INWEMER System sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INWEMER System sp. z o.o.

Szukam dorywczej pracy w Toruniu Prowadzi ktoś tu rekrutację na pracownika gospodarczego

P. Kowalski

Pan z Regionu Zachodniopomorskie nie wypłaca pełnego wynagrodzenia. Pomimo wielu prób rozmowy nie widzi problemu. Również zgłoszone wyżej ( Centrala - Piotrków Trybunalski - dłuższego czasu jestem zbywany! Czas zmienić pracę ! Ps.Firma dobrze stoi nowe autko pan koordynator właśnie posiada....

@P. Kowalski

Szanowny Panie, bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z nami pod adresem opinie@inwemer.pl w celu niezwłocznego wyjaśnienia sprawy; zajmiemy się tematem.

Zosia
@P. Kowalski

Pan Koordynator awansuje,więc firma musi mieć świadomość tego wszystkiego .

A wiecie, czy tu praca jest na stałe i na cały etat? Żem zauważył, że szukają pracownik do sprzątania placówki bankowej na zlecenie i część etatu. Do zaoferowania mają 23,50 zł brutto / godz. i wsparcie koordynatora. Jak w takim razie koordynatorzy pomagają i jak się odnoszą do pracowników? Kiedy można otrzymać umowę o pracę na czas nieokreślony i podwyżkę?

Ewunia

Witam mam pytanie jaka kwota jest.za mycie okien w firmie Inwemer dodatkowo po pracy?Ile firma płaci za okno?

Jestem z zawodu kucharzem ale w tym zawodzie nie mogę pracować czy mogę podjąć pracę na pół etatu

Potrzebuję pilnie pracy na 4-6 godzin dziennie w godzinach od 7:15 do 14:00 do 14:00 minimalnie

Pracuś

Za często Inwemer szuka pracowników w Koninie. Koordynatorzy nie komunikatywni, często brak środków lub nie takie jakie były zamawiane na dany obiekt.

Sara
@Pracuś

Brak środków na co? Na pensje czy na sprzęt, szkolenia, na faktury?? Nie rozumiem, a jestem ciekawa, czy pensje są całe i na czas zawsze??

Zołza@pracodawca
@Sara

Pensje właśnie nie są zwłaszcza jak się kończy współpracę, a pensje są w ostatnim dniu iostatnim przelewem

Małgorzata
@Zołza@pracodawca

Skoro już jesteśmy przy pensjach, to jesteś w stanie podać jakie są u nich widełki płacowe i czy mają system motywacyjny w postaci premii? Pytam, bo wcześniej ktoś pisał, że ciągle szukają pracowników i trochę obawiam się, że to może kwestia słabych wynagrodzeń...;(

Na jakie wsparcie w INWEMER System sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

sylwek34

czy 45 lat orzeczenie mam szanse na prace najlepiej zd-wola

@sylwek34

Szanowny Panie, prosimy o bezpośredni kontakt z nami pod adresem: rekrutacja@inwemer.pl.

Arkadiusz

Przetrzymywanie wynagrodzenia po rozwiązaniu umowy - na chwilę obecną miesią i 10 dni. Generalnie w moim przypadku - totalny brak profesjonalizmu ze strony koordynatora,

@Arkadiusz

Szanowny Panie, bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z nami: opinie@inwemer.pl w celu wyjaśnienia sprawy.

Anka.

Dlaczego cofacie pracownikom urlop jeśli pójdą na l4?

@Anka.

Szanowna Pani, zgodnie z przepisami pracownik, któremu wystawiono zwolnienie lekarskie, nie może być na urlopie.

Inna

Dzień dobry, czy w centrum medycznym jest aktualnie wolne miejsce do sprzątania? jeśli tak, to gdzie mam przyjść, aby z tobą porozmawiać i jaka jest pensja netto? jaki harmonogram Dziękuję za odpowiedź

Marzena
@Inna

Heh, fajnie, że ktoś pyta. Ja jeszcze dodam pytanie o rodzaju umowy na start. Bo czasami dają na początek UZ, a czy tu dadzą UoP?

@Inna

Szanowna Pani, prosimy o bezpośredni kontakt z nami pod adresem: rekrutacja@inwemer.pl.

Paulina

Dzień dobry potrzebujecie do pracy z orzeczeniem o niepełnosprawności w Kościerzynie pozdrawiam

@Paulina

Szanowna Pani, obecnie nie prowadzimy rekrutacji w Kościerzynie, ale zachęcamy przesłania CV lub danych kontaktowych (e-mail, telefon) na adres: rekrutacja@inwemer.pl.

Marzena
@INWEMER System sp. z o.o.

A takie wysłane CV trafia do jakiejś bazy i jak pojawia się oferta, to jest odnajdywane i ktoś kontaktuje się z tą osobą? Jak to potem wygląda? Kto ma wgląda takie cv?

