowe która została podpisana a nie zostala wreczona osobie zatrudnionej i zgloszona do ZUSu brak stroju roboczego i środków czystości kursu bhp

@Ja

Bardzo prosimy o pilny kontakt pod adresem opinie@inwemer.pl oraz wskazanie obiektu i danych koordynatora celem niezwłocznej weryfikacji i wyjaśnienia sprawy.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w INWEMER System sp. z o.o.?

@Pytanie

Ponieważ firma jest duża, a pracownicy mieszkają w różnych rejonach Polski, nie organizujemy spotkań dla całej firmy. Spotykamy się lokalnie.

Łódź

Ludzie jak najdalej od tej firmy!!(usunięte przez administratora) Pracowalam w tej (usunięte przez administratora)firmie brak szacunku ze strony koordynatora (usunięte przez administratora). Wypłaty nie dostalam do dzis za przepracowane dni. Inspekcja pracy musi sie za nich wziąsc.

@Łódź

Szanowna Pani, bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: opinie@inwemer.pl i podanie Pani danych osobowych; tylko to umożliwi niezwłoczne przekazanie tematu do Działu Personalnego i weryfikację, czy taka sytuacja miała rzeczywiście miejsce.

Krystian

Pracowalem inwemer,nie dbaja o pracownikow,od ubioru po sprzet do pracy,nawet szczotek nie kupią,(usunięte przez administratora)

@Krystian

Wszystkie uwagi lub zauważone nieprawidłowości bardzo prosimy o zgłaszanie na adres e-mail: opinie@inwemer.pl lub adres korespondencyjny, jaki został podany w umowie.

M.G

Pracowałam jako pracownik sprzątający w Bydgoszczy i bardzo sobie ceniłam wspólną współpracę. Koordynator, którego miałam, to zawsze gotowy do dogadania się; jak coś potrzebowałam to nie było problemu. Wypłata zawsze na czas- nie pamiętam by kiedykolwiek były jakieś spóźnienia. Bardzo miło wspominam tą pracę.

daniel.drob@wp.pl

Dzień dobry, jestem dziennikarzem i przygotowuje artykuł o problemach pracowników w firmach sprzątających. Może ktoś chciałby opowiedzieć o swojej pracy? Zapewniam anonimowość. Tel. 502 662 892

anonymous
@daniel.drob@wp.pl

Witam Pracuje w firmie Inwemer System Proszę się dokładnie przyglądnąć aco najważniejsze brak szacunku dla pracowników wypłatom,za godziny nadliczbowe , aneksom do umowy o prace zaległych urlopach, stawkach godzinowych nieścisłościach w dostawie środków czystości ta firma działa w całej Polsce ale ale na Podkarpaciu to jakaś masakra

kierowca F
@daniel.drob@wp.pl

Panie redaktorze, czy Pan zajmuje się, tylko tą firmą, czy firmami które posiadają też status zakładu pracy chronionej. Boja ostatni pracowałem w zakładzie MARCONI w Świdnicy imam dużą wiedze o tym zakładzie pracy.Proszę napisać nick pod tym. Pozdrawiam

Honorata

Firma dobra tylko kordynatorzy niszcza pracownikow

anonymous
@Honorata

firma inwemer to firma która pracownków niższego szczebla ma za nic.Niczego nie można się doprosić nawet premii i wyższej pensji.To wstyd

GREGORY
@Honorata

Tak to święta prawda, to co koordynatorzy wyprawiają to woła o pomstę do nieba. Każdemu nowemu Pracownikowi życzę w miarę uczciwego koordynatora, bo inaczej to szkoda czasu .

okey.pl

Zgadzam się z opinią koleżanki. Do tego na małych obiektach obiecują większy etat, a dają tak marny etat że trudno opisać. Na małe obiekty niech przyjmują sobie rencistów i emerytów.

Paulina

@Pani sprzątająca, czy Inwemer System Sp. z o.o. podał przyczynę Twojego zwolnienia? Może sytuacja wewnętrzna firmy zmusiła do podjęcia takich kroków? Na jakich warunkach opierała się Twoja współpraca z tym pracodawcą? Te informacje zainteresują osoby rozważające zatrudnienie w Inwemer System Sp. z o.o.

Pani sprzątająca

Wrocław ja pracowałam w tej firmie nie jest zła (usunięte przez administratora)

sywia

pracowałam w Inwemer system ok 5 lat wypłata na czas umowa o prace w około 1,5 tyg zależy ile zajmą badania, o środki chemiczne też nie trzeba się martwić ! ja niestety miałam pecha musiałam się pożegnać z pracą ponieważ Bank zrezygnowali z naszych usługi

Maciej Maleńczuk

Najlepsza Agencja pracy tymczasowej w jakiej pracowałem!!!Ile żyje tak dobrej pracy nie dostałem pracując w Agencji pracy tymczasowej!!!Pracując tam poznałem wspaniałych ludzi ,niezapomniane chwile.Ciężka praca,lecz dobrze platna.Terminowe wypłaty standardjak to w polsce jest wypłata najniższa krajowa!!!Pracując w tej agencji Pracy można coś Jeszcze zarobić!!!Konkurencja nie ma szans!!!

Paulina

@pracownik brygadzista dlaczego odradzasz?

LUPUS1232

JESZCZE NIE PRACYJE ALE TA FIRMA INVEMER JEST OK.......... jESZCZE NIE

Anc

Cześć kochani, ktoś mi powie jak tutaj w robocie sprawy się mają? Będe bardzo wdzięczny za wszelkie wskazówki czy aplikowac i najlepiej kiedy, pozdrawiam

pracownik brygadzista
@Anc

Odradzam

Pracodawca

Osoby zainteresowane wyżej wymienionymi ofertami pracy, prosimy o kontakt i przesyłanie aplikacji na adres: praca@inwemer.pl lub poprzez formularz kandydata na stronie www.inwemer.pl. Kandydaci, zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, uzyskają szczegółowe informacje na temat warunków współpracy.

Pracodawca

Dzień dobry, firma INWEMER System sp. z o.o. posiada status zakładu pracy chronionej i jej niepełnosprawni pracownicy, zgodnie z obowiązującymi przepisami, mają możliwość uzyskania dofinansowania do rehabilitacji zawodowej, społecznej i leczniczej, zgodnie z zakładowym regulaminem ZFRON. Prosimy o kontakt poprzez Strefę Pracownika na naszej stronie www.inwemer.pl: http://www.inwemer.pl/strefa-pracownika/witamy

Zostaw merytoryczną opinię o INWEMER System sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w INWEMER System sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INWEMER System sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INWEMER System sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 8 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INWEMER System sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w INWEMER System sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INWEMER System sp. z o.o.