Opinie o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NP Polska Sp. z o.o. (Interplast). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) w Tychy

Technik

Serdecznie nie polecam. Strata czasu. Zostałam przyjęta na stanowisko biurowe. Po dwóch tygodniach okazało się, że tną koszty i likwidują stanowisko… śmiech na sali. Pani kierownik produkcji niestabilna emocjonalnie, wpada do biura i uważa, że krzykiem załatwi wszystkie problemy. Kompetencji do zarządzania ludźmi- zero. Mentalność- (usunięte przez administratora), prawo pracy nie istnieje. Firma planuje pracownikom cały urlop, a HR za plecami obgaduje pracowników.

Czemu twierdzisz, że powinien? A jeśli tak to z jakich przyczyn go nie ma? na podstawie prawnej powinien istnieć? Jeśli tak to czemu nie zostało to jeszcze jakoś rozwiązane?

Ciekawy

Czy są tam stanowiska pracy dla kobiet nie obciążające kręgosłupa czy raczej ciężko jest.

Jeden z wielu
@Elżbieta

Sporo kobiet jest na produkcji oraz montażu i w jakości, ponad połowa kadry w firmie to kobiety.

A już myślałem, że wszedłem na jakaś piekarnie, bo tu w ostatnich opiniach o jakimś chlebie i bulkach pisali… nie wiem o co chodziło z ta praca zdalna dla ustawiacza ale ogólnie to macie ocenę z pracy na tym stanowisku z bieżącego okresu? Posiadam już doświadczenie i bym chciał na pewno przezimować, a potem się zobaczy. W jakim stanie teraz są maszyny?

A opiszesz tak z ciekawości swoja rozmowę rekrutacyjna? Jak tutaj ludzi zatem podczas niej sprawdzają? Nie można się dostać tylko i wyłącznie na podstawie danych z samego CV?

MB Nowy wpis

Cześć wszystkim pytanko ,jakie widełki finansowe ma ustawiacz w firmie NP ?

Zaciekawił mnie powód tego, że nie można wyciągnąć informacji dotyczących stawek od aktualnie zatrudnionych. To zasady jakiejś kultury pracy, że po prostu nikt nimi się nie chwali czy podpisuje się coś przez co nie można w trakcie zatrudnienia mówić?

X0.Y0.G0. Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Witam serdecznie. Jak się pracuje na stanowisku Programista maszyn CNC – Narzędziowiec Czyli na frezarce ...? Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie

Jak tak patrzę na te ostatnie komentarze to chyba dość trudno wyciągnąć informacje dotyczące ustawiacza? Oferta jeszcze przez 5 dni ma być dostępna a nikt się jeszcze nie znalazł czy dopiero może po wygaśnięciu rozmowy są prowadzone? te 5 lat doświadczenia nie są w żaden sposób do przeskoczenia? Czy pomocników przyjmują? Niestety nie spełniam tego warunku

Technik

@Technik

No i nie maja zakładowego Funduszu, ale widocznie dobrze dawają w kopertę bo akurat w tym zakładzie fundusz powinien funkcjonować

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NP Polska Sp. z o.o. (Interplast), daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Narzędziowiec - Ślusarz Narzędziowy? Podziel się swoimi wrażeniami!

O jakichś skokach tu piszą, w temacie nie jestem lecz gdybym przyszedł teraz na Narzędziowca to liczyłbym na stała prace a nie jakieś skakanie. Mam na to szanse z normalnym podejściem? Widnieje do was oferta, planuję zmienić pracę. nie wiem tylko ile tu bym teraz zarobił. Czy doświadczenie ma znaczenie? Mam już prawie pięć lat za sobą

Czy w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Ustawiacz umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 1 czerwca na Pracuj.pl.

Wypływa

To ustawiacz ma brać wtryskarki na plecy do domu i tam ustawiać proces. Jest to jakieś rozwiązanie ale chyba mało praktyczne bo kręgosłup od dźwigania nu wysiądzie!

