Opinie o Kaufland w Żyrardów Jana Skrowaczewskiego 27

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie Kaufland, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kaufland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland w Żyrardów Jana Skrowaczewskiego 27

Litka Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie

Która podlizuje się naszemu managerowi grubasków lukaszkowi? No która? Lecicie na niego suchotniki, ani ccka ani dpy hahah.

Ania Nowy wpis

Czy w kauflandzie obowiązuje jakiś ubiór ?

Antyprzecietniak Nowy wpis

Przeciętniak dostał podwyżkę, teraz buja się nowa mazda w kombii, widać że w Kauflandzie pracuje i ma. Bo Kaufland uczy, wychowuje i rozwija

Radek

Super sklep super ludzie

Aneta Nowy wpis
@Radek

Jesteś pracownikiem Kaufland czy klientem? Powiedz, jeśli możesz, bo ciężko się domyślić z Twojego wpisu. Co najbardziej podoba Ci się w tej firmie?

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
anonim

(usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Niunia111

Salamandra??? Ludzie weźcie się ogarnijcie! Zazdrościcie dlatego tak ciśniecie?! Nie każdy urodził się z talią osy ale Sylwi kto jak kto ale co druga zazdrości urody! Zadbana ładna kobieta! (usunięte przez administratora)Jest miła uśmiechnięta osoba!!! A każdemu zdarza się mieć gorszy dzień!

1
AniaS

Kto chodzi do dyrektora na górę, ten chodzi. A dyrektor potem spocony, haha

BozenkaKasa

Sluchajcie dziewczyny, wiecie która robi dobrze dyrektorowi usteczkami, dlatego ma fory i chodzi po sklepie i sie kreci tylko, a nie odkłada. Nakrył ja i dyrektora nasz kolega Przecietniak.

Ania

Najgorsze jest kierownictwo sklepu. My mówimy że to Ojciec i Syn. A jest to dyrektor sklepu ze swoim wiernym pieskiem, który mu się ciągle podlizuje i za nim chodzi. Sama widziałam jak pod sklepem kopali zula, który tylko zaczepial klientów. To nie przystoi aby dyrektor że swoim zastępca kogokolwiek kopali.

2
Administrator

Wiecie może coś nowego o tym co dzieje się w firmie Kaufland w mieście Żyrardów, bo jeszcze nic nie pojawiało się na ich temat? Czekamy na aktualne wieści odnośnie pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland - Żyrardów

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Kaufland