NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)

Adres: Strefowa 29, 43-109 Tychy

NIP: 6350000989 KRS: 0000109232

NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)

Opinie o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)

Po*je* banda id***

...

Zespół Bezimienni warto posłuchać

Ja

Hmmm , no cóż zrobić niektórzy nie maja szacunku dla siebie i nie znaja granic.

Xxxx

(usunięte przez administratora) Czy czasami czytacie to co komentujecie? Na wigilii jak i na wycieczce była tylko jedna liderka z owego działu której zachowania się nie dało nie zauważyć, szczególne jak niemal wypadła z busa %% pani w czarnych wlosach

I jak zwylke
@Xxxx 07.01.2019 17:01

Dajcie że już spokoj z tymi komentarzami macie za mało roboty apuzniej podwyżek chcecie

Moje tak
@Xxxx 07.01.2019 17:01

Można by wymieniać w nieskończoność

Mala

A szkoda słów na to wszystko.... dokładnie świat jest mały

@I jak zwylke 07.01.2019 18:10

Roboty mamy bardzo dużo, tylko wynagrodzenie jest kiepskie I WIEKSZISC MA WSZYSTKO W ...

@Ona 08.01.2019 10:07

No dokładnie wszyscy olewaja wszystko bo za darmo nie będą robić.... A o i z tym nic nie robią...

@Ona 08.01.2019 10:07

No dokładnie po co się starać..... jak i tak nic z tego nie ma

@Luki 08.01.2019 10:24

Pewnie Ci co mają podstawę to i tak nic nie dostaną wszyscy z rad pujda bo za psie pieniądze nikt im nie będzie robił

porazka

zachowujac dobro innych?Czyje niby,bo o sobie chyba nie myslisz.

szok
@porazka 08.01.2019 19:09

a moze gora sie wkoncu obudzila i zobaczyla jak inni ludzie mysla o tym wszystkim??????????

ha

tydzien to bylo a tu nagle nie ma (usunięte przez administratora) na pierwszej stronie

ha
@ha 09.01.2019 20:46

dzienkujemy szanowa dyrekcjo

Ona

Krąży jakaś płota, że dyro ma mieć nowy samochód służbowy. Prawda czy plota?

@Ona 08.01.2019 12:05

Bedziemy widziec ..... Na wszystko jest kasa tylko nie dla pracownikow.....

@On 08.01.2019 12:10

Dokładnie wszystko wyjdzie,będzie widac coś musi w tym być skoro tak gadają może nam kupią żebyśmy też mieli czym do pracy jeździć hehe

@Luki 08.01.2019 12:17

Dobre .... Zamiast podwyzek.

@On 08.01.2019 12:34

No a co wtedy będziemy pracować jak nie wiem. Żadnych reklamacji robota będzie szła jaj nic

@Ona 08.01.2019 12:05

No oczywiście przecież nie będzie jeździł starym autem.. Ale nie wiem dlaczego Wy się porownujecie z dyrektorem...??? Jest na stanowisku na którym w każdej firmie taka osoba ma telefon służbowy, samochód , laptop i dobry zarobek... wystarczyło się uczyć i byc na jego miejscu a nie teraz plakac nad wlasna glupota.

@Ja 08.01.2019 14:26

Racja, ma takiego gruchoda ,że szkoda gadać, telefon stary nokia banan i laptop 14 cali jak tu "dyrektorował" z takimi zasobami

@Ja 08.01.2019 14:26

Nikt kto ma odrobinę oleju w głowie nie poruwnuje się do dyrektora Skoro w firmie nie jest ciekawie co do finansów( podobno) to może niech pasa zacisną wszyscy a nie tylko szare myszki a inni hulaj dusza

Obserwator
@Ja 08.01.2019 14:26

Dodam jeszcze , że to żadna nowość wymiana samochodu na nowy po trzech latach zawsze tak było od kiedy istnieje nasza firma co Was tak dziwi ??? Tak trzeba było się uczyć !

