Opinie o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NP Polska Sp. z o.o. (Interplast). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) w Tychy

Dlaczego w firmie podczas dniówki, pracownicy piją alkohol??? Ile razy sytuacja się powtórzy? Bo to nie pierwszy raz.....

Ona

To Ich zapytaj dlaczego skoro cię ciekawość zżera? Masz odwagę czy tylko jako anonimowy anonim się na forum wypowiadasz?

Dariusz
@Ona

Ty byś pytała czy raczej byś to zgłosiła? Przecież takie zachowania to dyscyplinarka. Już te parę godzin w robocie można się powstrzymać od alkoholu chyba?

@Dariusz

To idź i zgłoś, a nie pytaj się na forum. Ja nic takiego nie zauważyłam więc nie widzę problemu. Osobiście bardziej mnie interesuję co dalej z piątkami? Coś mi się wydaje, że to nie był ostatni taki urlopowy piątek!!!!

@Ona

Jutro się dowiesz co z piątkami. Osobiście uważam, że możesz już sobie planować długie wikend i dzwonić p wolne pokoje na wypoczynek:)

Zenek
@Ona

Więc chyba jesteś ślepa, albo z rodziny i nie chcesz widzieć.....A jak chcesz wiedzieć co z piątkami , to idź do dyrektora i zapytaj a nie pisz na forum. Pozatym żeby to tylko o piątki chodziło. Ha ha ha.........

Taki jeden
@Zenek

" pozatym" piszemy oddzielnie!!!!!

@Taki jeden

Ortografia, ortografią wiadomo w końcu jak z tymi piątkami wyszło?

Ciekawa

Czy pracownicy firmy muszą" ogarniać" działanie automatu na stołówce firmy:)

haha

jak beda takie liderki jak sa , to beda robic same kapusie i liżytyłki

Danuta
@haha

A co sie konkretnie dzieje w firmie że tak sądzisz? :P

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)? Czy oprócz pensji w wysokości około 4500 można liczyć na dodatkową premię?

Edek

4500???haha gdzie?

Ciekawa

Prima aprilis jest w kwietniu!!!!!!!!

Szymon
@Ciekawa

To na ile tak rzeczywiście może liczyć pracownik?

Kulfon
@Szymon

Witam Od kwietnia Manpower przyjmuje na stanowisko operatora(obsluga wtryskarek), moze mi ktos napisac ile dostaje sie na poczatek, po ilu miesiacach szansa na przejscie pod firme i jak wyglada system pracy tzn. pn-pt na 3 zmiany, 4B czy jeszcze coś innego? DUzo tam ukraincow pracuje, czy przyjmuja kazdego jak leci?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NP Polska Sp. z o.o. (Interplast), daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Narzędziowiec - Ślusarz Narzędziowy? Podziel się swoimi wrażeniami!
Leszno

Czy w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Pupka

Tak. Jest biały papier toaletowy w kibelku obok jadalni. Szary był do (usunięte przez administratora)

Termo

Pani ze sztucznego stanowiska, coś za bardzo się wczuwa.... Niedojż nie ogarnia kompletnie, to jeszcze brak szacunku i kultury dla pracownika. A to już podchodzi pod (usunięte przez administratora) Proszę się opanować i opamiętać, bo nikt się nie pozwoli traktować jak (usunięte przez administratora) Trzeba było nie brać tyle na siebie, a teraz zesrac się mają bo nie ogarniają.

@Termo

Kiedy w końcu skończy się ten cyrk ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Przecież to jest parodia, latają i wrzeszczą po całym zakładzie. Gdzie Pan dyrektor ma oczy????? Może pora w końcu otworzyć i przystopować ten cyrk. Gdzie szacunek dla Pracowników, czy nie jest Wam wstyd zatrudniać takie osoby na kierownicze stanowiska????

@Ona

Liczą się wyniki finansowe, to priorytet. Reszta jest mało istotna!!!

Operatorka

W tym roku tradycyjne 250 BRUTTO na święta!?

Koleżanka

Nie wiem czy miejsce umarło ale chciałam zasięgnąć opinii innych na temat starej koleżanki. Wróciła sobie jedna operatorka po kilku latach i nagle ma opinię że firma jest taka super. Dziewczyna niby lidera z duro który załatwił jej powrót za pieniądze których osoby nawet 10lat pracujące tu nie widziały. Nikogo nie zastanawia to dlaczego tak jest?

