Anwi-Car Serwis Sp. z o.o.

Płock

Opinie o Anwi-Car Serwis Sp. z o.o.

pracownik auto

Nie polecam firma ciągle zadłużona, pracownicy uciekają. Zero podwyżek, ciągłe pretensje pomimo dobry wyników. Ciągłe obietnice szefostwa o lepszej sytuacji w firmie. Brak autoryzacji Suzuki prawdopodobna upadłość w najbliższym czasie.

auto.fan
@pracownik auto 14.10.2014 13:33

Polecam zapoznać się z nowymi informacjami, a nie powielać plotki. Autoryzacja Suzuki na dzień dzisiejszy niezagrożona, ludzie tam pracujący tworzą przyjazną atmosferę, klientów nie brakuje, także są wizje na lepszą przyszłość niż upadłość.

pęknięty jeż

Firma rodzinna prowadzona przez dwie rodziny. Malutki salon samochodowy z apiracjami dużo większego. Atmosfera fajna, ludzie przyjaźni, szefostwo też w porządku. Jedyną wadą są pensje, które stoją na dosyc niskim poziomie jako że kryzys w motoryzacji.

Zostaw opinię o Anwi-Car Serwis Sp. z o.o. - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anwi-Car Serwis Sp. z o.o.