Opinie o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NP Polska Sp. z o.o. (Interplast). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) w Tychy

Zapraszamy-minimalna krajowa !!!

xxx

witam czy są przyjęcia do firmy?

Oferty Pracy

ŚLUSARZ - SPAWACZ INTERPLASTIC Roger Żółtowski 2015-10-25 Żródło: Gowork.pl Tuchom (pomorskie) Firma Interplastic to firma z 30-to letnim doświadczeniem na rynku. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób chętnych do współpracy w obszarze szeroko rozumianej sprzedaży na stanowisku:   ŚLUSARZ-SPAWACZ Obowiązki: Wykonywanie prac ślusarskich: cięcie, szlifowanie, wiercenie itp.; Spawanie metodą TIG; Spawanie metodą MIG; Samodzielna praca na podstawie rysunku technicznego; Nasze oczekiwania:   Umiejętność czy

Operator
@Oferty Pracy

Jaki interplastic ... po co takie głupoty wrzucac dla odwrócenia uwagi i zapchania opinii.

jaś pytalski

Panie Marku praca super, kasa super, atmosfera jak u mamy. Prosze szybko składać papiery.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NP Polska Sp. z o.o. (Interplast), daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Narzędziowiec - Ślusarz Narzędziowy? Podziel się swoimi wrażeniami!

tyle jadu i złości bije z waszych komentarzy, które są kompeletnie nie na temat, a firma naprawdę prezentuje się spoko z zewnątrz pytanie tylko czy ktoś obiektywnie może napisać jak wyglądają sprawy w firmie naprawdę? bez obrazania i wytykania pracowników i kierownictwa, byłbym bardzo wdzięczny za takie info!

ktoś

Ale ześ wymysliła odrabianie na nockach 23 stycznia. Bo z mamusią do kościała rano trzeba jechać i nie pasuje 16? Co ty myslisz że jestesmy głupie? Weź się zastanów co ty robisz? Reszte szacunku do ciebie stracilismy. Wal się.

jaś pytlski

Kadrowa z pąsem i dyktator z łuszczycą i tak ich ...!

Twarda

Komu braknie urlopu w grudniu niech nie wypisuje tego wniosku o urlop bezpłatny. cyt."zwracam się z prośbą o udzielenie urlopu bezpłatnego.... " to nie ty chcesz urlop, ty jesteś gotowa do pracy w te dni. Wtedy zakład musi wypłacić postojowe. O tej przerwie świątecznej poinformował dopiero teraz a jak ktoś nie ma już urlopu a bezpłatnego nie chce bo jest gotowy do pracy to mogę go czarną w żyć. Jeśli komuś podstawią ten druk do wypisania dzwonić od razu do PIP.

Kris

Haha dostaniecie .... ale jaja .... ludzie sa serio naiwni, ilez można sie łudzić?? Auto kupili, podwyżki komu chcieli to rozdali i to nie małe!!!!!! A reszta bedzie (usunięte przez administratora) dalej za nędzne grosze

Będzie dużo wolnego tyle dostaniemy :) czy ktoś jest jeszcze taki naiwny i liczy na coś ?ludzie nie w tym zakładzie !!! Dopiero co zakupili nową brykę dla dyra teraz trzeba oszczędzać tak wiec na nic nie liczcie .

cccc

co z świtami będzie coś ?

jaś pytalski

Zakład sportowy - ile popracuje nowy dyrektor?

operator
@jaś pytalski

Kupili mu nowy samochód to pewnie z kwarteł da rade.Kurcze czy wszysce sa slepi tu musi byc napoleon bo czuje miete do Joanny. Ja mu daje...nie wiem jaka jest Waasza opinia