Dalej tak jest, że większość pracujących to kobiety? Jaka kultura pracy przy tym obecnie występuje? Opiszecie ją? Ja akurat jak pracowałam to w zakładzie gdzie panowie przeważali, ciekawi mnie jak jest teraz tutaj. Co do zarobków tez możecie się odnieść? warto byłoby przyjść od stycznia?

Wypływa

Jeżeli jesteś bez pracy to warto, jeśli natomiast masz chleb , a szukasz bułek to radzę się dwa razy zastanowić!!!!

Wiecie, czy NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Blabla

Tak, udostępnia

?

Wielkimi krokami zbliża się okres wakacyjny i moje pytacie? Czy w tym roku premia wakacyjna wyniesie tradycyjnie 250 zł BRUTTO?

Ciekawy

@Ciekawy

Jeżeli chodzi o produkcję to raczej kiepski. Zawsze trzeba jakoś karton przenieść...

Elżbieta
@Ona

pracują jakieś kobiety na produkcji? Dają radę? Czy raczej sami faceci u was?

Jeden z wielu
@Elżbieta

KraussMaffei

Praca, jak to na produkcji. Czasem można nazwać horrorem. Operatorzy/ operatorki niektóre po 6 maszyn, kontrola detali ( nie na wszystkich maszynach kontrola perfekcyjna wręcz pedantyczna, ale często sie zdaża że na bardzo wielu, ale i tak trzeba w sumie na wszystkich tak kontrolować, a wzorce niektóre nie najlepsze ) pakowanie detali wywożenie palet przez operatorki, sprzątanie maszyn czyszczących detale z nadlewów i inne rzeczy, których się nie widzi. Naszykowanie sobie potrzebnych rzeczy do produkcji ( kartony, woreczki strunowe, przekładki etc.) to zajmuje czas, a normy rosną, kontrolować detale trzeba dobrze, aby klient był zadowolony i nie było reklamacji. Ustawiacze niektórzy jak ustawią maszynę, produkcję, skrócą czasy cyklu maszyny bo są normy, albo jest informacja od kierowniczek czy kierowniczki a czy można trochę szybciej i jak zrobią to znikają w jadalni na jedną przerwę, a potem przeniosą sie do toalety, by mieć drugą przerwe, przekaże komuś co trzeba zrobić i siedzi. Lepiej nie mówić bo będzie się miało pod górkę. Taka prawda, zamiast polepszać atmosfere i strukturę pracy, lepiej być ślepym i głuchym. Wtedy jesteś szczęśliwy. Ludzie się zwalniają bo znajdują lepsze oferty pracy, a zakład nie staje temu na przeciw by pracowników ze starzem ,wyszkolonych przytrzymać i wyszkolić do perfekcji,aby były osoby, na których można polegać i mieć następców, gdy poprzedni ustawiacze pójdą na emerytury. Niektórzy "starzy wyjadacze" zostaną tam bo już mają na tyle dobrze że dalej będą robić swoje i pójdą na przerwe. Nie można tego powiedzieć o wszystkich ustawiaczach, bo są faktycznie tam takie osoby, które będą dążyły do celu żeby sztuki szły dobre. O kierowniczkach nie można powiedzieć wielu złych słów, bo czasem pomogą z problemem i pójdą na kompromis, a czasem można odczuć że jest się (usunięte przez administratora), albo takie jest odczucie i czy tak jest oceni każdy sam ,a to powoduje zaniżoną ocenę przydatności zawodowej.Pewnie do dziś można ujrzeć obrazy fruwających po obiekcie kierowniczek doczepiających się np. do brudu, potocznie (usunięte przez administratora) z maszyny lub po kimś zostawionym, ale nie ma czasem jak posprzątać, bo nie masz czasu nawet na pójście do toalety. Po co też zainwestować pieniądze w renowacje gruntowną maszyny / naprawę, skoro techniczni jakoś to połatają/ uszczelni. Do niektórych tam maszyn można zrozumieć nie ma cześci, podzespołów czy zamienników, ale są takie czasy że można wszystko dorobić tylko to kosztuje. O pieniądzach nie warto rozmawiać, bo stawki są niskie jak zaczynasz, i nie warto myśleć o podwyżkach ( chyba te co Państwo da ). Można poczytać niektóre opinię stąd bo są prawdziwe, ale większość to narzekanie ludzi że nic sie nie dzieje, a sami nic nie robią. Nie jest napisane o wszystkim i wszystkich, ale też nie warto. Jak pracownicy sami nie zaczną razem wpsółpracować to nic nie ugrają. Może się w NP Polska w Tychach polepszyło się na tyle że nikt nie marudzi i wszystko płynie jak tworzywo w układzie plastyfikującym. A dla kogoś nowego, kto chciałby się tam zatrudnić odpowiedź brzmi : nie warto, to moja opinia