Firma nie jest zła ,natomiast powinna bardziej kontrolowac koordynatorow.W Plocku na Olefinach pani ktora chwali się ze jest pod ochrona przed emerytura zmusza pracownikow do korzystania z przepustek osób ktore juz nie pracują,wybiera sobie kolezanki z ktorymi plotkuje,faworyzuje.Jezdzi na zakupy w czasie pracy .Nie pilnuje godzin pracy i wpisuje co chce.Przywozi alkohol i czestuje pracownice w pracy.Zmusza do kupowania swojej odzieży roboczej.Nie szanije,obraża pracownikow na kazdym kroku,wiedzac ze duza czesc tych pracownikow ciezko choruje .Nie polecam ,szkoda zdrowia

Praca sprzątaczki nie jest lekka jeżeli ktoś się decyduje na tą pracę to pracuje. Natomiast jak ktoś jest leniem i gwiazdorzy niech w ogóle nie podejmuje tej pracy a wypisywanie negatywnych opinii i szkalowanie brygadzistek, koordynatorów to styl osoby toksycznej

Prawda

Skoro praca sprzątaczki nie jest lekka to dlaczego większość osób nie dostaje wypracowanego wynagrodzenia ? Czy jest to toksyczne czy zwykła kradzież ? A może jedno i drugie! Proszę nie podawać się za pracownika i przestać ciąć wynagrodzenia szczególnie osoba niepełnosprawnym!

Obserwatorka

Tak to prawda osoby (usunięte przez administratora)zazdroszcza ,bo nic w zyciu nie osiagnely.Zal mi tych osob ,tego strojenia kosciolow i opowiadania jakim sie jest dobrym,wstawiania postow o dobroci a w praktyce oszukiwania i obgadywania itd.Paniom radze zabrac sie za prace a nie wlasnie lenic sie ,pic nalewki i krasc jedzenie .Wyplacac uczciwie pensje .To podstawa a nie wymyslac plotki.Slabe argumenty.Moze sie panie przyznajcie jak wam nie zalezy zeby firma byla dalej na olefinach zalezy wam wlasnie na wygodzie siedzenia na 1 maja i plotkowaniu.

Obserwatorka

Odoby które nie wyplacaja ludziom wynagrodzenia za ich pracę to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) chyba sie wszyscy tutaj zgodzimy

Prawnik

Jeśli ktoś był leniem od tego jest dyscyplinarka,toksyczne są osoby które zazdroszczą i nie wypłacają wynagrodzenia na czas.Prosze się odnieść do zarzutówo o łamaniu prawa nagminnie przez firme a nie wymyślać i odwracać kota ogonem

@Prawda

Tak się składa że jestem pracownikiem firmy inwemer i nikt mnie nie okradł ani pozostałych pracowników mojej brygady.. Pracuje nam się dobrze atmosfera w pracy jest bardzo dobra nie narzekamy na brygadzistki współpraca pomiędzy pracownik a brygadzistkami jest bardzo dobra. A pani się pewnie nudzi albo jest pani osobą toksyczną i stąd te negatywne opinie..polecam pracę w Inwemecie

Stokrotka
@Prawda

Tak przyznam racje a do tego jest slabo oplacalna I jeszcze dodam nie dostalam wyplaty za luty 2023 i nie mam umowy za luty I dalej niewiem czy mam jechac sprzàtaç czy nie

@Stokrotka

Szanowna Pani, prosimy o bezpośredni kontakt z nami pod adresem: opinie@inwemer.pl. Niezwłocznie zajmiemy się wyjaśnieniem sprawy.

Emilia
@Stokrotka

Można wiedzieć co jaki czas umowy są podpisywane? W ogłoszeniu na serwis sprzątający piszą o stabilnym zatrudnieniu, ale bez szczegółów... Chciałabym też dopytać czy udało się wyjaśnić sprawę z wynagrodzeniem?

Bbb

Czy ktoś jeszcze nie dostał pita? :(

Pani
@Bbb

Proponuję zadzwonić do kadr bardzo miłe Panie pomogą. Firma zewnętrzna wysyła pity, ale w razie problemu wyślą ponownie duplikat na adres domowy.

Danuta

Pracował ktoś przy sprzątaniu? Teraz dali te ofertę za 620 zł sprzątanie po 1,5 godziny dziennie. Czy oferują transport na miejsce?

Obserwatorka

Koordynatorka z Płocka potrafi oszukac pracownika na 500 zl Pozniej po dochodzeniu dopiero wyplaca na czarno pieniadze.Nie wpisuje godzin i dni na umowe zlecenie.Co to za firma gdzie pracownik nie otrzymuje odcinka wyplaty.Dlatego koordynatorki oszukuja i wpisuja co chce.Kreci jak moze.W zmowie ze swoja kolezanka wyplacala jej za godziny pracy w soboty a tej osoby tam wogole nie bylo.Nikt tego nie kontroluje.Ostatnio pracownica ktora upomniala sie za wyplate dostala przelew z prywatnego konta koordynatorki.Sprawa zostaje skierowana do PIP i Sadu Pracy

@Obserwatorka

Dzwoniłem dzisiaj do kadr - pani mnie okrzyczała ... - nie ma czegoś takiego jak paski wypłaty, nie ma rozliczeń, od grudnia czekam na rozliczenie... ludzie - w tej firmie się nie pracuje już, a do pipu to już nie trzeba zgłaszać, pani w kadrach przez telefon powiedziała, że ludzie ich straszą, że zgłaszają a pani ma to gdzieś, żeby sobie zgłaszać... Szukam innej pracy ta firma to jakieś nieporozumienie, jak można tak ludzi wprowadzać w błąd, oszukivvać ciężko pracujących... Odbierania telefonów z łaski siedząc na (usunięte przez administratora) nie nazwę pracą...