Pracownica
@Obserwator 08.01.2019 19:51

To dodaj jeszcze, że premia 150 brutto, na SBN premia całe 250 brutto TO TEŻ JEST OD LAT

@Pracownica 08.01.2019 20:24

Widzisz taka głupia jesteś?.... wiesz że od lat gowniane premie a nadal pracujesz ... skoro źle to wypad!!!

Ninja

A co kogo obchodzi kto nogi rozkłada, kto się do kogo lepi... ktora ma z kim romans i kto za kim lata ????? ludzie życie swoim życiem ... każdy ma swój rozum i nich sobie robi co chce.. prawda i tak zawszs wychodzi na jaw ... i kto ma ten poniesie za to konsekwencje. Co wy się tak podniecacie tym... niech każdy żyje według swojego sumienia

Ken

Ludzie co roku to samo... Skoro wiecie że tutaj się (usunięte przez administratora) zarabia I co roku mają Was w (usunięte przez administratora) to po co tam jeszcze siedzicie???? No głupota ludzka nie zna granic serio.... jesteście załośni

Ona

Proponuję nie podniecać się aneksami bo konkretne pieniądze dostaną kierownicy i dziobale, a reszta ochłapy!!!

Mi

Mogli by coś dac ,dużo operatorek odchodzi widza co się dzieje to powinno im dac do myślenia

Xxxx
@Mi 07.01.2019 08:23

A po co dać podwyżkę doświadczonym operatorkom skoro można zatrudnić pracownika z firmy zewnętrznej za 2500, tutaj się nie docenia stalego pracownika

Mala
@Xxxx 07.01.2019 16:53

No i tutaj racja lepiej zatrudnić firmę zewnętrzną niż dac i docenić stałego pracownika. Podejście tej firmy jest masakryczne Ale co zrobić..... robią to samo a mniej zarabiają

Mi

A wybrali już kogoś na stanowisko na ow czy jeszcze nic nie wiadomo

Luki

A tak wogule kiedy aneksy zaczną dawać..... wogule czy będą....... firma wycofała nadgodziny to niewiadomo na co można liczyć..... pewnie na nic

Ciekawa
@Luki 06.01.2019 22:14

Aneksy, zapomnij-KASA JEST POTRZEBNA NA NOWY SAMOCHOD . ..

Kara
@Ciekawa 07.01.2019 11:29

No dokladnie kasa potrzebna..... Ale w tej firmie niczego sie nie dorobimy.....

Luki

Same afery robicie skupcie się na pracy

Hwdp

Hwdp

T.

Skoro nie będzie podwyżki cen prądu NP Polska będzie negocjowała obniżenie ceny energii jakie już ustalili z dostawcą? Powinni to zrobić bo to też nasze pieniądze. I kiedy wprowadzicie dodatki za staż?

a
@T. 31.12.2018 10:06

Proszę cie - nasze pieniądze!!!

Kadr
@T. 31.12.2018 10:06

Stażowe - wysługa lat. "W kodeksie pracy nie ma przepisów, które wskazywałyby na uprawnienia pracownicze związane z długoletnią pracą w zakresie uprawnień do wynagrodzenia. Niemniej są pracownicy, którzy mogą liczyć na dodatkowe pieniądze z tego tytułu, czyli na tzw. dodatek stażowy. Przysługuje on pracownikom urzędów państwowych, samorządowych, sądów i prokuratur oraz nauczycielom. W pozostałych przypadkach dodatek stażowy uzależniony jest od decyzji i dobrej woli pracodawcy".

Kadr

Aneksy podwyżki juz lada moment to bedzie afera dopiero kto ile dlaczego

A
@Kadr 28.12.2018 13:44

Dostaną nowi timliderzy i "stare" timliderki, kierownicy działów i lizusy. DLA RESZTY NIE WYSTARCZY!!!

