Opinie o Empik yoko żyrardów w Żyrardów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Empik yoko żyrardów, jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Empik yoko żyrardów o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Empik yoko żyrardów w Żyrardów

Magda Nowy wpis

@abcd dlaczego odradzasz ?

Kamil Nowy wpis

@ewa jeśli nie masz pozytywnych odczuć wobec pracowników Empik, to opisz swoje przemyślenia w sposób merytoryczny, z zachowaniem szacunku względem innych. Takie wypowiedzi jak Twoja są usuwane, ponieważ łamią regulamin forum. Dzielmy się opiniami, ale pamiętajmy o nadrzędnych zasadach, jakie nas obowiązują.

Ty Nowy wpis

Z tego co słyszałem najnizsza krajowa i ciagke tam widze innych pracownikow więc chyba nie za fajne

abcd Nowy wpis

odradzam

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

issa

Cześć Co wiecie na temat Empiku w Żyrardowie? Wiem od znajomej że właścicielem jest firma Yoko. Jak atmosfera i co najważniejsze zarobki. Dość często widzę na szybie ogłoszenia o pracę i sama nie wiem czy się nie skusić.

Zostaw merytoryczną opinię o Empik yoko żyrardów - Żyrardów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Empik yoko żyrardów