Opinie o Rafał Gruca w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Rafał Gruca. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rafał Gruca o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafał Gruca w Częstochowa

Mechanik lekceważy Klientów nie otwierając mimo obecności w warsztacie. Zachowanie bardzo dziwne z którym nie miałem nigdy do czynienia więc opinia musi być negatywna. Nigdy więcej takich osób na swojej drodze.

Nowy Nowy wpis

Klient Nowy wpis

Mechanik jest bardzo niesamodzielny a główną rolę w tym warsztacie odgrywa Tata tego pana. Co trochę go strofuje i zwraca mu uwagę co wygląda komicznie przy Klientach. Bardzo szkoda mi tego pana ale widać, że nie nadaje się do tej pracy. Na domiar złego zostałem (usunięte przez administratora) na dużą kwotę dlatego sprawę oddaję do Sądu.

Najsłabszy mechanik w Częstochowie i okolicach Częstochowy. Coś wiem na ten temat dlatego już tutaj nie pracuje.

Micho
@Marcin

Dokładnie tak. Jeszcze Klienci nie wiedzą, że są oszukiwani na częściach i nie tylko na tym. Na szczęście jest coraz mniej aut i nie długo będzie po interesie. Oby jak najszybciej dla ich dobra.

@Marcin

Zapewne piszesz i masz na myśli siebie.

@Micho

Jeżeli piszesz, że ktoś (usunięte przez administratora) podaj konkretny przykład. Zapewne jesteś zawistnym, inteligentnym inaczej gościem, który może coś tam słyszał z 10-tej ręki albo pomylił warsztaty

Micho Nowy wpis
@Marcin

Wiem to z pierwszej ręki dlatego sprawa trafiła na drogę sądową tym bardziej, że zgłosiło się jeszcze paru Klientów poszkodowanych przez tn warsztat.

Gold Nowy wpis

Moje autko nie zostało należycie naprawione dopiero inny Mechanik usunął wszystkie drobne usterki więc opinia musi być negatywna. Nie polecam!!!!!!!!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Rafał Gruca? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Winfried 84 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kontroler Finansowy
Częstochowa
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Ipf Medical Sp. z o.o.
Zeno

Nie polecam bo ten pan nie nadaje się do kontaktu i jakichkolwiek napraw aut nawet tych z najprostszym uszkodzeniem. Też się zastanawiam co ten pan skończył nie znając się kompletnie na swojej działalności. Zdecydowanie odradzam jak chcą Państwo zaoszczędzić swój czas i pieniądze.

Thomas

Naprawiam w tym warsztacie nie jeden samochód. Drobne naprawy czy serwis zostawiam dla siebie, ale poważniejsze naprawy zlecam panu Rafałowi. Zawsze praca wykonana na 110%! Dlaczego? No oprócz wymiany danej części okazuje się, że w ramach konserwacji oraz poprawy pewnych elementów w cenie mam nasmarowane podzespoły czy dokręcone luzy. Takiego mechanika to szukać ze świecą. Niby młody, ale nauka starej daty. Naprawia, a nie wymienia jak robi się to w XXI wieku.

@Thomas

Bardzo śmieszne, że sam zainteresowany musi napisać jedyny pozytywny komentarz przy samych negatywnych opiniach. Jeszcze stwierdzenie "naprawa na 110%" tylko potwierdza katastrofalnie niski poziom umysłowy tej osoby.

Kaio
@Marcin

Też to zauważyłam Panie Marcinie, że z mechanikiem nie można było się porozumieć odnośnie wytłumaczenia co się zepsuło w moim autku. Co ten pan skończył i jakie ma uprawnienia żeby wykonywać ten zawód? Na szczęście mam już Mechanika, który jest kompetentny i wszystko umie wytłumaczyć i pokazać dlatego autko śmiga bez zarzutów.

Uszkodzenie nie naprawione należycie. Potwierdzam wcześniejsze negatywne komentarze. Szkoda czasu i pieniędzy na taki warsztat samochodowy.

Dariusz

Nie polecam takich "komunikatywnych i inteligentnych" osób.

Igor

Czy firma zatrudnia pracowników?

Katarzyna

Bardzo słaby mechanik, nie zna się na mechanice i mówi, że tak ma być a usterka dalej jest. Wyciąga pieniądze za nic.

Tomasz

Pseudo mechanik, nie naprawia należycie usterek i jest bardzo drogi. Omijajcie ten warsztat szerokim łukiem dla swojego dobra.

Klient

Słaby mechanik tylko wyciąga pieniądze auta wracają ponownie

admin

Wiecie jak wygląda program staży i praktyk wakacyjnych w firmieGruca Rafał Naprawa Pojazdów Samochodowych ? Chętnie zatrudniają młode osoby? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Rafał Gruca - Częstochowa

• Jak się pracuje w Rafał Gruca?

Zobacz opinie na temat firmy Rafał Gruca tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Rafał Gruca
  • Stanisława Moniuszki 29/31