Julia
@KraussMaffei

A z czym Twoim zdaniem są lepsze te inne oferty pracy, z innych zakładów? Zastanawiam się, czemu ominąłeś temat wypłat i umów, tylko cały czas o atmosferze, strukturze, i tak dalej. Nie czepiam się, po prostu to mi się wydaje taką podstawą. Jak tam jest z zarobkami?

Ciekawa
@Julia

No pierwsze z brzegu; świadczenia socjalne. Jakie w NP są świadczenia bo ja myślę, że marne. Brak funduszu świadczeń socjalnych. Jest 2x po 250 zł brutto, paczka na Wielkanoc około 50zl i ma BN podobna paczka, pączek na tłusty czwartek i kwiatek ma 8 marca dla kobiet. O czymś zapomniałam....?

@Ciekawa

Ten mowy przedstawiciel to po takich samych pieniądzach jak stara przedstawicielka załogi. Ciepłe kluchy i startował tylko dlatego by mieć większe plecy u dyrekcji. Załoga potulna jak baranki, a przedstawiciel nie przedłoży pisma o wznowieniu funduszu bo sytuację jest mało ciekawa. To kiedyś będzie bardziej ciekawa, a może już była?!

@Wypływa

W innych zakładach bez pisma pracownicy na święta dostają po 1000zł oraz drugie tyle lub wiecej na wakacje, ale to są firmy szanujące swoich pracowników a w naszej jest tylko poniżanie i straszenie wpisami

Wypływa

No w innych zakładach to tak...... A w " naszym" przedstawiciel załogi podpisze co mu podsuną do podpisania, bez żadnych konsultacji z załoga. Pamięta ktoś jakieś spotkanie przedstawiciela załogi z pracownikami, że dyrekcja chcę coś zmienić i co pracownicy o tym sądzą?!. Ja nie pamiętam.

@Julia

Z zarobkami? Najniższa krajowa +/- 200/300zł? To jest dużo przy wykonywanych obowiązkach? Gdzie byłe operatorki co z nimi rozmawiałem przed nowym rokiem czyli w 2022, miały podstawy brutto 3900pln? No sorry, teraz mogę powiedzieć że przy tych samych godzinach mam około 45% więcej wypłaty ( nie licząc premii ) ;) na temat pieniędzy sie nie mówi bo kto jest bliżej ten ma więcej, przynajmniej takie mam odczucie.

@KraussMaffei

No i masz odpowiedź czemu ludzie się zwalniają. Bo znajdują pracę w której więcej zarobią. Połowa załogi ma chyba rozesłane CV i czeka na jakiś odzew nowego pracodawcy. A ci, którzy zostali robią swoją robotę i liczą na jakąś poprawę. Morale załogi raczej mizerne z tego co mi się wydaję?

@Wypływa

Mam nadzieje że przynajmniej się poprawi dla ludzi których daże bardzo wielkim szacunkiem i mają inne zobowiązania. Każdy narzeka, czeka zamiast też podjąć kroki, których sie po prostu boimy. Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. Dlatego ja właśnie pije Moët'a

@KraussMaffei

A co możemy zrobić? Jest przedstawiciel załogi, niestety to figurant. Został przedstawicielem nie po to by coś zrobić dla załogi tylko by mieć " większe" plecy.