ave mikołów
@jaś pytalski

nie więcej niż rok mu daje. Jakiś buc to jest bo się nawet nie przywita

Postojowe

Pojęcie przestoju Pojęcie przestoju w firmie zostało uregulowane w art. 81 Kodeksu Pracy. Zgodnie z tym przepisem przestój jest szczególnego rodzaju przerwą w wykonywaniu pracy. Jest to czas, w którym pracownik pozostaje w gotowości do świadczenia pracy, ale z przyczyn obiektywnych nie może wykonywać umówionej pracy. Jest to nieplanowana przerwa w procesie pracy. Przestój może powstać zarówno z winy pracownika, pracodawcy jak i być spowodowany przyczynami niezależnymi od stron stosunku pracy. Przestoje są powodowane najczęściej: zakłóceniami technicznymi (np. awaria maszyn), zakłóceniami organizacyjnymi (np. brak odpowiedniej ilości materiałów do produkcji), warunkami atmosferycznymi (np. silne mrozy), innymi czynnikami (np. pożar, strajk, wyłączenie prądu, błąd pracownika obsługującego maszyny, niewłaściwa decyzja osoby kierującej procesem pracy). Przestojem nie należy nazywać przerwania pracy spowodowanego czynnikami ekonomicznymi takimi jak zmniejszenie produkcji czy ograniczenie zamówień i brak popytu. Czynniki takie nie powodują zaburzeń w funkcjonowaniu zakładu pracy. Przedsiębiorstwo ma możliwość prowadzenia normalnej działalności wytwórczej. Wypłata wynagrodzenia postojowego Zgodnie z art. 81 Kodeksu Pracy pracownikowi przysługuje prawo otrzymania wynagrodzenia za przestój w sytuacji gdy: przeszkoda w wykonywaniu pracy nastąpiła z przyczyn leżących po stronie pracodawcy (najczęściej są to przejściowe przerwy w pracy spowodowane zaburzeniami natury technicznej lub organizacyjnej), pracownik powinien być gotowy do wykonywania pracy, przestój nie jest zawiniony przez pracownika. Polecamy Kary i grzywny a koszty uzyskania przychodów. Wysokość wynagrodzenia postojowego Jeśli pracownik był gotowy do wykonywania pracy, a doznał przeszkód z przyczyn dotyczących pracodawcy, za czas jej nie wykonywania przysługuje mu wynagrodzenie wynikające z jego osobistego zaszeregowania. Wynagrodzenie to powinno być określone stawką godzinową lub miesięczną. Jeśli stawka taka nie została ustalona przy zatrudnianiu pracownika, przysługuje mu 60 % miesięcznego wynagrodzenia. W obydwóch przypadkach wartość ta nie może być jednak niższa niż wysokość minimalnego wynagrodzenia za pracę, ustalanego na podstawie odrębnych przepisów. Polecamy

jaś pytalski

I co z tego, że kodeks pracy mówi o postojowym jak napoleon ma to w ...

JA

URLOPY MIĘDZY ŚWIĘTAMI. JEŚLI CHODZI O OBOWIĄZKOWE ZAMYKANIE FIRMY W OKRESACH MIĘDZYSWIATECZNYCH TO KWESTIA CZY NAZWIEMY TO PRZESTOJEM CZY TEŻ INACZEJ NIE MA ZNACZENIA. JEZELI NIE MA ZAPLANOWANEGO NA TEN CZAS URLOPU I PRACODAWCA NIE WNIOSKOWAŁ O JEGO UDZIELENIE WÓWCZAS JEST GOTÓW DO ŚWIADCZENIA PRACY A NIE ŚWIADCZY JEJ Z PRZYCZYN LEŻĄCYCH PO STRONIE PRACODAWCY-WPROST Z ART.81 PAR.1 KP NALEZY MU SIĘ WYNAGRODZENIE TYLKO POTOCZNIE ZWANE "PRZESTOJOWYM". O PRZESTOJU MÓWI ART.81 PAR 2KP, OBA PARAGRAFY ART.81 KP DOTYCZĄ RÓŻNYCH FORM NIEŚWIADCZENIA PRACY Z POWODU PRZESZKODY WYSTĘPUJĄCEJPO STRONIE PRACODAWCY.

hmm

A w akwarium się zrobiło tak ciasno a nie ma czym oddychać

Ja ;)

LS ... ten wysoki Pa

obserwator

Nie spierajcie się tak, przecież i tak to nikogo nie obchodzi, ten mały krasnal z wegier nic nie rozumie i nic nie zrozumie tylko siłe Naszą, nauczył się kurdupel na wegrach ze mozna ponizac jak fabryka jest na zakutej wsi i swiateł miasta w nocy nie widac to cała atrakcja to firma...ludzie to są Tychy to jest Polska i to jest strefa ekonomiczna. Zobaczcie sami na nowe projekty, każda firma z tego żyje a jak ich nie ma to równia pochyła. Lepiej przestańcie się żreć nawzajem, zacznijcie coś dzialać aby bylo lepiej. Nawet LS już odszedł to o czyms swiadczy...

Krzychu

OOO ja jeb.... 10 LAT PRACY W JEDNEJ FIRMIE ZARABIA PONAD 3 I SIE TYM SZCZYCIĆ?????? No serio trzeba być pajacem !!!!!!!! To samo chciałem pisałem , w dodatku żadnych lepszych perspektyw , stanowiska tylko obiecywanie i tyle.. no i co co to jest ponad 3 jak tyle dzieci trzeba opłacić

on

Mi nic nie pęknie , miej sobie nawet i ponad 3 po tylu latach pracy nawet 4 byloby porażka ... nie wiem czym sie tu chwalić... na prawde na nikim wrażenia nie robisz ani Ty ani Twój zarobek

Zostaw merytoryczną opinię o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) - Tychy

• Jak się pracuje w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)?

Zobacz opinie na temat firmy NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)