@Obserwatorka

Sprostowanie pani ktora nie wyplacila pieniedzy,to pani brygadzistka

Obserwatorka

W Płocku jest jeszcze lepiej panie same wyisuja godziny jakie chca.Poproszenie o zaswiadczenie o zarobkach nie zgodne z wyplata.Najlepsza brygadzistka z Plocka prostaczka ktora twierdzi ze nigdzie nie ma paskow wyplaty

Pan Adrian - koordynator zachodniopomorskie - wprowadza ludzi w błąd, podaje złe stawki, złe godziny, (usunięte przez administratora) grubymi nićmi szyte. Tam sprawy sądowe się szykują...

Dzień Dobry - Pani z kadr krzyczy i się rozłącza - nie chce podać danych, nie wie czy zostało wysłane - Firma będzie zgłoszona w kilku różnych miejscach PIP to tylko początek. Mam nadzieję, że padniecie z hukiem za to jak traktujecie ludzi. Teraz w końcu się za was wezmą od kadr po koordynatorów.

Witam - od wczoraj daliście popis z LPP, nie odbieracie telefonów od pracowników, linia zajęta a po 16 nikt nie odbiera. Poucinane już nie godziny a dni - nic nie jest zgodnie z tym co na papierze. Inne kwoty na "umowach" inne w rzeczywistości 3/4 zamówionych produktów do wykonania usługi - nie dochodzi bo koszty tniecie.

Myszka

Witam Ludzie nie pracujcie. W tej firmie. Inwemer. W. Białystok. Jest taki koordynator. Który sie rzuca do pracownikow. Słownictwo ma takie ze szok

@Myszka

Jeżeli taka sytuacja miała miejsce, to bardzo przepraszamy. Przeprowadzimy rozmowy z naszymi koordynatorami.

mm
@Myszka

To nie wiecie gdzie takiego typa zgłosić.

tr
@Myszka

To zgłosić go tam gdzie potrzeba i to jak najszybciej.

Mała
@Myszka

Zgodze się z Tobą, pracowałam u tego koordynatora, wcześniej była Pani Ania super koordynator, kobieta która pomagała przy dofinansowaniu do leków, jak potrzebowałam wolnego znalazła zastępstwo a jak nie to sama jechała i sprzątała. Dziewczyna z taktem i klasą. To co zamawiałam ze środków czystości miałam, sama dzwoniła co miesiąc. Wszystkie dodatki za zastępstwa super naliczonego. Tak więc bardzo dużo zależy od koordynatora.

R.r
@Mała

I tak powinno być.Wtedy by się dobrze ludziom pracowało.Bo dzisiaj siedzi za biurkiem a jutro może nawet nie być zatrudniona jako Pani sprzątająca.A żadna praca nie hańbi.I takich ludzi trzeba szanować co dobrze sprzątąją bo to jest ciężka praca.I wielki szacunek dla tych pracowników sprzątających.

@tr

Nas też zucajut co miesjons zmieniwajut się ludzi w banku spszontaczki. A to pani Martą nas kidaje. I nie płacę kasę

Agnieszka
@Myszka

Również przestrzegam wszystkich przed pracą w tej firmie. Pracowałam w banku 8 lat z inną firmą. Bardzo dobra współpraca. Gdy zmienili firmę na Invermer musiałam się zwolnić. Odradzam pracę tu z całego serca.

@Agnieszka

Szanowni Państwo, w przypadku wszelkich uwag, prosimy o bezpośredni kontakt z nami pod adresem: opinie@inwemer.pl. Wszystkie zgłaszane sprawy pracownicze są przez nas wyjaśniane; traktujemy je priorytetowo.

Loli
@Agnieszka

Mialam to samo pracowałam 6lat w ing . Przyszla nowa firma właśnie inwemer i p. Agnieszka .S mnie zwolniła .Powod dojazd do pracy , a przecież przez 6 lat dojeżdżałam

Lidia
@Myszka

Rzuci się raz za dużo do nieodpowiedniej osoby...

Dzień dobry mam pytanie czy w tej firmie jest trzynasta pensja

Lidka
@Piotr

Jak może być 13 pensja jak umów nie ma albo są jakieś śmieciówki, które nie mają nic wspólnego z tym co faktycznie robisz.

Zostaw merytoryczną opinię o INWEMER System sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w INWEMER System sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INWEMER System sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INWEMER System sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 9 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INWEMER System sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w INWEMER System sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INWEMER System sp. z o.o.