@Koleżanka

Umarło, widocznie wszystkim się podoba tak jak jest, a jak jest to każdy widzi!

Koleżanki
@Koleżanka

Nie rozumiem po co zasięgać informacji na temat osoby która po latach wróciła do firmy...? Wróciła to wróciła jej wybór jej sprawa @koleżanka radzę iść do ubikacji poluzować majtki bo widać że cisną za bardzo... i zamiast interesować czy czyimś życiem zacznij pisać swój pamiętnik. Pozdrawiam

Dziewczyna lidera
@Koleżanka

Widzę że komuś (usunięte przez administratora) i zazdrość uszami wypływa... Uwielbiam jak ktoś komuś zagląda w portfel a nawet nie ma odwagi podejść i zapytać prosto w oczy co i jak xD

@Koleżanka

Mam propozycję... Po prostu podejdź do Niej i zapytaj się prosto w twarz... Zamiast wypisywać po forum !!! Fałszywa jesteś. To jest dramat jak można być takim człowiekiem. Jesteście żałosne , zakłamane, i nie macie swojego życia.

Koleżanka
@Koleżanka

Teraz najlepiej mieć pretensje do mnie a potem jak wszystko wypłynie i będzie płacz bo nowa a ma więcej! Zobaczycie... Ten jej owinął sobie (usunięte przez administratora) wokół palca więc teraz dopiero zobaczycie że są równi i równiejsi.

Koleżanki
@Koleżanka

Owinął sobie.... hahahhaha no tak się już dawno nie uśmiałam ???????? jak ci żal pupę ściska to podejdź na Duro zapytaj się gdzie i jaka wazelinę stosuje potem się posmaruj i próbuj u jednej i drugiej Magdy a możesz nawet i wyżej u dyrektora jakaś takie ambicje... ???????????? powodzenia

J Piotr
@Dziewczyna lidera

Dziewczyna lidera taka fucha Trzeba było wejść kozie w hangar? Tak tylko pytam

Wlewek

Coś mi się wydaje, że w tej firmie za jakiś czas zostanie kadra kierownicza i Ukraińcy na produkcji.

PK

Tak niedawno przejeżdżałem. Która to już zmiana nazwy? Logo np pozostało nazwa inna czemu to ma służyć? Ale jedno pozostało: lojalna załoga idącą za kozą

Bożena

Firma działa w branży sprzedaży i obróbki tworzyw sztucznych. Spółka została założona w 1990 roku. Na chwilę obecną nie ma wystawionych ofert pracy. Orientujecie się, czy system pracy jest elastyczny?

J=24

Dalej ta powalona kierowniczka rządzi?

@J=24

Na dzień dzisiejszy są. Chodź nie wiadomo jaką funkcje pełni Pani z wytraconym biodrem. Do dziś zastanawiam się w jaki sposób dostała stanowisko ponieważ nie było żadnej informacji o możliwości aplikowania na dane stanowisko. Mało tego owa pani upierała się, że odchodzi z powodu zmiany miejsca zamieszkania. Do tego oczywiście nie doszło. Czyli jedyne co tu się nasuwa "ręką rękę myje"

W sumie nie odpowiedziałem na pytanie. Tak, kierowniczka M dalej sprawuje stanowisko dyktatora załadu, wraz z swoją pseudo zastępczynią o której wsponiałem w wypowiedzi wyżej.

Ona

Wiele osób się zastanawia...

Kozi obsrywacz

Dyktator władza absolutna. No super King Zon Kozing. Mam nadzieję ,że to czyta szalona zwierzyna.

Ona

I pobiegły biedne owieczki po paczki, jak to jest, że da paczki i jest kovid. Rok temu był też kovid, a z tego co pamiętam to z troski o zdrowie nas wszystkimi paczek nie było. Nikt nie będzie Was szanował jak sami się szanować nie będziecie?!!

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)?

Ona

A jak to sobie wyobrażasz, że część daje ktoś w kopercie? Co to za pytanie?

Misia

A wie ktoś coś na temat Pani z jakości i Pana z Duro? Razem autem jeździli, jak rozmawiają to ewidentnie coś jest na rzeczy. Oboje niby w związkach ale patrząc na firmę nie będę zaskoczona jak coś tam jest grubszego.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)?