@Wypływa

Nie mam pojęcia na ile jest uzasadnione to, co właśnie napisałeś ale do czego miałyby być te wspomniane wielkie plecy? Jakie są tego dalsze konsekwencje i jak to może wpływać na warunki zatrudnienia pozostałych?

@Anna

Matko trzeba tłumaczyć " Łopato logicznie" ? Skoro tak to proszę; chyba pasuje dyrekcji osoba, którą jedynie podpisuje to co dyrekcja jej daje do podpisu..... Więc po co szukać kogoś innego, który może zadawać pytania i składać jakieś postulaty.... Wyjaśnione czy trzeba jeszcze prościej wytłumaczyć?

@Wypływa

No jeśli tak to ujmujesz to po co wgl zatrudniać kogoś kto ma tylko za zadanie coś podpisać? To nie są dodatkowe koszty przypadkiem? ;p Na innych stanowiskach jest szerszy zakres obowiązków? jakie są najtrudniejsze do wykonania?

@Anna

Z Ciebie taki pracownik w tej firmie jak z klaczy ogier. Kobieto nie masz pojęcia ( zielonego,,,,) o czym piszesz. Jak jesteś administratorem strony to przynajmniej zadaj sobie trochę trudu i poczytaj wcześniejsze wpisy bo robisz z siebie (usunięte przez administratora)...

Ona

Przedstawiciel załogi chyba już usiadł na laurach, może czas już napisać prośbę do dyrekcji o przywrócenie funduszy świadczeń socjalnych!? Fundusz został ponoć zlikwidowany zgodnie z literą prawa i teraz jedynym sposobem by go " wskrzesić", jest prośba załogi do dyrekcji?;

Wtopek
@Ona

Optymistką z Ciebie. To taki przedstawiciel załogi jak kiedyś była przedstawicielka załogi. Tyle samo załatwi..... Szkoda nawet liczyć na coś z Jego strony!

Stefan
@Wtopek

Cześć. Na święta coś dostajecie od firmy? Może wigilia pracownicza albo jakieś dodatki w postaci premii do ręki? Bo tak w wątku nikt o tym nie pisał.

@Stefan

W tym roku na bogato, 500zl brutto i paczka wartości 86 zł minus podatek.

@Ona

czyli w tamtym jak było, e piszesz o tym, że na bogato? i co z tym funduszem ostateczne? te chciałam jeszcze tylko dopytać o jakieś przyszłoroczne podwyżki, mieliście już je może?

@Anna

Podwyżki ??????????????? Dostajemy tylko to co państwo dokłada do najniższej krajowej ,,,,od firmy nic,,,,

Miś

Państwo " dokłada" do płacy minimalnej. Pracodawca nie ma obowiązku podwyższać wynagrodzenia, który jest większe niż płacą minimalna po podwyżce. Tylko wtedy powstała by sytuacja, że płacą minimalna po podwyżce jest równa płacy osób, które już pracują od lat.

@Anna

Rok temu było 250 zł brutto przed świętami i paczka dla dziecka pracownika o wartości około 50 zł.

@Miś

W naszym zakładzie wygląda to tak że osoby mające płacę minimalną dostały tylko to co dokłada państwo, a pozostali pracownicy mogą powiedzieć że dostali podwyżki po 590 zł i znowu operatorki poszkodowane bez podwyżki a ci którzy mają wysokie zarobki dostali podwyżkę i gdzie tu sprawiedliwość

@Ona

więc faktycznie o 50% więcej jakoś. czyli w firmie z kasą zaczyna się przelewać? pracuje coraz więcej osób czy na razie liczba bez większych zmian?

Ptyś

To według Twojej logiki by powstał paradoks, że osoby pracujące od kilku lat mniej by zarabiały niż osoby, które się dopiero przejęły. Każdy chce podwyżki bo koszy utrzymania radykalnie wzrosły. Twoim zadaniem operatorki powinny zarabiać tyle samo co Inni.

