Opinie o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NP Polska Sp. z o.o. (Interplast). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) w Tychy

she goat

nie 3 tyś. tylko ponad 3 tyś. nie pisałem dokładnie ile bo by ci żyłka pękła:)

on

i raczej nie jest to powód do chwalenia sie na forum... tym bardziej po 10 latach pracy w jednym zakładzie , mój mąż po 3 latach w jednej firmie zarabia dużo lepiej. Nie będę mówiła ile bo to nasza prywatna sprawa :) a zazdrosna nie jestem , bo nie mam o co. Życzę jednak trochę pokory na przyszłość .

on

Wiesz co nie będę wchodziła w dyskusje bo i tak pewnie swoje wiesz najlepiej... jedno Ci powiedziec muszę... 3 tys na faceta to kiepski zarobek

she goat

Widzę że nie masz zielonego pojęcia na czym polega twoja praca. Ja robię swoje ponad 10 lat i jakoś do du...y nikomu nie właziłem a ponad 3 tyś. na rękę biorę. Po twojej wypowiedzi widać że zazdrościsz i jesteś płytki lub płytka.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NP Polska Sp. z o.o. (Interplast), daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Narzędziowiec - Ślusarz Narzędziowy? Podziel się swoimi wrażeniami!
on

Wiesz tylko nie każdy lubi być lizodupem jak Ty... jedni dostaną kilka zł i potrafią bez masła do (usunięte przez administratora) wejść ,inna wola mieć jaja i być sobą a nie pieskiem przy nodze Pana

she goat

Jasiu ja nie byłem na L4 a dostałem ponad 500 zł podwyżki więc nie(usunięte przez administratora) tylko pomyśl jak dostać podwyzkę (usunięte przez administratora)

gosc

hahaha No ble ble gadamy szybko hehehehe znam to hahaha trzeba dodac jeszcze machanie rekami

mały dyktator

Do roboty a nie ble ble!!!

GDHJ

OGOLNIE PRACA NIE JEST ZLA ALE ZAROBKI DO BANI WIEC JAK KTOS CHCE SIE NIE NA PRACOWAI ALE ROWNIEZ NIE ZAROBIC TO FIRME JAK NAJBARDZIEJ POLEAM

zigi

A co sie dziwić starsza, nieszczęśliwa Pani.... myśli ze jest młoda , piękna i najmadrzejsza ... a tu ani jedno ani drugie ani trzecie

gosc

wiem coś o tym te babsko nie ma rozumu najpierw wchodzi ci do (usunięte przez administratora) a potem za plecami obrabia ci 4 litery miałam z nią do czynienia to wiem jaka ona jest

asdfghjk

ludzie elka w z montażu to największa plotkara na tym zakładzie ona nikomu nie przepuści a sama jest nie lepsza

ktos

A kogo to obchodzi durny chłopie... baba nie daje to zostaje trzepanie stary capie

Jak mozna wiecznie narzekac a nie umieć nic zmienić?? No trzeba być ciotą , skoro chce miec lepiej to ide tam gdzie lepiej płaca i szanuja a nie siedze i zimuje 5 zime z kolei tlumaczac sobie ze jestem ale tylko na chwile haha trzeba byc debile zeby wogole sie tutaj przyjmować

operator

zostali bo muszą przezimować he he he

on

A co to kogo obchodzi ??? Ta firma to dno totalne... kazdy kto madry i ma jakies ambicje juz dawno zwiał a nie daje sie robić w konia. Proste zostały nieudaczniki i ciamajdy

C

O podwyżkę trzeba iść samemu/samej i mieć argumenty. Dlatego cześć osób dostała teraz bo mieli argumenty.

ktoś

Ona juz pewnie dostała 3 razy za nic nie robienie;-)

ktos

Asiu, a ty już dostałas. Slonecko?

ktos

Ha ha ha uwaga w styczniu pozwyzka 20 zł ...... brutto hehehehe !!!!!!! Super juz sie doczekać nie umiem ... żenada!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) - Tychy

• Jak się pracuje w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)?

Zobacz opinie na temat firmy NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)