Ona

Mało mówić, szybko i dobrze pracować i broń Boże nie pytać o jakieś dodatkowe świadczenia.

Prod.

Kiedy strajk?

Eustachy

Dlaczego nie poszukasz lepszej pracy jak Ci źle??

@Eustachy

Matko, tego typu teksty powodują, że ręce opadają. Rozumiem, że wszyscy się mają zwolnić bo on nie pasuje? A może by cis dyrekcja pomyślała by choć trochę dać od siebie; brak paczek za 38 zł i premii 250 brutto to już śmiechu warte!

Operatorka

A kto ma strajkować, osoby chodzące na wigilię i udających, że jest cacy?

@Eustachy

Myślę że niebawem się pożegnamy. Szkoda bo dobrze mi pracuje z ludźmi z tego zakładu (może z paroma wyjątkami).

On
@Operatorka

Wszyscy jesteście mądrzy w gębie i miedzy sobą, wszyscy niezadowoleni i oburzeni... narzekacie , straszycie że się zwolnicie... a tak na prawdę to co ??? Jedno wielkie gów.. , dużo gadki mało konkretów. Na każde polecenie skaczecie jak pajace, na wszystko się zgadzacie i dacie poniewierać, zero szacunku do samych siebie. Robią sobie w tej firmie, z wami co chca... a wy na wszystko sie zgadzacie i chodzicie potulni jak baranki, tymczasem kierownictwo i dyrekcja ma z was ubaw po pachy. Ale tak Wigiliją potrafią Was przekupić, ewentualnie jakaś beznadziejna wycieczką lub paczką gównian... słodyczy za 20 zł. Śmiech na sali...

@On

Pełna zgoda, wszyscy potulnie na wigilię i jest cacy. Zero godności i honoru.

Ecik

No smród od niej gorszy niż z mastera????????????

Wlewek

Zmiana narzędzi na wtryskarkach co parę godzin, krótkie serie produkcyjne. Pierwotny koszt wyprodukowania detalu jest wyższy o kilka procent niż ten przewidziany: koszt energii na uruchomienie, marnotrawstwo tworzywa ( braki i przetryski). Gratuluję zarządzania produkcją!!!!!

J-24
@Wlewek

W Magneti Marelii nawet dwie zmiany są na jednej wtryskarce, a to nie taka garażówa jak np

Anka

W tym tyg na produkcji jaka zmianę ma liderka Pani Barbara?

@Anka

Nie kumam, coś bliżej proszę?

Jak to w koncu jest .... firma pracuje na 80 % kiedy pracy jest mnóstwo ,i ludzie sie nie wyrabiaja z robotą. Tyle samo zlecen i zamówień co rok temu a my robimy niepełny etat. Później każą chodzic w piatki bo nie wyrabiamy. To albo nie ma pracy i korzysta firma z tarczy albo jest praca i pracuje sie Normlanie?

Operatorka

Jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o pieniądze. Jeżeli możesz zrobić coś w 4 dnia, a nie w 5 dni to zakład jest jeden dzień do przodu. Plus profity z tarczy, tarcza to nie tylko dopłacanie do wynagrodzeń przez państwo, ale również inne ulgi ( ZUS), preferencyjne kredyty i inne

@Operatorka

Ja wiem że chodzi o pieniadzą, ale jeśli praca jest jak zawsze i wszystko wróciło do normy, to wypadałoby zaczać uczciwie traktować ludzi... Jak można korzystać z tarczy jeśli zakład normalnie funcjonuje....

Operatorka

Jak się pokombinuje to można i jeża przez lejek..... Proszę mnie nie rozśmieszać uczciwym traktowaniem pracowników, empatia jest obca niektórym osobą. Liczy się kasa i słupki w wykresach. Robią co chcą bo wiedzą, że można im skoczyć.

@Operatorka

Robia co chcą, bo wiedzą że im na to pozwalacie... jak każa tak tanczycie , przykre .

Ona

A kto się ma zbuntować, została garstka ludzi normalnych. (usunięte przez administratora)

@Ona

No to właśnie Ci normalni powinni coś zrobić, ale coż... sami sobie na to pozwalacie...

Zostaw merytoryczną opinię o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) - Tychy

• Jak się pracuje w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)?

Zobacz opinie na temat firmy NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)