@Ptyś

No ale one wcale tej podwyżki nie dostały ostatecznie czy każdemu już dorównali? bo to chyba o to chodziło jemu właśnie, a jest tak jak piszesz każdemu koszty wzrosły to czemu po równo nie dali?

Tokyo

Szogun, masz może pożyczyć 500zl?

Leń

Dla wiadomości (usunięte przez administratora) wycinek z kodeksu pracy Na rynku pracy krąży mit, że pracodawca dysponuje połową urlopu pracownika. Nie jest to jednak prawda i pracodawca nie ma prawa wymuszenia na pracowniku wzięcia urlopu wypoczynkowego, choć są wyjątki od tej reguły. Zgodnie z Kodeksem pracy urlop wypoczynkowy może zostać udzielony jedynie na mocy porozumienia między pracodawcą i pracownikiem. Jeżeli w zakładzie funkcjonuje organizacja związkowa to urlopy powinny zostać uwzględnione w planie urlopów. Wyjątkiem jest zgoda związku na brak planu. Jeżeli plan urlopów nie zostaje spisany to urlopy zostają wydane w toku bezpośredniego porozumienia pracodawcy z pracownikami i z uwzględnieniem terminu z wniosku pracownika oraz z dbałością o utrzymanie normalnego toku pracy. Plan urlopów także powstaje w oparciu o wnioski pracowników. Pracodawca nie może przymusowo wysłać pracownika na urlop, ale może nie udzielić urlopu wypoczynkowego w pewnych okresach. Stąd wzięło się mylne pojęcie, że pracodawcy mogą dysponować urlopem pracownika. Takie sytuacje mają miejsce przykładowo w przedsiębiorstwach o sezonowym charakterze działalności.

Operatorka
@Leń

Kodeks kodeksem, a życie życiem. Bardziej mnie ciekawi sprawa przywrócenia funduszu świadczeń socjalnych. Był PIP i co ustalił, jakie wnioski i zalecenia?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Ona

Możesz mieć wypłacone lub odebrać godziny nadpracowane

Natalia
@Ona

Można sobie wybrać czy się woli odebrać godziny, czy mieć zapłacone? Czy jest jakaś zależność i to ktoś decyduje?

Ona

To czekam z niecierpliwością na zwiększenie premii wakacyjnej. Widocznie należę do tych naiwnych, którzy jeszcze mają nadzieję na odrobinę empatii że strony dyrekcji. Podobno nadzieja umiera ostatnia!

Dorota
@Ona

A ile do tej pory wynosi premia wakacyjna? Ja ogólnie tak szczerze dorabiałabym gdzieś indziej po godzinach :)

@Dorota

250 brutto, tak tak to nie pomyłka 250 brutto!

@Dorota

Podzielam Twoje zdanie. Nic się nie zmieni w podejściu do pracowników jeżeli nie będzie znany dyrekcji. Najlepszym przykładem podejścia była " akcja" z paczkami dla Ukrainy. Gdzie decyzja została podjęta bez jakiejkolwiek konsultacji z załogą. Dopiero po oburzeniu ludzi nastąpiły " konsultacje". Ludzie się trochę postawili, przynajmniej raz to zrobili. A swoją drogą chciałabym wiedzieć " minę dyrekcji" !

@Dorota

Jak siedzisz i ściemniasz to możesz iść dorabiać po godzinach //// gdzieś indziej /// na produkcji po 8 godzinach w afrykańskich warunkach masz dość - dyrekcja tego nie widzi bo siedzi w klimatyzowanych biurach ,,,,,,,dla nas 250zł brutto ???? chyba że pan dyrektor poprosi nas o wsparcie dla Ukrainy - to wtedy nic nie dostaniesz

Ona

Przyznaje Ci rację. Nic się nie zmieni bo dyrekcja wie, że może robić co jej się podoba. Za 2021:rok zrobiliśmy 120% założonego planu! Co dostał szary pracownik? Tu odpowiedź nic, dokładnie zero! Więc po co się starać skoro i tak ....z tego. Premie dostały osoby z kadry zarządzającej, a zwykły szarak zero!

