Opinie o Kaufland w Żyrardów Jana Skrowaczewskiego 27

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie Kaufland, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kaufland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland w Żyrardów Jana Skrowaczewskiego 27

Litka Nowy wpis

Która podlizuje się naszemu managerowi grubasków lukaszkowi? No która? Lecicie na niego suchotniki, ani ccka ani dpy hahah.

Ania Nowy wpis

Czy w kauflandzie obowiązuje jakiś ubiór ?

Antyprzecietniak Nowy wpis

Przeciętniak dostał podwyżkę, teraz buja się nowa mazda w kombii, widać że w Kauflandzie pracuje i ma. Bo Kaufland uczy, wychowuje i rozwija

Radek

Super sklep super ludzie

Aneta Nowy wpis
@Radek

Jesteś pracownikiem Kaufland czy klientem? Powiedz, jeśli możesz, bo ciężko się domyślić z Twojego wpisu. Co najbardziej podoba Ci się w tej firmie?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Niunia111

Salamandra??? Ludzie weźcie się ogarnijcie! Zazdrościcie dlatego tak ciśniecie?! Nie każdy urodził się z talią osy ale Sylwi kto jak kto ale co druga zazdrości urody! Zadbana ładna kobieta! (usunięte przez administratora)Jest miła uśmiechnięta osoba!!! A każdemu zdarza się mieć gorszy dzień!

AniaS

Kto chodzi do dyrektora na górę, ten chodzi. A dyrektor potem spocony, haha

BozenkaKasa

Sluchajcie dziewczyny, wiecie która robi dobrze dyrektorowi usteczkami, dlatego ma fory i chodzi po sklepie i sie kreci tylko, a nie odkłada. Nakrył ja i dyrektora nasz kolega Przecietniak.

Ania

Najgorsze jest kierownictwo sklepu. My mówimy że to Ojciec i Syn. A jest to dyrektor sklepu ze swoim wiernym pieskiem, który mu się ciągle podlizuje i za nim chodzi. Sama widziałam jak pod sklepem kopali zula, który tylko zaczepial klientów. To nie przystoi aby dyrektor że swoim zastępca kogokolwiek kopali.

Wiecie może coś nowego o tym co dzieje się w firmie Kaufland w mieście Żyrardów, bo jeszcze nic nie pojawiało się na ich temat? Czekamy na aktualne wieści odnośnie pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland - Żyrardów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kaufland