Usługi Stolarskie Meb-Les Tomasz MIGDA

Żyrardów

Usługi Stolarskie Meb-Les Tomasz MIGDA

Opinie o Usługi Stolarskie Meb-Les Tomasz MIGDA

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Toffi

Niestety nie polecam. Już 4 rok czekam na dokończenie jednego małego fragmentu szafki w kuchni. Pieniądze zainkasować i zapomnieć o kliencie - to prawdziwa dewiza firmy. Zbyt chaotyczny i nieprofesjonalny. Zerowy kontakt @ i telefoniczny.

klient

Totalny brak profesionalizmu, po otrzymaniu pieniędzy kontakt się urywa, problemy z reklamacją, czy usterkami. Z tego co wiem to norma w tej firmie.

Zostaw opinię o Usługi Stolarskie Meb-Les Tomasz MIGDA - Żyrardów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi Stolarskie Meb-Les Tomasz MIGDA