@Ona

A jak nie będziecie się starać aż tak bardzo to będą za to jakieś konsekwencje?

@Anna

Nic nie będę, morale załogi jest raczej kiepskie. A spotkacie na stołówce otworzyło chyba ludziom oczy! Było warto wiedzieć miny co niektórych, bezcenne doświadczenie.

????
@Ona

To prawda. Każdy szaraczek który się będzie bardzo starał ale po pewnym czasie spróbuje się postawić to zaraz, go wyeliminują z gry ???? Bo pracownik który zbyt dużo widzi to jest złym pracownikiem mimo że będzie robił normę a lizuz natomiast może sobie grać w (usunięte przez administratora) i tak będzie najlepszy

kozi terminator

Patologiczna firma. Dyrektor przyjmuje nowego pracownika i po chwili go zwalnia.bo dochodzi do wniosku ,że nie ma pieniedzy dla niego. Załatwił już w ten sposób dwie osoby. Wcześniej dziewczynę wychowującą samotnie dziecko.Atmosfera kijawa, p kierownik i jej wspólniczka bawią się jakby był to ich prywatny plac zabaw. Jedna mądrzejsza od drugiej.

@kozi terminator

Nie słyszałem o takiej akcji a pracuje tam. Tym bardziej mogę uznać się za nowego i staram się szkolić o maszynach na ,których pracuje. Raczej za nic kierownik nikogo nie zwalnia, musiał być powód. Atmosfera w której pracuje jest okej, więc nie wiem w czym problem. Zawsze przychodzę z uśmiechem i nie ważne ile awarii jest zawsze wyjdę z uśmiechem. O Kierowniku mogę powiedzieć tyle że czasami powie coś takiego żeby lekko wkurzyć pracownika(temat maszyny lub coś), ale to jest żart i potem jak odchodzi do się śmieje.

kozi terminator
@Anonim

Ty co z matrixa? Jak jesteś nowy to mało wiesz i nic nie widziałeś. Mam nadzieję, że Twój zapał nie opadnie , bo będzie potrzebny....chyba że masz tu jeszcze jakąś tajną misję polegającą na budowaniu bańki wokół Świętej trójcy i sprawozdaniach : co ,gdzie, kto itp Bądź pochwalony....meee.

@kozi terminator

Niestety ale muszę się zgodzić z Tą wypowiedzią. Sama praca jako wykonywanie chynnosci nie jest zła, dużo dokumentów do wpisywania, co chwilę szkolenia w postaci papieru do podpisania, które są robione tylko po to żeby firma mogła winić pracownika że coś źle zrobił, brak zaufania do pracownika. Pracownicy z różnych zmian nadają na siebie, po czym na przejęciu zmian zachowują się jak najlepsi koledzy. Co do samego organizacji, danych stanowisk: Operatorki: -dużo maszyn -podkręcanie cykle do stopnia że oparatorka zasypana -słabe wzorce złych i dobrych detali - pseudo 100% kontroli która jest nie możliwa do wykonania. Zasypowi: -Ogromny nacisk na jak największym użyciu przemiału przez co inni są źli (ustawiaczowi sypie się proces, operatorce pojawiają się defekty) Oraz filtry w zaciągać się zapychaja -roszady w planingu -nieprzyjemne tworzywa z dużą zawartością szkła (o dodatku zdrowotnym nie ma mowy) Wieszacz: -niedopracowana standaryzacja dysz -problemy z ilością termostatów, -cieknące bajpasy (mostki) -brak uzupełniania szafki narzedziowej Ustawiacz: -winowajca 3/4 awarii nie wynikających z jego winy -pierwsza linia ataku przez kierownictwo -narzucanie niekompetencji -wtracanie się przez osoby drugie do zaplanowanego schematu pracy na dany dzień. -wymyśły działu jakości na temat defektu, po czym okazuje się że, albo zawsze taki defekt był albo jest zaakceptowany przez klienta. Myślę że jasno wyraziłem opinie. Ale mimo wszystko zapraszam do spróbowania pracy, są ludzie którzy się przyjmują i odchodzą, i są tacy którzy zostają. P. S. Jeśli kierownictwo, tzn. Kierowniczki to czytają to proszę o przemyślenie mojej wypowiedzi, może wprowadzeniu popraw które poprawiły by komfort pracy

