e-wspolnota.pl Konrad Siepka

Żyrardów

Opinie o e-wspolnota.pl Konrad Siepka

Niezadowolony

Proponuje nie montować, oszust, faktury nie otrzymałem, pewnie pan oszukuje państwo, za fakturę na firmę każe dopłacać, drzwi słabe . Reklamacji nie ma bo wyzywa od najgorszych.

GW125

Facet na początku sie pcha do meszkania i wciska kit ze dzwi sa do wymiany i ze on ma dziekoszczelne i antywlamaniowe w niskiej cenie wciska raty itd..ale jak co do czego okazuje sie ze te drzwi to wielki chlam a nie solidne drzwi faktycznie koles ma tupet naciągacz jak ta lala sami mieliśmy do czynienia z nim widać od razu ze to niezły przekręnt z tym jego montarzem drzwi a jak sie mu odmowi to jest cham na potege wspolczuje ludzia ktorzy sie nabrali na jego beztalencie i pseldo drzwi a za taka cene to mozna kupic solidniejsze i z prawdziwymi fachowcami którzy zrobią to rzetelnie.

bebe_linda

Pan ośmielił się stwierdzić, że klienci "zawracają mu du_ę". Może faktycznie powinni przestać. Zupełnie nie polecam. Życzę rychłej zmiany specjalizacji zawodowej.

bolo

Zgadam się z powyższymi opiniami, wykonawca jest arogancki i chamski, nie można wyegzekwować zgłoszonej reklamacji. Dziwię się, że przy tak dużej konkurencji ten Pan jeszcze się utrzymuje na rynku i nabiera w dalszym ciągu ludzi. Ja przez kilka tygodni próbowałam zgłosić reklamację, ale Pan często nie odbierał telefonu, a w końcu kiedy odebrał telefon to mi naubliżał. Ja jednak tego tak nie zostawię, mam dokument potwierdzający wykonanie usługi i będę dochodzić swoich praw.

Gos
@bolo 14.11.2016 14:27

@bolo mam pytanie czy zrobiła Pani cos w temacie tego Pana naciagacza?

kris 15-12-2015.

Potwierdzam powyższe opinie o firmie.Nie szanują klienta,przy montażu drzwi zdemolowane ściany,wykończenie na poziomie ucznia szkoły zawodowej.Przy próbie rozmowy telefonicznej usłyszałem w telefonie blużnierstwa i przerwanie połączenia.Nie wystawiają faktury tylko wyrwany z bloczka rachunek nieewidencjonowany.Chyba złoże pisma do skarbówki i urzędu ochrony konsumenta.Należy się antyreklama w internecie,żeby ostrzec ludzi przed takimi ;paprokami;

Hanna

Wepchnął się do domu, gdy mój 70 letni ojciec był sam i chciał mu sprzedać drzwi, kiedy mój ojciec powiedział, że nie ma pieniędzy, to zmusił mojego ojca do podpisania kredytu. Tacy ludzie powinni siedzieć w więzieniu !!!!!!!!!!

jastop
@Hanna 25.11.2015 22:58

Hanna, czy zrobiłaś coś w tej sprawie? Jestem w podobnej sytuacji, zbieram dowody, może uda mi się coś z tym zrobić, napisz do mnie: jastop@onet.pl

Nowy

Odradzam zwykły naciągacz i cham a na dodatek oszust.Trzymajcie się z daleka od tego pana naciągacza

drzwi_do_lasu

Wulgarny naciągacz. "Na chama" próbuje wcisnąć wymianę drzwi, a kiedy się mu grzecznie odmawia obrzuca człowieka wyzwiskami "Spier... ". Dobrze że jest internet i można sprawdzić z kim się tak na prawdę ma do czynienia.

mmm

Nierzetelny naciągacz, nie płaćcie mu zanim nie skończy zleconej pracy! Brak kontaktu, totalne ignorowanie klienta. Nie polecam!

Zostaw opinię o e-wspolnota.pl Konrad Siepka - Żyrardów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie e-wspolnota.pl Konrad Siepka