Spółdzielczy Zakład Zabawkarski Uniwersum Zakład Pracy Chronionej

Częstochowa

Opinie o Spółdzielczy Zakład Zabawkarski Uniwersum Zakład Pracy Chronionej

iii

Uniwersum zmusi do pracy sobota na 1 i 2 zmiany. Słabo płaci za sobote 70zł brutto albo odbiór. A ktoś PRACOWNIK chciał odbiór a brygadzisty często mówić nie bo dużo pracy dla TRW-a.

Ha ha nieżle ktoś tu naściemniał jaki to wspaniały zakład.To [usunięte przez moderatora] pracy i robi mi się słabo że jutro znowu muszę tam iść.

Zostaw opinię o Spółdzielczy Zakład Zabawkarski Uniwersum Zakład Pracy Chronionej - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spółdzielczy Zakład Zabawkarski Uniwersum Zakład Pracy Chronionej