o kilku nickach

Nie ma się co łudzić żadnego myślenia nie będzie.To nie miejsce kobiet, a już nie do rządzenia. Liderką trzeba dyktować co mają napisać w @, bo w dalszym ciągu nie umieją odróżnić termostatu od termoregulatora, Jak gówniane detale to do suchego lodu.Wracać do kuchni, przed lustro i zadbać o siebie, bo dużo jest do zrobienia.

Ło Jezu !!!
@Anonim

Czytałem to drugi raz...Ty faktycznie masz wycięte neurony.

Jo J-23
@kozi terminator

Te dwie krzywe buźki to pewnie koza i bransoleta w trampkach.......Buty robocze Tm. liderko z nad Olzy.

JJJ 77
@kozi terminator

Nie kierownik, tylko dyrektor, a przecinek przed : , na których...

JJJ 77
@JJJ 77

Sory -To miało być do anonima Nie kierownik......i o przecinku. Napisałem do siebie he he

Jordek
@Anonim

Tak. A świstaki zawijają to w sreberka.

Wsadź sobie w....
@Anonim

Swoje teorie spiskowe wsadź sobie w .......

@kozi terminator

No cóż... Nie pozostaje nic jak zgłosić w firmie notoryczny (usunięte przez administratora) Jeśli Pani uważa że może wszystko i jest bezkarna... To jest Pani w błędzie. Swoją drogą niby Pani kierownik, a poziom kultury i zachowania, to jest po prostu wstyd . Zastraszanie i notoryczne darcie się po ludziach.... Na litość ... Kobieto - Kultura osobista w Twoim wieku powinna być Ci znana. Powinnaś świecić przykładem - a nie chamstwem i prostactwem . A wy pracownicy nie dajcie się poniżać, i zastraszać.

Leń

W tym całym syfie co napisałeś brakuje magazyniera co ogląda filmy zamiast przywozić skrzynie w ramach wolnego czasu. Operator nie dość że nie ma czasu się wysikać z powodu 5 maszyn to jeszcze robi robotę za tego lenia a jak potrzebujesz iść do kibla to nawet lidera ani nikogo innego chętnego do zmiany ciebie na chwilę nie ma . A jeszcze te niedorozwinięte liderki pyska dra po wszystkich mają swoją świtę i im kolby opierdalaja swoim tak zwanym dupowlazom i cipolizom

Leń

Firma to totalny patol ludzie (usunięte przez administratora) W pocie czoła na hali gorąco jak h a gdzie są liderzy w klimatyzowanej stołówce siedzą. ty (usunięte przez administratora) Na 5 maszynach kilka detali sprawdzać 100% a przyjdzie ci lider matoł i coś może ci doda. Kolejna maszyne. magazynier (usunięte przez administratora) nie chcę mu się nic siedzi na magazynie i q2 nic nie musi na telefonie sobie filmiki ogląda a w nocy jeszcze chwyta pana boga za jaja bo może się wyspać bo my za niego robotę robimy a jak przyjedzie pełna obraża bo pan musiał ruszyć (usunięte przez administratora) A ty. 5 maszyn 2x100% i jeszcze se q2 pudła rozkładasz a gdzie liderki pewnie se w hazlu pity liża. Totalna paranoja dyrektor to chyba dyplom ukończenia wyższej szkoły to z allegro ma kto go tam dał na to stanowisko. kierowniczka to chyba stołek dostała bo mu życie uratowała i wymacała mu guza na jajkach. Tak że bardzo polecam firmę jak by kto pracy szukał jest super

Ona

To forum nie ma sensu. Moderator usuwa wpisy mimo braku; wulgaryzmów i innych zakazanych treści.

Zostaw merytoryczną opinię o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) - Tychy

• Jak się pracuje w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)?

Zobacz opinie na temat firmy NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)