Opinie o Interplast Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Interplast Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Interplast Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interplast Sp. z o.o. w Częstochowa

Były Pracownik

(usunięte przez administratora) to mało powiedziane. Dostałem wypowiedzenie z niewyjaśnionym powodem. Mimo że pracowałem tam ładnych parę lat. Co najlepsze kierownik i inżynier robi na 1/2 etatu w poniedziałek i wtorek a przez resztę tygodnia ich nie ma. Pozwalniano także wieloletnich pracowników a przyjęto nowych...gdzie tu logika ? Większość pracowników widząc sytuacje myślą o własnym wypowiedzeniu. Szczerze mówiąc niech zamkną ten interes nie będę po tym zakładzie płakał. Pozdrawiam

Kamil Nowy wpis

A możliwa jest praca tylko w weekendy ?

Ale Nowy wpis

Drodzy i nieskuteczni.niepolecam. omijacie ludzie tych pseudo fachowców. .....papracze. Naciagacze

Henry Nowy wpis

Zbyt dobra firma żeby zwalniała ludzi bez powodu. Zawsze trzeba myśleć wcześniej a nie po fakcie!

Były Pracownik Nowy wpis

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Częstochowa
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Kierownik Zmiany Boszka

No to tak zakład jednym słowem do (usunięte przez administratora) . Maszyny nigdy tam nie były naprawiane co najwyżej bardziej spierdolo*e. Pracownicy sobie sami roboty szukają . Płaca bardzo chuj**a wgl nie adekwatna do pracy jaka jest tam wykonywana. Szczególnie nie polecam tego zakładu praktykantom (którzy oczywiście mają opcję wybrać sobie praktyki , nic nie jest nim narzucane) gdyż cały okres jaki tam pracowałem nigdy praktykant nie dostał innej roboty niż zamiatanie albo mycie maszyny zamiast nauki. A potem się dziwimy że młodzież nie umie nawet śrubokręta w recę trzymać . Zero pochwały za wykonywane czynności ale za mały bład cały zakład stoi nad tobą i cię opier**la ogólnie nie polecam pracowałem to wiem . (usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora) Proponuje zminic nazwe na interburdel s.p z.o.o na czele z Arkleyem czyli ze mna.

Stary Pracownik
@Kierownik Zmiany Boszka

Witam. Brednie jak (usunięte przez administratora)ja polecam zakład. Pracowałem tam 6 lat i miło wspominam ten zakład. Pozdrawiam Kierownica Zmiany Boszka ;)

Franciszek

Dzień dobry, ostatnie wpisy są z zeszłych lat dlatego zastanawiam się jak wygląda sytuacja związana z pracą w Interplast teraz. Czy owa firma szuka może nowych osób na stanowiska pracownicze? Jeśli tak to może ma ktoś informacje na jakie konkretnie? I czy w ogóle warto tam aplikować?

Cześć, "Ktoś" mogę prosić o kontakt? Wiem gdzie zwolnieni pracownicy mogą znaleźć pracę. Tel.(usunięte przez administratora)

Ktoś

Owszem, nic się nie zmieniło. Maszyny robione "na sztukę", żeby tylko z firmy wyjechały. Na halach zimno, nawet w szatni i na warsztatach wyłączają ogrzewanie po pierwszej zmianie (jedynej) i następnego dnia nie ma się jak przebrać, bo zimno. Pensje się nie zmieniły (8-15zł), ostatnia podwyżka (po ponad dwóch latach bez podwyżek) wyniosła... dla części pracowników nic, niektórzy dostali 0.5zł, nieliczni 1zł. Oczywiście wszyscy na minimalną, reszta pod stołem. W tej chwili całą firmę na papierze przejmuje córka prezesa, więc aż strach pomyśleć, co się będzie działo. W ostatnim czasie wypowiedzenie z dnia na dzień dostało 7 osób (z niecałych 60 zatrudnionych). Dwie minuty przed końcem zmiany zostali zaproszeni do księgowego, gdzie usłyszeli "Z przykrością muszę wręczyć Panu wypowiedzenie z zachowaniem okresu wypowiedzenia, ale bez obowiązku świadczenia pracy. Znaczy jutro już Pan nie przychodzi. Proszę czekać na telefon kiedy będzie mógł Pan zgłosić się po wypłatę". No cóż, taka rola księgowego, jemu trudno cokolwiek zarzucić. Szkoda tylko, że w tym czasie prezes ze swoją córeczką siedzieli w gabinecie i nawet nosa nie wychylili. Strach im było to powiedzieć pracownikowi po kilku(nastu) latach pracy prosto w oczy? Totalny brak szacunku i kultury. Od nikogo z szefostwa zwolnieni nie usłyszeli nawet "Do widzenia", ani chociaż "Spie*****j, nie chcę Cię widzieć". Zakładu z całego serca nie polecam. Jak już nawet kierownik chodzi z wypowiedzeniem w swoim kalendarzu i czeka tylko, aż prezes go wku**i, to o czymś jednak świadczy. PS. Mierny tylko dlatego, że chociaż kierownictwo było w porządku i nigdy nie było zaległości z wypłatami, tylko to ich ratuje. ..

spongo

tomeko, myślę, że trochę czasu musi minąć zanim kazdy się przyzwyczai do sposobu pracy i tego w jaki sposób firma funkcjonuje

monster

jak dla mnie (usunięte przez administratora)... szczerze to tylko doją... nic nie dając... duże wymagania vs. nic od siebie... pensje średnie... 10 do 15 zł na h... a (usunięte przez administratora)prezeska to już przechodzi ldzkie pojęcie...zero pochwały... a za wszystko co sie nie uda z twojej lb nie twojej winy mobbing.... i to ciągły... myśli (usunięte przez administratora)że jak płaci to wymaga ale taki chooooooj :) nie ze mną te numery....

Dzepetto
@monster

No to nic się nie zmieniło. Wypłata pod stołem . PIP i PUP dawno powinien się o ich szemranych interesach dowiedzieć. Sprowadzają maszyny i naprawiają ? Oni JE myją i tyle .

pracownik tej zmiany

Uwielbiam Magdalene Bernas swietnie sie z nia opracuje.kobieta konkretna.

orz3ch
@pracownik tej zmiany

Co masz napisac jak w robocie jeszcze siedzusz:p

rozczarowana

[usunięte przez moderatora] Ocena firmy mierna, zawsze lepsza od niedostatecznej. Poza odnowieniem firmy z pieniędzy unijnych to totalna bryndza. Córeczka właściciela próbuje zarządzać firmą tatusia, ale nie ma smykałki.... Tak to jest jak ktoś wchodzi na gotowe. A ostatnio wprowadzone obrabiarki XYZ to typowy CHińczyk ( tam produkowane ) pod przykrywką angielskiej firmy. Jakość poniżej miernej. Strach to kupować... Pracowałam tam więc coś wiem na ten temat. Praca do kitu, ciągłe wymagania a wynagrodzenie nie adekwatne. Niska kultura pracy i kultura właścicieli... Nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Interplast Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Interplast Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Interplast Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Interplast Sp. z o.o.