counter
1 9 17 5 1
Wojtek Nowy wpis

Czy firma normalnie prowadzi swoją działalność? Od dawna nikt nie zaglądał na forum?

Jędrek Nowy wpis

Podpowiecie mi coś o pracy w firmie? Czy w ogóle potrzebują kogoś?

Ciekawa Nowy wpis

Czy moze ktos napisac cos wiecej o tym typie?

Marcin Nowy wpis

@Jeka. To bardzo przykra sprawa, mam nadzieję, że policja znajdzie sprawce tego zdarzenia. Jeżeli uda się to wyjaśnić, to daj znać na forum. Mimo wszystko Twoja opinia trochę to sugeruje, a dla osób, które zastanawiają się nad pracą w e-wspolnota.pl Konrad Siepka to na pewno bardzo niepokojące wieści.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jeka

Mój dziadek zakładał u niego drzwi płacąc mu od razu na miejscu, wyciągnął kopertę gdzie trzyma swoje oszczędności i podał mu kwote taka jaka kosztowały drzwi. Dziś całe 7 tysięcy które miał ktoś mu ukradł z mieszkania w którym dwa tygodnie temu drzwi zakładała firma tego pana. (Nie mówię że to akurat musi być ta firma ) Sprawa jest zgłoszona na policję.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w e-wspolnota.pl Konrad Siepka o opisanie nowej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Niezadowolony

Proponuje nie montować, oszust, faktury nie otrzymałem, pewnie pan oszukuje państwo, za fakturę na firmę każe dopłacać, drzwi słabe . Reklamacji nie ma bo wyzywa od najgorszych.

GW125

Facet na początku sie pcha do meszkania i wciska kit ze dzwi sa do wymiany i ze on ma dziekoszczelne i antywlamaniowe w niskiej cenie wciska raty itd..ale jak co do czego okazuje sie ze te drzwi to wielki chlam a nie solidne drzwi faktycznie koles ma tupet naciągacz jak ta lala sami mieliśmy do czynienia z nim widać od razu ze to niezły przekręnt z tym jego montarzem drzwi a jak sie mu odmowi to jest cham na potege wspolczuje ludzia ktorzy sie nabrali na jego beztalencie i pseldo drzwi a za taka cene to mozna kupic solidniejsze i z prawdziwymi fachowcami którzy zrobią to rzetelnie.

bebe_linda

Pan ośmielił się stwierdzić, że klienci "zawracają mu du_ę". Może faktycznie powinni przestać. Zupełnie nie polecam. Życzę rychłej zmiany specjalizacji zawodowej.

bolo

Zgadam się z powyższymi opiniami, wykonawca jest arogancki i chamski, nie można wyegzekwować zgłoszonej reklamacji. Dziwię się, że przy tak dużej konkurencji ten Pan jeszcze się utrzymuje na rynku i nabiera w dalszym ciągu ludzi. Ja przez kilka tygodni próbowałam zgłosić reklamację, ale Pan często nie odbierał telefonu, a w końcu kiedy odebrał telefon to mi naubliżał. Ja jednak tego tak nie zostawię, mam dokument potwierdzający wykonanie usługi i będę dochodzić swoich praw.

Gos
@bolo

@bolo mam pytanie czy zrobiła Pani cos w temacie tego Pana naciagacza?

kris 15-12-2015.

Potwierdzam powyższe opinie o firmie.Nie szanują klienta,przy montażu drzwi zdemolowane ściany,wykończenie na poziomie ucznia szkoły zawodowej.Przy próbie rozmowy telefonicznej usłyszałem w telefonie blużnierstwa i przerwanie połączenia.Nie wystawiają faktury tylko wyrwany z bloczka rachunek nieewidencjonowany.Chyba złoże pisma do skarbówki i urzędu ochrony konsumenta.Należy się antyreklama w internecie,żeby ostrzec ludzi przed takimi ;paprokami;

Hanna

Wepchnął się do domu, gdy mój 70 letni ojciec był sam i chciał mu sprzedać drzwi, kiedy mój ojciec powiedział, że nie ma pieniędzy, to zmusił mojego ojca do podpisania kredytu. Tacy ludzie powinni siedzieć w więzieniu !!!!!!!!!!

jastop
@Hanna

Hanna, czy zrobiłaś coś w tej sprawie? Jestem w podobnej sytuacji, zbieram dowody, może uda mi się coś z tym zrobić, napisz do mnie: jastop@onet.pl

Nowy

Odradzam zwykły naciągacz i cham a na dodatek oszust.Trzymajcie się z daleka od tego pana naciągacza

drzwi_do_lasu

Wulgarny naciągacz. "Na chama" próbuje wcisnąć wymianę drzwi, a kiedy się mu grzecznie odmawia obrzuca człowieka wyzwiskami "Spier... ". Dobrze że jest internet i można sprawdzić z kim się tak na prawdę ma do czynienia.

mmm

Nierzetelny naciągacz, nie płaćcie mu zanim nie skończy zleconej pracy! Brak kontaktu, totalne ignorowanie klienta. Nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o e-wspolnota.pl Konrad Siepka - Żyrardów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Zobacz wywiad