&

Najwiecej dostana ci co naj mniej robią

Luki

Pewnie marne podwyżki jak zawsze nie ma się co nastawiac

JA22

JAK SLYSZALEM CZESCI SA TANDETNE OBSLUGA BESZCZELNA A I GEJE TAM PRACUJA NIE WYOBRARZAM SOBIE BYC OBSLUGIWANY PRZEZ TAKIE OSOBY

lowe

no i karton znikł ale kazdy juz wie

@lowe 19.12.2018 00:21

JPRDL weź ty się zajmij praca a nie szukaniem afery . Zachowujecie się jak dzieci w przedszkolu a nawet gorzej ...co za matoły pracuja w tej firmie

Piotr
@lowe 19.12.2018 00:21

I tradycyjnie znowu skończy się jej płaczem i złamanym sercem

Czarnulka
@lowe 19.12.2018 00:21

A o kogo chodzi? Inicjaly?

@Czarnulka 20.12.2018 15:06

O ten tramwaj co nie chodzi... Nos w swoje sprawy pipy

a
@Ja 19.12.2018 00:26

Matoł to cie zrobił!

@Czarnulka 20.12.2018 15:06

TiK TiL

@Lowe 27.12.2018 19:30

Hej Lowe, tu Ewa która zjadła owoc z drzewa zakazanego. teraz już mam wiedzę kto z kim i kto kogo. Może zagramy w grę w inicjały tylko po co? Nadgodziny się skończyły a adwokaci drodzy.

@lowe 19.12.2018 00:21

Karton znikł, i był tyle samo wart, co napisy na nim

@Piotr 19.12.2018 23:18

Piotr, tradycyjnie to TY rogami sufit rysujesz. No chyba że Piotr, to nie Piotr, tylko jego żona.

Luki

Coś tam z rudą było napisane chyba ktoś z jakości??,,,

@Luki 17.12.2018 07:06

Przeciez to widać

T i E

Beti

Pracujesz w zakładzie i nie wiesz jak to wygląda..... na 18 bodajze jest ta wigilia...

@Beti 17.12.2018 12:37

To widocznie sprzątaczy nie zapraszają na takie imprezy. Wogole ktoś pracuje w ten dzień?

@Beti 17.12.2018 12:37

A kogo to obchodzi , jakaś będziewna wigilia. Nie zesrajcie się czasami ;-/

Juz dawno były.....

@Beti 17.12.2018 12:11

O której godz? I co druga zmiana ma wolne? Idą tylko ci na rano?

Tam gdzie w tamtym roku

@Beti 17.12.2018 11:44

O której godz i były jakieś zapisy bo ja nic nie wiem

Niki

Ale to ploty jak zwykle ...... cieszmy sie juz wolnym a nie jakimis plotami sie zajmujmy.... Wolne wolne

Aa
@Niki 17.12.2018 07:21

Jak z wigilia? Ktoś wogole pójdzie

@Aa 17.12.2018 07:33

No właśnie a kiedy ta wigilia wogole i gdzie

Luki

Z tego co slyszalem to nie dużo osób ale ile w tym prawdy...,

Lowe

Co znaczy ten napis na kartonie na wannie z przetryskami ? Kto kocha kogo? Coś w tym jest

Luki

Tylko nie ma odważnych żeby z tym iść gdzie należy..... Ale co tam cieszmy się że jeszcze trochu i wolne

Mily

Zaklad i tak wyjdzie zawsze na swoim. Bo jal by moglo byc inaczej

@Mily 14.12.2018 11:52

Nie to nie jest zgodne z kodeksem pracy. To że firma każe wybierać urlop na przerwę świąteczną. I wiadomo to nie od dzisiaj. Nie mają prawa nakazywac i wybierac urlopów tak jak im pasuje. Wystarczy to zgłosić w odpowiednie miejsce Ale jak widać tylko zawsze tutaj piszecie że Wam to nie pasuje A I tak jak potulnie pieski podpisujecie urlop jak Wam każą.

Niki

Oni twierdzą że tak ale ile w tym prawdy niewiadomo.

Mily

Oni praktycznie bez urlopu zostali. Czy to wszystko jest zgodne z prawem

No dokładnie ponad połowę A ci co mieli 20 dni to już wogule

Mily

Tak to juz pewne 2 dtycznia przychodzimy ale i tak zaklad tego urlopu nam zabrał

Zostaw opinię o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) - Tychy

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)